☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 16, 2016 8:48 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Update: Visszavonásig nyitott még a keresésem Very Happy

Cool

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 15, 2016 5:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egy elvetemültebb játékra keresek partnert, valami szadizósra gondoltam, szóval ha szívesen megkínoztatnád a karaktered, dobj egy pm-et és megbeszéljük a részleteket!
Fajra való kikötésem nincs. bbb

Ui. mostanában nem vagyok valami gyors :S

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Okt. 14, 2016 3:07 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Első játékomat eladnám egy PM-ért ^^ New York-on belül bármit bárhol *.*

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Okt. 12, 2016 11:51 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Első játékomra keresnék játszótársat! Szinte mindenféle őrült játékban benne vagyok. Csak dobj meg egy PM-el és ott majd kiötlünk valamit. Very Happy  

Egyelőre elkeltem. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Okt. 11, 2016 6:11 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egy problémás mosolybomba társat keres egy kis örömre,bajra,izére,mizére! :beabxíxN:

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 09, 2016 10:19 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

A kapzsiság démona meghirdeti első játékát Cool Akinek kedve támadna játszani, az pm-ben elér fanolos

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 08, 2016 6:52 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Az első játékomhoz keresnék játékostársat Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 08, 2016 11:11 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ne hagyjuk magara szegény orultet a világban, hiszen most szabadult es szeretne a környezete pusztulasat latni. Harom egy hely szabad meg, uzenettel lehet foglalni Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Okt. 04, 2016 7:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Makacs, önfejű, kezelhetetlen, konok, nagyszájú, pimasz és nem mellesleg Nephilim. 3  Talán ezeket a dolgokat érdemes első körben tudni rólam, ahhoz ha játszani akarsz velem.
Márpedig miért is ne akarnál? Ugye? fanolos  Szóval ha érzel egyfajta bizsergést amikor ezt olvasod, akkor nincs más dolgod mint megdobni egy üzivel és már a tiéd is egy játékom. szemöldökemelgetés

Senki többet? Elkelt! fanolos fanolos fanolos

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Hell Or Heaven Vezetőségébe tartozó fiók
☩ Reagok :
133

Hétf. Okt. 03, 2016 12:49 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Nos, én is bedobom magam a közösbe. Használjátok ki, hogy Lucifer első Lordja (tanácsadója) vagyok Twisted Evil

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Born in Hell Miss Daemon
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
- Bitch...
- true, But not yours...

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 02, 2016 12:33 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egyelőre én is partner nélkül árválkodok, úgyhogy várom a bátor jelentkezőt Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 02, 2016 11:08 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Megismertetném magam a világgal.  Bárkire vevő vagyok, aki kibír engem maga mellett. Két helyet tartok fent Cool

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Szept. 29, 2016 11:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Hali!

Valakinek van kedve egy Bukott Angyallal játszani? Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Szept. 23, 2016 7:06 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

hali!

Van egy kiadó játékom, valaki? Rolling Eyes

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Szept. 20, 2016 5:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Sziasztok! *.*

Naiv, kedves, fiatal angyalka első játéka eladó :3
Ha valakinek van kedve, az morzézzon vagy küldjön egy pm-et Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Szept. 20, 2016 3:45 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kukucska! *-*

Nem tudom ki az, akit elraboltak már játszani és ki az, akit nem, szóval bedobom magam a közösbe. Very Happy Akinek lenne kedve egy játékhoz, az vágjon hozzám egy fél téglát, vagy valamit, egyébként pedig mindenre kapható vagyok. bbb szemöldökemelgetés

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Szept. 19, 2016 2:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Halihóóó ^^ végre én is eljutottam ide is, szóval bevállalnék egy játékot ^^ bárhol, bárkivel, bármit ^^ csak egy PM az ára :3

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Szept. 17, 2016 4:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

*felbukkan a semmiből* Khm... ugyan inkognitóm miatt senki nem ismerhet meg a Földön, azért egy játékot szívesen vinnék. Ha valaki kedvet érezne egy találkozáshoz valamilyen úton-módon, esetleg ötlete/óhaja/sóhaja volna, csak juttassa el hozzám imáját egy pm formájában és szavai meghallgatásra találnak! ^^

Vendég
WHISPERING AMEN

Csüt. Szept. 15, 2016 8:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kiadó 1-2 játékom, nemre-fajra való tekintet nélkül. koé

Ismerkedni nemigen szeretnék, de, ha van egy jó ötleted, amivel a közeljövőben feldobhatjuk, ám legyen:D Továbbá várok barátokat, ellenségeket, régi ismerősöket, valamint egy-két-több éjszakás kalandokat, ha valaki ezt preferálja... szemöldökemelgetés

Semmi elől nem zárkózom el, csak azt ne kérje a leendő partner, hogy a karakter kedves legyen. A kedvesség távol áll Ridiától fefefeffffeff

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Szept. 14, 2016 5:28 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Te, én, esetleg egy tango? Na jó, csak játék. Very Happy
Send a raven Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Szer. Szept. 14, 2016 8:19 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Áruba bocsátom a testem, vagyis bedobom magam a közösbe és vihet játszani bárki *-* a bárhol-t nem tudom ígérni, hiszen sf számomra tiltott terület, de a bárkivel az megoldható :3 pm-ben lehet zaklatni teljesen nyugodtan, vagy idegesen is Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Szept. 13, 2016 10:20 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Friss húsként beállok én is a sorba. Very Happy
Kiadó 2, azaz KETTŐ MÁR CSAK EGY játékom. Ha valaki kedvet érez magában egy magamfajta démonhoz, akkor az füstjelezzen, de elfogadom a galambpostát is, hozzám vághatsz egy pm-et (persze nem szó szerint) vagy akár chaten is leszólíthatsz. Very Happy

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Szept. 12, 2016 7:15 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Első játékom kiadó Smile

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Szept. 12, 2016 6:27 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Come on! Play with me bbb

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Szept. 10, 2016 4:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Apuci mániás arkangyal keresné első játékostársát...
Jobban mondva, eladósorba került az első játékom. Amit ajánlani tudok; Istenhez a végletekig hű, eszes és cseles, nem utolsó sorban pedig egy gyönyörű szőke arkangyal.
Csak egy PM az ára annak, hogy elrabolhass a játéktérre, az első szerencsés pedig abban a kegyben részesülhet, hogy a természetemhez képest rendesen bánok majd vele. k76k
(Angyalok előnyben, de mivel bevállalós egy kis dög vagyok, mások is jöhetnek. :3 )

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next