We're gonna rule the world We don't give up
So we'll keep on starting the fires We own the future The story that they sold us

Játékos keresése
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Natalie Rossmyra

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
43

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 15, 2018 12:52 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Nem tudom, hogy az előttem szóloknak lett e végül játéka. Eléggé régebbiek a hírdetések, de!
Ezúttal én is bedobnám magam. ^^
Korán sem épelméjű, mindig jókedélyű, ámbár olykor harcias lánykám keres magának játszótársat New York területén. Gondoltam, amíg nem jön vissza főnci, addig elfoglalnám magam.
Faji, nemi megkötés nincs. Szívesen játszom démonokkal, angyalokkal, harcolósat, beszélgetőset, bulisat. Minden jöhet, amire kedvetek van.

Az áram nem mást, mint egy pm. ^^ Lehet szabadon venni, vinni Very Happy:4r4r: rc4 3

Ui.: nem mindig tudok gyors játékot ígérni. Van, hogy egy héten több időm van, van hogy csak hétvégén jutok a gép elé, van hogy ekkor sem. Ha ez a katoikus írásmód nem zavar, akkor várlak szeretettel. Run boy run

Volgan

☩ Reagok :
13
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Csüt. Szept. 06, 2018 2:57 pm

Helló ismét meghirdetném magamat s4h4h

Calypso

☩ Reagok :
84

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 23, 2018 4:45 pm

Halihó!

[You must be registered and logged in to see this image.]

azt a vállalkozó szellemű egyént, aki szívesen ráncba szedné, megcsiszolná harci tudását  gyíklényemnek.

Jutalom eme elszánt lénynek, az: remélhetőleg egy közös élmény, sanyargathatsz egy kicsit, mivel természetfeletti erőm nincs, így falhoz vágni biztos nem foglak, elfojtott dühödet is levezetheted rajtam, két-három nagy, büdös pofon keretében és stb. Valamint a végén cserébe kapsz még 30 tollpihét is. Tiszta haszon. Wink

Az akciónak vége, de lesz még lehetőség. XD

Volgan

☩ Reagok :
13
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 16, 2018 8:21 am

Helló mindenki Azurát már ismerem, szeretnék másokkal is találkozni, a többit PM-be megbeszéljük Embarassed jjjjjkkkkkkkkkk sdad

Cole Andrews

☩ Reagok :
5
☩ Korom :
27

Utolsó Poszt Szer. Aug. 15, 2018 2:54 pm

Sziasztok!

Bemelegítő játékhoz keresnék partnert. Egyetlen kikötésem a new yorki helyszín, különben akármilyen nemű és fajú idegennel összeismertetném Cole-t. Ha az eset nem végződik szerencsétlen karakterem halálával, vadászokat is szívesen bevállalok Very Happy
A sztorit meg majd kitaláljuk. láv hág

Aria L. Crusader

☩ Reagok :
0
☩ Korom :
25

Utolsó Poszt Pént. Aug. 10, 2018 11:24 pm

Haliho

Én is bedobom magam a sűrűjébe. Kinek van kedve játszani egy erős vadásszal? Akár több játékom is kiadó és szinte bármilyen plotra vevő vagyok.

Na senkinek nincs kedve játszani velem Sad Elszomorodtam Sad

Pm-em nyitva áll mindenkinek. Smile

Zadikel

☩ Reagok :
28
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Kedd Aug. 07, 2018 11:03 pm

Hello hello

Szeretném meghirdetni magam játékra. Néha kedves vagyok, és türelmes, nem nagyon bunkó. Egészen jól el lehet velem beszélgetni. Balhézásba is benne vagyok, vagy egy jó kocsmázásba. Gyereket ne nagyon bízzatok rám, évek során az idegrendszerem kicsit gyengébb lett a kelleténél.
Jelentkezéseket Pm-ben várom Smile

Üdv Zadi Very Happy

Lorenzo Harbut

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
23
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Kedd Aug. 07, 2018 6:20 pm

@Lorenzo Harbut írta:
Üdv kedves (és kevésbé kedves Wink ) lények! s4h4h

Van még helyem, jelenleg csak egy játékkal dolgozom, ideiglenesen San Francisco városában tartózkodva, szóval... ha valakinek kedve támad, egy némiképp viselkedészavaros, nehéz időszakon átmenő, általánosságban véve zárkózott, és bizalmatlan, de kedves és jószívű okostojással megismerkedni, csak szóljon bátran az illető. Wink k76k

Még él az ajánlat. szemöldökemelgetés (De ha netán valaki jobban kijön az állatokkal, mint a nephilimekkel, az is járható út, bárkinek fel tudom ajánlani, szinte bármelyik kedvenc állatát. szemöldökemelgetés ipippipi )

Csenge Nyltis

☩ Reagok :
16

Utolsó Poszt Pént. Aug. 03, 2018 5:57 pm

Halihó!

Új húsi a színtéren! Szeretném belevetni magam ebbe a világba magamat, így játszótársat/játszótársakat keresek. Leginkább New Yorkban megforduló, esetleg New Yorkba érkező alakokkal, de akár még lehetsz helyi is. S mindehhez csupán egy PM-et kell írnod Smile

Csenge

Lorenzo Harbut

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
23
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Pént. Aug. 03, 2018 3:23 pm

Üdv kedves (és kevésbé kedves Wink ) lények! s4h4h

Van még helyem, jelenleg csak egy játékkal dolgozom, ideiglenesen San Francisco városában tartózkodva, szóval... ha valakinek kedve támad, egy némiképp viselkedészavaros, nehéz időszakon átmenő, általánosságban véve zárkózott, és bizalmatlan, de kedves és jószívű okostojással megismerkedni, csak szóljon bátran az illető. Wink k76k

Coen Maksim

☩ Reagok :
5

Utolsó Poszt Vas. Júl. 29, 2018 5:10 pm

Yo! Mélyen tisztelt szárnyasok, hüllők, keverékek, jággerek, homospaiensek és feketeségek!
Remélem senkit nem hagytam ki.

A mai hirdetés szolgáljon élvezetül, de nem áldozatul! A lefektetett szabványok egyszerűek, ne várd tőlem Hórációt, aki virtuális vászonra festi hexametereit. Jaj nem, hidd el ezzel a két kézzel ugyan szoktam ódákat is zengeni, amin néha magam is meglepődök. Az analfabetizmus családon belül nem öröklődik, you don't know?
Nah de visszatérve az igényes feltételeimre, vess egy pillantást rám! Abszolút tinédzser. Fejtől törzsig tetszhalott, törzstől lejjebb pedig egy muníciós érzelmi bomba. Szóval ehhez tartsd magad...én is alátámasztom azt a tényt, hogy inkább egy felnőttel kezdj ha észsérvéket akarsz kapni! Mert tőlem biza várhatod! Nyilván azt sem vetted észre, hogy egy mobil-húggal is fel vagyok szervelve. A kettőnk érdekében jobb is ha nem fűzzük semelyikünk történetébe! Dehogy valami népszerűséget is kipréseljek itten, lehengerlő cukiságomat a helyzet csekkje állja. Ismerkedhetünk is, bár lévén, hogy már nem azt a retro korszakot éljük mint ezelőtt dinoszaurusz őseink, jobb ha maradunk a feleseknél. Még egy bónusz, ami javadra válthat, hogy...anyámék beláthatatlan ideig kivettek egy kisebb fajta vakációt maguknak, így ez-az egész világ kecó az enyém.
Szóval? Tépjem még a számat még pár óráig, vagy végre szándékozol belecsempészni azt a papírost a postaládikámba?

bytheway...köszi!

Trixie Decker

☩ Reagok :
13
☩ Korom :
8

Utolsó Poszt Pént. Júl. 27, 2018 11:03 pm

Üdv! Smile

Na, ha valaki szívesen megismerkedne az Ördög szeme fényével (tagadná, de tudom, hogy az vagyok neki Cupidó Hiperaktívspeedesang ) míg Anyu dolgozik, és én a bébiszitterrel vagyok... (vagy nem vagyok Wink ) csak tessék bátran rám írni.
Ne riasszon el senkit, hogy gyerek vagyok, engem nehéz megijeszteni. Trix méhe Hjdhfg

Chris Mayer

☩ Reagok :
9
☩ Korom :
35

Utolsó Poszt Pént. Júl. 27, 2018 10:01 pm

@Chris Mayer írta:
Üdv.

Ha valakinek esetleg volna kedve meglátogatni egy fekvőbeteget a kórházban, aki nemrég ébredt a kómából... akkor az ágyban fekve várom az illetőt, valami kitekert formában, mert a nejem az ágy szélén ül, és nyoma veszett picit... Sad
Szabad a vásár, bárki jöhet, akár azért is, hogy megpróbáljon megmérgezni álmomban (Tudom, hogy Azura vágyik rá, tudom én! szemöldökemelgetés szemöldökemelgetés ) csak jöjjön valaki, mert nem szeretném elveszteni a karakterem... Sad Sad Sad sadbye

szerk.: Pontosítok, most már se kutyám, se macskám, se (sajnos) nejem sincs, szóval tényleg jöhet akárki.

Irány a kocsma, megyek piálni, jön valaki? (Én fizetek!)

Leona Archer

☩ Reagok :
5
☩ Korom :
22

Utolsó Poszt Szer. Júl. 25, 2018 2:26 pm

Egy 24/7 elérhető (fogjuk rá, ha megéri neki akkor igen) elérhető csempész, vagy ha jobban tetszik kereskedő keres esetleges ügyfeleket. A helyszín alig számít, a legtöbb helyre el tud jutni, és ha megéri neki, akkor még be is szerzi amire szükséged van.

Ha nincs kedved üzletelni, akkor akár meg is mentheted egy elégedetlen vásárlótól, vagy majd ő ment meg téged? De vigyázz, semmi sincs ingyen :3

Mos így hirtelen ez jutott eszembe, de kb. bármire kapható vagyok, akár az élet nagy dolgai felett is elbeszélgethetünk egy képzeletbeli cigi mellett... max majd megkínállak valami exkluzív csempész cuccal, szakmai ártalom, bocsi.

Azura

☩ Reagok :
80

Utolsó Poszt Kedd Júl. 24, 2018 8:52 pm

Ha megmérgezlek, akkor aabba bele is halsz! Twisted Evil Muhahahaaaa

@Chris Mayer írta:
Üdv.

Ha valakinek esetleg volna kedve meglátogatni egy fekvőbeteget a kórházban, aki nemrég ébredt a kómából... akkor az ágyban fekve várom az illetőt, valami kitekert formában, mert a nejem az ágy szélén ül, és nyoma veszett picit... Sad
Szabad a vásár, bárki jöhet, akár azért is, hogy megpróbáljon megmérgezni álmomban (Tudom, hogy Azura vágyik rá, tudom én! szemöldökemelgetés szemöldökemelgetés ) csak jöjjön valaki, mert nem szeretném elveszteni a karakterem... Sad Sad Sad sadbye

szerk.: Pontosítok, most már se kutyám, se macskám, se (sajnos) nejem sincs, szóval tényleg jöhet akárki.

Chris Mayer

☩ Reagok :
9
☩ Korom :
35

Utolsó Poszt Kedd Júl. 24, 2018 6:11 pm

Üdv.

Calypso

☩ Reagok :
84

Utolsó Poszt Vas. Júl. 22, 2018 10:14 am

Üdv szárnyasok és szárnyatlanok!

Akinek van kedve egy Hibridgyíkkal játszani akár a múltban, jelenben, alterban, az dobhat egy pm-et. Eléggé nyitott vagyok az ötletekre. ^^

Belphegor

☩ Reagok :
11

Utolsó Poszt Szomb. Júl. 21, 2018 1:53 pm

Üdvözlet!

Először is, Cass köszönöm az elfogadást és a kedves szavakat! k76k

Másodszor játszópajtit, -pajtikat keresek! Aki kedvet érez egy játékra, dobjon rám egy pm-et fefefeffffeff

Ella Lopez

☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
11

Utolsó Poszt Kedd Júl. 17, 2018 4:39 pm

Ki szeretne egy kis örömöt az apokalipszis ürmében? nuttellásmacska
Bátran jelentkezzen! hug
Bármilyn játék ötletre nyitott vagyok! :senpai:

Utolsó Poszt Kedd Júl. 10, 2018 5:44 pm

Egy újabb ark került elő a családi fotóalbumból, aki kettő (ez gyors volt, már csak: ) egy meglévő szabad helyét kiadná a naptárában, stílusosan két emberi létszámcsökkentés között. fanolos

Fajtól függetlenül - mert úgysem szeretem egyiket sem, pláne az embereket - várok két önkéntest, tetszőleges játékötlettel, ami magába foglalhatja azt is, hogy a két karakter valamin hajba kap, de az is elképzelhető, hogy csak röhögve nézed, ahogy Gabriel arcára kiül az undor, mert Apja apró lényei egyáltalán levegőt mernek még venni. Aktivitásom most megtévesztő lehet, mert visszavonultam betegállományba, de nagy általánosságban a reag dömping hétvégére tehető - így van! minden - egyes - hétvégére -, úgyhogy ha szimpatikus neked a szőke erkölcs lovag, némi apakomplexussal megfűszerezve, PM-ben bármikor elérhető vagyok, hogy ötleteljünk
Holy Moly

sold out Juhééé

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next