• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Scorpion - An old friend
SzerzőÜzenet

Asmodeus
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
180
☩ Keresett személy :
☩ Rólam :
☩ Képességem :
Wrath

and Pleasure

☩ Rang :
Demon Prince of Wrath and Pleasure
☩ Play by :
Manu Bennett
☩ Pokol vagy menny? :
Team Hell
•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szomb. Ápr. 08, 2017 8:41 pm írtam neked utoljára

Scorpion
Keep your friends close and your enemies closer.
Dustin Clare
Engem szolgál
• • •
kor: Több ezer
Szabad
Megszállt

Személyes adatok

Porhüvely neve: Alkotóra bízva

Gabriel vagy mihály?: Csak Lucifer

Város: Északi régió (pokol), New Orleans (föld)

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Drága barátom. Talán még emlékszel, hogy több ezer évvel ezelőtt ugyan abban a ludusban voltunk rabszolgák. Fogalmad sem volt róla, hogy démon vagyok, aki akkoriban büntetésből emberként kellett, hogy helyt álljon a gladiátorok között. Te egy voltál az ottani harcosok közül, fivéri kapcsolatot ápoltunk egymás iránt, számíthattunk a másikra. Ha beküldtek egyikünket az arénába, támogattuk a másikat, a luduson belül pedig úgy alakítottuk a helyzeteket, hogy mindig magunknak és a többieknek kedvezzünk velük.
Emberként szerelembe estem az egyik cselédlányba, ő viszont szeretett. Évekig nézted, ahogy vagyunk egymásnak és emiatt féltékenység járt át, de fivéri viszonyunkra való tekintettel sosem szóltál miatta. Mikor a cselédlány egy véletlen összetűzés alkalmával meghalt, elhitetted magaddal, hogy szerelmes voltál te is belé és ezt a felelősséget valakire terhelned kellett... Mélyen belül engem kezdtél okolni a halála miatt.
Pár évvel a ludusba kerülésem után Lucifer megjelent, hogy magával vigyen, mert úgy látta, elég volt a büntetésből és hercegként térhettem vissza a pokolba. Szem és fültanúja voltál az esetnek, s bár nem akartál hinni a fülednek, azt sem akartad, hogy ennyivel megússzam. Könyörögtél nekem, a lelkedet ajánlottad, én pedig magammal hoztalak a Pokolba, hogy démonként élhess tovább.
Amíg létezel, a lelked az enyém. Innen már nincs visszaút, tartozol nekem. Telt az idő, több ezer együtt harcolt évezreden vagyunk túl és te csak vársz. Vársz, mert mélyen felháborított, hogy a szolgálólány halála démonként már nem érdekelt cseppet sem. Vártál rá, hogy ismét szerelembe essek, igazán, mélyen, hogy majd tönkretehesd. Ez a bosszúd, ez szövögeted nagyon régóta. És amint tudomást szerzel az Ashtaroth és köztem bimbózó románcról, azonnal cselekedni akarsz majd. Addig pedig elhiteted velem, hogy ugyan az a férfi vagy, akinek mindig is hittelek. A bajtársam. Az sem érdekel, ha az alku miatt odavész a lelked. Te erre tetted föl.
// Arra gondoltam, hogy a bosszúvágy démona lehetne az úriember (demon of revenge), de szabad kezet adok, olyannak alkothatod, amilyennek szeretnéd. Az emberekhez és az angyalokhoz való viszonyát sem szabnám meg.. Név változtatható, PB kevésbé, de azért Justin Clare, na... holyfuk  Úgy éreztem, most már nekem is kell egy komolyabb ellenség, hát várlak sok szeretettel. Bármilyen kérdés esetén pm-ben bármikor elérsz. //

Scorpion - An old friend
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal