☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Klepoth a nővérem testében - Megan Fox

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Ω Szakadár / Vadász / Ember
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :
•• Testvérem, aki az ellenségem

[url=Link]•• Lincoln, kedvesem [/url]

Csüt. Május 11, 2017 1:28 pm írtam neked utoljára

Klepoth
Nem kell egyedül élned a világban, ott van a testvéred.
Megan Fox (cserélhető)  
Démoni rangja
• • •
kor
Szabad/
megszállt démon

Személyes adatok

Porhüvely neve: Kathleen

Gabriel vagy mihály?:IDE

Város: ide

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

KLEPOTH:
A neved KLEPOTH, egy alsóbb rendű démon. 1560-ban lettél démon, amikor eladtad a lelked. Egy paraszt nő voltál, aki francia vallásháború alatt élt, ebben az országban.  
Jómódot akartál, és ezért eladtad a lelked. De mikor lejárt, a kínzások elviselhetetlenek lettek, és démonként folytattad az életed különböző testekben.

Majd megtaláltad a szakadárokat, egyesek jelet viseltek, de egy nő nem.

Porhüvelye Kathleen:
Nővérem vagy. Nagyon közel álltam hozzád, és még most is görcsben van a gyomrom, ha arra az estére gondolok. Mikor megszállt téged KLEPOTH, akkor menekülni akart, de elfogták, kiakarták űzni nővéremből a gonoszt. Apámat, apánkat te ölted meg, a puszta kezeddel tépted ki a szívét, és te ezt érezted. Mivel erős a lelked nem hagyod, hogy felül kerekedjen rajtad, de nem tudsz mit tenni. Ott vagy, de fogságban.

Megakarlak keresni, és kiakadtak szabadítani, de mivel én vagyok a szakadárok vezetője, nagyon nehéz lesz elmennem.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

I am Broken..
• JUS DREIN JUS DAUN Ai laik Heda•

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :

Pént. Márc. 17, 2017 3:57 pm írtam neked utoljára

Klepoth
Nem kell egyedül élned a világban, ott van a testvéred.
Megan Fox (cserélhető)  
Démoni rangja
• • •
kor
Szabad/
megszállt démon

Személyes adatok

Porhüvely neve: Kathleen

Gabriel vagy mihály?:IDE

Város: ide

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

KLEPOTH:
A neved KLEPOTH, egy alsóbb rendű démon. 1560-ban lettél démon, amikor eladtad a lelked. Egy paraszt nő voltál, aki francia vallásháború alatt élt, ebben az országban.  
Jómódot akartál, és ezért eladtad a lelked. De mikor lejárt, a kínzások elviselhetetlenek lettek, és démonként folytattad az életed különböző testekben.

Porhüvelye Kathleen:
Nővérem vagy. Nagyon közel álltam hozzád, és még most is görcsben van a gyomrom, ha arra az estére gondolok. Mikor megszállt téged KLEPOTH, akkor menekülni akart, de elfogták, kiakarták űzni nővéremből a gonoszt. Apámat, apánkat te ölted meg, a puszta kezeddel tépted ki a szívét, és te ezt érezted. Mivel erős a lelked nem hagyod, hogy felül kerekedjen rajtad, de nem tudsz mit tenni. Ott vagy, de fogságban.

Megakarlak keresni, és kiakadtak szabadítani, de mivel én vagyok a szakadárok vezetője, nagyon nehéz lesz elmennem.

I am Broken..

Deedra
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
☩ Reagok :
38
☩ Keresett személy :

Kedd Márc. 07, 2017 5:26 pm írtam neked utoljára

Klepoth

Véleménye az emberekről
Ide
● ● ● ● ● ● ● ● ●

» Mihály, vagy Gabriel  vagy, semleges?
ide
● ● ● ● ● ● ● ● ●

Klepoth:
A neved Klepoth, egy alsóbb rendű démon. 1560-ban lettél démon, amikor eladtad a lelked. Egy paraszt nő voltál, aki francia vallásháború alatt élt, ebben az országban.  

Porhüvelye Kathleen:
Nővérem vagy. Nagyon közel álltam hozzád, és még most is görcsben van a gyomrom, ha arra az estére gondolok. Mikor megszállt téged Klepoth, akkor menekülni akart, de elfogták, kiakarták űzni nővéremből a gonoszt. Apámat, apánkat te ölted meg, a puszta kezeddel tépted ki a szívét, és te ezt érezted. Mivel erős a lelked nem hagyod, hogy felül kerekedjen rajtad, de nem tudsz mit tenni. Ott vagy, de fogságban.

szabad
[cserélhető csak barna legyen!]Megan fox
kora:ide
porhüvely: Kathleen
[/quote]

I am Broken..

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára

Klepoth a nővérem testében - Megan Fox