☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Ersathiél - elizabeth olsen

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Szer. Szept. 13, 2017 2:47 pm írtam neked utoljára

Ersathiél
Az önkényuralom maga neveli fel elpusztítóit.
elizabeth olsen
Egy mezei senki
• • •
kor: IDE
Szabad/
megszállt démon mostmár..haha

Személyes adatok

Porhüvely neve: választható

Gabriel vagy mihály?:Gabriel

Város:Las Vegas, New Orleans

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Kettőn folytatása:
Amit szeretnék ettől a karaktertől az, hogy valahogyan rúnák segítségével "átmossa az agyam", ami azt jelentené, hogy Gabriel oldalára állít engem, ami számára is jó hiszen ő Gabriel mellett áll és neki dolgozik, mint beépített démon.

Történeted:
Réges régen, valamikor még a királyok idejében, amikor hatalomra törhetett akárki, te megtetted. Régi ellenségem vagy, kinek arca csúf volt. Pokoli tested, nem volt a szépség megtestesítője. Hatalomra törtél, fenti embereket a rosszra buzdítottad. Királynőnek nevezted magad. Csúnyán letörtem a szarvad, mikor megküzdöttünk, és uralkodásod véget ért. Valamit, megöltem eredeti tested, azóta vándorolsz és keresel magadnak szebbnél szebb áldozatokat(porhüvelynek). Meg esküdtél, hogy bosszút állsz.  Azóta olyan vagy, mint egy istennő. Szépségeddel meghódítod a férfiak szívét. Ám egy harcos lelke uralkodik testedben, így vágyaid, hogy ölj és főleg, hogy megtalálj elhatalmasodott.

Képességed:
Lassan talán megközelíted Agramon pecsét, mágia szintjét, de még ahhoz sokat kell dolgoznod, de nem vagy ostoba, gyorsan tanulsz, és Gabriel ezt kihasználta. Magához édesgetett, és besúgóként dolgozol Gabrielnek, a démonok között.
Démoni erődet gyakran kihasználja, és ellenségei ellen fordítja.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Szer. Júl. 26, 2017 6:15 pm írtam neked utoljára

Ersathiél
Az önkényuralom maga neveli fel elpusztítóit.
elizabeth olsen
Egy mezei senki
• • •
kor: IDE
Szabad/
megszállt démon mostmár..haha

Személyes adatok

Porhüvely neve: választható

Gabriel vagy mihály?:Gabriel

Város:Las Vegas, New Orleans

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Kettőn folytatása:
Amit szeretnék ettől a karaktertől az, hogy valahogyan rúnák segítségével "átmossa az agyam", ami azt jelentené, hogy Gabriel oldalára állít engem, ami számára is jó hiszen ő Gabriel mellett áll és neki dolgozik, mint beépített démon.

Történeted:
Réges régen, valamikor még a királyok idejében, amikor hatalomra törhetett akárki, te megtetted. Régi ellenségem vagy, kinek arca csúf volt. Pokoli tested, nem volt a szépség megtestesítője. Hatalomra törtél, fenti embereket a rosszra buzdítottad. Királynőnek nevezted magad. Csúnyán letörtem a szarvad, mikor megküzdöttünk, és uralkodásod véget ért. Valamit, megöltem eredeti tested, azóta vándorolsz és keresel magadnak szebbnél szebb áldozatokat(porhüvelynek). Meg esküdtél, hogy bosszút állsz.  Azóta olyan vagy, mint egy istennő. Szépségeddel meghódítod a férfiak szívét. Ám egy harcos lelke uralkodik testedben, így vágyaid, hogy ölj és főleg, hogy megtalálj elhatalmasodott.

Képességed:
Lassan talán megközelíted Agramon pecsét, mágia szintjét, de még ahhoz sokat kell dolgoznod, de nem vagy ostoba, gyorsan tanulsz, és Gabriel ezt kihasználta. Magához édesgetett, és besúgóként dolgozol Gabrielnek, a démonok között.
Démoni erődet gyakran kihasználja, és ellenségei ellen fordítja.

ha egyedül vagyunk ott.

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Csüt. Okt. 27, 2016 1:08 am írtam neked utoljára