This is it, the apocalypse Welcome to the new age
I'm breaking in, shaping up, then checking out on the prison bus

Deedra szobája
SUNSETS ON THE EVIL EYE THE HUNT FOR A LITTLE MORE TIME

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 05, 2018 10:51 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Oso kik raun...Ai laik yu gona
Lincoln && Deedra
Zene linkje • szószám: Ide • Credit:

Ingatom a fejem, mint egy inga lassan. Szavak, alig ha jönnek a közelében, hiszen mellette most a levegő vétel is fáj, s nem akarom, hogy ezt lássa rajtam.
Elfordítom a fejem, s nagy levegőt veszek. Igaza van, de nem tudnám megtenni. –Lesz, ami lesz. Most egyelőre a klán fontosabb. – Mondom. Nem fenyeget midnek a nővérem jelenléte, ha így lenne, magam ölném meg, de addig nem.
- Legyen. - Támaszkodom meg, és pillantok rá hirtelen. Nem akar belém lelket önteni, nem ugyan az-az ember már. És ez talán változtat sok mindenen, de azon nem, hogy szeretem.
Nem az a válasz, amit akartam. Kezd bennem kiforrni, hogy lehet csak egy idegen tért vissza, és nem is az én Lincolnom, aki jobb kezem volt.

Hangja kemény, szavai belém marnak. - Határai? – Teszem fel a kérdés kisebb horkantással.
- Képes megölni egy vezetőjét, ha nem úgy fütyül. – Mondom. Nem emelem fel a hangom. Fáradt vagyok, az agyam lemerült. Ki készültem a sok gondolkodásban, a sok problémában. Nem akarok vezető lenni sokszor, nem én teremtettem erre, hanem testvérem, de Rowena kezébe nem adhatom a paradicsom kulcsát. Nem bízom benne, nem lehet, hogy ő vezesse a népemet.
Össze kellene fognunk inkább ezekben az órákban, és nem háborúzni. Mi a klánok, ha már egy hitet vallunk, és egyként tiszteljük a földet, és folytatjuk ezt az életet, legalább nekünk kellene megvédeni az emberiséget.

Comment: Hiányoztál  s4h4h

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

North Commander
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Lincoln
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
6

Utolsó Poszt Pént. Márc. 30, 2018 2:22 pm

Deedra xXx Lincoln

zene • szószám: xXx • Credit:

-Számít, de nem temetkezhetsz ebbe.-bár fájt a halála, ha ebben megfeneklünk és engedünk a problémáknak, nem jutunk előrébb. Nem tudja irányítani a klánt. Ellenben mások megpróbálkozhatnak ezzel, s mindketten tudtuk jól, hogy megállítani mi ketten nem fogjuk tudni őket. Ha engem elküld, meg sem tudom próbálni.
-Tudod jól, egy módon engedheted el a nővéred.-bár nem mondom ki nyíltan, ezzel lényegében bátorítom arra, hogy tulajdon testvérét megölje.-Egy démon uralja a testét, ez ellen már nem sok mindent tehetsz, amit eddig ne próbáltál volna. Ő már Luciferé.-hangom lemondó, meg sem próbálom a lelket önteni belé. A fájdalma biztos nagy, hogy a családját elveszítette nővére személyében. De az örökös harc, mint vezető, nem tarthatott életben egy sokkal nagyobb családot, egy klánt. Ezt meg kellett értenie, így kellett felnőnie a feladathoz.
-Nem kérem, hogy sírj. Azt kérem, hogy a fájdalmadból építkezz, ne megpróbálj bele halni.-fontos dolgokat kellett volna még véghez vinnie, a gyengeség kimutatása pedig nem egyike volt azoknak a megoldásoknak, amik előre mozdították volna ügyét.
-Akkor próbáljuk meg kideríteni, hogy mik. Lehet, hogy Wanheda velejéig romlott és igen, talán nem ismer határokat, de igaza van valamiben. Egyféleképp élhetjük túl és ahhoz könyörtelenné kell válnunk, vagy megadjuk magunkat nekik, legyenek bárkik és bármik.-hangom kemény, magamhoz húzom, csókot nyomok a homlokára.-De most pihenj.-tanácsolom, és hátrébb lépek egy lépést, távozásra készülve. Egyikünknek sem hiszem, hogy jót tenne, ha tovább lépnénk erről a szintről.

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Szer. Márc. 28, 2018 4:23 pm

Lincoln && Deedra

Nagy levegőt veszek. Mit tet vele Wanheda amiért így gondolkodik? - Lassan nem érdekel már semmi. Daya meghalt ez számít. - Suttogom idegesen rágódva az összes szón. Nővérem emlitése fájdalmakat okoz igen, régi sebeket tépett fel. Nem régiben négyszemközött mesélte az agyik kémem, ahogyan látta New Orleansban. LÁtta, ahogyan a szeme fekete volt, s tekintete gonosz. Luciferrel találkozott, s hajtott fejet elötte.
- Feladtam. - Mondom, így van. Hiszen nem tehetek semmit. Sokáig kutattam azt, ki valami rá olvasással kitudná űzni Aesmát belőle, de nem. Nem sikerült semmi se. New Yorki vadászok képesek erre, de ők szóba állnak velem egyáltalán? Ők megölnék. Hiszen a démon is kiszabadul így és más testet keres.

Behunyom a szemem egy pillanatra és az az egy mondat is megszeretgeti a lelkemet.
- Miért kell, hogy sírjak? - Mondom, közdük vele, de nem akarok. Megrázom a fjeem.
- Szívem, eszem mindenem megbízhatatlan. Féltem az embereket Lincoln. Lassan nincs mit enniük. Rúnák, amiket felrajzoltunk se hatásosak többé. Ezek nem démonok. Ez valami más. - Suttogom tekintetét fürkészem közben.

North Commander

Lincoln
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
6

Utolsó Poszt Kedd Márc. 27, 2018 8:09 am

Deedra xXx Lincoln

-Ugyan az lenne?-szegezem neki a kérdést. -Hát tényleg nem érzed a különbséget? -vonom fel szemöldököm kérdőn. -Lehet, hogy ő kért meg mást, hogy cselekedjen, ugyanakkor te nem Rowenát fogod késszúrásokkal jutalmazni, amiért megölte a klánja egy tagját. Te azt fogod megölni, aki megölte Őt.-megpróbálom kimondani nevét, de a szó bennakad és képtelen vagyok szavakba önteni azt, amit egész lelkemben érzek. A családom volt. Az egyetlen rokonom, ha úgy vesszük, és mikor elmentem, még alig ismerhettem meg. -Nem én lovagolok a részleteken, de azt megölni, aki minden szálat mozgat vagy azt megölni, aki csak egyet elvarrt, nem ugyan az, ezt be kellene látnod.-ingatom fejem, bár kétlem, hogy most szüksége lenne a tanácsaimra vagy pusztán érdekelné a véleményem, szóljon az bármiről is. Rég nem voltam abban a pozícióban, hogy valóban befolyásolni tudjam, és felnyitni a szemét.
-Ennyi?-ez egyre izgalmasabb. Míg ő képtelen rám nézni, majd suttogva, szinte összetörik a nővére említésétől, addig bennem kétségek ébrednek, hogy valóban képes-e tiszta fejjel gondolkodni, mint rég, s nem csak a bosszú vagy épp a félelem hajtja. -Megölted vagy megölték? Vagy csak feladtad?-tudta, ha valamit nem szerettem, feladni. hisz most is küzdök, hogy meghallgasson, újabb és újabb kérdéseket teszek fel, vagy azért, mert a közelében akarok lenni vagy inkább azért, mert szükségem volt az ébrenlétre, hogy az éjszaka démonjai ne ragadhassanak el, s ne vegyen üldözőbe a félelem és a reszketés. Hogy ne érezzem magam úgy, mint egy kéretlen gyerek.
-Fogalmam sincs.-válaszolok röviden, s tekintetem követi övét, figyelmem a kinti időjárásra siklik, majd mégsem tudom elengedni az érzést, s gyengéden, fél év emlékét felidézve érintem meg kezét. -Fogalmam sincs mivé lettem, de az egyetlen, ami életben tartott, Te voltál. -nem szoktam ilyen nyíltan, s ilyesmit mondani, ezt tudhatja. De az átható tekintet, amivel néz rám, amiben egyszerre van félelem és megfoghatatlan erő, dac, ismerősen simogatja lelkem. -Csak ígérd meg, amit már egyszer sikerült elérned. Ne hagyd, hogy befolyásoljon a szíved, és járj előttük egy lépéssel. Próbálj meg úgy gondolkodni, ahogy ők és ne hallgass a félelmeidre. Az elkerülhetetlen úgy is utolér minket. Ha valóban készül valami, előbb vagy utóbb, de kiderül.-vonok vállat, bár közel sem ilyen egyszerű a helyzet, ezt is pontosan tudom. De képtelen vagyok a gondolataimnak engedni, mert tudom, onnan nem lenne visszaút.

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Vas. Márc. 25, 2018 10:36 pm

Lincoln && Deedra

Nem szólok. el engedem a füllem mellett. Sóhajtok.
- Akkor valaki az ő nevében, egy és ugyan az ne lovagolj a részleteken. - Mondom. nem akarok gonosz lenni, már nem is tudom mit akarok. Tekintete nyugodtabb, megnyugszom én is ez által. Roan, szinte megerőszakolt, hiába gondoltam meg magam már ott voltam, s a testem adtam. Bár elöször tényleg akartam, talán másodszor is, de a végén már nem. Nem tudtam oda képzelni a gyengéd Lincolnt, az erőszakos Roan képére. Nincs semmi az arcomon csak bámulom tovább.
Hirtelen a nővérem említését hallom.
- Nincs többé. - Suttogom remegő ajkakkal, de vissza fogom magam. Érzem, hogy valami nincs rendben, így hiszek a felderítőinknek.
- Tudom, hogy van valami.- Suttogom, majd kipillantok ahol vihar készülődik. Fejemben is ilyenek a gondolatok. zavarosak, és sötétek. Úgy beszél, ami kissé megrémít.
- Nem a tieid hát már? -
Vonom kérdően, majd lépek közelebb. Elkapja a karom, s megremek a lábam. Nem sírhatok, többé már nem. Vagy hallgat rám a népem, vagy Rowena győz.
Nagyot nyelek, mikozben meg fagy a levegő, s még a kezemet fogja.  

North Commander

Lincoln
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
6

Utolsó Poszt Vas. Márc. 25, 2018 9:54 pm

Deedra xXx Lincoln

-Szerintem nem ennyi. Nem csak fájdalmat látok. És nem kérem, hogy ne titkolózz, minden okod megvan rá!-hangom halk, de aztán olyasmit mondok, ami tökéletesen megmutatja, változtam én is. Talán nem annyira, mint hinném, de képtelen vagyok csak a rosszat keresni. Valami mintha megtörte volna az örök kételkedő énem.
-Dehogy védem! Én csak azt mondom, hogy biztos nem ő végzi el a piszkos munkát. Szinte feddhetetlen lesz, erre mindig végtelenül vigyáz! Hisz tudjuk jól.-nézek rá komoran, ahogy emlékeztetem magam, mikor legutóbb egy ilyen akciónak hála rá találtam. Akkor is csak egy nyílvessző volt, amit bárki kilőhetett, tudtuk jól, nem lelhetjük nyomát. Én mégis keresni kezdtem... s lássuk csak hová is jutottam...-Szerinted nem fogják ezt látni? Roan is lehetett. Vagy bárki más közülük, úgy se lesz bizonyítékunk rá!-belefáradtam-e? Talán. Egyszerűen ahogy elém rakja a papírt, mégis azt érzem, sosem lesz vége. Történjen bármi, sosem nyugodhatunk. Valami mindig előkerül, valami mindig közbe fog szólni. Komolyan ennyi vétke lehet az emberiségnek, hogy sosem szabadulhat a jelen kínjaitól?
-A felderítőink a nővéredről mi hírt hoztak?-ártatlannak szánom a kérdést, hangom mégis rideg és lekezelő, ahogy a felderítőkre terelem a szót.-Látnak, amit akarnak, de képesek valódi információkkal is szolgálni vagy csak ilyenekkel? Árnyak járnak köztünk. Mikor nem?-ütök meg újra olyan hangnemet, amit talán nem kellene. Nem most, és nem ellene. Mintha kívülálló lennék, épp úgy beszélek. Mintha ő és ők nem a népem lennének már.-Talán jobb lenne, ha nem kérnéd többé a tanácsom. Ha elküldenél, akár egy árulót. Mert előbb utóbb, mindenki ezt fogja tőled várni.-kapom el kezét, mikor végérvényesen hátat fordítana nekem. Fél év... fél éve nem érintettem forró bőrét, nem zártam karomba, s nem vigyáztam rá.

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Vas. Márc. 25, 2018 7:09 pm

Lincoln && Deedra

Megrázom a fejem válaszra se méltatom az első kérdését, bámulom újra a papirokat, amik elöttem hevernek. Asztalra támaszkodom továbbra is. Fél év, hogy lehet, varázslat? Nem hiszem el, hogy lehetséges ez.
- Nem titkolok semmit Lincoln.. - Mondom össze szorított foggal, hogy nehogy elordítsam magam a fájdalomtól.
- A fájdalom, amit látsz Amara... - Mondom, majd tekintettem rá emelem. Hagyjuk egymást, hangzanak el a fájdalmas szavak. Levegőt veszek, majd ismét elnézek. Nem válaszolok, de ő már igen. "sejtettem." Mondja. Miért nem ugrok a nyakába? Miért nem csókolom, én barom. Nem teszem, lábaim nem engednek, és az eszem se.
-Komolyan? - Horkantok fel cinikusan, na mi van Rowenát is védi.
- Szerinted mennyi gyilkos volt a nyomomban eddig? - kettő ember akart megölni, de nem sikerült, ez alap, hiszen itt vagyok.

- Lehet nem őt akarta. Lincoln te most véded? - Vonom össze a szemöldököm mérges pillantásokat vetek rá. Közelebb lép, és én kissé el tőle. Polcról veszek ki egy újabb adag papír halmot, és teszem le elé.
- Sötétség jár közöttünk, nem rég felderítőink kígyószerű lényeket láttak. - Túrok a hajamba, s mutatok a papírra.

North Commander

Lincoln
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
6

Utolsó Poszt Vas. Márc. 25, 2018 3:06 pm

Deedra xXx Lincoln

Nem tudtam jobb kifogásokkal és nem is akartam jobb kifogásokkal élni. Nem voltak konkrét emlékeim, csupán emlékfoszlányok egy fél évről, mely egy vadászattal kezdődött. A testem átjáró fájdalom ismerős volt. Félelmetes, ahogy a gondolataimmal összekötve szinte a sötétségben is fenyegetést láttam. Hát, bármi is volt Wanheda célja, azt hiszem, részben sikerült az őrület peremére kergetnie.
-Ha most azt mondom, hogy kellő messze a tábortól, egyszerűen magamhoz tértem, hinnél nekem?-teszek fel primitívem egyszerű kérdést, élve a gyanúperrel, hogy a válasz egy egyszerű nem lesz.-Nem emlékszem Deedra. Fél évre az életemből... egyszerűen semmi.-rázom meg fejem, bármit is kérdezne még, a válaszom körülbelül ugyan ebben és ennyiben merülne ki. A végtelen fekete ürességben, ami ezt a fél évet jellemezte számomra.
Hátat fordít nekem, ami nem volt eddig jellemző rá. Tekintetem eleinte hátába fúrom, majd a földet kémlelve, ökölbe szorulnak kezeim.
-Nem tudom mit titkolsz, és mivel nem tudok többet mondani én sem, talán a legjobb az lenne, ha hagynánk időt egymásnak.-ha nem ő, majd én kimondom az igazságot.-Tehetünk úgy, mintha mi sem történt volna. De nem így van, nem igaz?-teszek fel költőinek szánt kérdést, pontosan nem is tudom, várok-e erre választ vagy sem. Vagy csak egyszerűen jobb ilyen semleges vizeken evezni, mint a csendbe burkolózva várni, hogy a másik megszólaljon.
-Sejtettem.-szám sarka megrezdül, elnyomok egy mosolyt, emlékeim között felsejlik Daya arca. A lányé, aki a családom volt, és akit úgy temettek el, hogy szinte alig kaptam vissza, alig ismertem meg igazán.
-Kétlem, hogy Rowena eddig merészkedett volna.-fogalmam sincs miért mondtam ezt.-Az árulás nagy bűn, tudjuk mivel jár. De egy ártatlan élet elvétele még nagyobb. Ekkorát ő nem kockáztatna. De bárki is tette...-ajkaim összeszorulnak, állkapcsom megfeszül, ökölbe szoruló kezeim nem mozdulnak. Ahogy az asztalra csap, kimutatva minden érzelmét, előrébb lépnék, megnyugtatnám, egyszerűen mégsem mozdulok. Inkább felemelem fejem, végigmérve kecses alakját és tekintetem megállapodik a megannyi érzelemtől egyszerre szépen faragott és most mégis végtelenül kétségbe esett arcon.-Megkeresem és megölöm aki ezt tette, ettől egy percig se tarts.-lépek végül mégis mellé.-Pihenj, rád is rád fér. Ahogy hallottam, sok minden nem változott.-a nemrég esedékessé vált megbeszélésen az élelmiszerraktárak bővítése, a fegyverek és egyéb teendők igen sürgetőnek bizonyultak. Valami közelgett és ezt mindenki tökéletesen érezte, anélkül is, hogy bárki kimondta volna hangosan is.

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 9:37 pm

Lincoln && Deedra

Rá pillantok miközben beszél, majd megrázoma fejemet, és vissza nézek az asztalra. Papirok haditervek, semmi olyan, ami érdekelne, de még is úgy nézem azokat, mint ha érdekes lenne. Gondolataim e közben persze nem a haditerveken, vagy az élelmiszer raktár bővítésén járt, hanem rajta.
- Értem. - Sóhajtok egy hatalmasat, amiben minden benne olt, aminek kellett. Megrázoma fejem, fonott hajtincsem így előre zuhan.
- És hogy szabadultál meg? Kémnek álltál, vagy testedet adtad? - Gúnyos mosoly, de még így sem merek rá nézni, félek, ha belenézek az igéző pillantásába elsírom magam. Az övemen lévő kulacsba kortyolok, és fordítok hátat neki, majd az ablakon át pillantok kifele, amin bőr pihen. Meg-meg emel a lágy szellő.
- Elmondtam volna, de hogyan? Mikor? - Egyértelmű, hogy elöször a szemébe kell néznem, s utána a többi. De ha nem is én más elmondta volna.
- Körte fa alatt. - Suttogom, és végre bele pillantok a szemébe. Amiben a mély hiányom, és a szerelmem tükröződik, ettől össze szorul a gyomrom.

- Egyedül voltam. Egyedül. Miközben Rowena várt, arra, hogy megöljön. Nem maradt bizalmason. vagy ő ölte meg Dayát, vagy Wanheda állt rajta bosszút, amiért ott hagyta a klánját. - Csapok az asztalra dühösen, szorítom össze a fogamat.

North Commander

Lincoln
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
6

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 9:11 pm

Deedra xXx Lincoln

Előttem áll ugyan, a szobában lévő másik asztalnak támaszkodva, mégis, mintha mérföldekre hagytam volna a hátam mögött. Az arca semmiről sem árulkodik. Aztán a kérdés, ahogy elhagyja vöröslő ajkait, hirtelen minden kiül arcára. A dac, a félelem, a bűntudat...? Ismertem még a lányt, a nőt, akivé időközben vált? Akiről most úgy tűnt, erősebb volt, mint valaha. Mintha valami vagy valaki végre megértette volna vele, hogy a tettei milyen hatással lehetnek, egy egész népre. Nem csak rá, mindenkire, aki fölött állt. És mindenki érezhette már: valami kiszámíthatatlan közeledik. Valami, ami ellen mi talán kevesek is vagyunk.
-A válaszom ugyan az, mint ami mindenkinek volt. Wanheda fogja voltam. De az, hogy mi történt és mire emlékszem...-vonok vállat könnyedén, mintha mit sem törődnék a tényekkel, az, hogy nem emlékszem egyszerre rémiszt meg és nyugtat meg. A testem sajgása és a sebeim épp elég információt adnak. Minden bizonnyal kínoztak, majd elengedtek. A tábortól nem messze raktak le, mint egy zsákot. Tudván, hogy maradt bennem annyi erő, hogy hazatérjek a két lábamon, hírt adva a szakadárok közti viszályok létezéséről.-Ha azt kérdeznéd, mit csináltam, arra se tudnék többet mondani. Nem emlékszem teljesen.-válaszolok a kérdésre ismét, még mindig állva tekintetét.
-Hol temetted el?-kérdezek most én. Daya halála szóbeszédek árán jutott a fülembe.-Egyáltalán el akartad mondani?-pár napja tértem vissza, ez idő alatt nem beszéltünk, sőt, nem is tartózkodtunk túl sokat egymás közelében. Árkot vagy inkább szakadékot ásott közénk az idő. És a szakadék két oldalán állva mindketten máshogy szemléltük már a világot.

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 8:47 pm

Lincoln && Deedra

Miután Lincoln elment Daya maradt nekem, de ő is elhagyott. Meghalt, és egyedül voltam Rowenáékkal szembe. Sebeim begyógyultak, de a szívem nem. Tettem, ami nem volt helyes, más ágyában voltam, az ellenség ágyában. Gyengédsége miatt? Nem, hiszen egy gyilkos, hanem az én gyengeségem miatt.

A hír sokkolt, Lincoln újra itt van. Nem tudom mit gondoljak, nem tudom, hogyan viselkedjek. Hiszen fél év telt el. A sötétség addigra át vette az uralmat, amit csak úgy suttognak Amara. Valami készül a természetfeletti világban, és a klánok között is.
Hol volt Lincoln? És ahol volt, ő is vétkezett? Más nőbe szeretett vajon? Én csupán a testem adtam el, a szerelmem sose.

Nem szólok, kavarog a fejem. Az asztalnak támaszkodom. Nem keresem tekitetét, hiszen szégyellem magam, s haragszom rá.
- Hol voltál. - Csúszik ki egy vékony kis hang a torkomon. Kissé várható kérdés volt, egy fajta sablon, de ez volt, amit akartam tudni. A másik, a szerelme volt, de az még odébb van. Nem játszom a hisztis kislányt, se a sértődött fruzskát. Meg kellett keményednem, és a klánomra gondolni, aki éhezik mostanában. El kellett temetnem egy családot, aki Lincoln utolsó vére volt. És el kellett felejtenem a testvéremet, kinek a testében egy démon él már.

