• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Létezésem egyik megkeserítője (Főbűn - Harag)
SzerzőÜzenet

Vendég
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Okt. 24, 2016 7:03 pm írtam neked utoljára

Neved

Véleménye az emberekről
Szórakozni szeret velük; bűnbe csábítani őket
● ● ● ● ● ● ● ● ●

» Mihály, vagy Gabriel  vagy, semleges?
Egyik sem, mindegyiket egyaránt gyűlöli
● ● ● ● ● ● ● ● ●
Maga vagy a Harag, a hét Főbűn egyike - és az életem egyik megkeserítője. Bár hiába mondom ezt, téged azért jobban elvisellek, mint azt a másikat, hiszen vele ellentétben bennünk van valami közös; a harag. Bennem forrong, főleg azóta a bizonyos eset óta, te pedig - lévén, hogy az embereket a düh bűnös útjára vezényled -, csak még inkább táplálod bennem ezt az érzést. Nem tagadom, voltak olyan alkalmak, amikor engedted is, hogy ezt az érzelmet, ami szinte már majdnem szétfeszített belülről, levezethessem rajtad különböző formákban. De ennyi, semmi több, mégis, ugyanúgy, mint a másik démon te is gyakran a nyakamra jársz.  A szándékaid ugyanazok, mint régen; ki akarsz hozni a sodromból, előkeríteni azt a pusztító erejű haragot, amit már nagyon régóta nem mutattam meg senkinek, de én nem engedek neked. S ez így megy már jó pár évtizede... Nem szeretnéd már feladni, Harag?  

FONTOS!
A karaktert ketten várjuk - mint az oldalt a kis képeken látható. Emellett nem egy tipikus játékra keressük Őt, hiszen rajta kívül még van egy démon, akit szeretnénk, hogy megérkezzen, és így négyen ("rosszabb" esetben hárman) szeretnénk egy igazi, romlott démoni kapcsolati hálót kialakítani. A középpontban Olisha lenne, a két keresett is úgymond hozzá igazodik; míg a Főbűn a vadabb énjét erősíti és azonosul vele, addig a Démonherceg próbálja előtérbe hozni a kifinomultabb nősténydémont. Természetesen NEM rögtön egy romantikus/érzelmes kapcsolatot szeretnénk, hiszen az én karakterem egyelőre még - a rossz emlékeinek hála -, gyűlöli a férfiakat, így meg kell majd dolgozni a kisasszonyt. Emellett kapcsolatban van az oldalt lévő kis képeken látható démonkával - szóval várjuk a drága férfiállatot, ha valaki lenne oly' kedves és bátor user, hogy még ilyen mocskos tervek tudatában is hozná Őt nekünk, hogy boldogíthasson minket!  fanolos  

Szabad/
Charlie Hunnam
Elég öreg
Saját teste van

Létezésem egyik megkeserítője (Főbűn - Harag)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal