⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Játékos keresése
The devil's voice is sweet to hear.

Vendég
'Cause we're hot like hell

Utolsó Poszt Szer. Szept. 14, 2016 8:19 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Áruba bocsátom a testem, vagyis bedobom magam a közösbe és vihet játszani bárki *-* a bárhol-t nem tudom ígérni, hiszen sf számomra tiltott terület, de a bárkivel az megoldható :3 pm-ben lehet zaklatni teljesen nyugodtan, vagy idegesen is Very Happy

Vendég

Utolsó Poszt Kedd Szept. 13, 2016 10:20 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Friss húsként beállok én is a sorba. Very Happy
Kiadó 2, azaz KETTŐ MÁR CSAK EGY játékom. Ha valaki kedvet érez magában egy magamfajta démonhoz, akkor az füstjelezzen, de elfogadom a galambpostát is, hozzám vághatsz egy pm-et (persze nem szó szerint) vagy akár chaten is leszólíthatsz. Very Happy

Vendég

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 12, 2016 7:15 pm

Első játékom kiadó Smile

Vendég

Utolsó Poszt Hétf. Szept. 12, 2016 6:27 pm

Come on! Play with me bbb

Vendég

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 10, 2016 4:39 pm

Apuci mániás arkangyal keresné első játékostársát...
Jobban mondva, eladósorba került az első játékom. Amit ajánlani tudok; Istenhez a végletekig hű, eszes és cseles, nem utolsó sorban pedig egy gyönyörű szőke arkangyal.
Csak egy PM az ára annak, hogy elrabolhass a játéktérre, az első szerencsés pedig abban a kegyben részesülhet, hogy a természetemhez képest rendesen bánok majd vele. k76k
(Angyalok előnyben, de mivel bevállalós egy kis dög vagyok, mások is jöhetnek. :3 )

Vendég

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 10, 2016 1:37 pm

Bárkivel, bármit, démonok természetesen előnyben a hazai terep miatt, de semmi elől nem zárkózom el. Akinek lenne kedve hozzám, egy pm-ért cserébe megkaphat Smile

Köszönöm, lecsaptak rám. Egyelőre ennyi nővel is kihívás lesz elbánni Very Happy

Vendég

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 10, 2016 1:21 pm

Bedobom a sármos angyalkámat játszani :3 mert szegény Mephit még nem tudom :llolo: Bárkivel szívesen játszok bármit, bárhol, apró betűs rész: kicsit lassú vagyok és szeretek pepecselni a reagkódokkal 3 Ez a fiam nem olyan könnyűvérű, mint Mephi, de biztos lesznek izgis játékok vele is :3 Ha valaki engem akar, fizessen a pultnál dobjon egy üzit. lxcvbnm,

Vendég

Utolsó Poszt Pént. Szept. 09, 2016 8:42 pm

Én is megérkeztem, elfogadtak, már csak egy-két játszópajti szükséges, hogy a kör bezáródjon. Szóval akiben lenne elég mersz ahhoz, hogy játékot kezdjen egy agyament vadásszal, csak tessék-csak tessék! 3

Vendég

Utolsó Poszt Pént. Szept. 09, 2016 3:22 pm

Bedobom magam a közösbe! Zaklassatok! Twisted Evil Cool

Caelo Vel In Inferno

☩ Faj :
Staff fiók
☩ Reagok :
133

Utolsó Poszt Szomb. Aug. 20, 2016 4:01 pm

Sponsored content

Utolsó Poszt

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10