☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Aug. 21, 2017 1:02 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Na sssziasztok pupákok! SZIAAA
Eladó játékom van, az ára egy galamb lenne :3 A téma bármi lehet, faji korlátot se szeretnék megszabni koé
Kikötésem nincs, csak annyit kérek, hogy ne egyetek meg Holy Moly

Sophia Nadine Haynes
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
23

Szomb. Aug. 19, 2017 2:42 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok! Egy szelíd, szerény kis nephilim játszótársat keres <3
Nyitott vagyok bármilyen játékra, nem zárkózom el a lehetőségek elől, bár most egyetlen aprócska kikötésem azért lenne: angyalt keresnék mellé, ha nem probléma Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Aug. 16, 2017 4:59 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Még mindig játszanék és arra gondoltam jó lenne egy kis kaland Sheina életébe és itt most nem harcra gondolok, hanem egy kis "pezsgésre". Wink
Nem feltétlen holtomiglan-holtodiglanra (már ha meg tudsz halni egyáltalán) szerelmi szálra gondolok, csupán csak jó lenne kicsit megvillantani Sheina érzelmesebb oldalát és nem mindig csak a kemény Osztag parancsnok harcias jellemét előtérbe helyezni... mondjuk arra senki se számítson, hogy könnyen adja magát majd. Razz

Noh, ha van kedved egy szerelmi csatához, írj PM-et.

Ui: persze más játékra is nyitott vagyok Smile

Nathaniel Edwards
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
nephilim
☩ Reagok :
11
☩ Korom :
27

Szer. Aug. 16, 2017 4:31 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Ha valakit érdekelne egy bizalmatlan, igencsak megkeseredett, de a mogorva felszín alatt igen magányos és szeretetéhes nephilim, egy-két játékra még vihető volnék.
Az esetleges érdeklődők a bevett módon, pm-ben elérnek Smile

Nasargiel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos angyal
☩ Reagok :
17
☩ Keresett személy :

Kedd Aug. 15, 2017 10:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Fogalmam sincs, ki talált már eddig játékot a lent hirdetők közül, úgy hogy kirakom magamat ide. Very Happy

Tudnivalók:
- Lassú vagyok. Nagyon. Nagyon-nagyon.
- Mivel én is lassan írok munka miatt, természetesen én se várok gyorsaságot.
- Nyitott vagyok mindenfajta játékra.
- Bármely fajjal szívesen eljátszogatok.

Ha érdekel a dolog, dobj meg egy levéllel!

Natasya Alaskeevich
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
I'm only human
☩ Reagok :
67

Pént. Aug. 11, 2017 8:41 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Keresek 1, azaz egy darab játékostársat SF-ben. Nemi, faji, vallási, bőrszíni, szagi megkülönböztetést nem alkalmazok, bárki postagalambját - vagy épp palacküzenetét - szívesen várom, ki kedvet érez egy korán sem normális és még kicsit sem épelméjű, mindazonáltal életvidám és bohókás kis esetlen emberkével lenne kedve játszania ^^ hero

Isten
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Az elsők
☩ Reagok :
21

Kedd Aug. 08, 2017 5:23 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Most ezzel az arccal fogok itt garázdnokolni :-)

Szóval @Isten karakteremmel vállalok "hangulat bemesélést", effektet vagy nevezd aminek akarod. Biztos van rá kifejezés, de a lényeg hogyha kell valakinek egy Isteni hang, egy sugallat, amikor elég maga a hang a fejében, vagy egy embertől random az utcán, netán csúnyán vagy szépen nézzen rá egy valami háziállat..stb..stb...(mivel a lehetőségek tárháza végtelen, inkább nem sorolom) A lényeg hogy egy két reag erejéig beugrós legyek.

Persze ha beleillik Tom a képbe, vagy belesodornád, netán nagyobb volumenű terveid közé befér, na adj Isten kifejezetten KELL, lehet "normális" játék is vele.

-----------------------------------------------------

Ezen kívül @Ramiél karakteremnek keresek kapcsolatokat, játékokat, mert szépen lassan lezárult egy csomó játékom, és ami van az mellett most elfér még pár.

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Aug. 06, 2017 8:08 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali? Valaki egy félvérrel?

SF városi tanácsnak dolgozom, és kísérleteket folytatunk a démonokon, angyalokon. Valaki egy izgi játékot esetleg? Very Happy

Phanuel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
20

Szer. Aug. 02, 2017 9:33 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Üdvözletem! Játszópajtit keresek, aki nem démon, vagy olyas valaki aki egyből ki akar belezni. A Nemre nincs korlátom.

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Júl. 30, 2017 12:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

- Halihó!- döföm bele a faasztalba a késem pengéjét.- Ki szeretne játszani Velem?- húzom kaján vigyorra az ajkam szegletét miközben kérdőn végig futtatom a tekintetem az egybegyűlteken.

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Júl. 27, 2017 6:06 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nah, én is ide kerültem... Holy Moly
Visszatérésem örömére kiadó egy-két játékom, mivel az előző játszópajtijaim eltűntek Sad (vagy nem tudom mi lett velük, nem voltam itt sajnos)
Úgyhogy aki érez magában elég bátorságot vagy kedvet ahhoz, hogy egy szőke démonnal törjön-zúzzon - vagy ki tudja mit csináljon sunyilapos -, az dobjon meg egy galambbal, vagy támadjon le az utcán, postázzon egy szép képeslapot... A lényeg, hogy jelezze, hogy igényt tart rám OMG

Aki bevállal az kap tőlem csokit, szeressetek *q*

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
177

Csüt. Júl. 20, 2017 8:00 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Szisztok!

Kiadó egy játékom. Aki kedvet érez egy kissé szeleburdi, életvidám, szelíd angyal társaságát élvezze, ne habozz szólni.
Sok kikötésem nincs, csak egy minimális aktivitás ^^ 3 Ophilia

Lilith
WHISPERING AMEN

Hétf. Júl. 17, 2017 9:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Eladó egy játék az első asszonnyal, a legszexibb démonherceggel, a döggel, aki bárkit megkörnyékez, hogy megkínozhassa bbb Lilith megtalálható New Orleans területén és a Pokol észak-nyugati régiójában. Lil' elkelt, Nagyfőnöknek szüksége van rám *q*

Kedvesebbik démonkám játékostársat keres, Agramon tanácsadójaként inkább valamilyen mágikus kéréssel lehet őt keresni. A pokolban bárhol lehet vele játszani. Barátok és ellenségek is jöhetnek bátran, kapcsolatokra van szüksége... Elkelt!

Egyetlen - lassan árva - Gabriel párti angyalka keres magának játszótársakat, érzelem manipulációra képes és bárkit seggbe lő egy szerelem nyílvesszővel  shy angel Las Vegas és környékén repked.

Minden játéknak az ára egy PM (rosszabb esetben kezdő is fgbhjfk )

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Júl. 05, 2017 7:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Halihó, hát halihó!

Akinek előző user után van félbemaradt játéka Lucival és szeretné azt folytatni, legyen drága hajigáljon meg egy pm-mel és egy linkkel az adott játékhoz, megbeszéljük. Smile

Emellett bárkivel szívesen játszanék, akinek dolga volna az ördöggel, különös tekintettel bármelyik testvéremmel Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Jún. 24, 2017 9:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Nos, nem vagyok benne, biztos, hogy az előttem szóló démonok ideális választásai lennének egy kezdő játékhoz. Már csak a végkimenetel miatt sem. Éppen ezért, aki úgy gondolja, hogy van türelme hozzám az írjon egy PM-et!

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next