☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Vendég
WHISPERING AMEN

Vas. Okt. 09, 2016 5:40 pm írtam neked utoljára

foglalt

» Karaktered terljes neve:
Anaelle
● ● ● ● ● ● ● ● ●  

» Karaktered arca:
Johanna Braddy
● ● ● ● ● ● ● ● ●

» emberekhez való visszony
jelenleg Michael pártján áll
● ● ● ● ● ● ● ● ●
Nagyjából 4-5 száz éve születtél újjá angyalként, azóta én mentoráltalak, én voltam a pártfogód, tanítottam meg neked mindent, amire szükséged lehetett az új életedben, és én készítettelek fel arra is, hogy végre őrangyallá válj. Az első pillanattól kezdve jó volt az összhang közöttünk, közel álltunk egymáshoz, egy idő után túl közel is, de több mint négyszáz évig ellen tudtunk állni a vonzalomnak, és az érzéseinknek. Végül úgy 25 évvel ezelőtt mégis legyőzött téged a kísértés, és elcsattant közöttünk egy-két csók, de aztán leállítottalak. Visszautasítottalak. Legalább nekem illett józanabbul viselkednem, hiszen csak nem sokkal előtte kaptad meg az első védencedet. Egy arkangyalt talán nem ítélnek ilyen könnyen bukásra, de nem engedhettem, hogy elveszítsd mindazt, amiért korábban dolgoztunk.
Röviddel ezután atyánk eltűnt, és hamarosan szembe kerültem Michaellel az emberek sorsa felett vívott csatában, te pedig számomra meglepő módon az ő pártjára álltál. Azóta sem vagyok benne biztos, hogy sértettségből és haragból döntöttél-e így, vagy azért, mert tényleg nem értesz egyet a tetteimmel. Talán hamarosan kiderül...

A pb szeretném, ha maradna, a jellemét illetően természetesen jó lenne, ha valóban angyali lenne a leányzó. Sőt! Nem bánnám, ha az emberekről alkotott véleményével megpróbálná jobb belátásra bírni Gabrielt. Minden egyébről szívesen egyezkedek, csak dobj egy pm-et. :3

Anaelle
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal