☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Rowena- katheryn winnick - kiképző tiszt vezető

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Hétf. Márc. 20, 2017 2:07 pm írtam neked utoljára

Rowena
A pusztulás legrövidebb útja a bosszú.
KATHERYN WINNICK
Mikor csatlakozott? kezdetben
• • •
30 éves
Szabad
Harcosaink kiképzéséért felelős vezető.

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Hátrányainak azt tudom mondani, hogy lobanékony, és önnfejü. Nem szeret csapatban dolgozni, és maga akarja vezetni a támadásokat mindig. Erőségei, nagyon gyorss ügyes harcos, jobb talán még nálam is.

Kapcsolat: Gyűlöl engem, azt gondolja ő jobb vezető lenne, talán össze is jönne neki, hogy át vegye a helyem!

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Ő az a nő, akire nem lehet az mondani, hogy nyugodt a természete. Ő harcosaink kiképzéséért felelős vezető. Gyűlöl engem, nem tart ideális vezetőnek, s minden áron ő akar a helyembe lépni.

Pár embert az oldalára fordított, és igyekszik letaszítani engem, a parancsnokát.

Ha ez a terve nem jönne össze saját klánt tervez. Köztük egy férfit, akit nem csak önös céljai vezérlik, hanem talán a szerelem lángja is. Mi lesz velük be vallják majd egymásnak?

Több kép:
http://ferrumhunts.tumblr.com/post/148809087314/katheryn-winnick-gif-hunt-under-the-cut-youll

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember

Kedd Feb. 28, 2017 2:21 pm írtam neked utoljára

PB változtatható!

Rowena

Miért lett vadász?
-
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Fajom
ember
● ● ● ● ● ● ● ● ●

A Pb szerintem remekül tükrözi a nőt, a vadságát, és a törekvését.
pl:

Ő az a nő, akire nem lehet az mondani, hogy nyugodt a természete. Ő harcosaink kiképzéséért felelős vezető. Gyűlöl engem, nem tart ideális vezetőnek, s minden áron ő akar a helyembe lépni.

Pár embert az oldalára fordított, és igyekszik letaszítani engem, a parancsnokát.
Ha ez a terve nem jönne össze saját klánt tervez. Köztük egy férfit, akit nem csak önös céljai vezérlik, hanem talán a szerelem lángja is. Mi lesz velük be vallják majd egymásnak?

Több kép:
http://ferrumhunts.tumblr.com/post/148809087314/katheryn-winnick-gif-hunt-under-the-cut-youll

Szabad
katheryn winnick
30
xXx

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Rowena- katheryn winnick - kiképző tiszt vezető
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal