☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Szept. 29, 2016 11:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hali!

Valakinek van kedve egy Bukott Angyallal játszani? Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Szept. 23, 2016 7:06 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

hali!

Van egy kiadó játékom, valaki? Rolling Eyes

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Szept. 20, 2016 5:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok! *.*

Naiv, kedves, fiatal angyalka első játéka eladó :3
Ha valakinek van kedve, az morzézzon vagy küldjön egy pm-et Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Szept. 20, 2016 3:45 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Kukucska! *-*

Nem tudom ki az, akit elraboltak már játszani és ki az, akit nem, szóval bedobom magam a közösbe. Very Happy Akinek lenne kedve egy játékhoz, az vágjon hozzám egy fél téglát, vagy valamit, egyébként pedig mindenre kapható vagyok. bbb szemöldökemelgetés

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Szept. 19, 2016 2:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Halihóóó ^^ végre én is eljutottam ide is, szóval bevállalnék egy játékot ^^ bárhol, bárkivel, bármit ^^ csak egy PM az ára :3

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Szept. 17, 2016 4:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

*felbukkan a semmiből* Khm... ugyan inkognitóm miatt senki nem ismerhet meg a Földön, azért egy játékot szívesen vinnék. Ha valaki kedvet érezne egy találkozáshoz valamilyen úton-módon, esetleg ötlete/óhaja/sóhaja volna, csak juttassa el hozzám imáját egy pm formájában és szavai meghallgatásra találnak! ^^

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Szept. 15, 2016 8:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Kiadó 1-2 játékom, nemre-fajra való tekintet nélkül. koé

Ismerkedni nemigen szeretnék, de, ha van egy jó ötleted, amivel a közeljövőben feldobhatjuk, ám legyen:D Továbbá várok barátokat, ellenségeket, régi ismerősöket, valamint egy-két-több éjszakás kalandokat, ha valaki ezt preferálja... szemöldökemelgetés

Semmi elől nem zárkózom el, csak azt ne kérje a leendő partner, hogy a karakter kedves legyen. A kedvesség távol áll Ridiától fefefeffffeff

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Szept. 14, 2016 5:28 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Te, én, esetleg egy tango? Na jó, csak játék. Very Happy
Send a raven Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Szept. 14, 2016 8:19 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Áruba bocsátom a testem, vagyis bedobom magam a közösbe és vihet játszani bárki *-* a bárhol-t nem tudom ígérni, hiszen sf számomra tiltott terület, de a bárkivel az megoldható :3 pm-ben lehet zaklatni teljesen nyugodtan, vagy idegesen is Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Szept. 13, 2016 10:20 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Friss húsként beállok én is a sorba. Very Happy
Kiadó 2, azaz KETTŐ MÁR CSAK EGY játékom. Ha valaki kedvet érez magában egy magamfajta démonhoz, akkor az füstjelezzen, de elfogadom a galambpostát is, hozzám vághatsz egy pm-et (persze nem szó szerint) vagy akár chaten is leszólíthatsz. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Szept. 12, 2016 7:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Első játékom kiadó Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Szept. 12, 2016 6:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Come on! Play with me bbb

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Szept. 10, 2016 4:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Apuci mániás arkangyal keresné első játékostársát...
Jobban mondva, eladósorba került az első játékom. Amit ajánlani tudok; Istenhez a végletekig hű, eszes és cseles, nem utolsó sorban pedig egy gyönyörű szőke arkangyal.
Csak egy PM az ára annak, hogy elrabolhass a játéktérre, az első szerencsés pedig abban a kegyben részesülhet, hogy a természetemhez képest rendesen bánok majd vele. k76k
(Angyalok előnyben, de mivel bevállalós egy kis dög vagyok, mások is jöhetnek. :3 )

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Szept. 10, 2016 1:37 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Bárkivel, bármit, démonok természetesen előnyben a hazai terep miatt, de semmi elől nem zárkózom el. Akinek lenne kedve hozzám, egy pm-ért cserébe megkaphat Smile

Köszönöm, lecsaptak rám. Egyelőre ennyi nővel is kihívás lesz elbánni Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Szept. 10, 2016 1:21 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Bedobom a sármos angyalkámat játszani :3 mert szegény Mephit még nem tudom :llolo: Bárkivel szívesen játszok bármit, bárhol, apró betűs rész: kicsit lassú vagyok és szeretek pepecselni a reagkódokkal 3 Ez a fiam nem olyan könnyűvérű, mint Mephi, de biztos lesznek izgis játékok vele is :3 Ha valaki engem akar, fizessen a pultnál dobjon egy üzit. lxcvbnm,

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next