• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Vendég
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Jan. 09, 2017 11:23 pm írtam neked utoljára

Sophie Haynes

Véleménye az emberekről
Köztük élsz, nem viseltetsz feléjük negatív véleménnyel.
● ● ● ● ● ● ● ● ●

» Mihály, vagy Gabriel vagy, semleges?
semleges (vagy ahogy szimpatikus)
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Képesség
Láthatatlanság: láthatatlan energiamezőket hozol létre, amik úgy törik meg a fényt, hogy azok elrejtsenek téged mások szeme elől. Ugyanezen mezőket képes vagy pajzsokként védelemre felhasználni.
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Te vagy az én kis angyalom, a lányom, akin rajta tartom a szememet. Emberi pillanataimnak a gyümölcse.
Ugyan el kellett hagynom az édesanyádat és téged, hogy biztonságban legyetek, mert a jelenlétem folyamatos veszélyt jelentett volna, ez sosem jelentette azt, hogy elfeledtelek volna. Mert egy percig se tettem. Nem lehettem veled, de távolról figyeltelek és vigyáztam rád, távol tartva a veszélyes elemeket. Te közben felfedezted az erődet és mikor elég idős lettél, a szárnyaidat is megkaptad. Rólam mit sem tudsz, mégis kutatsz az apád után, akiről egyedüli tudomásod, hogy angyal.
Nem tudod, ki vagyok, sem azt, miért nem voltam melletted oly sok éven át. Ha megtudnád, vajon elítélnél? Gyűlölsz-e a döntésemért? Csak te tudhatod.
Nekem viszont mindig te leszel az angyalkám és bármit megtennék azért, hogy téged biztonságban tudjalak.

Kanon karakter is vagy, a leírásodat pedig itt megtalálod.
Ha bármi kérdésed lenne, keress nyugodtan! :3 Nagyon várlak <3

foglalt/
Rachel Weisz (változtatható)
27 esztendős
Apja arkangyal (Raphael)

Angyalom
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal