• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

Ashtaroth kastélya
SzerzőÜzenet

Agramon
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
28
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
Demon Powers
☩ Rang :
Második Ark-démon, avagy Lord
☩ Play by :
Colin O'Donoghue
☩ Pokol vagy menny? :
Kettőt tippelhetsz...

What a pleasure to keep in hand someone's fear.
The greatest power of all.
And when I show it to you, your worst nightmares...
That's the point where your own powers start fading away
and madness becomes your new god.

-- The Demon of Fear

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Hétf. Jan. 09, 2017 10:51 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Agramon

- Ez íííígy igaz... Illetve, nem mutatom meg a teljes erejét, csak egy is szösszenetet belőle, mivel úgy sejtem, hogy egyelőre annyi is elég lesz belőle, így első körben.
Másik kezembe fogom a medált és finoman a markomba szorítom, mire az jobban felizzik. Ash ekkor belül valami furcsa, szokatlan, sőt, számára undorító érzést kezdhet feléledni vélni: valamiféle enyhe vonzalmat... Na, vajon ki iránt? Hát persze, hogy irántam! AZ ÉVEZRED POÉNJA, HÖLGYEIM ÉS URAIM! KÖSZÖNÖM A TAPSOT!
És persze ezt nem tudja uralni és nem tud neki ellenállni sem. Egyszerűen csak érzi és tudja, hogy ott van, ott lappang benne, mint egy alattomos kis manó, ami a legmegfelelőbb pillanatra vár.
- Érzed, ugye?
Vigyorom levakarhatatlan. Egyszerűen fel tudnék robbanni ettől a jó érzéstől! Alig várom, hogy láthassam, miképpen ül ki a kétségbeesés az arcára. Na, gyerünk! Hadd lássam, drágám, hadd lássam!

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 10:41 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Agramon & Ashtaroth
❝ ... Veritas o dium parit... ❞
Gyűlölöm, hogy így játszik velem. Egy démonnak sincs ehhez sem bátorsága, de ő... neki nem kell bátorság, ha nincsenek félelmei, mert ő uralja mindet. Ezzel a játékkal pedig csak azt éri el, hogy ideges leszek. Félni nem félek tőle, az már biztos, hiába akarja ennyire. A bizonytalansággal próbálja ezt elérni egyelőre, de csak Háborút csalja elő.

- Nem. De úgy sejtem, mindjárt megtudom. - felelem kissé hanyagul, de feszülten, miközben tekintetem hol a férfire, hol a medálra kúszik. Kissé tartok attól, mit fog mondani, mert Agramon képes tanulni a hibáiból és pont ez teszi őt nehéz ellenséggé.

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

"War only needs an excuse and weapons"

Agramon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
28
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
Demon Powers
☩ Rang :
☩ Play by :
Colin O'Donoghue
☩ Pokol vagy menny? :
Kettőt tippelhetsz...

-- The Demon of Fear

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 10:25 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Agramon

Kíváncsi lennék, mi járhat a fejében most. Az biztos, hogy próbálja kielemezni a helyzetet, hogy vajon mit akaratok ezzel a kis drágasággal... De vajon sejti-e, hogy mire jó ez? Mindjárt kiderül.
- De igen... Magamnak.
Vigyorodok el gonoszul, ahogy felállok kényelmesen és egy lépést közelebb teszek hozzá. Legszíveseben azonnal aktiválnám a kis mütyürt, de ó, nem lehet még... Még nem. Majd ha megérdemli. Ez lesz az ő új büntetőeszköze, ami számomra éteri örömöt, számára kegyetlen megalázást és fertőt hoz. Undorodni fog szinte a saját testétől is, amiért... Na, ne lövöm le előre a poént. Előbb hallgassuk meg őt, mit gondol.
- Van sejtésed arról, hogy ezzel a medállal mire vagyok képes?

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 10:10 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Agramon & Ashtaroth
Némán figyelem a férfit, aztán a nyakláncot és végül ismét a férfit. Nem egészen értem, hogy mit akar ezzel csinálni, vagy egyáltalán velem mit tesz ez a dolog... Mert hogy sejtem, hogy rám lesz hatással.
- Gondolom nem karácsonyi ajándéknak szánod. - mondom, miközben a kezem lassan a kardom markolatára csúszik enyhe félelmem miatt.
Hiába, nem fogom annyiban hagyni, hogy csak úgy ismét megszégyenítsen valamilyen módon. Előbb rántok kardot ellene, és támadok rá, mint hogy ismét olyasmit tegyen velem.

Agramon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
28
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
Demon Powers
☩ Rang :
☩ Play by :
Colin O'Donoghue
☩ Pokol vagy menny? :
Kettőt tippelhetsz...

-- The Demon of Fear

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 10:05 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Agramon

Imádom nézni az arcát ilyenkor. Azok az eltorzult vonások, az ökölbe szorult kezek... Édes Sátánom, olyan jó ezt látni! Boldogságot okoz, igazi, tiszta boldogságot. Csodálkoztok hát, hogy folyton Ashtaroth-t nyúzom untalanul? Hát ki más tudna még így reagálni, mint ő? Senki! Más már megölte volna magát, vagy beleőrülve a szituációba csendben viselné, hogy kínzom az idegeit... Vagy nekem támadna és akkor én ölném meg. De neeem, nem... Az én drágakicsi Ashtarotj-om más. Merőben más.
Háború energiái pedig nem is zaklatnak különösebben. Egyrészt, mert abszolút mással vagyok elfoglalva, semmint az esetleges veszélyekkel és gyilkos ösztönökkel, másrészt pedig mert olyan bombabiztos fegyverem van, hogy az mindenféle Ash-általi támadástól megvédene. Be is mutatom most neki ezt a kis csecse-becsét, ha már itt tartunk.
- Csak így? Semmi előleges fenyegetés vagy támadás vagy bármi? Ejnye, Ash, kezdesz puhulni, de... Hát jó... Figyelj!
Előveszek egy medált, amely ezüst láncon lóg. A különleges, mágikus ékszerben furcsa, gomolygó, sötét massza látható. A medál egyik felén egy hagyományos szimbólum, egy szív forma izzik, míg a másik oldalán Ashtaroth pecsétje, valamint egy csepp vérem, ami a kis tárgy belsejébe van, mint összetevő. Várom a reakcióját. Juj, de izgalmas!!*

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 9:37 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Agramon & Ashtaroth
A szavakra mély levegőt veszek. Tudom, hogy direkt idegesít, hiszen ő is tudja jól, hogy semmit nem tehettem volna az ellen, hogy átvegye felettem az irányítást. Még is gyengének nevez, amely miatt kezein ökölbe szorítom, szemeimmel, ha ölni tudnék, már megöltem volna a férfit.
Háború energiái lassan szivárognak ki belőlem, mint egy ragadozó, úgy jár körbe engem, pedig valójában nem engem akar, hanem a férfit.. A vérét, a halálát. Megtépni a Mumust, felszakítani a torkát, kitépni kígyó nyelvét és addig ütni az arcát, míg az felismerhetetlen és pépes nem lesz. De sajnos, ez most nem fog megtörténni. Jelenleg tudom, hogy én vagyok az, akit megtépáznak majd, ilyen vagy olyan módon.
- Essünk túl rajta! - sziszegem idegesen, mert úgy érzem, jobb ha előbb túl esek mindezeken, mintha húznánk az időt.

Agramon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
28
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
Demon Powers
☩ Rang :
☩ Play by :
Colin O'Donoghue
☩ Pokol vagy menny? :
Kettőt tippelhetsz...

-- The Demon of Fear

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 9:35 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Agramon

- Nem, valóban nem.
Halkan elkuncogom magam, sőt, inkább sátánian, ahogy kényelmesen ücsörgök a bársony fotelben.
Farkasszemet nézek a drágámmal pár másodpercig, még mielőtt ismét megszólalnék.
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű dolgom lesz. Azt hittem, valamelyest nehezebb lesz elintéznem, hogy megverjen egy csapat tollas tyúk, de... Sajnos csalódnom kellett benned. Ismételten. Sokadszorra.
Jobbomat a szívemhez emelem és kis drámaisággal az arcomon adom elő magam, ahogy általában szoktam. Mindig elgondolkodom azon, hogy miért nem mentem el hollywoodi színésznek. Mára már több Oscar-díjam lenne, mint a többinek összesen.
- Viszont, mivel tisztában vagyok azzal, hogy egy kis verés neked nem okoz különösebben nagy gondot - bár, ennek ugye most volt némi lelki töltete is, ha a méltóságodat nézzük -, ezért... Nos, készültem neked még egy kis meglepetéssel.
Kezdek egyre izgatottabb lenni. A tudat, hogy még egyet belerúghatok, amiért ilyesmire vetemedett, valósággal boldogsághormonok garmadáját szabadítja fel bennem. Már, ha egy démonnak vannak hormonjai. Mindegy, valami biztosan van, ha már Ashtaroth és Asmodeus is... Hmm... Nos, igen... Vajon ő tudja, hogy erről is tudok már? Nem sokára kiderül.

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 9:03 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Agramon & Ashtaroth
Beljebb sétálva először nagy csend és sötét fogad. A hatalmas ablakaim előtt elhúzva lógnak a függönyök, s mikor már pár másodperce kémlelem a sötétet, végül gyertyák villannak fel. Agramon hangját meghallva megfeszítem az állkapcsom. Hamis remény lett volna azt gondolni, hogy nem fog itt ücsörögni és várni.
A megjelenő világosságban az engem méregető, villogó tekintetre pillantok.
- Gondolom nem vársz tényleges választ a kérdésedre. - tudom, hogy nagyon jól tudja, még is miért festek így. Az Ő hibája... Ő tette ezt velem! És ennek a tudata ismét haragot ébreszt bennem, ami pedig Háborút keltegeti. Beljebb lépek még egy lépéssel beljebb, majd hagyom, hogy az ajtó becsukódjon mögöttem. Jobb, ha a következőket más nem látja, vagy hallja, bár lehet, -a múltkorira gondolva- hogy így is úgy is közszemlére lesz téve a dolog. Megint.

Agramon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
28
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
Demon Powers
☩ Rang :
☩ Play by :
Colin O'Donoghue
☩ Pokol vagy menny? :
Kettőt tippelhetsz...

-- The Demon of Fear

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 8:59 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Agramon

Ohohoóóóó... Naaagyon vártam már, hogy kedvenc hercegem hazaérjen. Idáig érzem udvartartásának kavargó energiáit, a félelmüket, az aggodalmukat. Olyan érzés ez, mint mikor a halandók felcsatlakoztatják telefonjukat a töltőre és annak aksija szépen feltöltődni kezd... Az igazi energiabombát azonban az én drágasszágom fogja majd jelenteni, amint beteszi ide a lábát.
Figyeltem őt már egy ideje. Rá kellett jönnöm, hogy bizony a tükörmágia egy rendkívül hasznos dolog, nem csak szórakozás, de egyéb célokból is. Például arra, hogy leleplezzek egy összeesküvést. Így történt ez most is - ezáltal tudtam meg, hogy hova is készül Ashtaroth, ráadásul kivel. Mindent megtudtam, amit csak akartam, így hát alaposan elláttam a baját, amennyire csak lehetett. Porig alázták az angyalok, és én pattogatott kukoricával néztem végig, mint egy jó vígjátékot... De a mókának még nincs vége.
Itt ülök ennek a némbernek a lakrészében, a sötét sarokban, egy kényelmes fotelféleségben, így mikor ő belép, érezheti a jelenlétem, de látni nem láthat. Szándékosan hívtam segítségül régi jó barátom, a Sötétséget, hogy Mumusom még hatásosabb lehessen.
- Szervusz, kedveském...
Amikor a nő a hangom irányába fordul, gyertyák villannak fel, hogy fényükkel bevilágítsák a helyiséget, lerántva ezzel az árnyak leplét rólam is. Villogó szemekkel fürkészem a megtépázott kis démonom.
- Rosszul festesz... Csak nem egy kis kalandban volt részed mostanság?

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Jan. 09, 2017 8:38 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Agramon & Ashtaroth
Az út az észak-keleti régióból csak pár óráig tartott. Komoran léptettem be Iumentummal a várudvarba, ahol mindenkin a már jól ismert feszültség lappangott.. De nem miattam. Itt van. Pillantásom felkúszik a várra, és közben próbálok felkészülni a legrosszabbra. Átadom a lovat a lovásznak, majd a magam véres és szakadt ruhájával megindulok befelé a lakrészemhez.
Sebeim immár nincsenek, az angyalok támadása csupán megtépázott méltóságomon és ruháimon látszik. Nem akartam olyan állapotban ide jönni, mert tudom, hogy azzal csak elégedettséget szereznék Agramonnak... Úgy hiszem, így is úgy is elégedett lesz magával, ha elérek odáig. Az ajtó előtt megállok pár pillanatra, végül felemelve fejem belépek a termembe.

Phelgor

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :
The child without a name grew up to be the hand

To watch you, to shield you...

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

Please forgive me for the sorrow, for leaving you in fear
For the dreams we had to silence, that's all they'll ever be
Still I'll be the hand that serves you
Though you'll not see that it is me...

•we're fallen angels •

Szomb. Jan. 07, 2017 10:57 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Phelgor
Damn... Sh*t gets real...

- Hmm... Szerintem homlokegyenest nekimenni egy angyal felderítőcsapatnak nem éppen a legjobb ötlet. Abban nem kételkedem, hogy le tudjátok győzni őket, de ha meglátnak titeket, vagy ha már rögtön megtámadjátok az elsőt, aki az utatokba akad, a többi biztosan jelezni fog valahogyan a társaiknak segítségért.
Eszem ágában sincs Ashtaroth döntésébe belekötni, de ha már egy ilyen küldetésről van szó, talán azt érdemesebb csendben elvégezni, spórolva a harcon minél többet. Ez tőlem talán furcsán hangozhat, mivel a küzdelem az életem, de mivel én nem veszek részt ezen a küldetésen, hanem itthon maradva az igazgatással fogok foglalkozni, ezért első sorban Ashtaroth és Asmodeus épségét tartom szem előtt. Főleg Ashtaroth-ét... Asmodeust nem teljesen értem, miért van a képben. Az rendben van, hogy Harag erősíti Háborút, de... A Bal Kezével mégis csak jobban járna, mivel ő a lopakodás művésze, egy igazi orvgyilkos, aki simán meg tudná neki szerezni azt a pengét, ha magával vinné, és akkor még nem is vonnák magukra az Égiek figyelmét azzal, hogy nem csak lemészároltak jó párat közülük, de még egy angyalpengét is elloptak. Hmm, nem értem...
De Ashtaroth végre magyarázatot ad erre is.
- Értem. Rendben van, ahogy gondolod. Ha szerinted így lesz a legjobb, akkor bizonyára így is lesz.
Kicsit mélyebbet biccentek felé. Harcolni megy, és még sem engem visz magával. Talán túl feltűnő volna Agramon számára? Már az is elég feltűnő lesz neki, ha magát Ashtaroth-t nem találja itt, akkor pedig már édes mindegy, hogy Asmodeus van mellette, vagy én. Furcsa érzések kavarognak bennem ezzel kapcsolatban... Mindegy. Megkapom a parancsokat és azokat teljesítem. Ez a dolgom itt.
- Természetesen én sem levélben történő üzenésre gondoltam, de ha te magad kívánsz szólni nekik, akkor rendben van.
Iumentum ügyében bólintok, majd ahogy engedélyt kapok rá, el is távozok intézni az ügyeket. Kíváncsi vagyok, hogy fog elsülni ez a dolog. Minden esetre, némi aggodalom lappang bennem, tudván, hogy Agramon mikre képes és mit fog tenni, ha megtudja, mire készül Ashtaroth... De bizakodónak kell lennem. A Tábornok kiváló harcos, a legjobb, akit ismerek. Biztos meg fogja tudni oldani ezt a problémát.

▲ ... ▲ No music ▲ x szó ▲

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Okt. 24, 2016 5:43 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Phelgor & Ashtaroth
Phelgornak lehet igaza van, hogy Lucifert talán érdekelné Agramon halála, azonban azt nem kötötte meg, mit tehetek a pecséttel és ezáltal a férfivel, így nem fogok kegyelmezni neki. Két rangos démont egyszerre nem veszíthet el, így megölni biztos nem ölne, maximum megbüntetne, annak pedig állok elébe. Bármit elviselek, ha Agramon végre eltűnhet a Pokol emésztő lángjain. Olyan burjánzó bosszúvágy él bennem, amelyet még a büntetés, vagy a Sátán vélhető haragjának a tudata sem csillapít. Út közben Phelgor kérdez én pedig még mindig dühtől remegő hanggal válaszolok, s mivel látom enyhe értetlenkedését az arcán a partner választásom iránt, azt is megmagyarázom neki.
- Las Vegas környékén keresünk egy szárnyas mocskot és kiontjuk a beleit. Könnyen akadhatunk felderítőkbe, de Harag táplálja Háborút, így egy kisebb csapatot biztosan lenyomunk. Mindemellett fel kell készülnöm arra, hogy Agramon talán tudomást szerez majd a küldetésről és... használja a pecsétem. - szorítom még jobban ökölbe a kezeim, így szinte vér buggyan fel körmeim nyomán.
Remélem, hogy nem kerül sor arra, amire ezáltal is felkészülök, de kénytelen vagyok. Agramon eszes és amint megneszeli, hogy nem vagyok a Pokolban, azonnal cselekedni fog.
- Ha pedig használja a pecsétem, akkor nem leszek magamnál. Olyasvalaki kell mellém, aki megtud állítani, vagy esetlegesen ki tud menekíteni egy végzetes helyzetből. Erre a legalkalmasabb Harag, mivel téged itt kell, hogy tartsalak. - igen, alapjáraton Phelgort vinném magammal, de ha ő is meg én is eltűnnénk, az túl feltűnő lenne, hiszen általában mellettem van. Neki kell igazgatnia ide lent a dolgokat, amíg vissza nem térek. A szállásomon megírom a parancsokat, majd lepecsételve és aláírva őket átadom neki.
- Ne értesítsd őket. Semmilyen kimenő üzenet, vagy levél nem mehet erről sehova senkinek. Majd magam tájékoztatom őket, amikor oda értem. Ma este hagyják szabadon Iumentumot a kapukon kívül, hogy reggel feltűnésmentesen elmehessek vele. - mondom határozottan. Nem az udvarban, hanem kissé messzebb tőle fogom felnyergelni és elindulni, hogy senki se láthasson.

Phelgor

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Hétf. Okt. 24, 2016 1:16 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Phelgor

A széthasadt szék darabjaiból pár felém repül. Nem tudom, hogy megjegyzésem miatt történő támadásnak vegyem-e ezt, vagy puszta nemtörődömségnek - minden esetre, az egyik nagyobb darab eltalálja bal karom és fel is hasítja a ruhadarabot, megsebezve ezzel a felszabaduló bőrfelületet. Felmorranok a fájdalomra, jobb tenyerem ellepi a vér, ahogy azt a sérülésre szorítom. A düh ugrik bennem egy szintet ezáltal, bár nem is annyira a nőre, inkább a figyelmetlenségemre irányul. Még egy fa szilánk is beleállt a sebbe. Egy határozott mozdulattal kiszedem.
- Lehet, téged ez annyira nem érdekel, de Lucifert érdekelni fogja, főleg így a háború küszöbén. Most biztosan nem fogja leváltani a legjobb embereit, történjék bármi.
Az alku hallatán rápillantok, homlokomon ismét feltűnnek az apró redők.
- Egy angyalpenge Agramon pecsétjéért cserébe… Izgalmasnak hangzik, mindkettőtök szempontjából. Főleg, hogy a Lord még rá is jött a dologra. Kívánom, hogy sikerüljön, bár téged ismerve úgyis megszerzed, ami kell, akár figyelni fog az a rohadék, akár nem… Miképp akarsz hozzájutni egy ilyen fegyverhez?
Felkelti érdeklődésem a terv, semmi kétség. A sérülés a gyógyulás útjára lépett, így nem kell már különösebb figyelmet szentelnem neki. Pillantásommal követem, ahogy fel-alá mászkál és gondolkodik. Vajon meddig fog neki tartani ez az idegállapot? Van egy olyan sejtésem, hogy, addig, amíg meg nem kaparintja azt a pecsétet. Bizonyára az összes sérelmet vissza akarja neki adni bosszúból… Ha csak meg nem öli, mondjuk az lenne számára a kisebb büntetés, ha kimúlna. A szenvedés, az élet-halál mezsgyéjén való lebegés sokkal kínzóbb.
Szavaira figyelek fel ismét elmélkedésemből. Biccentek a végén egy “igenis” kíséretében. Amint végzünk a megbeszéléssel és látom rajta, hogy nem fog tovább törni-zúzni, indulok intézkedni.
Kérdésemre választ kapok és követem őt a másik helyiségbe, ahol papírra veti parancsait. Egy pillanatra meglep, hogy Asmodeust viszi magával. Erős és bátor harcos, frontális támadás esetén valóságos tankként lehetne felhasználni… De egy ilyen küldetéshez a csel és a fortély, a lopakodás előnyösebb lenne. Ebben pedig Synerella az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Amúgy is furcsa kissé, hogy mostanában több időt töltenek együtt a férfival, mint általában szoktak. Mondhatnánk, hogy ki vagyok én, hogy ezt firtassam, de… Mindegy. Ashtaroth úgyis idővel elmond mindent, ha ő azt jónak látja. Nemigen szokott titkolózni, hisz általában semmi olyat nem cselekszik, amiről másnak nem szabad tudomást szereznie… Vagy legalább is nekem.
Kivéve most ezt az akciót.
- Biztosíthatlak, hogy rejtve marad majd távolléted mások előtt. Gondolom, ezt Asmodeus is igényelni fogja majd, így beszélek időben Jezebeth-tel, ha úgy kívánod. Habár, Asmodeus úgyis parancsba fogja adni neki, ha belemegy a dologba és segít neked.
A vörös pecsétviasz szaga terjeng a levegőben, ahogy megolvad a gyertya lángján és a pergamenre csöpög. Amint a kezembe kapom a dokumentumot, el is kezdem az előkészületeket, ha csak Ashtaroth-nak nincs egyéb hozzáfűzni valója az iméntiekhez.

▲ ... ▲ No music ▲ x szó ▲

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Okt. 24, 2016 10:23 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Phelgor & Ashtaroth
Talán soha nem voltam még ilyen ideges. A dühtől feléledt bennem a vérvágy, de Háború azért próbálta mederben tartani az érzést, s emiatt olyan hévvel emésztette bennem a haragot, hogy energiái túlnőttek a megtartható mértéken és mintha csak csatában lennék, érezhető lett ereje szinte az egész régiómban. Agramon és a Sátán emlegetése nem segített a megnyugvásomban, noha azért próbálkozom. Phelgor végül rá kérdez az alkura én pedig az utolsó ép tárgyat, a széket is apró szilánkokra töröm a falon erőmmel, ebből talán több hasadt darab is felé repülhet, de nem érdekel.
- Baromira nem érdekel, hogy a következő mennyire lesz tapasztalt. Alkut kötöttem vele, igen. Egy angyalpengét kért, cserébe Agramon pecsétjéért. De az a féreg tudomást szerzett róla! - sziszegem démoni hangomon, kezeim ökölbe szorulnak, szinte ropognak ujjaim. Haragosan járkálok fel és alá, lépteim körül remegnek a padlón a szilánkok és bútor darabok.
Közben gondolkodom azon is, hogy miként csináljam a dolgaim, hogy időt nyerjek magamnak. Semmi kétségem afelől, hogy Agramon minden lépésemet figyelni fogja. A kijelentésre, hogy felderítőket küld a régióba, bólintok.
- Fel kell készülni az esetleges károkra és plusz költségekre. Jegyezzék fel a kellő kiadásokat, aztán majd ha visszajöttem, elszámolunk. Addig kezdjék meg a javításokat, szerezzenek be új lovakat az elpusztultak helyére. - sorolom idegesen. A következő kérdésre, hogy tehet-e még értem valamit, rá pillantok, szemeimben Háború élettelen tekintete ül fakón.
- Igen, volna még valami. Kövess. -mondom és határozottan elindulok. Az ajtót olyan erővel tárom fel, hogy a falnak ütközve hangosat reccsen. A lakrészembe sétálva papírt és tollat fogok, majd írni kezdem a feladatokat, utasításokat, engedélyeket, amelyekre a férfinek.szüksége lesz. Amint belép, a szobát mágikusan is lezárom, hogy még a fal se hallhassa, ha füle lenne.
- Holnap reggel elmegyek Asmodeushoz. A segítségét fogom igényelni a penge megszerzésére, de erről senki sem tudhat. Mindenkinek abban a hitben kell lennie, hogy itt vagyok. Időt kell nyernem magamnak. - mondom, miközben neki állok lepecsételni az iratokat.

Phelgor

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Vas. Okt. 23, 2016 9:56 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Phelgor

A felemelkedő tárgyak láttán megfeszülnek izmaim, hogy a megfelelő pillanatban kitérhessek előlük, ha netán felém repülne az egyik... Ám földet érnek végül, darabokra esve, és így is el kell ugranom, nehogy valamelyik szilánk vagy lehasadt darab a lábamba álljon. Energiáit érezve bennem is egyre csak nő a vágy a gyilkolásra, de visszatartom, ameddig csak bírom. Most a józan eszemre van a leginkább szükség, nem a vérszomjra, így erősnek kell maradnom.
- Igen... Mivel ő teremtett minket, így könnyen pótolhatja bármelyikünket, ha úgy adódik. Bár, egy frissen teremtett démon nem biztos, hogy annyit ér, mint az, aki több ezer éves tapasztalattal bír. Viszont említettél az imént valamiféle alkut... Talán üzleteltél az Ördöggel?
Hangom nem számonkérő, hisz nem is vagyok se közel, se távol abban a helyzetben, hogy ezt megtehessem Háborúval szemben. Ellenben inkább érdeklődő és kíváncsi vagyok, mivel általában meg szokta velem osztani a terveit. Erről azonban még semmit sem tudok, ami talán több is lehet, mint furcsa.
Ahogy végül megpróbál tiszta fejjel gondolkodni, pár lépéssel közelebb megyek hozzá, miközben hallgatom. Az ajtón kívül a másik két démon már elszelet, szerencsére vették a lapot.
- Küldök majd felderítőket a régió távolabbi pontjaiba, hogy ellenőrizzék a körülményeket.
Tovább hallgatom s homlokom ráncolni kezdem, mikor rám bízza pár napra a terület felügyeletét és irányítását.
- Rendben van, ahogy kívánod. Tehetek még érted valamit?
Nem kérdezek rá még egyszer az üzletre. Gondolom, hogy ugyanarról a dologról van szó, mint amelyet korábban említett. Agramon valóban túl messzire ment most, ha Ashtaroth háborús gépezete ennyire beindult ellene. Az a féreg talán megbűnhődik végre, ha a Tábornok terve sikerül.

▲ ... ▲ No music ▲ 262 szó ▲

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Szomb. Okt. 22, 2016 12:54 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Phelgor & Ashtaroth
Nem tehet róla a férfi, de szavai csak tovább bőszítenek. Háború energiái majdnem szó szerint örvényt keltenek a szobában, ismét felrepül egy-két tárgy, hogy apró darabokban érjen földet körülöttem.
- MEGPRÓBÁLTAM! - kiáltom, a földre szóródott üvegdarabok megremegnek a hangomtól, közben továbbra is fel alá járkálok.
- Lucifer szavaival élve "intézzük el egymás között". Őt aztán kurvára nem érdekli, hogy mi folyik közöttünk, csak folyjon a munka! Az egyetlen, amit tehettem, hogy megkötöttem vele azt a rohadt alkut! Ráadásul pont azért nem érdekli, mert annyi ilyen mocskos senkiházi férget teremt, amennyit csak akar! Agramon is pótolható, épp úgy mint én, te vagy bárki ebben a kibaszott alvilágban!- kiabálok tovább. Az ajtó csukódására se figyelek fel, csak tovább járkálok. Mély levegőt veszek, próbálok megnyugodni, de Háború olyannyira sértett, hogy folyamatosan szinten tartja bennem a lassan előtörő vérvágyat, bár még kezelhető szinten van az eddigi rombolásnak hála.
Megpróbálok gondolkodni, bár elég nehéz, mikor így elönti a gedva az agyamat.
- Először is rendbe rakjuk ezt a kurva szemét dombot. - értem a régióra, mert ismerve az erőmet biztos vagyok benne, hogy nagy a felfordulás most még a legtávolabbi helyen is.
- Azután át veszed pár nap erejéig a helyemet, amíg nyélbe nem ütöm azt a rohadt üzletet! Nem fogok tovább várni! - gondolkodom hangosan félig neki címezve. Eszembe se jut, hogy ő még nem tud a Luciferrel kötött alkumról, de ha rá kérdez, beavatom.

Phelgor

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Pént. Okt. 21, 2016 12:54 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Phelgor

Minden idegszálammal a mocorgó, fel-felrobbanó tárgyakra figyelek. Nem lenne túl kellemes, ha egy is eltalálna, Ashtaroth pedig akarva-akaratlanul is megtámadhat idegességében. Szavai hallatán elgondolkodom. Megölni a Lordot sokunk számára nagy megkönnyebbülés lenne, de tekintve, hogy Lucifer egyik bizalmasa... Nem garantált, hogy a Nagyúr szemet hunyna felette.
- Tudom, hogy most ezt gondolod, Ashtaroth, de... Csak a harag beszél most belőled. Tudjuk jól, hogy Agramon halála nem feltétlen vezethet jóhoz, még ha elsőre úgy tűnik is. Nem akarom védeni, eszem ágában sincs ilyet tenni, de az sajnos elmondható róla, hogy az undorító természete ellenére is hasznos tagja a Pokol társadalmának. Mágiáját sokszor az ügyeink szolgálatába is helyezi, nem csak önös célokra használja. A pecsétekről nem is beszélve... Éppen ezért jobb lenne talán, ha inkább a Nagyúrral beszélnél erről. Ha másra nem is, a Lord rá fog hallgatni, hiszen ő az egyetlen, akit elismer, és akit hajlandó is szolgálni. Minden tisztelet, amit csak képes magából kipréselni, az Lucifer felé irányul. Ezért is lenne tanácsosabb Tőle kérni útmutatást, semmint bérgyilkost küldeni Agramon fejéért, vagy saját kezűleg megölni.
Próbálom minél józanabbul átlátni a helyzetet és úgy felsorakoztatni érveim. Ashtaroth pedig tudhatja rólam, hogy csak a legjobbat akarom neki, hisz hűségem, kardom és életem az ő kezében van.
Hallom, ahogy hátam mögül léptek zaja szűrődik be a folyosóról. Hátrapillantok és két démon látok meg közeledni, akik az istálló körül sürögtek. Látszik rajtuk, hogy rettegnek, de nyilván csak a lenti helyzetről hoztak hírt. Nem is szólok hozzájuk, csak egy határozott intéssel becsukom a dolgozószoba ajtaját, jelezve feléjük, hogy jelen pillanatban nem túl alkalmas a megjelenésük... Remélhetőleg ezzel az életüket is megkíméltem és Háború nem fog vérszemet kapva nekik rontani. Ha mégis, úgy nekem kell majd megállítanom valahogy.

▲ ... ▲ No music ▲ 281 szó ▲

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Csüt. Okt. 20, 2016 9:45 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Phelgor & Ashtaroth
❝ ...Veritas o dium parit... ❞
Soha nem éreztem még ekkora dühöt magamban. Az egy dolog, hogy térdre kényszerít mások előtt, meghajtom a fejem, de hogy kilógasson a kurva váramra..! A megkötött alkumban Luciferrel még jó, hogy nem tértünk ki arra, hogy mire használnám a pecsétet. Akkor még nem gondoltam arra, hogy megölöm, most már viszont olyan szilárd ez az elhatározásom, hogy maga a Sátán se tudna eltántorítani. Tudom, hogy figyelni fog, noha időbe telik neki, míg lóval átszelve a Pokol síkját visszatér mocskos kis odújába és ezt megteheti. Addig talán sikerül kidühöngnöm magamat és már csak a romeltakarítást nézheti végig. Bőröm és környezetem szinte felmelegszik, Háború energiái szikrákat keltenek körülöttem és váram körül.
Hallom, hogy jobb kezem miket mondd, de de szavai nem nyugtatnak meg. Agramon elérte amit akart, nagyon ért ehhez és van, amikor tudom kontrollálni magamat, ez most épp nem olyan pillanat. Néhány könyvem darabokra tépődve repül le a polcokról, keresztül a szobán, a lapok konfettimódjára szóródnak szét a szobában.
- Túl ment minden határon! Megfogom ölni! Megfogom ölni! - kiabálok idegesen fel alá járkálva. A szoba már most úgy néz ki, mintha bomba robbant volna, de a tárgyak még mindig remegnek akaratomtól, egyesek megrepednek, eltörnek, ha épp nem úgy végzik mint a könyv, vagy az asztal. Igazából nem hibáztatom Phelgort, hogy nem volt itt. Neki is meg van a maga dolga, nekem is, és Agramonnak is meg kellene lennie, de neki valahogy mindig akad ilyen szarságokra. Nem baj.. Nem baj! Határozott pillantással nézek ki az ablakon, mert már tudom, hogy mit fogok csinálni.

Phelgor

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Szer. Okt. 19, 2016 11:45 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Phelgor

Elnézve a pusztítást és a sok halottat, elgondolkodom azon egy pillanatra, hogy érdemes-e kockáztatnom. Ekkora dühkitöréssel még nem volt dolgom, noha számtalanszor vetettem már magam alá Ashtaroth haragjának, hogy segíthessek neki lenyugodni. Kötelességemnek érzem, hogy most is így tegyek és legyűrjem azt a szikrányi kis aggodalmat is, ami felbugyog bennem.
Az alacsonyan repkedő asztalok és egyéb használati tárgyak azonban nem engedik olyan könnyedén elfelednem ezt az érzést. Olyan tomboló vihar ez, amelyet jobb messziről elkerülni, még mielőtt elragad hurrikánja és darabokra szed. Én azonban mindig is merész voltam. Hűségem nem engedi, hogy hátat fordítsak. Határozottan lépem hát át a dolgozószoba küszöbét, elhajol egy épp felém száguldó bútortól, amely aztán a másik falon zúzódik elemeire, miközben a nő kiabál és tajtékzik.
- Tudom, és sajnálom, hogy nem voltam itt. Ennek nem szabadott volna megtörténnie...
Megpróbálok beljebb menni, miközben minden figyelmem arra szentelem, hogy mikor repül felém ismét valami. Ha talán elég közel kerülök... Az végzetes is lehet. Sokféle ötlet cikázik át az agyamon, de egyik sem tűnik éppen a legjobbnak. Minden esetre, megpróbálom először beszéddel lenyugtatni.
- Ashtaroth, azzal nem segítesz sem magadon, sem másokon, ha szétszedsz mindent. Tudom, hogy mennyire felmérgelt ez az egész, de ezzel a tombolással csak ismét örömöt okozol neki, hiszen az a célja, hogy minél inkább elveszítsd a fejed.
Ha kell, túlordítom a nő kiabálását, hogy meghalljon. Szinte biztos vagyok abban, hogy az a nyomorult Agramon most is figyel bennünket. A zsigereimben érzem, és mivel ismerem már őt ennyire, tudom, milyen jól szórakozhat most is. Legszívesebben mennék és a fejét beleverném valamelyik márványoszlopba, de mivel jóval feljebbvaló, mint én, sajnos meg kell adnom azt a minimális tiszteletet, ami kijár neki. Ha nem így lenne, már rég halott lenne, bár valószínűleg Háború kezei által. Megértem, hogy végleg megunta ezt a játszmát... Csak tudnám, mivel haragította így magára a Lordot, hogy az megszégyenítésben részesítette. Csakis olyasvalami lehet, amit még nekem sem árult el. Mást nem tudok elképzelni.

▲ That asshole... ▲ No music ▲ 319 szó ▲

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Kedd. Okt. 18, 2016 11:26 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Phelgor & Ashtaroth
Nem csak azon az emeleten söpörtem végig a haragommal, ahol bemásztam a palotámba, hanem feljebb is, ahogy haladtam vissza a dolgozó szobámba. A folyosókon tisztán követhető volt a nyomom, noha a falra fröcskölt vér vagy a félbe vágott démonok is eléggé tisztán mutatták utamat. Beérve a dolgozó szobámba úgy vágtam be az ablakot, hogy az üveg darabjaira tört. Neki álltam dühömet letölteni bármin, ami a kezem ügyébe akadt a széktől kezdve az asztalon át a polcokig.
Phelgor belépése se tűnt fel, mert éppen az asztalomat hajítottam neki a falnak. Háború legalább úgy tombolt, mint én, hacsak nem jobban. A feszültség oda lent is nőtt, a démonok apró-cseprő dolgokon kezdtek veszekedni és harcolni egymással. Nem számított nekik, milyen nevetséges is az indok, ők is ölni akartak, akárcsak én, akik pedig nem lettek rosszul gyomorforgató, hideg energiámtól, neki is álltak egymást leölni. Ideges üvöltésem után jutott el a tudatomig az ezredes jelenléte, hogy hozzám szólt. Rákaptam a fekete tekintetem, úgy ziláltam dühömben, hogy majdnem bele szédültem.
- AZ A ROHADT FÉREG A SAJÁT UDVAROMBAN ALÁZOTT MEG!! - ordítottam úgy, hogy hangomba szinte az egész vár bele remegett. Haragosan lendítettem meg a kezem, mire a fal tövében fekvő törött asztal azonnal felreppent és akkora erővel csapódott a másik falnak, hogy szilánkjaira törve robbant szét a szobában. Ismét üvöltöttem, úgy érzem, hogy jelenlegi dühömet csak az tudná csillapítani, ha Agramon feje a pengémre lenne tűzve.

Phelgor

☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
44
☩ Keresett személy :
Még nincs.
☩ Rólam :

... or kill on demand.

☩ Képességem :
Démoni erők
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Luke Evans
☩ Pokol vagy menny? :
Pokol

•we're fallen angels •

Kedd. Okt. 18, 2016 10:56 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Phelgor

Hogy mire figyeltem fel először? Arra, hogy Ashtaroth nincs sehol. Olyannyira belemerültem a lovak kimentésébe és ápolásuk intézésébe, hogy nem is tűnt fel, mikor érkezett meg a Lord. Már csak arra lettem figyelmes, hogy a démonok egymás közt pusmognak és átjárja őket egyfajta félelem. Nem az, ami általában körülöttük kering, mikor Háború a közelükben van... Nem, ez gerjesztett félelem. Sokkal mélyebbről jövő, amit valaki előidézett bennük a saját energiáival. Erre csakis Agramon képes, ő és az okkult bűvésztrükkjei. Hallom is a nevét felmerülni egy-egy beszélgetésben, így biztos leszek abban, hogy Ashtaroth vele foglalkozik éppen. Ha most nem is tudok vele menni, hogy segítségére lehessek az ellen a pojáca ellen, figyelmem megosztva a palota felé is sandítok olykor. A baj azonban így is bekövetkezik.
Épp az egyik lovat szállítjuk egy alvilágival az állatorvoshoz, vagy hogy is nevezzem Gorrant, aki ért a hátasainkhoz. Ő foglalkozik a tenyésztésükkel, ő ért legjobban a biológiájukhoz is, így az összes sérült állatot őhozzá visszük. Épp vele tárgyalok, mikor valami távoli robajt és kiabálást fülelek meg. Minta a Lord hangja lenne... Kilépek az öreg démon műhelyéből és hallgatózok. Látom, ahogy a palota előtti tömeg felfelé tekint. Bajt szimatolok.
Habozás nélkül indulok meg feléjük, ám mikorra odaérek, már megtörténik a baj. Ashtaroth egy szíján lóg az ablaka mellett. Elönt a méreg, mert tudom, hogy ez csakis annak a rohadéknak a műve lehet. Meg is látom őt, ahogy kisiet és lentről is jóízűen nevet egyet a látványon.
- Utat, idióták!
Feldördülő hangomra összerezzennek páran előttem, de szó nélkül engedelmeskednek, mintha magam is valamiféle herceg lennék, aki a fejüket veszi, ha nem cselekszenek parancs szóra. Ez akár így is lehetne, de ezt a címet még nem ajánlották fel nekem, pedig lehet elértem már azt a szintet, ahol kiérdemelném. Nagy valószínűséggel visszautasítanám. Az én helyem a Háború mellett van, történjék bármi. Ezért is viharzok befelé, gyilkos pillantást váltva közben a Lorddal. Tudja, hogy nem kedvelem őt, és ő se engem. De már csak dacból is vigyorral válaszol néma üzenetemre.
Felrohanok a lépcsőkön, át a folyosókon, de mire odaérek, Ashtaroth haragja futótűzként pusztít el mindent maga körül. Pont belépnék a dolgozószobájába, mikor egy asztal repül felém. Szerencsére jók a reflexeim, így időben észreveszem és félreugrok.
- Ashtaroth!
Szólítom nevén a nőt, hogy rám figyeljen. Nem lesz egyszerű menet, de muszáj lesz valahogy megnyugtatnom. Hogy hogyan... Azt még kitalálom. Ennyire dühös talán még sose volt.

▲ Ash, megmentelek! O.O ▲ No music ▲ 392 szó ▲

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Kedd. Okt. 18, 2016 12:25 am írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Agramon & Ashtaroth
Nem tehettem mást, mint tűrtem ezt a megaláztatást, legalább addig, amíg el nem megy. Démonaim aggódva figyeltek, de nem engem féltettek, óóó nem... Saját irhájukat, mert tudják, hogy amint lekerülök innen, az azonnal meghal, aki a kezeim közé kerül. Gúnyolódását végül kifejezéstelen arccal tűröm, nem hagyom, hogy azon szórakozzon, noha tudom, hogy öröme így is az egeket veri. Látom léptein, ahogy az udvarban megjelenik. Kinevet, s noha nevetség tárgyává tesz, az udvaromban inkább a síri csönd uralkodik, s félő pillantással néznek Agramon után. Meglátom Phelgort, s tudom, hogy azért indul el, hogy lesegítsem, de felesleges.
- Mocskos szarházi. - szitkozódom az orrom alatt. Elkezdem vállvértemet lecsatolni a felkaromról, majd előhúzom oldalamról a tőrömet, és nehézkesen, de benyúlok vele a vállvért alá. Hamar elvágom az utolsó szíjat, amely által fel vagyok akasztva és amely rajtam tartja, a páncélt.
Nem kívánok olyan magasról lezuhanni csak úgy, így a tőrt a falba állítva lassítom magam, amíg el nem érem a következő emelet ablakát. Bentről már azonnal nyitják is ki nekem a cselédek, de a vérvágy el is önt. Kintről már csak a szolga halál sikolyát hallhatják. Az emelet romokban áll, mire Phelgor oda érhetne hozzám. Szó szerint zúzok és török, ha valaki túl közel merészkedik hozzám, azzal azonnal végzek is. Ideges és artikulátlan kiáltásaim és szitkaim, átkaim hangja betöltik a palotámat. Démoni, latin és közérthető nyelven küldöm el nagyon-nagyon messzire, miközben már azon gondolkodom, hogy mikor tudok elindulni az angyalpengéért és hogy milyen segítséget igényeljek hozzá, ha kell.

Agramon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
28
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
Demon Powers
☩ Rang :
☩ Play by :
Colin O'Donoghue
☩ Pokol vagy menny? :
Kettőt tippelhetsz...

-- The Demon of Fear

•we're fallen angels •

Hétf. Okt. 17, 2016 11:53 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Agramon

Vihogni tudnék, mint egy veszett hiéna, ha nem kellene a szükséges komolysággal hozzáállnom a helyzethez. Az az arc! Hát kész vagyok! Még egy ilyen szemét alakot, mint én, nem hordott a hátán a Pokol! De hát ez van, aranyoskáim, megszoktok vagy megszöktök. Ash egy harmadik opciót akart választani,ami súlyos hiba volt a részéről, így meg is kapja a magáét. Most aztán ott lóghat, mint egy fél disznó a padláson, amíg le nem szedi onnan valaki. Bár, lehet még le tud mászni, de hogy fúriaként szét fog szedni mindent és mindenkit, az is biztos. Én pedig majd távolról fogom nézni, élvezkedve művem látványában. Legalább Phelgor sem marad ma munka nélkül és talán egy-két dühödt maflást is kap majd kedves Főnökasszonyától, puszta szeretetből, és mert valakin le kell ugye vezetnie a mérgét. A hűséges öleb pedig hagyni fogja. A marhája…
Minden esetre, a választ hallva elégedetten biccentek.
- Nagyon helyes, csibém!
Vigyorgok rá, majd elhátrálok az ablaktól, az asztalához lépek.
- Itt hagyok neked egy viaszrudat az elhasználtért cserébe. Hátha szükség lesz rá legközelebb is.
Kuncogva elhelyezem a említett tárgyat, majd gyorsan lesietek a palota elé, hogy onnan is megszemlélhessem Ash-t.
- Innen is gyönyörű látványt nyújtasz, drágám!
Nevetek jó ízűen, majd hirtelen meglátom a tömegből kibontakozni a hírhedt Vörös Sárkányt. Vet rám egy megvető, lenéző pillantást, aztán elnyeli a palota sötétje, ahogy belép rajta. Gonosz mosoly ül ki ábrázatomra, majd kéretem a lovam és visszatérek a saját lakrészembe, ahol Morgana fogad. Ó, igen… Épp vele gyakoroltattam a tükörfelületen való vizsgálódást mások után, mikor kiderült Ashtaroth turpissága. Őt választottuk ki célpontnak, aki után stalkoltunk volna… És hát pont akkor történt meg az alkukötés.
Most is arra biztatom a lányt, hogy mutassa meg nekem, mi történik épp a Keleti régióban. Mozizunk egyet, ahogy az emberek szokták mondani… És kimondottan jóln fogunk szórakozni, ebben biztos vagyok.

Ashtaroth

•we're fallen angels •

Hétf. Okt. 17, 2016 6:17 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Agramon & Ashtaroth
Nem mondom, hogy "sunshine" amit jelenleg érzek, de bőven az elviselhető értékek alatt van. Agramon nálam semmire nem fog menni fájdalommal, vagy úgy egyáltalán kínzással, de ő ezt nagyon jól tudja, hiszen ismer már engem, sokkal erősebb vagyok, mint amilyennek tűnök. Meg is mutatom, hogy nem tartok tőle, tekintetemmel szinte felmetszem őt. Taktikát vált, én pedig összeszorított fogakkal fuldoklok tovább, mikor nyakam megragadva felemel. A félelmeimmel meglepve szembesülök. Nem azzal, hogy vannak, hanem azzal, hogy mikké változtak. Régebben, ha Agramon használta ellenem az erejét, Asmodeust formálta meg, most viszont inkább egy érzés. Az a kiszolgáltatottság, mint amit általában szoktam érezni Agramon miatt. Mintha meztelen lennék és ugranom kellene minden parancsára. Az ablak kivágódik, én pedig a férfi karjába kapaszkodom, ahogy érzem, elvesztem egyensúlyom attól, ahogy tol kifelé. Egy pillanatra értetlenné válik a pillantásom, hiszen csak most térek magamhoz, a gravitáció kellemetlenül húz lefelé, de szerencsére -fúj- Agramon elég erősen tart engem a nyakamnál.
Aztán olyat csinál, amelytől elszakad a cérna bennem. Az egy dolog, hogy fennhangon rövid beszédben kitereget a szolgáimnak. De amit utána művel... Háború szinte tombol bennem, ereje érezhetően növekszik, megnehezíti a levegőt a kastély környékén ahogy Agramon vállvértem szíjánál fogva akaszt ki az egyik fáklyatartóra. Olyan gyűlölet és harag lobban bennem, hogy démoni energiáimat egész régióm érezheti. A pecsét törése után zilálva kezdtem venni a levegőt, de nem azért, mert nem kaptam eddig, hanem mert olyan rettentő dühös vagyok, hogy szinte képes lennék veszett kutya módjára a férfi torkának ugrani. Fenyegetését szinte alig hallom meg, mert fülemben hevesen dobogó szívem lüktetése elnyomja a féreg hangját. A kérdése is nagyjából eljut a tudatomig, befeketült szemeimmel nézek önelégült, vigyorgó képébe.
- Megértettem, lord... - sziszegem, miközben olyan idegesség jár át, hogy a fejem is belefájdul.

Agramon

☩ Történetem :
☩ Faj :
Démon
☩ Posztok :
28
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
Demon Powers
☩ Rang :
☩ Play by :
Colin O'Donoghue
☩ Pokol vagy menny? :
Kettőt tippelhetsz...

-- The Demon of Fear

•we're fallen angels •

Hétf. Okt. 17, 2016 5:19 pm írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth & Agramon

Valósággal mámoros érzés tör rám, látva, ahogy Ashtaroth szenvedése eltorzítja sápatag arcát. Örömmel nézem torka elszorulását és néma felkiáltását a méhét érő támadástól. Persze belső démona segít neki, ezt én is érzékelem, de a levegőtől való megfosztása így is kellőképpen hatásos. Bár, szerintem ennyi nem lesz elég. Egy kis fájdalom és kínzás, mi az magának a Háborúnak?! Tudom én ezt jól. Erre csak azért volt szükség, hogy jó napom legyen, és hogy lefegyverezhessem egy sokkalta viccesebb és kegyetlenebb mókához. Lassan elindulok felé.
- Ó, micsoda tekintet! Ez a lesajnálás, hangtalan nevetés…
Jobban megszorítom a pecsétet markomba, szinte belereped. Eltörni azonban nem fogom, mert akkor tönkremegy… És még szükségem lesz rá. Energiám is fojtogatóan nehezedik rá, a Mumus körbetáncolja őt, a legrosszabb rémálmait láttatva vele. Hangom démonivá válik.
- Azt hiszem, tudom, mivel sújtsak le rád igazán.
Mellé lépek és jobbommal megragadom őt, ha kell a nyakánál fogva, vagy ahol csak tudom, és az ablak felé vonszolom. Egy intéssel kivágódnak azok, szinte kirobbannak, hogy lehetőleg odalent mindenki felfigyeljen rá. A kiszolgáltatott nőt úgy lógatom ki fejjel lefelé a párkányon, hogy lábai éppen érik még a talajt. Erősen tartom, így nem esik ki, de bármikor elengedhetem.
- Látjátok ezt, démonok? Itt van ő, a ti úrnőtök, a Háború maga!
Gúnyosan felnevetek.
- Azt hiszi, hogy keresztbe tehet nekem! Azt hitte, hogy nem fogok átlátni rajta és a kis tervén!
Mindezeket a lent állókhoz intézem, ám most a fuldoklóra pillantok, aki körül az illúziók fokozatosan megszűnnek.
- De tévedett.
Vicsorítok rá, majd oldalra tekintek, az ablak mellett lévő vas fáklyatartóra. Gonosz mosollyal fordítom lassan fejem vissza. Talán, ha lóg egyet a jó levegőn, akkor nyugton fog maradni. Telekinézissel kihajítom onnan a fáklyát, Ash-t pedig egyik szíjánál, köpenyénél, bármilyénél fogva, ugyanezen mágiával, szépen felakasztom a tartó egy hegyesebb részére.
- Remélem, elég világosan fogalmaztam, drágaságom.
Vigyorodom rá.
- Ismersz, hisz öreg házasok vagyunk már: tudod jól, hogy az ehhez hasonló cselekedeteimnek mindig vannak hátsó jelentéseik. Szóval, ha megtudom, hogy tovább mesterkedsz és akár az életemre próbálsz törni… Olyan büntetésben lesz részed, amihez képest ez a kis megaláztatás semmi!
Fenyegetőn meredek rá, majd eltöröm a pecsétet, hogy beszélni tudjon.
- Megértette, Tábornok? Vagy mondjam el még egyszer?
Ő bánja, ha akár szemtelenségből is igent mond.

Sponsored content

•we're fallen angels •

írtam neked utoljára Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ashtaroth kastélya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Magyarország misztikus helyei