• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Játékos keresése
SzerzőÜzenet

Ophilia
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Angel with... a big heart
☩ Posztok :
155
☩ Rólam :
☩ Play by :
Blake Lively
☩ Pokol vagy menny? :
Menny

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Csüt. Júl. 20, 2017 8:00 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szisztok!

Kiadó egy játékom. Aki kedvet érez egy kissé szeleburdi, életvidám, szelíd angyal társaságát élvezze, ne habozz szólni.
Sok kikötésem nincs, csak egy minimális aktivitás ^^ 3 Ophilia

Lilith

☩ Történetem :
☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
31
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

•we're fallen angels •

Hétf. Júl. 17, 2017 9:01 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Eladó egy játék az első asszonnyal, a legszexibb démonherceggel, a döggel, aki bárkit megkörnyékez, hogy megkínozhassa bbb Lilith megtalálható New Orleans területén és a Pokol észak-nyugati régiójában. Lil' elkelt, Nagyfőnöknek szüksége van rám *q*

Kedvesebbik démonkám játékostársat keres, Agramon tanácsadójaként inkább valamilyen mágikus kéréssel lehet őt keresni. A pokolban bárhol lehet vele játszani. Barátok és ellenségek is jöhetnek bátran, kapcsolatokra van szüksége...

Egyetlen - lassan árva - Gabriel párti angyalka keres magának játszótársakat, érzelem manipulációra képes és bárkit seggbe lő egy szerelem nyílvesszővel  shy angel Las Vegas és környékén repked.

Minden játéknak az ára egy PM (rosszabb esetben kezdő is fgbhjfk )

Lucifer

☩ Faj :
arkangyal
☩ Posztok :
30
☩ Keresett személy :
én már csak Aput keresem...
☩ Képességem :
Arkangyalok minden készsége és a démonok alkukötése.
☩ Rang :
a Pokol Fejedelme, a Hazugságok Hercege, maga a Gonosz, az Első Lázadó, na hagyjuk...
☩ Play by :
Tom Ellis
☩ Pokol vagy menny? :
jelenleg a Föld, érzelmileg Pokol

•we're fallen angels •

Szer. Júl. 05, 2017 7:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Halihó, hát halihó!

Akinek előző user után van félbemaradt játéka Lucival és szeretné azt folytatni, legyen drága hajigáljon meg egy pm-mel és egy linkkel az adott játékhoz, megbeszéljük. Smile

Emellett bárkivel szívesen játszanék, akinek dolga volna az ördöggel, különös tekintettel bármelyik testvéremmel Very Happy

Horic király

☩ Történetem :

☩ Faj :
◄ mortal ►
☩ Posztok :
5
☩ Rólam :
☩ Rang :
◄ king ►
☩ Play by :
◄ Zach McGowan ►
☩ Pokol vagy menny? :
◄ Earth ►

•we're fallen angels •

Szomb. Jún. 24, 2017 9:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Nos, nem vagyok benne, biztos, hogy az előttem szóló démonok ideális választásai lennének egy kezdő játékhoz. Már csak a végkimenetel miatt sem. Éppen ezért, aki úgy gondolja, hogy van türelme hozzám az írjon egy PM-et!

Mazikeen...

☩ Történetem :
☩ Faj :
ark-démon
☩ Posztok :
3
☩ Rang :
első ark-démon
☩ Play by :
Eiza Gonzalez
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Szomb. Jún. 24, 2017 5:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Első játékom kiadó, egy pm az ára. szemöldökemelgetés (és majd egy kezdő reag) fgbhjfk

Elkeltem fanolos

Nazkhuga

☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
19
☩ Rang :
utolsó utáni senki
☩ Play by :
Garrett hedlund
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol, Keleti Régió

•we're fallen angels •

Hétf. Jún. 19, 2017 11:47 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Bárki, aki kedvet érez a balra látható "úriemberhez" táncba viheti, egy pm az ára csupán Smile

Efreet

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
12
☩ Rang :
Negyedik Electorat
☩ Play by :
Logan Lerman
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol
•we're fallen angels •

Szomb. Jún. 17, 2017 9:55 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Van kiadóba egy játékom Smile Mindegy a faj annyi, hogy valószínűleg kb. heti 1 reagot tudok csak írni Smile

Max

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
12
☩ Play by :
Mark Sheppard
•we're fallen angels •

Szomb. Jún. 17, 2017 5:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Nos, bedobnám a kis démonom a közösbe egy játék erejéig. Bárki jöhet, kislány - khm -, nagylány, fiú, férfi, ember vagy sem.
Valószínűleg kissé lassú leszek és csak hétvégente tudok inkább írni, de nagyon igyekszek Smile

Mihr

☩ Történetem :
☩ Faj :
Angel
☩ Posztok :
8
☩ Rang :
Szerafim
☩ Play by :
Joseph Morgan
☩ Pokol vagy menny? :
Gabriel

•we're fallen angels •

Szer. Jún. 14, 2017 6:25 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Egy lelkes, vállalkozó szellemű játszópartnert khmm... akarom mondani társat keresek második játékomnak! Akit érdekel egy kissé vérszomjas szárnyas lény, az tudja, mi az ár! Smile Hjdhfg
ELKELTEM!

Mammon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Posztok :
68
☩ Rólam :
☩ Korom :
36
☩ Pokol vagy menny? :
Emberiség

•we're fallen angels •

Szer. Jún. 14, 2017 9:58 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok

egy játékom kiadó Mammonnal.
Helyileg a pokolt, vagy San Francisco környékét javasolnám, fajilag teljesen mindegy.

bbb

Quentin Knobs

☩ Faj :
Ember (vadász) - Szakadár
☩ Posztok :
7
☩ Play by :
Ron Perlman
☩ Korom :
57
☩ Pokol vagy menny? :
kössz, de maradok a Földön
•we're fallen angels •

Hétf. Jún. 12, 2017 5:18 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Ha valaki érez magában kellő affinitást, hogy jöjjön, kb bármit szívesen játszanék vele, de a mindenféle füstös/szárnyas jószágokkal sajnos csak a bunyó adott. Ez van. Szóval szívesen bedobnám a közösbe az öreget, hátha kell valakinek Smile

Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Faj :
℘ Vadász / Ember
☩ Posztok :
26
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :

☩ Rang :
℘ Drake tanítványa
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey

℘ It's better to regret something you have done than to regret something you haven't done!!.

•we're fallen angels •

Pént. Jún. 09, 2017 2:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Kiadó egy játékom, vagy ha lehet több is. :3
Valami izgalmat keresek, ha van valami remek ötleted Drake Wallenberg kis tanítványához, akinek az ikernővére szakadár, és ő maga nem tud róla.. jelentkezz bounce bounce

Na ezt jól leírtam.. haha! xD

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Don't ask my opinion Don't ask me to lie

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Some people got the real problems Some people out of luck Some people think I can solve them

Lord heavens above I'm only human after all I'm blind But I'm only human after all I'm only human after allDon't put your blame on me Don't put your blame on me....

Zadkiel

☩ Történetem :
☩ Faj :
warrior angel
☩ Posztok :
4
☩ Keresett személy :
i need no one

☩ Képességem :
angel stuff
•we're fallen angels •

Csüt. Jún. 01, 2017 1:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Tisztelt közérdemű!
Szeretném meghirdetni az első játékomat, viszont gyorsan megjegyezném azt is, hogy halandóval csak akkor jelentkezz, ha hajlandó vagy feláldozni az életét... Twisted Evil

Illetve játszótársat keresek, most szintén csak egy szem játékra, Coralyn karakteremnek is. Hozzá akármilyen fajú lény jöhet, szabad kínozni is, amíg van esélye túlélni. Illetve ápolónő a drága, akár a segítségedre is lehet, ha sérülést kell ellátni. Trix méhe

Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Faj :
Félvér
☩ Posztok :
33
☩ Rólam :

I accidentally did that, on purpose!
☩ Képességem :

☩ Play by :
Kaya Scodelario
☩ Pokol vagy menny? :
Ofc Hell

•we're fallen angels •

Szomb. Máj. 27, 2017 9:50 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sziasztok!

Kiadó egyelőre kettő darab játékom. Fajtol, nemtől, kortól való tekintet nélkül bárkivel szívesen játszok. Semmi rossznak (és jónak sem) vagyok az elrontoja. Mindenre vevő vagyok Razz

Valamint: keresem drága apukámat. Lehetőleg démonka legyen ^^ tudom, hogy elég sok mindenben a segítségére tudnék lenni fanolos szóval ne habozz és találj meg pls *.* fanolos

Amitiel

☩ Történetem :
☩ Faj :
harcos angyal
☩ Posztok :
4
☩ Rang :
szerafim
☩ Play by :
Maria Amanda

•we're fallen angels •

Hétf. Máj. 22, 2017 11:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Üdv! Smile

Kiadó lettem 1-2 játék erejéig. Nem vagyok valami gyors, lévén nyakamban az érettségi, de ha van türelmed és kedved, dobj meg egy PM-el!
Szinte bármire nyitott vagyok, úgyhogy szívesen ötletelek.

Vendég

•we're fallen angels •

Szomb. Máj. 13, 2017 9:52 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

SZIAAA
Két darab játékot még nagyon szívesen bevállalnék első sorban New York vonzáskörzetében, hogy belerázódjak a kisasszonyba. Ha a jelentkezővel valami hosszabb távú dolgot is össze tudunk hozni én leszek a legboldogabb, legyen épp pozitív vagy negatív viszonya majd karaktereknek. Zökkenőmentes úgysem lesz természetfeletti esetén... Rolling Eyes Very Happy
Vannak ötleteim, így ha valaki annak híján van sem gond, összeollózzuk közösen. hero

Saiva

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
9
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Pokol vagy menny? :
Egyértelműen Pokol

•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 09, 2017 7:33 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Nna, én is bedobom magam ide OMG Kiadó még egy-két játékom, téma bármi lehet, nyitott vagyok bármilyen fajú, nemű, nemi irányultságú, vallású egyedre, aki megdob egy pm-el  szemöldökemelgetés
Addig is legyen szép napotok, és Luci legyen veletek Cupidó

Gabriel

☩ Történetem :
☩ Faj :
arkangyal
☩ Posztok :
31
☩ Rólam :
☩ Pokol vagy menny? :
menny

•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 09, 2017 5:47 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Nézzétek milyen szép ez az angyalka! Na? Játék? Úgysem öllek meg, tiltja a szabályzat...
Gabriel barátokat keres!
ígw

PM-ben várlak.

Isten

☩ Történetem :
☩ Faj :
Az elsők
☩ Posztok :
10
☩ Rólam :
Az én Földem!
Not For Sale

☩ Képességem :
Mindenható
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Play by :
Ryan Reynolds
☩ Pokol vagy menny? :
Mindkettő

•we're fallen angels •

Kedd. Máj. 09, 2017 10:28 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szép napot, gyermekeim! Smile

El lettem fogadva és átgondoltam a karakter koncepciót alaposan, az előző Istenek személyiségeit és játékait nem szeretném folytatni, így megkérem azokat akik játszottak velük, vegyék úgy hogy valami részeggel, vagy elmeháborodottal játszottak, aki azt hazudta magáról hogy ő Isten.

Ha valamelyik játéknak lett volna egy nagyobb volumenű célja, akkor az illető keressen meg és neki ugrunk még egyszer közösen a játéknak, másképp. -szerintem megéri még egyszer nekiesni, több hsz és több élvezet xD-

Egyébként meg bármilyen játékra kapható vagyok, csak az erőforrásom véges jelenleg Wink

Loki

☩ Posztok :
58
•we're fallen angels •

Hétf. Máj. 08, 2017 10:26 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szükségem lenne a laboromra egy új áldozatra...vagyis khmmm...asszisztensre, amíg a másik lábadozik. Vajon akkor is így hívják, ha nincs meg a lába?

No mindegy, illetve, kéne egy haver is, akivel lehet piálni, és hasonlók. Az italt én állom =)

Lilith

☩ Történetem :
☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
31
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

•we're fallen angels •

Szomb. Máj. 06, 2017 11:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Én is beállnék a sorba.
Egyetlen játékom kiadó, aki kapja-marja alapon. Bárkivel, bárhol, bármit szívesen játszom.
Ha vagy olyan bátor, hogy játsz egy pszichopata démonnal bbb akkor dobj meg egy PM-el Wink

Extra gyorsan elkeltem, duplán! OMG

Gabriel

☩ Történetem :
☩ Faj :
arkangyal
☩ Posztok :
31
☩ Rólam :
☩ Pokol vagy menny? :
menny

•we're fallen angels •

Hétf. Máj. 01, 2017 3:04 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Keresem első partnerem egy könnyed (aka nem túl hosszú hsz-es) játékra.  Princess

(Olyan játszótársat keresek, aki nem félti a karakterét, mert Gabriel elég szeszélyes és megalázó tud lenni... de az angyalkák iránt érez némi szeretetet, úgyhogy angyal jelentkezőnek örülnék leginkább.)

Cassiopé

☩ Történetem :
☩ Faj :
♡ fallen angel || hunter
☩ Posztok :
6
☩ Képességem :

☩ Play by :
♡ ms natalie dormer
☩ Pokol vagy menny? :
♡ earth

•we're fallen angels •

Pént. Ápr. 28, 2017 4:32 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Üdv Mindenki ^^

Megpróbálom, hátha valakinek szimpatikus lesz egy szárnyaitól jogtalanul megfosztott angyal, aki az emberek mellett harcolva gyilkolja halomra sajátjait.
Bármilyen játékban benne vagyok, teljesen mindegy, melyik csoportba tartozol.  szemöldökemelgetés

Amit tudok ígérni, hogy heti 1-2 reag biztos érkezik felőlem, kirívó esetekben pedig úgyis jelzek.  Juhééé

Nem lenne rossz néhány barát, aki egy kicsit kiigazít az emberi érzelmek kusza ösvényeiben.  *q*

Saiva

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
9
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Pokol vagy menny? :
Egyértelműen Pokol

•we're fallen angels •

Csüt. Ápr. 27, 2017 5:09 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Ééés, itt is volnék! OMG
Írjon, aki elég bátor hozzá szemöldökemelgetés

Belial

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
12
☩ Rang :
Démon-lord
☩ Play by :
Ian Somerhalder
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Szer. Ápr. 26, 2017 9:33 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Én is bedobnám magam Cool Gyertek, tépjetek ketté üzenetekkel fanolos

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Játékos keresése
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next