Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Agnes & Eyla egy hosszú este a Central Parkban •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Eyla

Agnes & Eyla egy hosszú este a Central Parkban MisguidedComplicatedAlligatorsnappingturtle-small
☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 01, 2020 4:45 pm
Következő oldal

Miután megköszöntem, hogy megdicséri az illatom, majd a felöl érdeklődik, hogy nem bánom e, hogy ide ült.
- Nem, nem bánom, sőt még örülök is neki. - Mondom neki, majd hallom amint mondja, hogy szívesen és le cicáz, majd én is megdicsérem az ő illatát, amire persze a válasza, hogy tudja. Majd a felöl érdeklődöm, hogy mit iszik, amire a nem tudja a válasza, és érzem magamon a nő tekintetét, amint végig mér, s én is végig lesem a többi részét, és egészen csinosan van felöltözve. Ötletként, át suhan az agyamon, hogy talán mégis csak kérek az italából.
- Adsz belőle? Megkostolom. - Kérdem és kinyújtom felé a kezem, ha oda adja az üveget. Majd arról kezd érdeklődni, hogy miért vagyok egyedül.
- Azért vagyok egyedül, mert kellett egy kis magány, hogy gondolkozhassam. De nem is ismerem azokat a gyökereket, szóval én nem velük vagyok. Nos, eddig megusztam a pokolkutyákal való találkozót. - Mondom, közben úgy helyeszkedem, hogy a nőhöz simuljak, aki idő közben bemutatkozik nekem, és a nevem érdekli.
- Nagyon örvendek Agnes, az én nevem, Eyla Black. - Mutatkozom be én is, majd figyelem ahogy bele iszik az üvegbe. Nem tudom, hogy Agnesel mi a helyzet, de nekem most melegem van s úgy levetkőznék. Ivá s után, Agnes érdekes dologról kezd beszélgetni.
- Ez az egész sajnálatos, hisz valaha az angyalok melletünk voltak. A démonok meg régebben is gyilkolásztak minket. De nyugi édes, én nem akarlak megölni, én egyikükhöz sem tartozom. - Mondom, és a fejemet Agnes vállán pihentetem. Valahol igaz amit mondok, mert már nem tartozom közéjük, mert elvették a szárnyaim, és a képességem nagya is oda.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

F A L L E N
Angel from heaven live in the earth.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Agnes & Eyla egy hosszú este a Central Parkban Original
☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 28, 2020 10:02 pm
Következő oldal

Hi! I'm Agnes@
- Szivessen cicca… nem bánod ha ide ülök? – már itt ülök de kit érdekel? Nem nagyon hatja meg a jelenlétem. Igazából mintha nem lennék majdnem hulla részeg…csak majdnem mert még tudok gondolkodni. Hehh nekem is jó illatom van azt mondja.
- Tudom. – persze, hogy jó illatom van! Szoktam fürdeni is meg használok fííínom parfümöt.
- Nem tudom, csak iszom! – sört?! Na azt nem? Én nem iszok sört! Végig mérem a csajt. Egész csinos. Remélem nem fog kinyírni!
- Te miért ülsz itt egyedül? Téged is itt hagyott az a csapat gyökér? Nem félsz a pokolkutyáktól? – szegény biztos őt s itt hagyták a hülyék. Na nem baj szerencsére itt vagyok én, már nem lesz egyedül.
- A nevem Agnes! Téged hogy hívnak? – beleiszok újra az üveg nemtudommibe.
- Azont tűnődtem az ember hány démonnal és angyallal fut össze élete során, úgy, hogy nem is tudja róluk, hogy azok. Aztán lehet igazából ki akarják nyírni. Tudod mert itt manapság mindenki mindenkit ki akar nyírni. Te erről mit gondolsz?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

Agnes & Eyla egy hosszú este a Central Parkban MisguidedComplicatedAlligatorsnappingturtle-small
☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 9:25 pm
Következő oldal

Míg az eget bámulom, a közelből hangot hallok, pontosabban a szemközti padról. Bár talán nem lárszik, de el mosolyodom a mondatán s hallom azt is mikor köszön.
- Szia! - köszönök vissza, bár nem tudom hallotta e, majd kérdésére fel emelem a sörös üveget, majd hallom szegény egyedül van de nem akar egyedül lenni, s magam melleti üres területre paskolok, hogy jöjjön nyugodtan, és jön is. Nagyon közel ül le mellettem, s hallom amint megdicséri az illatomat, ami jól esik.
- Köszi, ez most nagyon jól esik. Neked is jó az illatod. - Dicsérem meg én is, a jó illatát. Kezem, a combomon marad, az egyik a másikkal az üveget fogom, s néha a számhoz emelem, hogy igyak belőle.
- Egyébként, mit iszol? Én sörözök. - Kérdem, majd el mondom, hogy én mit iszom, bár láthatja, hogy mit iszom. Nagyon közel van hozzám, így láthatom azokat a gyönyörű szürke szemeket, s akár meg csókolhatnám, de nem teszem. Egy részt még oly friss a gyász, másod sorban pedig mert nem szeretném kihasználni ebben az állapotában, bukott vagyok nem démon. Bár bevallom, szívesen hajtanám pihenésre a fejemet a vállára, csak nem tudom, hogy mennyire értékelné. Így ezt is kihagyom.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Agnes & Eyla egy hosszú este a Central Parkban Original
☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 26, 2020 9:38 pm
Következő oldal

Hi! I'm Agnes@
- Figyelj… mondom kuss figyelj ide már! – ez a szemétláda nem figyel amikor fontos dolgot akarok neki mondani. – Hé fii… figyelj! Szóval az...unikornisok nem az angyalok és a lovak gyerekei...azt vágod? – nem vágja… nem érti. Felvihogok a buta pofáján. Hogy ez mennyire csúnya! Hogy tudtam ehhez hozzáérni?
- Nah takarodjá innen mert seggedbe eresztek egy golyót! – huhh előbb meg kell támaszkodnom. Forog ez a hülye park. Elmarom a gyökértől a piás üveget.
- Enyém! Nem kapsz többet. – kell a francnak ez a majomképű gyökér. Inkább megyek tovább és iszom egyedül. Csak ne forogna ilyen gyorsan ez az átkozott Föld! Tudnám min kell ennyire röhögnöm. Inkább mérgesnek kéne lennem, amiért ez a suttyó megitta a piámat! Meg a többi baromarcú haverja.
- Szemetek! Szemetek vagytok mind! – be is mutatok neki mire ő csak annyit üvölt vissza, hogy kapjam be. Én sem veszek minden szart a számba! Fuj! Egy tollpihe könnyedségével sétálok beljebb a parkba. A hangok a fejemben vitatkoznak egymással ezért még hozzájuk sem kell szólnom. Egy padig sikerül eltántorognom mielőtt a fejem teljesen előre húzna a testemet és kárba menne a drága pia. Ami nem is volt az mert loptam! Hahaha…. loptam!!
- Úh, de berúgtam! – előre hajolok, mellkasomat combjaimhoz nyomom. Basszus de berúgtam…haza kéne jutnom. Szomorúan veszem tudomásul, hogy ha körbe akarok nézni fel kell emelnem a fejem. Majd szétesik. Velem szemben a másik padon ül valaki.
- Szia! Van… innim! Kééérsz?! Egyedül hagyott a sok hülye… nem akarok egyedül lenni. – az eget bámulja tovább ezért feltápászkodom és szorosan mellé lerogyok az ő padjára.
- Hallod! Jó az illatod!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 26, 2020 7:29 pm
Következő oldal

Centrál park, ahol minden kezdődöt még a támadások elött. Ezen a helyen ismertem meg Lyrát, s itt jegyzett el. Sok csodás pillanatott töltöttünk, de az már a mult. Azóta túl vagyok egy esküvön, egy költözésen, és egy temetésen. Ma mégis itt vagyok, de nem kéne, mivel itt NY ben nem vagyok szívesen látva hálla annak a támadás nak amit a drága tesoim csináltak. Most mégis itt vagyok a park ban, és a földön ülve az emlékeimbe merülök, s néha iszom egy korty sört. Az első üvegnél tartok még, szóval nem vagyok még részeg. Irigyen nézem a párokat, akik elöttem sétálnak el, s vissza emlékszem mikor én mászkáltam kéz a kézben Lyrával. Hiányzik, és szeretném őt vissza kapni, de tudom ez lehetetlen, kivéve ha tudnék beszélni apával, hogy adja vissza. De vajon meg tenné? Sophia sem mehet a menybe, én sem kaphatom vissza azt akit tiszta szívből szeretek. Én csak boldog akartam lenni, de ezt is el vették tőlem. Akarva vagy akaratlanul, de el vették, és most mérges vagyok rájuk. Az egyetlen dolog, ami meg maradt a kapcsolatunkból az Lyra alkotása ezen a padon. Ami egy szívecske, és benne egy L+E vel. Újjamal megéríntem az L betüt, s az orrom alatt motyogom, hogy hiányzik. Néha el gondolkodom azon, hogy mi lenne ha minden más ként alakult volna, ha akkor nem jöttünk volna össze. Vajon élne még? Vajon visszatér volna a menybe? Sose tudom meg, de nem is gond. Akarom hinni, hogy minden okkal történik, így szerelmem halála is okkal volt. Csak remélni merem, hogy ez egy új szerelmet fog jelenteni, és hamarosan rá találok. Fel nézek az égre, s a csillagokat bámulom, amik maguk a történelem egy másik galaxszisból, már ha lehet ilyesminek hinni.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 26, 2020 6:43 am