☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Lilith - Az első asszony

Ashtaroth
WHISPERING AMEN

☩ Posztok :
360
☩ Reagok :
267
☩ Play by :
Rhona Mitra

Kedd Jan. 24, 2017 7:05 pm írtam neked utoljára

Gratulálunk elfogadva
az oldal tagja lettél

Kedves Lilith!
Köszöntelek köreinkben! Rendkívül örülünk, hogy megjöttél és gyarapítod csapatunkat. Lássuk is...
Örülök, hogy Eva Greennel hoztad a karaktert, mert ez a nő egyszerre gyönyörű és ördögi, amely rendkívül illik a személyiségedhez. Úgy alkottad meg őt, ahogy megálmodtuk. Csak úgy ittam a szavaidat, tetszett, hogy visszaolvastad a mások által írt "emlékirataid", vagy úgy mondd "önéletrajzod". Érdekes volt a saját véleményed is hallani erről, no meg a férfiakról, és azt kell mondjam, együtt érzek.
Női harcosként sokan lenéznek, vagy alábecsülnek, még akkor is, ha tudják, hogy Háború vagyok. Tudnánk miről cseverészni azt hiszem... és remélem, fogunk is! Elég kicsi a világ ahhoz, hogy összefussunk. Wink
Kérlek, foglald le az arcodat és démonhercegként a régiódat is! (ITT!) Aztán irány a játéktér, suhanj szépségem!

Hell or Heaven vezetősége

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

"War only needs an excuse and weapons"

Lilith
WHISPERING AMEN

☩ Történetem :

☩ Faj :
démon
☩ Posztok :
34
☩ Reagok :
14
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :

...gyűlöletembe mindig fájdalmas vágy elegyedett: miért nem tudom úgy gyűlölni, hogy ne szeressem, miért nem tudom megtagadni a bocsánatot; és miért nem tudom úgy szeretni, hogy ne gyűlöljem?
☩ Képességem :
démoni erők
☩ Rang :
Második Démonherceg(nő)
☩ Play by :
Eva Green
☩ Pokol vagy menny? :
Lucifer

Inkább legyen egy csodálatos fél órám, mint egy hosszú, semmilyen életem.

Kedd Jan. 24, 2017 6:25 pm írtam neked utoljára

Lilith
A nők okosak. Látszólag ugyan magukat vélik prédának, de valójában mindegyik vadász. A nők rögtön felismerik a férfiak gyenge pontját és szembesítik őket azzal, majd meghozzák az ítéletüket. Mi pedig már csak a büntetésünket tudjuk meg.

Eva Green
Démon
Kanon
-
Második démonhercegnő
Isten kezei között

Személyes adatok

Véleményem az emberekről: Mégis mit mondhatnék róluk? Egykor talán én is egy voltam közülük, de ma már megvetem őket. Esetlenek, gyávák, gyengék és képtelenek cselekedni, nincs meg bennük a kellő akarat. Szánom a nőket, míg a férfiakat megvetem, gyűlölöm az összeset egytől egyig.

Porhüvelyem neve: Nincs szükségem porhüvelyre

Mióta élsz?: Halhatatlan vagyok. Minek számoljam?

Gabriel vagy mihály?: Angyalok? Pff, na ne nevettess! Lucifer az egyetlen, akit hajlandó vagyok követni.  

Vélemény a természetfelettiről? : Én magam is egy vagyok közülük, hatalmas démon. Az angyalok ostoba tollas jószágok, akik vezető nélkül keringenek, mint gólyaf*s a levegőben. Azt hiszik képesek lennének uralkodni. Jó vicc! Nefilimek és félvérek is léteznek. Megvetem az összeset, nincs értelme a létezésüknek.

Város: New Orleans

Család: Sosem volt családom, nincs is szükségem rá.

Beosztásod: -

Szakadár infó: -

21
Victoria
2014-5 (?)
Képességem

Démon vagyok, így rendelkezem démoni erőkkel. Ha akarom képes vagyok megszállni egy emberi testet, bár nem tartozik a kedvenceim közé. Okkult tudással is rendelkezem profi szinten, a pecséteket varázslattal vagy kisebb földrengéssel fel tudom törni. Képes vagyok kisebb rontásokat hozni az emberekre, főképp a férfiakra, telekinézist tudom alkalmazni. Képes vagyok megidézni nálam alacsonyabb rangú démonokat. Ahogy az idősebb démonok, úgy én is rendelkezem természetfeletti erőkkel és persze az édes halhatatlansággal.

.
Ezt a történetet vérrel írják
Eljött az ideje, hogy elmeséljek egy történetet, amiről kevesen tudnak. Mindenki ismeri az "eredet" mítoszt, miszerint Isten megteremtette a világmindenséget, a hatodik napon Ádámot, végül a hetedik napon megpihent. De a Biblia vagy mi is az a nagy könyv, amiből a buta halandók fel szoktak olvasni. Annak a lapjai nem szólnak a szörnyű igazságról, azt eltitkolták előlük... Egy-két avatott személy, akinek hajlandó voltam elmesélni a történetem megörökítették az igazságot, ezek titkos irat formájában maradtak fenn. Ezek a pergamenek egy nőről szólnak, aki még Éva előtt létezett. Isten porból és sárból teremtette Ádámot és első asszonyát Lilithet, azaz engem. A feljegyzések szerint az igazi első nő erős, akaratos, határozott és tekintélyes asszony, akit lehetetlen betörni. Ebből kifolyólag gyakran veszekedtek férjével, főleg a hitvesi ágyban. A papírokat olvasva  halkan kuncogok és felelevenítem a múltat. El sem lehet mondani mennyi vitánk volt Ádámmal, túltengett bennünk a vágy, az erotika és az uralkodás is persze.  Egyenrangú akart lenni Ádámmal, hiszen ugyanabból a földből születtek, így egyenlőnek érezte magát vele. Semmivel sem vagyok alárendeltebb vagy alantasabb mint ő. Egyek vagyunk vagyis voltunk valaha. Ádám ezt nem akarta, egyikük sem engedett, mígnem Lilith megelégelte a dolgot és kimondta Isten titkos nevét. Az Úr rám bízta ezt a tudást, ebből is tudom, hogy felsőbbrendű vagyok mint az első férfi. Mégis mi másért hagyta meg az elmémben eme titkot? Ezt követően felemelkedett és elrepült. Nem tudom mi történt odafent, de vannak sejtéseim. Valószínű Ádám, mint mindig most is panaszkodott Istennek, mert elhagytam. Egyik irat szerint a Vörös-tenger partján pihent meg, ekkor jelent meg három angyal, akik vissza akarták csábítani férje mellé. A nő kigúnyolta őket, hogy  az Akkád Birodalom szabad és független, minek menne vissza, hogy igába hajtsa a fejét Ádám mellett? Már akkor tudtam milyen ostobák az angyalok. Mindenfélét ígértek nekem, ha vissza megyek elhalmoznak ajándékokkal, dicső énekeket zengnek rólam. Ők sem értettek meg igazán, ahogy a drágalátos férjem sem. Mégis minek mennék vissza mellé, mikor szabadon is lehetek? Az angyalok megfenyegették, hogy megölik, ha nem engedelmeskedik, Lilith csak cukkolta őket, az emberölési kísérlet kudarcba fulladt. Egy harcos amazon erejét és kitartását tudhattam magaménak, az angyalok nem bírtak velem. Még éreztem magamon a teremtőm fényét és szeretetét. A száműzetésben töltött idő alatt elsajátította a mágia művészetét. Az emberek középkornak mondják azt az időt, mikor boszorkányok léteztek a földön, a varázslataik nagy részét nekem köszönhetik, én fejlesztettem ki őket. Jobban belegondolva emberi mivoltomban is közel állt hozzám az okkultizmus. Végül az angyalok úgy torolták meg engedetlenségét, hogy kiirtották utódait. Isten ezt hogyan engedhette? Elhagyott engem és ennek az okát csak később tudtam meg. Gyermekei meggyilkolása és Ádám iránt érzett gyűlölete bosszúra sarkallta. Lilith Luciferhez ment a Pokolba, aki démont faragott belőle. Lucifer régi barátként köszöntött, magához fogadott és segített rajtam, mikor az életem romokban hevert. Hálával tartozom neki mindazért, amivé tett. Mellette és az ereje révén végre megtaláltam önmagam és azzá váltam, aki mindig is voltam a lelkem mélyén. Ők együtt pestis járványt zúdítottak a világra. Most már hangosan tör ki belőlem a nevetés. A pestis, azért kicsit túlzás! A ragály vagy más néven pestis lovasa elég mérges lenne, ha ezt látná. Vicces, hogy az emberi elme milyen egyszerűen befolyásolható és milyen könnyedén ki tudja színezni a történeteket. Lilith az első és utolsó isten alkotta démon. A többit megkínoztam, majd megöltem... talán. Pokoli a humorom. Lilith nem engedi, hogy zsarnokoskodjanak felette, ki mondja, amit gondol, nem fél a vitáktól és nem engedi magát megalázni, sem azt, hogy kihasználják. Senki sem teheti meg velem, hogy alsóbbrendűnek kezeljen, ha ez mégis megtörténik az nem maradhat megtorlás nélkül. Ujjaim ökölbe szorulnak, ahogy eszembe jut egy újabb régi emlék.
- Gyűlölöm őt és az összes férfit! - suttogom magam elé meredve, szemeim szikrákat szórnak. Hegyes körmeim a húsomba marnak, minek köszönhetően kiserken a vérem. Isten drága teremtménye unszolására elkészítette a "tökéletes" társat számára az oldalbordájából. Ádám eldobott magától, ahogy atyja is. Évát tekintették az elsőnek és rólam teljesen megfeledkeztek, mintha sosem léteztem volna.
Egy másik legenda szerint ő volt a Paradicsomi kígyó, aki megkísértette Évát kicsinyes női féltékenység szülte bosszúból. Ciccegés hagyja el vérvörös ajkaimat, majd megrázom a fejem, mire ébenfekete tincseim az arcom elé kúsznak, amit egyből kisimítok. A keresztények milyen ostobák! ironikus, hogy az akaraterőm miatt bűnre csábító kígyóvá változtam a szemükben. Ez egy hatalmas hazugság. Lucifer mellett a második démonherceggé váltam, őt szolgálom. Irányító személyiségemet a harctéren kellőképpen megtudom mutatni és persze azon kívül is. Kényelmes fotelomból felkelve a tükörben szemlélem magam. Én vagyok az igazi NŐ! A végzet asszonya, a nő sötét, ám erős oldala. Lilith a ki nem ismert, a le nem igázott, az izgalom, az inspiráció.

Lilith - Az első asszony
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal