Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Deedra lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Agnes Lawson

Deedra lakása Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Reagok :
47
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 9:14 pm
Következő oldal

Beauty and the Beast
Rábámulok. Érdekes egy beszélgetés. Figyelme arca, hogyan változik meg miközben megismer egy újabb dolgot a modern világból.
- Micsodát? A hullát? Jaj dehogyis! Nem eszünk embert! – nevetek megint, sőt inkább azt mondanám abba sem hagytam mióta ide betettem a lábamat. Régen nevettem már ennyit. Nem is tudom már mikor, kivel. Elfelejtem a szép dolgokat. Túl sok rosszat kell emlékezetembe vésni, a szép pillanatok pedig elsorvadnak.
- Nem vagyunk kannibálok! Az tiltott dolog! – lehet, hogy kevés az ennivaló, de előbb halnék éhen mint embert egyek. Ah… a gondolattól is rosszul leszek. Fuj! Inkább ellépek a masinától, soha nem tudok majd innentől ugyanúgy gondolni rá mint a beszélgetésünk előtt. Ahj… de undi!
Az ajtó becsukódik mögöttem, elrejtve a szégyenlős lány elöl most már meztelen testemet. Nem zavarna az sem ha látna. Z szokott mindig fürdés közben bámulni attól viszont kiráz a hideg.
- Oh, jó hogy szóltál, majdnem elfelejtettem levenni a bugyimat. – látványosan kidobom a zuhanyzóból az apró fehérneműt. A forró víz beterít. Libabőrös leszek, ahogy lassan átmelegíti testemet. Teljesen alá állok, arcomat egyenesen a vízsugárba tartom. A következő néhány másodper… vagy perc észrevétlenül elröppen. Mozdulatlanul állok még mindig a vízsugár alatt mikor végig simít a hátamon. Szívem kihagy egy pillanatra. Ösztönből cselekszem végig sem gondolom mit teszek. Megpördülve elkapom csuklóját és megszorítom. Szikrát szóró szemeimmel lesújtóan nézek szembe vele. Összeszorított állkapoccsal sziszegném neki, ne merjen még egyszer hozzáérni a hátamhoz. De ártatlan szemei lelohasztják dühömet.
- Sajnálom, nem vagyok hozzászokva az érintéshez. –puha csókot nyomok finom bőrére ott ahol megszorítottam és eleresztem csuklóját. Ekkor esik le, hogy bent áll velem a zuhanyzóban én pedig teljesen meztelen vagyok. Ő bezzeg nem az! Nagyon nem az! Ruhástól áll velem szemben. És ha azt hittem volna ennél nem lesz szokatlanabb a mai nap… akkor most tessék! Egy szakadárral állok egy zuhanyban… ő ruhában én meztelenül. A zuhany felé fordulok, ismét felfedve előtte titkomat.
- Nem tudom ki tette, azt sem mit jelentenek. – ez egy hosszú történet. Nem a legérdekesebb mese a világon. Nem is szívesen mondom el. Eddig nem sok embert érdekelt ez igaz.

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Deedra lakása Tumblr_pvz5f7iynm1v87ifoo7_250Deedra lakása Tumblr_pc2jb9BmXZ1so1nhno1_r1_400
It's deep in your B L O O D and
T A K E - I T!]And if you fight among the dead beneath the dirt Well, do you know yet?
Deedra lakása Tumblr_nnlstlIWnf1u5otv6o5_250

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 4:47 pm
Következő oldal

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
──────────── ────────────
Nem értettem a kérdés, hogy miért néz rám olyan furcsán, nem gondoltam volna, hogy a hideg szekrénybe nem lehet beülni, hiszen olyan jól eső érzés volt a bőrömnek, s nagyon meleg is volt.
Ki nevet, azt hiszem ma sok mindent el kell hallgatnom, nagyon vicces lehetek így, hogy nem értek a rendes emberi dolgokhoz. Hirtelen rá pillantok.
- Hullákat? - Ráncolom össze a szemöldököm.
- Megeszitek utána? - Azt mondta ételt fagyaszt le, akkor most itt eszik az embereket? Kissé megijedtem ezen. Remélem a tegnap elfogyasztatott ízletes izé, amit itt burgernek hívnak nem emberből volt. Úristen, felfordul a gyomrom, ha csak erre gondolok. De lehet, hogy az a sör, és alkohol bevitel az oka, amit már eddig be vittem a szervezetembe.

Vetkőzésé imponál. Teste izmos, s erőtől duzzad, de még is nőies. Hogy vonzhat ennyire? Sose gondoltam volna azt, hogy legszívesebben én is csatlakoznék. Tudom, hogy itt nem nézik jó szemmel azt, ami nálunk természetes volt, ha egy nő kikezd egy nővel vagy egy férfi, a férfival. Csak a szerelem, a vágyak. Első kísérletem egy barátnőmmel volt. Csók volt, semmi több, nem is jelentett semmit. Csak kíváncsiság, s gyakorlat. Nővéremnek rengeteg barátnője, s barátja volt. Szinte ujja köré tudta csavarni az összes emberi lényt a földön. Mindig irigyeltem ezt. S én ki voltam? Egy ijedt kislány, akinek tetszik az apja egyik harcosa.
Aztán az a félős kislány, aki a "trónra" lépett mára már gyilkos lett, s nem törődött a szerelemmel, s vonzalmakkal. Hány ember vérében fürödtem azóta, s milyen vastag kérget okozott az a szívemen. De most, talán ez a kérek omolni kezd? S be enged valakit? Valakit, aki még gyönyörű is. Előbb barátság, bízzak meg benne. De hogyan, ha az agyam azt akarja, hogy tépjem le a maradék ruháját is, s csak csókoljam. Alkohol. Fogjuk erre. Vigyázz magadra Deedra! Szól a hang ismét a fejemben.

- Én tudom, hogy új vagyok, de ezt nem pucéron kell? - Mosolygom kajánul. Nem tudom hallja-e, de egy pillanatra halkulok el. Rám pillant, s magára csukja azt az átlátszó ajtót. Közeledem, s hirtelen nyitom ki az ajtót, mit sem törődve semmivel. Lépek közelebb, hogy megérintsem a hátát.
- Mit tettek veled a lények? - Simítom végig a hátát, s az sem érdekel, ha vizes leszek, mert a zuhanyból áradó víz cseppek elkapták pár tincsem, s ruhám is.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I am No one
The bloderina• is the past
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
47
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 12:43 pm
Következő oldal

Beauty and the Beast
-Beleültél a hűtőbe? Komolyan? – újra felhangzik kacagásom. Elképzelem benne ücsörögni. Milyen őrült ez a nő! Ugyan nem erre való a hűtő de a lehető legpraktikusabban használta ki.
- Igen ételeket, italokat… hullákat. – hahah! Na jó lépjünk túl a hűtő sztorin mert lassan úgy érzem magam, mintha én lennék a fura mert tudom mire valóak a modern használati tárgyak. Bekísér a fürdőbe. Még előtte gyorsan megszabadulok felsőmtől, nem szeretném, ha vizes lenne, aztán lekerül a nadrág is ugyan ezen okból. Elfordul, mint egy szégyenlős kislány.
- Ugyan már, biztos láttál már ilyet! – amúgy sem fogok egy idegen előtt meztelenre vetkőzni még ha kedvelem is az illetőt. Melltartóban is bugyiban indulok a jótékony zuhany felé. Már szinte érzem a forró cseppeket legördülni testemen… meg a szappant, ami lemossa a sok mocskot. Hátra hagyom a lányt, ha ilyen szégyenlős már ettől a látványtól is ezer százalék, hogy nem fog követni. Annyi baj legyen, gyorsan végzek nem szoktam órákat a zuhany alatt szöszmötölni. A fürdő ajtajában azonban megtorpanok egy pillanatra. Nem látom arcát de el tudom képzelni a kifejezést, ami most rajta lehet. Megfeledkeztem a tetoválásokról. Külső szemmel nézve igen döbbenetes látványt nyújtok hátulról, főleg ha valaki először látja a firkálmányt, arról nem is beszélve ha közelebbről is megvizsgálják és rájönnek mennyire értelmetlen a sok szám halmaza. Oldalra fordítom kissé fejemet és vállam fölött a lányra sandítok. Majd mindenféle magyarázat nélkül belépek a fürdőbe és magamra csukom az ajtót.

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Deedra lakása Tumblr_pvz5f7iynm1v87ifoo7_250Deedra lakása Tumblr_pc2jb9BmXZ1so1nhno1_r1_400
T A K E - I T!]And if you fight among the dead beneath the dirt Well, do you know yet?

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 10:31 pm
Következő oldal

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
Velem nevet, ami édes. Komolyan fúrja enyémbe tekintetét, s hallom végre amit akarok. - Agnes. - ízlelgetem a nevét, s mondom ki. Micsoda név. Izlelgetem még magamban, s újra magamhoz kapom a sört, amiben kevés van, fintorogva lehúzom azt, s ennyi elég volt. Itt elértem már azt a pontot, ami után hányás jön.Igazság, látom, vagy nagyon jó színésznő.  
- Már akiért. Nekem is maradtak ellenségeim, akik remélem nem jutnak ide el. - Mondom. Egyetértek vele, de csak figyelem, ahogyan az ajkai mozognak. Válasz nem jön ki enyéimből. Nem is tudom miért, nem szeretem ezt a témát. Nekem ellenségem a természet feletti, s azt akarom, hogy a tanács is tisztában legyen ezzel végre, s engedjenek terepre. Tudják, hogy velem jól járnak főleg, ha ki kell menni a falon túl.
Nevet, s én össze húzom a szemöldököm, s nem értem mi a gond. Majd elmondja a neveit.
-Gondolom. - Túrok bele zavaromba gesztenye barna hajamba, s nézek rá zavart mosollyal. Kézen fog, érdes a keze olyan, mint az enyém. Sok harcot megérhetett, de még s zavarban lettem. Bedugja a kezem.
- Igen tudom, múltkor beültem mert melegem volt. - Mosolygok rá.
- ételt? Ide? - Nézek zavartan. Szuper, legalább nem lesz sose meleg a söröm.
Elindulok abba a szobába. Micsoda hülyeség ez is.
Egyszer csak elkezd vetkőzni, én pedig azzal a lendülettel megfordulok. Pedig láttam már furdő hölgyeket, de még sose jöttem zavarba, majd neki támaszkodom annak az valaminek,  ami elválasztja a szobáknak nevezett helységeket. S végig mérem. Nagy levegőt veszek, s akaratlanul is ajkaimba harapok.

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
47
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 9:42 pm
Következő oldal

Beauty and the Beast
Simán kinevet. Én is vele nevetek. Azt hittem megúszom ennyivel. Ad majd valami mókás nevet és túllépünk rajta. Makacs akár az öszvér! Komolyságot erőltetek magamra. Felhőszínű szemeimet az ő tavaszzöld tekintetébe fúrom. Bizalom árad belőle. Nem vagyok képes felfogni miért bízik meg bennem. Nem szolgáltam rá túlzottan. Beengedett a lakásába, anélkül, hogy ismerne.
- Agnes. Ez az igazi nevem. – láthatja rajtam tényleg igazat mondok hiszen mindenféle játék eltűnt arcomról. Ő is őszinte hozzám és valamilyen megmagyarázhatatlan okból azt érzem nekem is annak kell lennem vele szemben.
- Kár értük. – hangomban őszinte csalódottság bujkál. Nehezemre esik levetkőzni az álcát és felszínre engedni olyan érzéseket, viselkedést, amik hosszú hosszú évek óta vannak elzárva bensőm legmélyén. Csalódottság, vidámság, szeretet. Mellkasom felszakadni készül a felgyülemlett emlékektől. Pont azért zártam el ezeket mert felesleges bajba sodortak, rossz emlékek kilométeres sora várja a színpadra lépést. Egy idegen előtt leszek teljesen védtelen. Kicsit kizökkenek dacos szavaitól. Nevelés kérdése minden. Ha neki ezt mondták nehezen lehet megváltoztatni a nézeteit.
- Mindenkinek szíve joga azt gyűlölni, amit és akit csak akar. – nem akarom a múltat kapirgálni, Látom neki sem esik jól erről beszélni. Majd egy másik alkalommal talán, ha lesz olyan. Elnevetem magam. Ültemben előre dőlök és úgy nevetek. Nem akarom kinevetni, nem akarom, hogy rosszul essen neki. Oltári!
- A csapra és a zuhanyzóra gondolsz? – mennyire alap dolgokat nem ismer! Elképesztő! Tovább vigyorogva felkászálódok a földről.
- Szeretném megmosni magamat a falból folyó vízzel. Köszönöm! – ha néhány órája valaki azt mondja egy nőnek fogom magyarázni a folyóvíz működését bizonyosan pofán röhögöm. Rettentő édesen magyaráz ezt nem szabad nem megegyezni! Létezik még ember a földkerekségen, aki nem ismeri a hűtőt?
- Gyere megmutatom! – ééés a kellemes zuhany előtt még egy elintézni valóm akad. Kézen fogom a lányt és a hűtőhöz vezetem. Kinyitom az ajtaját. A hideg kiáramlik belőle.
- Tudod kedvesem ezt hűtőnek nevezik. Ebben hideg van. – demonstrációként beledugom a kezét. – Az emberek ebbe teszik az ételt és italt, ez pedig hidegen tartja. Nem romlanak meg a dolgok olyan hamar, mint általában és egy forró nyári napon nagyon jól tud esni egy hideg innivaló! Ha beleteszed a sört szépen lehűti és még jobban fog esni! – kész, végem van! Lehet ennél furcsább a mai nap? Miután elmagyaráztam mire jó a hűtő - még mindig nem tértem magamhoz – nem vágyok semmire se jobban a zuhanynál. A forró vízre meg a szappanra.
- Megmutatod nekem hol az a helyiség, a fürdőszoba, ahol megfürödhetek? – magamat is meglepem az agyamba kúszó pofátlan ötlettel. Nem kérdezem meg végül akar e csatlakozni hozzám, helyette némán megszabadulok újabb réteg ruhától.

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 7:11 pm
Következő oldal

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
- Rendben. - Mondom, de ezzel így nekem is elment a kedvem, hogy kis életem mesélgessem neki. Fel nevetek egy pillanatra, amikor azt javasolja adjak neki nevet. Nem áll szándékomban ilyen.
- Már nem is lesz alkalmad többel találkozni. - Vagy is csak remélni tudom, hogy Rowena nem bukkan elő, s tépi ki a gigám, hiába nem tudunk meghalni szenvedést képes nekem okozni, újra és újra. Talán pont ezért nem kellene közel kerülnöm senkihez, hogy ne tudjon másoknak ártani, hiszen az ő hibájából került a szerelmem is Wanheda kezébe annak idején, s vágta le a fejét.
hirtelen nézek szemében, s felcsillan benne némi düh ezzel kapcsolatban.
- Én ugyan nem! Nem használok semmit, ami a gonoszé. - Jelentem ki, s higgadok meg kissé. Pia az oka mindennel, most érzelmeimet se tudom annyira elrejteni. Megrázom a fejem kijelentés.
- Számomra az. - Mondom határozottan. Ezért is vagyok itt, ahol megveti a természet felettit. Tenyere a melkasán, s én nem értem mi lehet a baj. Elmosolyodom, hiszen ez a mosoly csak engem is erre tud késztetni, és valamiért örülök, hogy nem leszek egy magam.
- Ha szeretnéd magad megmosni, van egy helység ahol a falből víz jön, ha akarod megmutatom. Nagyon érdekes. De az. - Mutattok a furcsa szekrényre, ami hideget ad, és ha kinyitom világít. - Mond már meg nekem, mire jó? - Vonom össze szemöldököm, s tekintettem a tárgyon s a nő arcán cikázik.

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
47
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 10:31 am
Következő oldal

Beauty and Beast
-Mert nekem nincs mit. – és mert az igazat úgysem fogom neki elmondani akkor minek fecsegjek feleslegesen?! Szemfüles. Szerencsére nem hatja meg túlzottan a hazugságom ezért nem is kell javítanom magam vagy magyarázkodnom. A név egyáltalán nem fontos. Nem a nevedtől leszel valaki, hanem attól, amit teszel, ahogyan élsz. Nevezzenek bármilyen néven te ugyan az maradsz, aki voltál. Magadat nem változtathatod meg egy név cserével. Agnes vagy Anabell teljesen mindegy. Z.-nek sem tudom a valódi nevét. Rajta kívül senki nem ismeri az enyémet. Ilyen ez. Mind jelmezt hordunk. Akkor és azt öltjük magunkra amelyikhez kedvünk szottyan. Mélyen nézek szemébe.
- Keresztelj meg te… adj nekem nevet. – mit számít eggyel több maszk? Megfordul velem a világ. Mellkasomban valami megsajdul. Ki vagy te boszorkány?! Miért szakítod fel a sebeket puszta jelenléteddel? A vészcsengő megkondul fejemben de egyenlőre nem veszem komolyan a riasztást. Még ne! Várj még, minden rendben lesz! Csitítom magamat, mert sarokba szorítva kezdem érezni magamat. Talán ha figyelmen kívül hagyom az erősödő érzést…
- Nem tudok rólatok sokat. Sohasem volt lehetőségem információt szerezni a szakadároktól. – csak elvétve hallottam egy egy sztori, azokat is kevésbé hiteles forrásból. Ki tudja találkoztam e valaha akár egy szakadárral is?! Lehet öltem is meg egyet… fene sem tudja.
- Hiszen mi is konyítunk a természetfelettihez. – pecsétekre, rúnákra bármire amihez vadász csak érthet. A fegyverekre, amiket természetfelettitől oroztunk el. A mindennapjaink részévé vált.
- Szerintem nem minden természetfeletti rossz. – ez is fura az én számból! Ugyan példát nem tudok állításom alátámasztására. Nem szándékozom vitába szállni vele. Ha ő neki ezt tanították ám legyen engem ez nem érint. Isten neve pedig lassan egy szinten áll a Sátánnal. Egyiket sem szerencsés emlegetni az utcán. Elkomorul az arca, gondolom régi emlékek törtek rá. Gyakorlatilag a családját vesztette el, megértem a fájdalmat, amit a visszaemlékezés okozott. Ilyenkor valahol örülök tudatlanságomnak. Könnyebb nem tudni mi lett az enyéimmel. Újra megsajdul valami mellkasomban. Nem létező fájdalom hiszen makk egészséges vagyok. Tenyeremet oda szorítom, ahol sajog.
- Szerencsés vagy! – nem volt bezárva egy álnok világ börtönébe. Irigylem is kicsit. Meglepnek szavai. Felnézek rá. Hirtelen nem is válaszolok csak bambulok fel rá. Maradjak? Azok után, hogy nem voltam túl kedves vele?! Tud még meglepetést okozni!
- Ha szeretnéd… - elmosolyodom megint.

Outfit l © l Music
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 28, 2020 9:55 pm
Következő oldal

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
- Miért csak én mesélek, amikor te a neved se árulod el, Bizalmam akarod? - Kérdezem enyhe mosollyal. - Mondj egy igazi nevet. - Talán végre kapok egy választ. Újabb korty. Faggat engem, a bizalomról papol, de rőle semmit nem tudok. Belenézek a szemeibe. - Miért milyen választ vártál? - Kérdezek vissza érdeklődve.
- Tudod, hogy kik vagyunk....- Nagy levegő, lesütöm a szemem az üvegre.
- Voltunk? - Kérdezem. Talán nincs tisztában, hogy a szakadárok ki, s mennyire is gyűlölik a természet felettit. A nővérembe egy démon költözött, majd megölte az apám, szemem előtt tépte ki apám szívét. Van okom gyűlölni őket.
- természet feletti, az gonosz. Isten nevét pedig megtiltották a számra venni. - Mondom megrántva a vállam. Újabb korty. Kezd végem lenni, s már a szédül határán állok.
Meghat az őszintesége, ha valóban az. helyes kis mosoly fut végig arcomon. Jól esett ez a válasz, én is erre vágyom, de Lincoln óta nem szerettem senkit. Érdekes ahogyan viselkedni, ahogyan azt érzem meg nyílik nekem. Ez jó vagy rossz? Talán át akar venni?
Mély levegőt veszek, s olyan mint ha újra beszívnám a természet friss levegőjét.
- Szabad voltam, és velem volt  a természet. Csodás. - Mondom, majd leteszem az asztalra az üvege.
- Ha itt maradnál éjszakára nagy az egy elférünk. - Mondom kedvesen. Végig mérem, most olyan mint egy törékeny porcelán baba, amit apám őrzött a polcán, ami még anyámé volt. Jó vele, s egyre jobb lesz. Talán csak az ital, de ellenáltatatlan vágyat érzek, hogy ... nem Deedra csak most találkoztál vele, kitudja lehet megölne álmodban. Barátok, ezt akard inkább. Mondja a hang a fejemben.  

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
47
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 28, 2020 8:48 pm
Következő oldal

To my amazon@
Meglep mennyire egyszerű kicsalni belőle a választ. Annyira nem értem az embereket néha. Nem mintha sok esélyem lenne tanulmányozni embertársaimat. Úgy gondolom nem hazudik. Simán fejemhez vágja az igazságot pedig én a helyében hazudnék, ahogy tettem is. Nem tartozik vadidegenekre a magánéletem, főleg mert nem vagyunk sima civilek! Figyelek ezerrel, olvasni próbálok a sorok között elcsípni egy egy lényeges morzsát.
- Azt még mindig nem tudom mit értettél a „csak a város kell neked” dolgon. – karba tett kézzel támasztom az ajtófélfát. Klánok meg háború. Ő mégis itt van. Nem lehetett leányálom kikecmeregni mikor szorult a hurok. New York meg a képmutatás fellegvára. Majd erre rájön magától is… és amúgy egyáltalán nem tutibiztos hely.
- Nem erre a válaszra számítottam egy szakadártól! – talán az én hülyeségem a magamfajta zsoldosokhoz hasonlítani a nomád bagázst… Bár tény, hogy életemben nem cseverésztem még el eggyel sem.
- Nektek ki a gonosz? Isten? Mindenki? – Isten. Ezer és egy éve hallottam ember szájából ezt a bizonyos nevet. Mindenki féli vagy gyűlöli. És újra… Isten. Akkora súlyt helyez erre az egyetlen szóra, ami kifejezi az egész világ gyűlöletét, fájdalmát, rettegését. Beleborzongok. Milyen rég találkoztam hozzá hasonlóval. Szakadár, Isten. Örökké hallgatnám ezt a két szót tőle. Kérdésére feleszmélek. Megrándítom a vállam.
- Bármire hajlandó lennék, azért ha egy reggel végre átlagos emberként ébredhetnék az mellet, akit szeretek. - még soha senkinek nem beszéltem ilyen gyermeteg vágyakról. Család, szeretet egy vadásznak ez nem jár! Gyorsan visszaveszem hangomra az élet. Nem akarok gyengének tűnni, érzelgősnek, sebezhetőnek.
- Amióta az eszemet tudom zsoldos vagyok. Nem hatna meg egy nézőpontváltás. – rohadék vagyok ez van. Belém nem neveltek erkölcsöt, tiszteletet. Annak a dalát fújom, aki többet fizet.
- Az összeg érdekel nem az elvek. – a túlélés a lényeg. Ennyi. Ha megrekednék egy helyen éhen halnék. Leülök a földre de a helyemről nem mozdulok el. Sokkal jobb itt mint otthon. Nem kéne kiprovokálnom a kirúgást. Témát kell váltanom, mert nem jó irányba terelődik a beszélgetés. A paprikás hangulat nem gyümölcsöző…
- Milyen volt szakadárként élni? - tulajdonképpen hasonlítunk. Ő is új életet kezdett akárcsak én. Ellentétben velem ő még emlékszik is az előző életére.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 28, 2020 2:36 pm
Következő oldal

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
Elneveti magát, s én még mindig nem reagálok a kis mondatomat leszámítva. Bocsánatot kér, s mit ha mi sem történt el enged, s elindulok a sör irányába. Majd egyiket felpattintva kezemmel kortyolok bele, s támaszkodom meg az asztalon lazán. Nem kér, bókjára meg csak bólintok.
Teste lazább, mint a bárban. Talán kezd meg enyhülni felém? Újabb korty.
- Nem rég. - Mondom válaszolva kérdésére. Elvesztettem az időérzékem itt a városban nem tudom mennyinél járok, de azt hiszem 2 hét lehet. Fel hümmögök. S második felére kérdésének inkább csak kortyolok. Nem tudom mit mondhatok s mit nem, még a tanácsnak se mondtam el konkrét céljaim. Majd néma csend után úgy döntök, még is válaszolok egy keveset.
- A klánok kiirtották egymást. Maradtak páran bizonyosan, hiszen útközben megtámadtak, de menedékért jöttem, s New York azt képviseli, amit én. Természet feletti mentességet. - Igazad mondok, viszont a tanácsnak se mondtam el, hogy a nővérem megmentése még mindig fontos szerepet játszik.
Megválik pár ruhától, s kényelembe helyezi magát. Érdekes városi szokás lehet ez is.
Hirtelen húzom össze szemöldököm.
- Nem!  - Jelentem ki gondolkodás nélkül határozottan.
- Belém van nevelve, hogy gyűlöljem a gonoszt. S Is...- Akarnám mondani, de a klánomban tilos volt isten nevét kiejteni így kiejtés még nem megy. - Istent. - Fejezem be nehezen. Nem azért csuklott meg a hangom, mert elérzékenyültem, hanem a kiejtése se megy annak a lénynek, aki erről tehet.
- És te? - Kérdezem vissza.

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
47
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 28, 2020 9:32 am
Következő oldal

To the cutest Strange@
Provokálom? Igen. Miért? Mert egy szemét vagyok és mert rájöttem tetszik amikor elönti agyát a düh és a pupillái beterítik egész íriszét. Rohadék vagyok ennyi. Elnevetem magam. Őszintén felkacagok.
- Bocs, szakmai ártalom. – eleresztem. Hagyom had menjen. Még a végén elvágja a torkom vagy belém döf egy pengét. Még mindig óriási vigyorral nézek körül az aprócska lakásban.
- Lakályos kis kecó. Nem kérek azt hiszem épp eleget ittam. – utasítom el a sört. A sörre valahogy most pont nem vágyok. Lehet ha keveredne a sok egyéb dologgal visszaköszönne az ebédem. Várjunk…én ma még nem is ettem. Nah tökmindegy majd holnap. Szó nélkül állok a falnak támaszkodva nézem kicsit Deedrát. Jó leszek ígérem! Sugallja testtartásom és könnyed mosolyom. Nem esszük meg egymást. Még valami jó is kisülhet belőle. Végül is nem egy eszelős, hiszen akkor már bőven bennem forgatná a nagykést. Még barátok is lehetünk. Barátok? Ömm… ne szaladjunk ennyire előre!
- Mióta vagy a városban? – nem rég óta hiszen minden új neki. – És miért? – ez egy kicsit jobban érdekel de nem ronthatok ajtóstól a házba. Fel kell vezetni a fontos kérdéseket. Ez nem egy vallatás, hanem könnyed beszélgetés. Utólagos engedelmével megszabadulok bakancsomtól, mellényemtől. Egy kupacba hajítom őket a sarokba. Fegyvertokokkal teleaggatott övtől is megszabadulok, amit eddig a könnyed mellényke eltakart a kíváncsi szemek elöl. A kupac tetejére dobom szeretett fegyvereimet. Itt nem lesz szükségem rá. Egészen átlagosnak érzem magam ezek nélkül a kellékek nélkül. Átlagos. A normális élet nekünk nem opció.
- Ha lenne lehetőséged, normális életre, családra. Cserébe csak azt kérnék állj át a másik oldalra. Megtennéd? – emelem tekintetemet az életemet jelképező kupacról a Deedrára. Már semmi él nincs hangomban nem vadász vagyok e pillanatban hanem ember. Átlagos ember.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 28, 2020 12:35 am
Következő oldal

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
Lakáshoz vezet út nem volt vészes. Szerencsére nem lakom messze. Érdekes, hogy az emberek így laknak. Fizetnek mindenért, nekünk csak az élet volt a fontos, hogy megtermeld magadnak ami kell, s túléld. Ahogyan belépünk a lakásba hirtelen mozdulattal ragad meg, s vág neki a falnak. Csattan a hátam, s kicsit koppan a fejem, de volt ennél rosszabb is. Próbál megijeszteni, fenyegetni erőt fitogtatni, de 3 pontot tudok, amivel kizökkentem s felé kerekedek, vagy csak eltörném a  karját. Arcom komoly lesz, de nem mozdulok a fájdalom is, amit okozott enyhe, túlélem. Higgye csak azt, hogy ő az alfa nőstény, hogy felém kerekedett. Nem kell megmutatni minden áron mindent. Ajka csak pár centire enyémtől, s mit sem törődök vele a vénáiban lüktető vér jobban felhevít. Csak egy kis metszés, s vérével festeném a falakat. Nem tudja mire vagyok képes, pedig tudja ki vagyok, s fenyeget. Vagy is elmondja, hogy ne fenyegessük egymást? - Kérsz egy sört? - Suttogom a kérdésem. Ez az egyetlen ital amit megtanítottak nekem, s kaptam. Az a kedves Payne vadász hozta nekem, s magyarázta el a mikrót is.  Szorítása nem enged, ajka cirógatja enyém, s tekintettem övét mardossam.  

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
47
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 10:43 pm
Következő oldal

Sweetheart@
- Mert nem akarom, hogy a sikátorban végezd egy kuka mellet! – nem fogok arról magyarázkodni kinek mikor és miért tervezem megmenteni a seggét a balhéból. Csak kivezetem szépen a bárból, nem kell ezen fennakadni egy percig sem! Idekint kicsit csitul fejemben a zsongás. Egy pillanatra elködösül a tekintete, mintha csak a távolba bámulná a nagy semmit. Üveges tekintetéből eltűnik az előbbi dac és ez talán még idegesítőbb mint amikor benne van! Aztán visszatér. És mintha mi sem történt volna folytatja. De nagyon fura vagy szivecském! De a normális egyértelműen uncsi. Szakadár. Tudtam! Mégis hidegzuhanyként ér. Mintha nem is gondoltam volna erre. Ahogy kiejti szép kis ajkaival groteszknek hat az egész. Beteg, romlott…de miért is zavar ez ennyire? Pontosan úgy fest, mint egy szakadár, akit próbálnak elrejteni a szürke hétköznapokban. Szakadár… hogyan lehet így kiejteni egy szót? Leforrázva pislogok rá két szempillantásig. Röhej.
- Véletlenül sem becsülném alá a képességeidet! Itt nem azok a ragadozók vannak, mint kint! – részemről a ki mennyire védi meg magát téma lezárva. Még a végén megsértődik amiért nem bízom a képességeiben. Márpedig hallottam már rémhíreket róluk. Nem kétség ő is egy mozdulattal vágná el a torkom és zsigerelne ki egyszerre. Halálos. Hazai terepen.
- Hiszed vagy sem szívesebben folytatnám a beszélgetést egy kevésbé feszkós helyen. – mondjuk, ahol nem érzem mindig valakinek a tekintetét a hátamban. Vajon milyen lehet az élet velük? Sokkal jobb lehetne, mint ebben a lepusztult patkányfészekben mindenféle álszent és erkölcsi nagykövet között.
- Nem félek tőled szépségem! – vigyorom olyan széles lesz, mint már nagyon nagyon régen. Ezt ő már nem láthatja mert elindul valamerre. Még úgy sem akarnék haza menni. Miért ne lehetne jó az este többi része is? Apró kis lakás, pont jó arra, hogy az ember meghúzza magát. Az én agyamban is ott dolgozik azért az alkohol. Cselekedet félig átgondolt ötletet követ… megragadom a lány karját magamhoz rántom és testemmel a falhoz préselem. Ajkunk milliméterekre van egymástól. Karját magunk közé ékeltem.
- Figyelj Nyuszifül azon gondolkodtam, nem kell nekünk kipróbálni milyen az ha egymásra vadászunk. Mindketten tudjuk – lejjebb veszek a hangerőn. Arcát, tekintetét fürkészem beszéd közben. – mire képes a másik. Szóval nem ajánlom, hogy magadra haragíts, cserébe bennem megbízhatsz. – a mai világban kincs ha van valaki akiben megbízhatsz. Rohadtul jó lenne már nekem is valaki, aki nem állítja belém a nagykést ha hátat fordítok neki! Ajkaimmal megcirógatom az ő puha kis ajkait, de a szorításon nem engedek.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
81
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 5:30 pm
Következő oldal

Deedra lakása Latest?cb=20160501151056&path-prefix=fr

Deedra lakása Latest?cb=20180319200023&path-prefix=fr

I am No one
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milyen jövő vár az emberiségre, a földi ökoszisztémára, az életre?