• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Rég elfeledett szerelmem
SzerzőÜzenet

Lilith
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
31
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szer. Jan. 25, 2017 12:21 am írtam neked utoljára

Karakter Neve

Mihály, Gabriel, vagy semleges?
te válaszd ki
● ● ● ● ● ● ● ● ●

bukás okai
Nem szabom meg
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Ádám után te voltál az első férfi, akit közel engedtem magamhoz. Tetszett a karizmád, határozottságod és mindaz, amit képviseltél. Mindketten a Földön jártunk abban az időben és pechedre egy helyen. Az embereket ijesztgettem, kínoztam, mikor először összefutottunk, te angyalként próbáltad menteni a menthetőt és az emberek maradékát. Vonzott az angyali fényed, tisztaságod, míg téged az én szépségem ejtett rabul. Talán egy hónapig tartott a románcunk, szenvedélyes, kaotikus éjszakákat éltünk át együtt. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy elgyengültem és olyanná váltam, mint az egyik általam valaha legjobban gyűlölt lény, Éva. Egy esetlen, befolyásolható nő lett belőlem melletted... Tudtam, hogy ez nem mehet tovább, el fogom veszíteni önmagam. Így egyetlen szó nélkül faképnél hagytalak és visszatértem Lucifer mellé a Pokolba. Az érzéseimet elnyomtam magamban, eltemettem olyan mélyre ahová csak tudtam. Azóta férfiak kínzásában lelem örömöm. Nem tudom mi történt veled és nem is érdekelt. Megöltem minden érzést, ami hozzád fűzött, kiszakítottam magamból a gyengédség minden apró morzsáját. Hiszen egy kegyetlen démon vagyok, még hozzá az elsők közül, nincs szükségem férfira, főleg nem egy angyalra...

A PB-t illetően alku képes vagyok, ha tudsz jobbat a felsoroltaknál. Tom, Sullivan-hoz vannak közös gifek, Travis pedig tökéletes bukottnak szerintem. A karakter nevét, háttértörténetét, bukásának idejét és okát nem szabnám meg. A leírtakhoz viszont ragaszkodnék. Elsődlegesen egy régi szerelmi viszonyra gondoltam a két karakter között, amit most már inkább a bosszú, harag hajt, de szerintem még fellehet szítani a tüzet. Semmi rossznak nem vagyok elrontója! Ha megérkeztél és kérdésed lenne dobj meg egy PM-el.
Nagyon várlak rég elfeledett szerelmem!  fanolos  k76k

Szabad/Foglalt
Play by: Travis Fimmel/ Tom Hardy / Sullivan Stapleton
Kora: teremtés után
bukás ideje: tőled függ

Rég elfeledett szerelmem
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal