☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Játékos keresése

Anabeth Crusader
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Vadász
☩ Reagok :
0
☩ Keresett személy :
☩ Korom :
18

Szer. Nov. 15, 2017 6:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Keresek egy olyan, vállalkozó szellemű személyt (legyen az ember, vadász, nephilim, angyal, stb) akinek lenne kedve játszani és plotolni velem. s4h4h
A nem és mint azt írtam fentebb, a faj lényegtelen, bárkit szívesen látok :3
Ha elkelt, áthúzom :3

Elkeltem s4h4h

Cassael
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
132

Pént. Nov. 10, 2017 9:42 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Hola!

Némi egzisztenciális krízis után úgy érzem, visszatérnék Casstyűvel a terepre Very Happy Van már a háta mögött csata, románc, bolondozás, a kocsmatúrákban kiváló, szóval tulajdonképpen bármilyen szituációba örömmel veti magát Cool
Egyelőre 1-2 játékkal bírnék el, ötletekben sosem szűkölködök Wink

Cassie

Elkeltem! Casstanyette

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Grace only exists to be fallen from
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ophilia
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Reagok :
177

Hétf. Okt. 30, 2017 1:40 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Nem nagyon tudom, hogy melyik hirdetés él még, melyik nem. De...
Alkotói szabadságomból visszatérve, szívesen kiadó egy játékom Smile bárki kedvet érez egy cserfes angyal társaságához bátran írjon. Ötletünk van dögivel ^*^

Oph

Elkeltem OMG

Wanheda
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Szakadár
☩ Reagok :
0

Csüt. Okt. 19, 2017 5:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Halihó*-*

Nem tudom ki az, aki játszik-e már, így én is körmölök. Egy játék már folyamatban, de még egyet nyomnék, és aki érez vágyat erre, valamint nem riad vissza ijesztő, vérszomjas kinézetemtől, az küldjön postagalambot. Nem vagyok rasszista... annyira, nemtől, fajtól független bárkivel játszom. bounce koé

Rowena
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
• szakadárok
☩ Reagok :
3
☩ Keresett személy :
-
☩ Korom :
28

Csüt. Okt. 12, 2017 9:44 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Én is szívesen játékra adnám a fejem. Wink Aki lát fantáziát kiképzői mivoltomban, dobjon meg nyugodtan egy PM-el! Wink Smile

Sebastian King
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Félvér
☩ Reagok :
9

Vas. Okt. 01, 2017 2:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Halihó-hahó falatkáim!
Alkalmat megragadva, jómagam is beállnék a sorba, hogy vacso- khm akarom mondani játszópajtás után nézzek.
Ui.: Ez nem aféle Armin Meiwes ehető partner keresés, én játszanék is az illetővel :3

Anusha
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
1

Pént. Szept. 29, 2017 5:46 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játszótársamat keresem, Las Vegasban tartózkodom jelenleg ^^

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Szept. 29, 2017 12:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Kihívásokra vágyó játszópajti kerestetik s4h4h
Karakterem háttere miatt olyan vállalkozó szellemű egyéneket keresek, akik benne vannak egy kis csihi-puhiban, éles szóváltásban. Vaaagy olyanokban, akik békésebb ügyekben kereshetik a nyugati szakadár klán vezetőjét.
Sikítson ki magára ismer juuj

Lucifer
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
9

Szomb. Szept. 23, 2017 11:40 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Helló!

Kiadó 1, az az egy játékom (egyelőre Very Happy Később remélem többet is betudok vállalni).
Most még természetfelettit előnyben részesítem a történések miatt, de igazából a leggyorsabbé a megtiszteltetés, hogy játszok vele. Razz Cool Very Happy

Dobj pm-et, ha össze szeretnél akadni velem!

Elkeltem!

Csüt. Szept. 21, 2017 11:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Eladó-kiadó most a szí... az első játékom! cheers
Kevésbé könnyű prédák előnyben, de öngyilkos hajlammal megáldottakkal is szívesen ötletelek. szemöldökemelgetés ggrr

Ps.: Egyelőre nem ígérhetek pörgős, gyors játékot. fgbhjfk

Elkelt!

Sophia Nadine Haynes
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
23

Csüt. Szept. 21, 2017 1:13 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Gyerkőcök, még mindig kimeríthetetlen az ihlettáram, és időmből is most sok van, pláne, hogy nem FB-zek most már XD Szeretném ezt a felszabadult időmennyiséget ennek örömére játékkal tölteni, úgyhogy ha valaki San Franciscóban tartózkodik, és nagyon unatkozik, dobjon megy egy PM-mel, nincs faji megkötésem. Very Happy

Steven Grattling
WHISPERING AMEN

☩ Reagok :
1
☩ Korom :
26

Csüt. Szept. 21, 2017 11:29 am írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

ELKELT! Első játékom eladó, kiadó New York-ban. Smile
Jelige: Nem harapok. Very Happy

Sophia Nadine Haynes
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Nephilim
☩ Reagok :
23

Vas. Szept. 10, 2017 8:19 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Halihó! Keresek valakit, aki játszana velem SF-be, illetőleg elvezetne odáig, lehetőleg angyal, vagy ember legyen, de egy nephilim társnak is örülnék Smile

Megtaláltam az illetőt, köszönöm luvu

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Szept. 09, 2017 11:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Huhh, hát itt elég régi keresések is vannak, és nem tudom kié él még és kié nem, szóval inkább bedobom ide magam és 1-2 játék bevállalásáig meghirdetem szabad kapacitásom.
Türelmes játékostársakat keresek.
Áthúzásig él az ajánlatom. Smile

Amber Cartelle
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Emberke
☩ Reagok :
38

Vas. Szept. 03, 2017 3:14 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Sziasztok!

Újult erővel térek vissza és ennek megünneplésére egyelőre egy játékhoz keresek egy játszótársat. San Francisco területén tudok mozogni. A polgármester húga vagyok.
Bármiféle játékra benevezek.

Jelentkezni pmben.

pucca

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next