☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Vendég
WHISPERING AMEN

Kedd Jan. 24, 2017 5:49 pm írtam neked utoljára

Saaphiel

Mihály, Gabriel, vagy semleges?
Legutóbb Gabriel voltál
● ● ● ● ● ● ● ● ●

bukás okai
Gabriel oldalára állás
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Te voltál a másik felem. Az ördögi. A kezdetektől mindig egy húron pendültünk, legjobb barátom lettél. Benned sokkal több erő lakozott, Harcos angyalként szolgáltál odafenn. Vigyáztál rám, vigyáztunk egymásra. Ám nekem mégis sikerült bűnbe esnem, Raidennel, aminek te igazából nem örültél, még ha ezt nekem el sem mondtad. Sosem vettem észre és rá sem jöttem egészen a mai napig, hogy mindig többet éreztél barátságnál és csakis azt akartad, hogy a tiéd legyek. Te voltál az, aki először Gabriel mellé állt, még úgy is, hogy én voltam az ő tanítványa éveken keresztül. Oly gyermeki érdeklődéssel és szenvedéllyel beszéltél mindig a férfiról, hogy szint megvoltam győződve, szerelmes vagy belé, de mint kiderült, csak azért tetted, hogy elhiggyem mindazt, amit ti vallatok: hogy nekem is közétek kell állnom. Nagyobb hatással voltál rám mint Raiden, így félredobva mindenemet, a jobb élet reményében hozzátok szegődtem, de semmi sem lett jobb. Csak rosszabb. Elbuktunk és én elszigeteltem magam minden elől.
Ma New Yorkban élek, de nem is hallottam felőled már 25 éve. Te pedig úgy érezted, eljött az ideje, hogy megkeress és elmondj mindent, amit éreztél/érzel, és hogy ezért tettél mindent, a bukásunk előtt. Mi történt azóta veled? Mivel foglalkozol? Hogyan éled a már emberies életedet? Nem hinném, hogy örülni fogsz neki, amikor meghallod, hogy ismét Raiden körül legyeskedem...

Szabad
Chanelle Elise?
850 körül
25 éve

Saaphiel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal