☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Hírek, bejelentések

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Szer. Szept. 07, 2016 6:00 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

» Nyitás «  
Sziasztok, az oldal hivatalosan is meg nyitotta kapuit, a mennyek kapuját előtettek. Nagyon izgulok, és várom, hogy hogyan alakul majd az oldal. Rengeteg a munka vele, és persze volt csöpp segítségem, illetve ötletadóim is. Nos, mivel tisztelem őket a kreditben megtalálhatok mindent.
sok sikert jó játékot

Szeptember 7 hivatalos ünnepnap  cheers

köszönettel, Raiden
Főadmin

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Reagok :
32

Szomb. Aug. 27, 2016 2:39 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

» Jelentkezz adminnak «  
Sziasztok, A nevem Raiden Mihály hadseregében szolgálok. Egyedül nem tudok helyt állni, így kérlek segíts nekem.
Társakat keresek magam mellé. Program szervezés, elfogadás, új helyszínek. Adminokat keresek, akikben megbízhatok, és akik segítségemre lesznek, hogy megóvjam ezt az oldalt.
Olyan embereket, akiknek remek a kommunikációs képességük, akik aktívak, ami persze nem jelent 0-24 órás szolgálatot. A legfontosabb, hogy elfogadott karakterlappal kell rendelkezned Nagy felelősség tudom, de kérlek titeket jelentkezzetek, és olyan jelentkezéseket nem kérek, akiket be teszek admin panelbe, de elvesznek.
próba idő lesz természetesen.
1 hétig figyellek titeket, ha át mentek a vizsgán, akkor adminok lesztek, ha nem akkor sajnos búcsút mondunk ettől a poszttól.

köszönettel, Raiden
Főadmin

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Hell or Heaven
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
admin
☩ Reagok :
110
☩ Keresett személy :

Csüt. Aug. 04, 2016 7:28 pm írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sponsored content
WHISPERING AMEN

írtam neked utoljára Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Hírek, bejelentések
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5