☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Raguel
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Angyal
☩ Reagok :
103

Szer. Feb. 22, 2017 2:39 pm írtam neked utoljára

Karaktered neve
IDÉZET IDÉZET IDÉZET
Amit szeretnél
Iphraem
•    •    •
Kor: Sokezer
Szabad/ Foglalt
Mióta él emberek között?: IDE

Személyes adatok

Véleménye az emberekről: Mióta eltűntem, nem tudtunk erről beszélgetni, de hasonló véleményen vagy, mint Gabriel. Nem tartod méltónak az összes embert, hogy a "paradicsomban" éljen.

Gabriel vagy Mihály?:Semleges...ke?

Város: Amerre akarod

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Te már akkor éltél, mikor én létre jöttem az Úr által. Láttad miként buknak meg társaid, akik ellen magad is küzdöttél lázadásuk során. Láttad, ahogy Lucifert letaszítják és azt, ahogy megteremtenek engem, az utolsó és legkisebb arkot. Önként jelentkeztél, hogy a bizalmasom légy. Jó harcos és stratéga vagy, így rá bólintottam a dologra. Mivel én sokkal érzelmesebb és empatikusabb voltam/vagyok nálad, ezért inkább egyfajta testőr lettél mellettem, mert az én munkámat nehézkesen vitted volna el. Tőled tanultam harcolni és alapvetően jó barátok voltunk, amíg el nem raboltak.
Ezt részben a saját hibádnak könyveled el, mivel épp akkor nem voltál mellettem. Eltűnésem feszültségét, a veszteségedet az emberek és démonok elleni gyűlöletbe ölted bele 25 évig.
Most azonban visszatértem bátyáimnak hála. Itt az ideje, hogy tisztázzunk mindent!

//Ez igazából csak egy irányvonal, amelyet eltudok képzelni kettőnknek. Ha van ötleted, szabadon formázható. A pb sem kötelező, bár én imádom Pault és elég tökös is egy iphraem szintű angyalhoz!
Ha volna kérdésed, érdekelne a karakter, várom érkezésed és pm-ed! Very Happy//

Becses Neved
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal