☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Nov. 02, 2016 12:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Háj! Very Happy

Két, azaz KETTŐ, TWO, ZWEI, DOS, DUE Laughing játékom kiadó.
Ha valakinek kedve lenne egy menetre Laughing a Kapzsisággal, akkor egy postagalamb az ára. Vagy morze. De füstjeleket is fogadok.
k76k

Gráinne Mhaol
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
50

Kedd Nov. 01, 2016 6:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Helló!

Száműzetésbe vetett kapzsi, köpönyegforgató démonnő keresne valakit fosztogatásra, vagy menekülésre, iszogatásra, nőzésre, pasizára, üzletelésre, műkincshajkurászásra.... Igazából akármire.

Pm-ben megtalálsz!
Xoxo

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 29, 2016 3:54 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Én is bedobnám magam, meg a szerszámom no nem félreérteni, a baseball ütőmre gondoltam egy, vagy esetleg kettő játékra! Ha valakinek volna kedve pm-ben jelezze :3

Ramiél
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Arkangyal
☩ Reagok :
64

Szomb. Okt. 29, 2016 1:51 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

1 játék erejéig én is fejest ugranék a jungelbe.
A karakter Mihályhoz lojális, így a háta mögötti szervezkedés kizárva, egyéb ellene irányuló, vagy a tervét meghiúsító szervezkedés is kizárva.
Fajok tekintetében, démonok, félvérek és nephilimek csak saját felelősségre keressenek, mondjuk az igazán jó ötletek elől nem zárkózom el, nem vagyok semminek az elrontója. De nyilván a többiekkel inkább kijövök (egy ajtón?  Laughing)
Jobban kedvelem a célirányos játékokat, ami lehet nem túl emelkedett játék, de valaminek, vagy valakinek az előre mentelét szolgálja, adott esetben a jövőbeni terveire hatással lehet, és hát nagyon örülök neki ha be is fejezzük, mert manapság ez már nem divat. Én garantáltan nem fogok eltűnni, de megeshet hogy néha pár napot csúszok a válasz reaggal, szóval kelleni fog hozzám egy adag türelem is. (főleg meg nagyon troll tudok lenni  Laughing)
Köszönöm annak, aki a sok hülyeségemet végig olvasta, és Áve Én! Surprised

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 24, 2016 2:59 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Bedobnám magam én is ide.  Twisted Evil
Ha valakinek lenne kedve meghalni egy kegyetlen Papnővel játszani, akinek a szíve kőből van, az sikítson/dobjon meg egy PM-mel, vagy egyszerűen csak füstjelezzen, hiszen már tűkön ülök, hogy valakinek újfent Pokollá tehessem a létezését. fanolos

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 23, 2016 5:41 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Eljutottam ide végre. Very Happy
Én is keresem játékostársaimat. Limitált: 2 fő Már csak 1
Elsősorban akciósabb játékok érdekelnének.
Kiegészìtés:Néha piszok lassú vagyok. Embarassed
Üzenetfogadás nyitott.

Kirakja a Zárva táblát!

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Okt. 19, 2016 9:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Ha valakinek kapóra jönne egy vadász... vagy nem, akkor játszanék Wink

Jelentem, elkeltem, de ha van valami nagyon király ötleted, akkor nyugodtan írj Razz

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 17, 2016 8:48 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Úgy tűnik akad még egy-két játékra időm. Lehetőleg San Francisco közelében keresnék egy játszótársat, bármiféle akcióban, bármilyen fajjal benne vagyok. A lényeg, hogy legyen valamiféle bonyodalom, izgalom vagy akár szenvedély, de ezt majd együtt kiötöljük. Csak dobj megy egy PM-el és a tiéd vagyok. Very Happy

Megint csak elkeltem, egyelőre. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Okt. 17, 2016 10:13 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Szívesen vállalnék még egy játékot, méghozzá egy démonkával, hogyha akad jelentkező. Smile

Idő közben elkaptam egy angyalt a játékra. *-*

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 16, 2016 8:48 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Update: Visszavonásig nyitott még a keresésem Very Happy

Cool

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 15, 2016 5:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Egy elvetemültebb játékra keresek partnert, valami szadizósra gondoltam, szóval ha szívesen megkínoztatnád a karaktered, dobj egy pm-et és megbeszéljük a részleteket!
Fajra való kikötésem nincs. bbb

Ui. mostanában nem vagyok valami gyors :S

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Okt. 14, 2016 3:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Első játékomat eladnám egy PM-ért ^^ New York-on belül bármit bárhol *.*

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Okt. 12, 2016 11:51 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Első játékomra keresnék játszótársat! Szinte mindenféle őrült játékban benne vagyok. Csak dobj meg egy PM-el és ott majd kiötlünk valamit. Very Happy  

Egyelőre elkeltem. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Okt. 11, 2016 6:11 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Egy problémás mosolybomba társat keres egy kis örömre,bajra,izére,mizére! :beabxíxN:

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 09, 2016 10:19 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

A kapzsiság démona meghirdeti első játékát Cool Akinek kedve támadna játszani, az pm-ben elér fanolos

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next