Comment: Hiányoztál s4h4h

North Commander

Lincoln
- CAELO VEL IN INFERNO -

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
6

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 24, 2018 7:32 pm

Deedra xXx Lincoln

A hír, hogy visszatértem nem váratott sokáig. Az első gyűlésen túl, megannyi kérdés után, melyre részben tudtam csak válasszal szolgálni, most Deedrával maradok a szobájában. Az egyik asztalnak támaszkodva figyelem, a gondolataim viszont nem ennyire nyugodtak. Megannyi kérdés és még több tisztázatlan kívánság az élettől. Mi változott? A mozgása? A testtartása? Ennyit számít az a pár hónap. Nem tűnik kizártnak. A fejem minden erősködés ellenére még mindig ott éktelenkedik egy seb, amit a gyógyító kezeire bízhattam volna, de visszatértem nem egy sátorban akarom tölteni a tábor másik felén. Mintha kételkedne szavaimban, mintha én is kételkednék a sajátomban. Nem mondhattam el azt, amit nem tudtam.
-A hallgatás is egy út. De ha azt szeretnéd, hogy hagyjalak egyedül, csak mond.-hiába várok percekig, semmi változás, így inkább megelőlegezem a döntését. Valami megváltozott köztünk. A levegő inkább hűvös, mint kellemes, és egyre azon kapom magam, hogy bár legszívesebben magamhoz vonnám és csókolnám, inkább hátul maradok. A félhomályba húzódva. Inkább ütne meg, fordítana hátat egyszerűen, vagy megszólalna, még ha el is küldene, csak csinálna valamit... Mintha komolyabb lenne ő maga. Megfontoltabb. Mintha azt hinné, hogy  elárultam. Pedig én magam sem tudom, hogy tettem-e ilyesmit, így kérdésére sem tudnék válaszolni ezzel kapcsolatban.-Azt hiszem sok mindent át kell gondolnod.-lépek az ajtó felé inkább, a saját tükörképemtől épp úgy menekülni próbálok, mint tőle. Nem mondhatok el neki mindent. Legalábbis többet nem, mint amire emlékeztem eddig.

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Vas. Szept. 03, 2017 1:09 pm

You are my Family too
Daya && Deedra

Vlahogyan Daya jelenléte erőt ad nekem. Számomra erő az, hogy wanheda után nálunk van és az, hogy lehet még egy rokonom. Nekem nem tanácsadóim vannak, hanem családom, de mindenki csak úgy gúnyol engem, hogy körbe veszem magam, tanácsadókkal. Nem így van, számomra a családom véleményen az első.
Végig mérem a gyönyörű nőt, borzos haja, csodás teste, és enyhe afró vonásai, akárcsak Lincolnak.

Lincoln elment, könnyeimbe temetkeztem, amikor meghallottam, hogy Wanhedához készül, ha Daya tudta volna ezt, bizonyára nem engedi el. De nem tágít, kiakarja gyomlálni az ellenséget.
- Nem támadhatunk, neki több a bizalmasa, már Nykon, apám idején is ő volt a kiképző. Ha most támadunk, akkor a nép, akik szeretik ellenem fordulnak. - Mondom, majd lesütöm a szemem, hiszen félelem bennem van, de igyekszem nem mutatni. Félek, hiszen tudom, hogy nem nekem, hanem nővéremnek kellett volna a helyemen lennie, hogy ő neki kellene, most a klánt vezetni. E helyett, egy démon lakozik a testében, és irányítja, mi lesz, ha újra önmaga lesz? Elfelejt engem, vagy tud még önn maga lenni? Büszkeség démona erős, de nem lehetetlen legyőzni.

- Szavaid meghatnak ! - Mondom, majd egy fintor lesz rajtam, amit mosolygásnak szoktak nevezni. Le kell ülnöm elfáradtam. Így teszek, és a gyomrom egyszerűen ellenzi, hogy nem kap ételt, így szólok a kinti embernek, hogy hozzon be csirkét.
- Tudom, és nem áll szándékomban, hiszen a családom tagja vagy! - Nézek mélyen csodás szemeibe, amik magukkal ragadnak engem.
A csirkét éppen sütik, az illata még jobban megmorogtatja a gyomromat.
- Mit javasolsz akkor? - Kérdezem. Majd a csirke megérkezik, rá mutatok a sültre és kérdően pillantok, hogy megtisztel e és eszik e velem.

Én neki esem, és beleharapok a szaftos húsba, és nagyon jól esik most gyenge testemnek. Remélem nem sért meg és velem eszik ő is, bár ha nem, sajna akkor is eszem, mert az éhség már három napja kerülgetett, de nem maradt meg bennem semmi se, így nem tudtam enni. A gyógyító megmondta, hogy a méregnek még felül is távoznia kell, de nem gondoltam, hogy ilyen rossz a gyengeség.

Comment: Azt látom drágám, na nem baj! Razz

North Commander

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 17, 2017 3:34 am

Deedra && Daya

Csak bólintani tudtam abban a pillanazban, ahogy meghallottam szájából a bűnös nevét. Biztos voltam benne. Rowena. Mintha még a fogaimat is hallottam volna csikorogni a gondolatra. Meg sem kellene lepődnöm rajta, hogy megpróbálkozott ilyesmivel, abból a viperából bármi kitelik, mégis csodálkozásra késztet, hogy ennyire biztos a dolgában és mert ekkorát kockáztatni ezzel az akcióval. Valahol tiszteltem érte, amiért "küzdött" az elveiért, azért amit akart, de javarészt mást se éreztem iránta, mint undort, amiért ilyen aljas húzásra tellett csak tőle.
- Ha csak ez volt a célja, úgy gondolom ostoba lépés volt tőle. Lassítani lassíthat téged, de nem tud megfélemlíteni minket. - Bíztatásnak szántam a szavakat, mert tudtam, hogy szüksége volt rá, főleg ha valóban komolyan gondolja, amit az imént magáról és a nővéréről mondott. Rosszalló arcot vágva folytattam:
- Nem hagyom, hogy azt gondold magadról, nem vagy megfelelő vezető. Nem ismerem ugyan a nővéredet, nem tudom milyen volt ő, de azt tudom, hogy nálad jobb helyen nem is lehetne az irányítás. Téged ismerlek Deedra, bízom benned és tudom, hogy erősebb, talpraesettebb, rátermettebb vagy, mint bármelyikünk, még ha te ezt még nem is látod. Rá fogsz jönni. És én, meg Lincoln, valamint a többiek melletted leszünk, segítünk, veled küzdünk. - komolyan csengett minden szavam és pont olyan komolyan is gondoltam őket. Lelket akartam belé önteni, azt akartam, hogy megerősödjön, hogy összeszedje magát. Mert volt egy olyan érzésem, hogy csak ez után jön még a neheze, ahhoz pedig teljesen formában kell lennie, mentálisan és fizikálisan. Éppen ezért volt olyan fontos most is, hogy tudjam, hogy érzi magát. S bár a szája azt mondta jobban, a szemei az ellenkezőjéről árulkodtak.
- Tudod, hogy engem nem csaphatsz be... - minden aggodalmam ellenére sikerült szelíd félmosolyra húzni ajkaimat. Utáltam gyengének látni és éppen ezért, egy pici derűt akartam hozni a számára, véleményem szerint, egy mosoly ehhez remek kezdet. - Biztos vagyok benne, hogy hamarosan tényleg jobban leszel. - Mellé léptem és a hozzám közelebb eső vállára helyeztem a kezem, kicsit meg is veregettem, mintha csak ezzel adtam volna nyomatékot a szavaimnak, aztán hátrébb léptem, teret adva a számára, hogy picit összeszedje magát egy még komolyabb beszélgetéshez.
- Talán merész ötlet, de úgy gondolom, lehetséges, hogy nyilvánosságra kellene hoznunk, mit tettek veled. - Elgondolkozva nézel Deedrára, azt próbálod kitalálni ezzel vajon javítanátok vagy inkább rontanátok a helyzeten. Ha hallgatunk, Rowena megkapja, amit akar. Ha visszavágunk, még mérgesebbé válhatnak a dolgok. Ez egy ördögi kör. - Emlékeztetni kellene őket, hogy a méreg a gyávák fegyvere és ha azt hiszik, ezzel bármit is sikerült elérniük, akkor tévednek. Meg kell mutatnunk nekik, hogy jól vagy, jobban, mint valaha és nem törhetnek meg. - Igen, Igen ez talán működhet! Egészen fellelkesedem ettől és úgy érzem, most van esélyünk okosan és ütősen lépni. - Hátha akkor visszább lépnek legalább egy kicsit, mi pedig időt nyerhetünk, hogy kitaláljuk, mit lépjünk még ellenük. Hiszen remélem tudod, ebből nem lesz béke, amíg Rowena és a csatlósai élnek. - Ez utóbbi szomorú tény, de igaz. Ők véresebb kezű vezetőt akarnak, Deedra viszont nem egy Wanheda. Soha nem is lesz. Kár, hogy ezt ők nem látják, nem veszik észre, hogy Deedra ereje egész másban rejlik, hogy hatalmasabb, mint gondolnák, csak engedniük kéne kibontakozni.

♦️ megszaladt a kezem  Embarassed remélem tetszik   OMG    ♦️ 525 ♦️ immortals ♦️ © ♦️

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Szomb. Aug. 12, 2017 4:58 pm

You are my Family too
Daya && Deedra

Daya számomra a családom, ahogyan Lincoln családja is. Nm volt való Wanheda klánjába, és nem volt való ide se, ahogyan éreztem rajta mindig is.
Vissza gondoltam a fájdalomra, és mindig csak Lincoln arca villan fel benne, ahogyan megrémül, ebből is tudom, hogy mennyre szeret engem, hogy fontos vagyok neki. Megmelengeti a szívemet, hogy vannak ameberek, akiknek még fontos lehetsz.
- Rowena. – Válaszolom, majd folytatom
- A gyógyító azt mondta nem az volt a szándéka, hogy megöljön, csak lelásítson és kissé ránk ijesszen. Ezzel is azt akarja bizonygatni, hogy nem vagyok megfelelő vezető. Tudom, hogy a nővéremnek kellett volna lennie, de nem tehetek róla. – Mondom, majd lesütöm a szemem, talán ő és Sheina az, aki előtt megmutatom a valódi érzéseim.
Iszom egy kortyot, majd mielőtt elbőgném magamat, elindulok a víz felé, és megmosom az arcomat. Hallom kint, hogy jön a vihar, ahogyan az ég felázzad, és zajong. Ilyenkor mindig arra gondolok, mikor Kathleen és én kicsik voltunk, és a sárban hemperegve játszottunk, meg kell találnom őt, meg kell mentenem őt Klepothtól.
- Jobban. – Hazudtam, hiszen lelkileg nem vagyok, de testileg se. Agyam nem hagyja a testem pihenni, és ilyenkor jövök rá, miylen törékeny is az emberi test.
Szavai mélyen belém marnak. Igaza van.
- Tudom, de mit kellene tennem? – Kérdezem, és várom, hogy mit tanácsol nekem. Mindig megkapom, hogy sok tanácsadóm va, de igazából nem. Hanem CSALÁDOM VAN. Mindenki, akitől kapom a tanácsokat, ők a családom, és a barátaim, vagy éppen lincoln.
- Lincoln nem lett volna, nekem végem. – Mondom, majd elmosolyodom.

North Commander

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Kedd Aug. 08, 2017 7:57 pm

Deedra && Daya

Már alig vártam, hogy lássam. Ritka volt az, hogy bárkiért is aggódtam volna, de Deedra azon kívül, hogy a vezetőm volt, hogy Lincolnnal szoros volt a kapcsolatuk, az én barátom is volt. Vagy legalább is valami olyasmi, nem tudom, nem vagyok nagy szakértője a barátságoknak. Csak azt tudom, hogy eléggé a szívembe zártam ahhoz, hogy aggódjam érte, mint emberért, ne csak mint vezetőként.
Invitálására beljebb léptem a sátorban, könnyed mosolyt engedtem az arcomra csúszni, miközben felé biccentettem.
- Szia.
Kicsit kényelmetlenül éreztem magam, annak ellenére, hogy mindig ilyen kedvesen fogadott. De talán ez volt az oka. Nem voltam hozzászokva ehhez a kedvességhez. Bíztam benne, hogy lassan megszokom, s nem kell többet feszengenem miatta.
- Köszönöm - nyúltam a serleg után, amibe vizet töltött nekem, s hatalmas kortyokkal kiürítettem azt. Ebben a melegben jólesik a hűsítő ital, plusz nyugtató hatással bírt az idegeim felett is, amik szinte pattanásig feszültek voltak. Nem bírtam a tehetetlenséget, pedig egyelőre nem állt módomban cselekedni a merénylők ellen, amíg azt parancsba nem kaptam.
- Hallottam, hogy megsérültél. Arról nem tudok, mi történt pontosan - vallottam be. Az igazság, hogy lett volna, aki elmondja nekem az egész történetet, de nem akartam mástól hallani. Az ő szájából akartam hallani az egészet, legfőképp azt, hogy jól van-e.
- Na és... hogy érzed magad? - Aggódtam. Ezt még a vak is láthatta volna. Rá volt írva az arcomra, ott táncolt a szemeimben. És addig nem nyughattam, ameddig nem bizonyosodtam meg róla, hogy minden rendben vele. Bár, ahogy láttam, egész jó bőrben volt ahhoz képest, amit a gyógyítótól hallottam. Megkönnyebbültem. De egy valami továbbra sem hagyott nyugodni. Nem hagyhatjuk, hogy ez az eset újra megismétlődjön. Valamit tennünk kell.
- Deedra, ugye tudod, hogy nem söpörhetjük ezt az ügyet a szőnyeg alá? Ideje lenne lépnünk valamit a rosszakaróid ellen, nem gondolod? - a hangom komolyan csengett, tekintetem az övébe fúrtam és nem eresztettem. S bár ez kérdés volt, egyértelműen érezhető volt belőle, hogy tenni AKARTAM valamit. Bármit, csak ne kelljen szemet hunynunk az eset felett.

♦ remélem tetszik :3   ♦ 332 ♦ immortals ©

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Kedd Júl. 11, 2017 1:37 pm

You are my Family too
Daya && Deedra

Már több, mint egy éve van köztünk, de talán még nem szokta meg, mint már mondtam Wanheda a vérengzés és a  csata nagy hírében van, ugyan még személyesen nem volt szerencsém meg ismerni őt, de nem is akarná. A 4 klán között így is nagy a feszültség, kivéve Signus és engem. Mi valahogyan mindig megtaláltunk a hangnemet, és talán az is közre játszik, hogy Kathleenbe volt szerelmes, talán még most is az, s vissza akarja kapni őt.
Gyógynövényektől, még kicsit gyenge vagyok, és tudom, hogy így nem mehetek emberek közé, hiszen egy dárda és végem, talán ezt akarták, de Lincoln nem eged ki innen. Mindig ezt akarta, amióta csak megláttam őt, akartam, és meg kaptam! És, most hogy az unokatestvérével jó legyen a kapcsolatom, az nem is kérdés.  

Nevemen szólított, lágy félő hangon.
- Szia! - Mosolyodom el a,mint megpillantom meleg tekintetét.
- Gyere, be! - Mondom még vidám arccal, majd töltök neki egy pohár vizet.
- Hallottad, a remek öngyilkos akcióm? - Vonom fel az egyik szemöldökömet, majd kortyolok én is. Nagyon meleg nap van. A sugarai úgy marják a börömet, mint ha csak tűzbe mártottam volna.

North Commander

Vendég
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt Hétf. Jún. 26, 2017 8:36 pm

Deedra && Daya

Egy év. El sem tudtam hinni. Egy év telt el azóta, hogy Deedra maguk közé fogadott. Egy évnyi küzdelem az ösztöneimmel, amik minden alkalommal jól arcba csaptak, ha csak összetűzésbe keveredtem és vissza kellett fognom magamat, nehogy kárt tegyek valakiben. Ijesztő, hogy mennyire másként működött ez a két klán.  Előfordult, hogy bizonytalannak éreztem magam, hogy úgy éreztem nem tartozom ide, nem vagyok olyan, mint ők, hogy nem vagyok… jó. Ezért, a mai napig elgondolkozom rajta, hogy jól döntöttem-e, amikor idejöttem. Aztán minden reggel, ahogy kinyitom a szemem, újra és újra rájövök, hogy igen. De még mindig van mit tanulnom. Például azt, hogyan tartsam kontroll alatt a dühömet. Ezzel régen nem kellett foglalkoznom, mert senki nem akadt, aki összeesküvést szervezett volna Wanheda ellen, s ha netán akadt volna, gondolkodás nélkül vettem volna életét. Ez a helyzet most más, vissza kell fognom magam, hiába sikította minden ösztönöm, hogy menjek elébe a belső háborúnak és öljem meg az árulót.  Itt Deedra volt a fontos, az a mód, ahogyan kezelni szerette volna ezt az ügyet, s megfogadtam, hogy amíg parancsba nem kapom, hogy öljek, addig nem is teszem. Pedig szerettem volna. Főleg most. A vérem bosszúért kiáltott annak hallatán, hogy valami történt Deedrával. Alig tudtam kordában tartani a dühöm, három napot vett igénybe, mire csendes magányomban sikerült erőt vennem magamon és megnyugtattam viharként tomboló lelkemet.
Most már látnom kellett. Beszélnem kellett Deedrával, meg kellett tudnom, hogy pontosan mi történt. Tudnom kell, hogy jól van-e. És hallanom kell, hogyan tovább. Parancsra lesz szükségem, amihez tartanom kell magam, mert félek, a türelmem fogy és a dühöm csak nő az összeesküvőkkel szemben. Nem tudom, meddig bírja még az a bizonyos húr, mielőtt elpattanna.
Sietős, magabiztos léptekkel haladtam a sátor felé, menet közben oda-oda biccentve azoknak, akik elhaladtak mellettem. Arcomon semmitmondó nyugodt kifejezés ült, pedig belül ordítottam, s legszívesebben a fejét vettem volna a merénylőnek, de a külvilágnak, az embereinknek erről nem kellett tudnia. Nem sejthettek meg semmit abból, hogy baj van. Nem okozhattunk pánikot. Ezért magamra erőltettem a hűvös nyugalmat és úgy jártam-keltem közöttük, mintha a világon minden a legnagyobb rendben lenne.
Benyitottam a sátorba, pár lépést mentem beljebb, mielőtt megálltam.
- Deedra? – óvatos hangnemet ütöttem meg, mert annak ellenére, hogy tudott róla, hogy ma meglátogatom, nem akartam megzavarni semmiben sem. Így hát egyenes háttal, vigyázzban állva vártam, hogy beljebb invitáljon.
Volt mit megbeszélnünk azon túl, hogy kíváncsi voltam az állapotára és aggódtam érte. Efölött már nem lehetett szemet hunyni. Tennünk kell valamit. Én pedig égtem a tettvágytól.

♦️ ne haragudj amiért megvárakoztattalak  fgbhjfk   ♦️ 411 ♦️ immortals ♦️ © ♦️

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Vas. Jún. 25, 2017 5:59 pm

You are my Family too
Daya && Deedra

Még gyengén lépdeltem ide oda a sátramban. Daya végre ma meglátogat. 3 napja nem láttam, reméltem nincs vele baj. Lincoln unokatestvére, így hamarosan remélhetőleg, de már most a családomnak tekintem őt. Seb, amit okoztak nem fájt annyira, mint a lelkemen okozott kár. Lincoln mindent meg tett, ahogyan Aigneis is, de Rowena mérge nem ölni, hanem gyengíteni akart engem.
Még néha érzem Dayában a nem is félelmet, de a bizonytalanságot, hogy nálunk nem lesz olyan harcos, mint Wanheda oldalán. Mi óvjuk a klánunkat, és nem küldöm őket a harcmezőre értelmetlen dolgokért. Talán furcsa neki ezt még megszokni, de jól jön, ha Wanheda át venné a hatalmat mindenki felett, a tapasztalata ellene.
Talán Wanheda egyszer vissza akarja kapni a legjobb harcosát, de mi Lincolnnal nem hagyjuk ezt.
Belenézek a tükörbe, amit még egyszer apám, Nykon talált az erdőbe, és hozatott ide. Kopott, itt ott törött, de célra megfelelő kis tükör ez. Kócos hajam, össze fogom, és arcomat megmosom a hideg vízzel, amit még nekem mertek a kútból. Most nem viselem harci festésem, csak a tiszta bőr, ami várja a lányt. Kabátom, a székre rakom, és kortyolok egyet az asztalon lévő serlegből, amiben a víz és a gyógyszerem van. A gyógyszer marja a torkom, amitől köhögni kezdek, de le kell nyelnem, meg kell erősödnöm minél előbb.

North Commander

Deedra
- CAELO VEL IN INFERNO -

Hungry for more.

☩ Reagok :
45

Utolsó Poszt Pént. Márc. 17, 2017 3:46 pm

• LINCOLN && DEEDRA •
• Az igazi szerelem zálogot szívesen ad.•

Értem, hogy miért akarja titokban tartani, de én legszívesebben a világot kürtölném tele a szerelmünkkel. Mindig erre a napra vágytam, és ő az egyetlen aki képes velem elfeledni mindent, és mindenkit, még rowenát is.
Élvezem még, ahogyan besüt a nap, ahogyan velem van, az érintése megrázza egész testemet.

Bárcsak lenne egy stop az életben, és vissza tekerés, vissza játszanám a tegnap estét, újra és újra. Néha úgy érzem, hogy isten rosszat tett, hogy elment, hiszen a világ megbolydult, de amikor ilyen pillanatok vannak, és Lincoln velem van, akkor eszembe jut, hogy minden rosszban van valami jó, és nem szabad feladni. Hiába ment el isten, velem jót tett, hiszen megalapultak a szakadárok, és így LIncoln találkozott velem, és apám megbízhatta a védelmemmel.

Lesütöm a szemem szomorúan, tudom, hogy igaza van.
- Soha. - Mondtam, majd elmosolyodom, s megfogom a kezét. Viszonozom csókját és úgy őrzöm majd, mint egy ereklyét, hiszen nem tudom mikor kaphatok csókot legközelebb.
- Én is téged, nagyon. - Suttogom gyengéden.

credit && comment:   fanolos  

North Commander

Ajánlott tartalom
- CAELO VEL IN INFERNO -

Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next