☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Four Seasons Hotel

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Hell Or Heaven Vezetőségébe tartozó fiók
☩ Reagok :
133

Kedd Nov. 22, 2016 2:23 pm írtam neked utoljára

Revithan && Maze
A démonoknak akkor se higgyünk, ha igazat mondanak.

Meglepett ez igaz, de semmi más. Nem szeretem magam gyengének mutatni, így igyekeztem fel venni a Poker arcom ismételten. Egy nőnek itt helyen nem nagyon van, tudva, hogy mindenki át gázol rajtunk, győlölöm ezt az emberek világában.
- Jó igaz, de én felimserem. - Tömeget keztem el pásztázni, s ám tudom, hogy nem kellene, de kötelességem az engedelmesség.
Érzem, hogy a telefonom már 200x rezeg a zsebembe, modern technika. A férfire figyeltem, aki inni hív éppen.
Mikor már 400x is megszólalt a telefonom kénytelen voltam megnézni.
"Seth..: Merre vagy?" "Lucifer: Maze, ha nem jössz vissza esküszöm..." még jó, hogy csak ennyit mutatott az üzenet.
- Indulnom kell, de köszi egy élmény volt. - Mondtam, majd feláltam és elsétáltam.

*köszi a játékot Wink*

Megjegyzés: IDE || kinézet: katt ||  Credit

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

Born in Hell Miss Daemon
- Bitch...
- true, But not yours...

Vendég
WHISPERING AMEN

Hétf. Nov. 21, 2016 5:54 pm írtam neked utoljára

Revi talán nem látta a jeleket, de tisztában volt vele, hogy sikerült meglepnie Mazikeent, és kibillentenie abból a hitből, hogy teljesen irányíthatja a szituációt. Természetesen megölhetné probléma nélkül, de mint minden démon, nem látna benne semmi szórakozást.
S amúgy sem állna érdekében kipusztítani egy olyan személyt, akit isten még mindenáron vissza akar csalogatni a mennybe, ami persze nem fog sikerülni neki, de ez egy másik történet.
- Szóval olyat, aki nem fér a bőrébe… hű… leszűkítetted a lehetséges jelölteket… -
Bökött fejével a tömeg felé, ahol mindenki tintás volt, vagy úgy táncolt mintha az élete múlna rajta. Elég nehézkesen találhat bárki meg egy démont, egy olyan tömegben mely pont a démoni szórakozás sémáját követi. Ki tudja, talán csak neki nem volt szeme a dologhoz, de 10 percnyi céltalan sétálgatás után visszatért a pulthoz, és újra töltötte a poharát.
- Bort… -
Rövid rendelése után a pultban álló figura kihozta az üveget, majd egy fél perces ügyetlenkedés után kitöltött egy pohárkával, amire Revinek egy reakciója akadt.
- Azt hagyd itt -
Bökve az üvegre, hátát nekivetve a pultnak, egyik kezében a pohárral a másikban az üveggel Maze-re nézett.
- Valóban azzal akarod tölteni az estédet, hogy toborzod a sereget, ahelyett, hogy szórakoznál? -
Itt a nő felé nyújtotta az üveget hátha kedve támad vele bulizni. Most már biztos volt benne, hogy nem őt akarja beszervezni senki sehova, így nyugodtan bulizhatott.
Felvetült benne, hogy talán befűzi a démon nőt is, hogy együtt szórakozzanak, hátha démonként könnyen kapható az ilyesmire.
- Szóval, iszunk? -

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
☩ Reagok :
133

Vas. Nov. 06, 2016 12:39 am írtam neked utoljára

Revithan && Maze

Büszke vagyok, hogy ilyen helyezésem van a pokolban, amitől az emberek iszojognak, de hát nekem szülő hazám, nekem ez az otthonom, amit már rég elhagytam ugyan, de még is annak tekintem. Lordi címem azt is jelenti, hogy bizalmas, hogy igazán fontos vagyok Lucifernek, hogy engem szeret. Persz, amikor szárnyaitól megvállt jó magam is ott ovltam mellette, és akkor láttam életemben elöször is utoljára sebezhetőnek magát az ördögöt, amikor megfosztottam szárnyaitól. Mókásnak talltam a bukott szeméyliségét, ahoz képest, hogy nincs ereje, és szárnya ahoz képest igazán mókás teremtés. Figyeltem a tömeget is fél szememl, figyeltem, hogy kijátsza meg, hogy ember, hogy ki az, akit megszállt egy alsóbb rendű démonka. Olyat kell keresni, aki még friss a testben, ez egyszerű, hiszen néha nézegeti a kezét, vagy mellkasára helyezi karját, mint ha nem érezné jól magát a testében.
Eközben a férfi nem várt tetett hajtott véghez. Csókkal illetett, amitől megtorpantam.
Persze én ezt nem mutattam, igyekeztem magam moderálni, s úgy lett.
- Olyat keress, aki látszik, hogy nem fér a börébe. - Mondom, majd pásztázom szememmel a termet.

Born in Hell Miss Daemon
- Bitch...
- true, But not yours...

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 29, 2016 1:21 am írtam neked utoljára

* Az első pillanatban egyértelművé vállt a számára, hogy Mazikeen, a démonnő, aki az ő társaságában mulatja az idejét, nem azért érkezett, hogy őt győzze meg arról, hogy csatlakozzon Lucifer seregéhez, és váljon démonná. Az igazi célja az volt, hogy megkeresse az itt bujdosó renegát démonokat, akik a pokolból szökve itt kerestek menedéket, majd visszaküldje őket a sötétségbe.
- Első démon lord... - Ismételte halkan magának, mintha csak ízlelgette volna a hangzását, aztán mintha mi sem történt volna folytatta az itala kortyolgatását, miközben figyelme nagy részét Mazenek szentelte, mivel ugyan nem volt oda a démonokért, de ha már így alakult, akkor kíváncsi volt mit akar mondani.
Miközben ajánlatot kapott, hogy csatlakozzon Luciferhez, kicsit megsimogatta a szakállát, majd közel hajolt Mazehez...
- Most, hogy így kérdezed... - Itt kis szünetet tartott mondandójában, és közben ténylegesen pár centis közelségbe került - Azt hiszem passzolom, nem kérek a Menny és Pokol háborújából... elég háborúban vettem részt. -
Ezzel lezárta ezt a kérdést, s visszahúzódott társalgó távolságba, és megint csak megkóstolta az italát. Láthatóan valamilyen mértékben megtetszett a démonnak, vagy csak kíváncsi volt a reakciójára, de cirógatni kezdte az arcát, erre csak annyival reagált, hogy odatartotta a másik felét is...
- Ide is egy kicsit -
Közben megigazította az öltönyét és egyik könyökével feltámaszkodott a pultra. Kíváncsi volt rá, hogy vajon hány démon rejtőzködhet ezekben a körökben, akiről nem is sejti, hogy itt vannak. Legtöbbet könnyen ki lehet szúrni, mert rendesen és démonian viselkednek, pont mint Mazikeen, de azok akik rendesen próbálnak elvegyülni, vagy teljesen beleolvadni a tömegbe, már nehézkesebb téma.
Miközben Revi a tömeget vizslatta, Maze újra magára vonta a figyelmet, amikor bemutatkozott. A férfi tisztában volt vele, hogy a démon totális irányítása alatt tartja a szituációt, legalábbis ezt hiszi egyenlőre.
A következő pillanatban közelhajolt és csókot nyomott Maze ajkára.
- Akkor előkerítem a démonaidat.. -
Kacsintott, majd határozott léptekkel megindult, sejtve hogy Maze nem fog tudni ellenállni, hogy ne kövesse, így elvegyülve a tömegben várta kereste, hogy merre lehetnek a potenciális szökött démonok a jelenlévők közt.

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
☩ Reagok :
133

Hétf. Okt. 24, 2016 6:56 pm írtam neked utoljára

Revithan && Maze

Szem forgatása rosszul érintett, na szórkozzunk még még ennek itt nincs vége.
- Első démon Lord kérlek. - Mosolygok szemtelenül, majd megtámasztom magam a pulton úgy, hogy a melleim kicsit pus uposabbak lesznek. Pillanatig el meredek a férfin kinek a bukásának szemtanuja voltam én is. Nocsak, micsoda gyenge, nincs ereje, simán helybne megölhetném, jaj kivéve, hogy angyali penge kel hozzá, s semmi más. A helyes arc mögé, egy kazdag szivtelen lelkü angyal bújt meg. Vajon mi volt a vétke? Túlköltekezés? Mert, ahogyan látom ebben igazán jó a csávóka.
- Démon vadászaton vagyok, csatlosokat keresek. Nem jössz édes? Talán jut neked is a mézes csuporból. - Hajolok közelebb és cirógatom meg arcát, majd felnevetek várva a reakcióját. a Játék meg kezdődött, érdekesen szemlélem a férfit. Majd más fele pillantok, szememmel végig pásztázom a termet, démonok után kutatva, hiszen szándékaim igazából ezek. Teljesítenem kell az idióta parancsot, ami Luci bácsika nekem szánt. Még midig nem tudom fel fogni, hogy miért a bizalmasát küldi, miért nem a másik balfácánt, jaj de utálom olyan tenyérbe mászó képe van, olyan idegesítő, jaj istenem egyszer forgatnám meg benne démoni pengémet, amit a pokol meleg tüzében kovácsoltam. Kár, hogy csak kettőt hoztam otthonról magammal, de vissza nem akarok menni. Túl meleg van, nem tesz jót a bőrömnek.
- Mazikeen, de haveroknak csak Maze- Kacsintok egyet, szeretek játszadozni, szeretek én irányítani. Nagyon ritka, ha valaki Mazikeen-nek szólít, maga Lucifer se szereti ő adta nekem a Maze becenevet, amit jobban szeretek, hiszen kimodhatatlan nevem sok galibát okoz nekem.
- Mókát, s kacagást! - Válaszolom, majd ismét közelebb hajolok, a férfihoz. Olyan sármos biztosna minden nő oda vissza va érte, és minden meleg férfi is.

Born in Hell Miss Daemon
- Bitch...
- true, But not yours...

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 22, 2016 4:58 pm írtam neked utoljára

Maze & Revi

*Évek teltek el azóta, hogy utoljára itt jártam, de nekem egy cseppet sem tűnt fel a Hotel változása, akkor is tele volt gazdag seggfejekkel, és most is. Imádta az emberek társaságát és azt is mikor élvezhette a halhatatlansága előnyeit, de olyan időszakokban, mikor megpróbáltak a barátai lenni mert sok dolga volt, legszívesebben kiszaladt volna a világból.
Ezúttal egész nyugisan ment az este, senkinek nem jutott eszébe zargatni, vagy épp túl barátkozónak lennie. Ehelyett ő sorra gurította le a rövideket és igaz, alig váltottak ki belőle hatást, de mégis javult a kedély állapota valamelyest. Azon is elgondolkodott, hogy elmarja valamelyik gazdag műmájer barátnőjét, és egy olyan szöveggel hogy „ Én vagyok Johnny Rocks” faképnél hagyja a fickót a nővel az oldalán. Tíz alkalomból ez kilenc esetben sikerült is neki, de ma talán még sem volt abban a kedvében hogy túlságosan rápörögjön erre a témára.
Hallott dolgokat arról, hogy manapság a Menny és a Pokol is szervezkedik, meg toboroznak. Ehhez mérten megszaporodott azon angyalok száma, akik megpróbálták megbánásra motiválni, ennek csak annyi eredménye lett, hogy elküldte őket melegebb éghajlatra.
Démonok is jöttek, ismerték a korát és néha tanácsért, néha szimplán csak toborzás céljából ültek le mellé, de mindegyiküknek megvolt a saját motivációja meg meséje arra, hogy meggyőzze valamiről. Mind ugyan úgy jártak, nem akart beleszólni a háborúba, és nem akarta visszakapni a képességeit, mert ez azzal járna, hogy lesz valaki, aki megmondja neki, hogy mit tegyen, ezt a gondolatot pedig nagyon nem komálta.
Csendben gondolkodott az életén, s közben üvegével itta az alkoholt, s nem érezve a hatását egyre több pénzt költött a pultnál, mely elől fel sem állt. 10-15 perc múltán valamit vagy valakit a teremben mindenki nagyon megbámult. Revithan csak úgy érdeklődés céljából hátrafordult és megnézte, hogy mi az… *
~ Démon… remek… ~
*Szemeivel tett egy nagy kört, majd visszafordult a pult felé. Azt hitte megint valami nagy meggyőzés következik, ezért próbált nem tudomást venni a nő jelenlétéről, de ezt nem folytathatta sokáig, mivel az pont felé tartott, s helyet is foglalt. *
- Lám csak, szóval a démon nők mostanában a Four Seasons-ben szoktak megszállni? -
*Tette fel kissé szúrkálódva a kérdését miközben szembefordult a számára csak látásból ismerős nővel. Annyit tudott róla, hogy Lucifer jobbkeze és hogy valószínűleg magasan van a Pokol hierarchiában. *
- Szóval, te… Miss…  -
* Itt intett a kezével, hogy kíváncsi a nő nevére, s közben lehajtott egy kortyot. *
- … Mi jót szeretnél egy olyan ereje vesztett Angyaltól, mint jómagam? -

Caelo Vel In Inferno
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
☩ Reagok :
133

Szomb. Okt. 22, 2016 4:36 pm írtam neked utoljára

Revithan && Maze

Lucifer elküldött engem toborozni, mit képzel magáról istenem, miért engem miért nem a második Lordját küldi el. Nagyon hamar elfelejtette, hogy én voltam az egyetlen, aki mellette áll, amikor elhagyta a poklot. Nagyon hamar elfelejtette azt a pillanatot, amikor szárnyát vettem, és Los Angeles partján néztük, ahogyan a hullámok mossák a partot, miközben a vére a homokra csepegett. Utálom, hogy úgy viselkedik velem, mint egy gyerekkel. Jó igaz ő teremtett engem, de akkor se az apám, nem felelős értem. Mindig mellette voltam, de most.
Kissé megelégelve haladok egy hotel felé, ahol éppen egy nagy démon bujkál. Rá kell vennem, hogy jöjjön haza, és csatlakozzon, ne pedig magával foglalkozzon, és a nőkkel. For Seasons, régi barátom. Hát igen, változott, hiszen van, amit újra kellett építeni belőle, de a lényeg meg maradt. Az emberek itt úgy élnek, hogy megvetik a természetfeletti, és nem hajlandóak be fogadni az angyalokat, pedig, ha tudnák, hogy mennyi angyalka van itt, akkor jól pofára esnének.
Gondoltam be dobok valami kis kedély javítót, ezért irány a bár. Kecsesen mozgó, csípőm ringatózása minden férfit elkápráztat, de hát nincs mit tenni, látnának a pokolban, na, akkor nem tetszenék nekik. Dús kebleimet jól kipakoltam, hogy az éhes szemek rám vetődjenek. mindig vigyorgok ezen, hiszen egy törékeny nőt látnak, de valójában egy kínzó, ölő démon vagyok.
Leülök a bárhoz, és kérek egy italt, majd meg akad a szemem valakin. Csak nem? Nézek rá, majd közelebb ülök.
- Nini, miket találni New York kis elszigetelt városában. - Mosolygok, majd kortyolok egyet az italból. Közelebb hajolok, s úgy suttogom szenvedélyesen.
- Egy bukott angyal! - mosolygok, majd megtámasztom a fejemet az asztalon, és csak bámulom. Hogy honnan tudom? Emlékszem Luciferrel pont a földön voltunk bukása idején, és láttam akkor is, de a nevét sajnos homály fedi előttem.

Born in Hell Miss Daemon
- Bitch...
- true, But not yours...

Vendég
WHISPERING AMEN

Szomb. Okt. 22, 2016 4:05 pm írtam neked utoljára

Mazikeen és Revithan

Minden alkalommal mikor NY-ben járt elbűvölte a légkör, ami a városból áradt és imádta a zsongást és életet, ami állandóan belengte a helyet. Ezúttal egy kis kikapcsolódásra vágyva hagyta el San Francisco-t és a melót.
Sokszor körbe utazta a világot, és mindenhol pénzt csinált, szerződéseket között, és nyereségesen távozott, de ennek a városnak valahogy mindig megvolt a maga bája, az az érzés, ami berántja az embert és örök emlékeket hagy benne. Kaszinók, szórakozóhelyek és ezer látványos kivetítő, hihetetlen, mennyit változik ez a város rövid idő alatt.
Igazából sosem hitte volna korábban, hogy ennyire be fog illeszkedni az emberek közé, de ahogy teltek az évek, egyre kevésbé hiányzott neki a szupererő, a repkedés, a harc a démonokkal, vagy akármi más. Nem volt teljesen jó, nem volt teljesen rossz, kora még az angyalok körében is soknak számított, s így mindenről megvolt a véleménye.
Történetesen mikor megérkezett a városba, megkereste a legjobb szállodát, és helyből kivett magának egy szobát. Természetesen itt általában hónapokkal előre le kell foglalni a szobát, és akkor sem biztos, hogy egy herceg, vagy egy gazdag nem tolakszik be eléd a sorba, hogy megkapja a szobát, de történetesen Johnny Rocks-nak, Revithan alteregójának olyan hírneve volt New Yorkban is, csak mint a világon máshol, hogy erre egyetlen hely sem mondhatott nemet.
Imádta a fényűzést és néha még a párnáját is pénzzel tömte ki, a mohóság és a kéj volt a két dolog, amiért réges-rég lekerült ide, de nem bánta meg a döntéseit, sőt azzal is tisztában volt, hogy ha valaha továbblép, akkor sokkal valószínűbb, hogy előbb lesz belőle démon, mint hogy újra angyallá váljon. Megérkezett és kipakolt. Minden szekrényt megtöltötte a cuccaival, benyomott valami zene csatornát és hatalmas tévén, ami a szoba falán lógott, majd miközben ment a zene, gyorsan kiürített a minibárt és felélte a tartalmát.
Miután egy kissé megérezte a Whiskey hatását, lefeküdt és aludt pár órát.
Estefelé ébredt meg , már sötét volt, pár órán keresztül próbált újra elaludni ami nem sikerült. Ránézett az órára, ami éjjel 2:20-at mutatott, de mivel nem tudott aludni, inkább felöltözött és lement a Hotel bárjába inni valamit.
Beérve, intett a csaposnak, s rendelt egy whiskey-t, majd nyugodtan elkortyolgatta az italt, és a többi emberrel nem is törődve nyomkodta az Okostelefonját.

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára

Four Seasons Hotel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal