☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Édes, bukott kis angyalkám

Vendég
WHISPERING AMEN

Pént. Okt. 14, 2016 8:11 pm írtam neked utoljára

foglalt

» Karakterem teljes neve:
Gyönyörű neved
● ● ● ● ● ● ● ● ●  

» Karakterem arca:
Rita Ora (megvesztegethető vagyok, ha van jobb ötleted)

● ● ● ● ● ● ● ● ●

»Bukásom okai
Engedtél a bűn csábításának
● ● ● ● ● ● ● ● ●
A mester és a múzsája - talán ezekkel a szavakkal lehetne a legjobban leírni a kapcsolatunkat. Egy vagy azon nők közül, akiket valamilyen úton-módon én alkottam, a későbbiekben pedig magam mellett is tartottam őket, mint szeretőket. Néhány dologban azonban kiemelkedsz közülük, ezzel pedig az évek alatt kivívtad magadnak az első számú kedvenc helyét. Egyrészről te voltál az egyetlen angyal, akire szemet vetettem. A furcsa, ám de mégis csodálatos személyiséged és hatalmas kíváncsiságod túlságosan vonzott ahhoz, hogy ne szerezzelek meg magamnak, mint egy újabb játékszert a gyűjteményembe. Nem volt nehéz dolgom veled; nyitott voltál a testiségre én pedig nem voltam rest megadni neked mindent, amire csak vágytál. A bukásod után személyiséged ezen része csak még jobban kibontakozott, tomboltál, éltél, nem úgy, mint angyalként, ám mégis mellettem maradtál, annak ellenére, hogy nem vagy mindig kéznél a nap huszonnégy órájában. Ide köthető a másik ok, amiért te vagy a kedvencem; nem engeded meg, hogy teljesen leuraljalak. Harcolsz ellenem, húzod az agyam és szívatsz, van, hogy azzal büntetsz; megvonod tőlem azt, amire a legjobban szükségem van. Saját magadat. Nem, nem vagyok szerelmes beléd, hiszen a Bujaság nem képes ilyesfajta érzelmekre. Ám kötődöm hozzád, ami nem volt a tervben, te pedig erre mérhetetlenül büszke is vagy, amit sosem felejtesz el a többi nő orra alá dörgölni, ha a helyzet úgy hozza.

//Nem szeretek sok mindent megszabni a keresettjeimmel kapcsolatban, és ez most is így van. A kedves jövőbeni megalkotónak a legtöbb dologban szabad kezet adok. Viszont tényleg nem szeretnék nyálasan romantikus kapcsolatot közted és Rosier között - gondoltam, ezt előre közlöm. Nagyon fontos számára, de nem szerelmes. Ha ezek után valaki lenne olyan aranyos, és hozná a drágaságot, annak nagyon örülnék, hiszen Rosier drága már nagyon várja őt!   fanolos //

Édes, bukott kis angyalkám
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal