Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Long long time ago •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Agnes Lawson

Long long time ago - Page 2 Original
☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 7:26 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Do you want to eat me?@
Feláll. Hála égnek nem kell felrángatnom. Azért még mindig nyújtva tartom karomat hátha meg kell kapaszkodnia vagy hasonlók. Bár kétlem hogyha ájultan rogyna össze elbírnám.
- Gondoltam az arcodról törlöd le a véres könnyes izzadtságos egyveleget, hogy rendesen láss és ne marja a bőrödet. – nem veszem el a kendőt. Jót vigyorgok szavain. Tényleg azt hitte, hogy a hátát akarom beköttetni vele? Mindegy.
- A hátadra nem elég ez a kicsi kendő! – szeretek csevegni de most nem érzem annyira a dolgot. Húzzunk már!
- Rendben azért még ne kezdj el futkorászni! Egyáltalán nem festesz jól! – megmozdul de látszik mennyire megbánja hogy megmozdult. Arca fájdalmas grimaszba torzul.
- Igen van otthon tű és alkohol! Nővér nem vagyok de láttam már el sebesülteket. Kicsit lejjebb adhatnál! Nem ciki ekkora vérveszteséggel és ilyen fájdalmakkal gyengének lenni! Elhiszem hogy az angyalok senkiben sem bíznak – szentisten ránk találtak! Agyamba szökik a vér. Szívem azonnal a torkomban kezd dobogni. Csak egy kuka és egy csomó koszos patkány… csak egy kuka! Riadtan kapom a hang irányából a férfi felé a fejemet. Elég a csevegésből a rohadt életbe! A vérszagot kilóméterekről érezni lehet!
- Menjünk már az istenit! – hangom elvékonyodik a mondat végére. Felveszem a nyúlcipőt és hátra sem nézve sietek ki a sikátorból. Meg fognak ölni mindkettőnket! Meg fognak enni a pokolkutyák! Aztán rájövök a srác nem tud sietni mivel épp haldoklik. Visszafordulok felé és várom, hogy beérjen.
- Nem kell messze menni itt van a közelben csak egy sarok ne aggódj! – igazából magamat is nyugtatnom kell. Félszegen újra felé nyújtom a karomat hátha az támaszt nyújthatok neki.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

Long long time ago - Page 2 72e6b42a017e5d5456630fc3e307fe6c
☩ Történetem :
☩ Reagok :
29
☩ Képességem :
Titkos vágyak kifürkészése, erotikus víziók, hallucinációk keltése
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 6:57 pm

Egy esti séta...
néha... meglepetéseket rejt.

Úgy tűnik egy gondolaton vagyunk a sorsomat illetően. Bár bolond az, aki nem erre gondol, hogy lassan feldobom a pacskert, ha nem lesz valami változás és remélhetőleg a jó irányba.
- Haha... - nevetem el magam a csodaszeres mondatán. Jó is lenne, ha birtokolnék ilyet, bár eddig szerencsésen úsztam meg a dolgokat, márha lehet szerencsésnek nevezni az elcseszett életemet, és hogy az utóbbi pár évben már menekültem, rejtőzködtem, éheztem, harcoltam és hogy megöltem az apám. De persze mindenkinek lehet pár rossz éve, miért ne lehetne akkor már elég változatos is.
Elveszem a felén nyújtott textilt, és a falba kapaszkodva felállok. Annyi erő még van bennem, hogy ne egy lány kezét fogva álljak fel... na az lenne tényleg a vég.
Tehát felállok, és állva is maradok, állva maradok, és még mindig. Ezt mantrázom magamban, hogy a hányinger és az ájulás messze elkerüljön. A falra támaszkodva nyújtom vissza a lánynak a kendőt.
- Ezt nem tudom használni... tudod, nem érem el a sebet. - Mondom neki, és még a hátamat is felé fordítom, hogy lássa.
- Most, hogy nincs kint a szárnyam, egy fokkal jobban érzem magam.- Visszafordulok beszéd közben és ellököm magam a faltól mintegy bizonyításként, hogy valóban így van... de vissza is borulok, így a hátam fellángol a fájdalomtól.
- Hogy tudnál segíteni, van egy varrókészleted és egy üveg whiskyd? Vagy titkon nővér vagy? - A sikátor vége felé kapom a fejem, ahogy felborul az egyik kuka hatalmas robajjal és kiborul a szemét. Az ösztön, hogy védekezzek elnyomja a fájdalmat és a szédülést... kiélezettek az érzékszerveim. A kukából kifut két patkány akik hadakozva csapnak egymásnak, vérre menő harcot kezdve a kukában talált eleségért.
- Jó, talán jobb lesz, ha megyünk... senkinek nem kell, hogy egy pokol kutyája csapjon rajtunk. Követlek, vezess...- mondom neki, ajkaimat össze szorítva, hogy ne csússzon ki a számon sziszegés, és felé lépek kissé jelezve, hogy mehetünk. Hátamban folyamatosan sugárzik a fájdalom, kissé görnyedve állok, de állok és ez a lényeg.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 5:47 pm

Do you want to eat me?@
Ami jön azt nem fogod megköszönni. Behunyom a szememet is emelés közben nem akarom látni az arcát, sem a roncsolt szárny mozgását. Az öv ugyan nem engedi a száján ki a káromkodást de egy sérült vad halálüvöltését hallatja miközben megmozdul a szárnya és lassan visszacsúszik a hátába. Gyomorforgató látvány még úgy is, hogy nem látom a hátát csak kicsikét. Amennyire szépek a szárnyak… annyira hátborzongató a működésük. Ugyanakkor lenyűgöző is. Persze most ez nem lényeg, cselekedni kell tovább menni mert vérszagra ugye gyűl az éji vad. Bármikor a nyakunkra jöhet a frász.
- Gyere ál… - elhányja magát. Az én gyomrom is felkavarodik és nagyokat szuszogva szökkenek arrébb. A vér látványa nem hat meg… de a hányás. Na attól kikészülök. Hasamra szorítom karjaimat amik tiszta véresek meg tollasak. Mintha most öltem volna meg egy fekete csirkét puszta kézzel tépve ki mindenét. A srác elgyötört arcán könnyáradat mosódik egybe a vérrel. Nem szép látvány. Szánalmasan fest szerencsétlen, hirtelen nagyon megsajnálom. Mégis sikerül egy röpke pillanatra mosolyt csalnia az arcomra.
- Bárcsak lenne csodaszerem, ami azonnal elmulasztja a fájdalmat. – suttogom ajkaimat harapdálva. Csodafájdalomcsillapító helyett egy textil kendőt vadászok elő kabát zsebemből már nem is tudom miért van itt de most jól jön. Jobb híján ezt nyújtom oda az angyalnak. Leguggolok mellé.
- Csúnyán elbántak veled. Ha időben ellátjuk a sebeidet talán nem vérzel el. – egy angyal el tud egyáltalán vérezni? Elveszem az övet.
- Nincs mit. Azért még rád fér továbbra is a segítség. - megfogom felkarját és felállok mellöle, óvatosan nehogy megmozdítsam.
- Gyere nehogy levest főzzön belőled valaki, tyúkocskám! – széles vigyor kúszik arcomra még az egyre növő vértócsa látványa ellenére is.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
29
☩ Képességem :
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 5:27 pm

Egy esti séta...

- Kösz... - Elveszem a felém kínált övet és a számba rakom, ez valóban jobb ötletnek tűnik mint a pulcsi.
Megérzem apró ujjait a szárnyamon,, és bár még nem tett semmit már ez is rohadtul fáj, de ez egyben  jó dolog is, mert ezek szerint még menthető és nem kell tőle végleg megválnom. Jó, nagyon jó... már úgy is kezdtem megszeretni, hogy van ilyenem, meghát idiótán is néznék ki fél szárnnyal, inkább akkor vágják le azt is, úgysem sokra mennék egyel, hiszen ki látott már félszárnyú madarat, még egy kopasztott csirke is jobban néz ki.
- Ákghdfsfhhh... - az elmélkedésnek annyi. Olyan fájdalmat érzek, mintha szétakarna szakadni az egész testem. De amint mégjobban felemeli a gerincem is ívbe feszül és érzem, hogy képes vagyok végre becsukni, visszazárni a hátamba a szárnyat. A folyamat most lassabban megy, de még így is másodpercek alatt történik meg az egész. Szárnyam szépen lassan kicsusszan a lány kezéből, mígnem már csak a szakadt pulcsi marad a hátamon egy nagy lyukkal a ruhán és a testemen is, amiből kiömlik a vérem.
Hirtelen hányinger hullám járja át a testem, csak egy pillanatnyi időm van, hogy kikapjam a számból az övet és az öklendezést, sugárban követi az aznapi étkezésem tartalma is. Amikor már úgy érzem, hogy lassan a gyomrom is kikívánkozik alább hagy az öklendezés, így végre levegőhöz jutok. Szemeimből patakokban folyik a könnyem a fájdalom és a hányás mellékhatásaként, de amikor kitisztul a látvány a hányástól nem messze egy fekete tollat látok meg, majd még egyet, és még egyet.
- A végén... még én leszek a kopasztott tyúk... köhmgrgk... - Nevetésem köhögésbe megy, a forró vérem a nyílt sebből lassan folyik alá a gerincem mentén, és tudom, hogy közel sincs még vége a megpróbáltatásnak. Mert ahogy most visszacsuktam a szárnyam, ki is kell nyitnom, hogy el lehessen látni.
Felveszem a földről az övet és vissza nyújtom a lány felé.
- Tessék... és köszönöm a segítséget. - Nézek rá őszintén, bár még mindig nem értem, hogy neki ebben mi a jó... talán így csalja tőrbe az áldozatait, vagy az is lehet, hogy hibbant a lány, hiszen tényleg, manapság ki megy oda egy vérben fekvő féllényhez az éjszaka közepén?!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 4:31 pm

Do you want to eat me?@
Ez esetben káromkodás belegyezés. Egy pillanatra úgy érzem magam mint egy ember, aki kóbor kutyákat ment és cipel haza az otthonában, hogy meggyógyítsa őket. Anyunak biztosan semmi kifogása nem lesz az újabb szörnyszülött ápolását illetően. Majd sóhajt egyet és megy az elsősegélydobozért. Észrevétele teljesen jogos. Tényleg elég feltűnő ezzel a bazinagy véres szárnnyal a hátán… Vajon hol van a másik bazinagy véres szárnya? Nem valami bizalomgerjesztő látvány úgy egyben. De most ez legyen a legnagyobb gondunk.
- Egy próbát megér. – hát apukám ha ettől nem szarod össze magad, akkor király vagy! Előzékenyen oldom ki övemet, négybe hajtom és felé nyújtom mert a pulcsi valahogy nem tűnik elégnek. Ez fájni fog! Még nekem is. Kabátom ujját könyékig feltűröm és bizonytalanul a sráchoz lépek.
- Sajnálom. – dünnyögöm összeszorított fogakkal miközben lassan a szárny felé nyúlok. Hezitálok egy pillanatra. Nem húzhatom az időt! Azzal nem segítek! Sosem fogtam szárnyat, azt sem tudom hol fogjam meg! Basszus Anya miért nem vagy itt?! Görcsbe rándul a gyomrom mert tudom mekkora fájdalmat fogok neki ezzel okozni. Oké essünk túl rajta!
- Egy… kettő… három – vezényszóra fogom meg a puha tollak tömegét a szárny felső részénél ahol a legvastagabbnak tűnik a szárny. Ujjaim elmerülnek a kasmírtollakban. Emelek egy keveset a szárnyon. Súlya meglep. Berogyasztom térdeimet és feljebb emelem a súlyos szárnyat. Milyen meleg… sosem úgy képzeltem el mint egy élő dolgot, aminek testhője van. Mi van ha nem jön be a terv? Max valamivel eltakarjuk vagy nemtudom!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
29
☩ Képességem :
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 3:16 pm

Egy esti séta...

Először meg sem hallom a hangját, csak egy távoli zajnak tűnik, ahogy átsejlik a fülcsengésen. Megrázom a fejem, mintha ezzel ki tudnám tisztítani a tudatom, az izmok megrándulnak a hátamban a szárnyamban. Meg kell jegyeznem, hogy ezt egy jó ideig nem csinálhatom.
Próbálom számba venni, hogy mik az esélyeim. Apám támadásától körülbelül két saroknyit jutottam. A lakásom még negyed óra átlagos sétatempóra van, ami azt jelenti, hogy egyedül valószínűleg sehova sem jutok. Ha akarom, ha nem nincs más választásom, szükségem van a segítségre, és erősen kétlem, hogy még valaki erre akar sétálni, aki nem akar majd ketté tépni, felzabálni, vagy egyéb jótettet művelni velem.
- Picsába... - mintegy végszóra a halántékomról lecsordul egy izzadságcsepp, ami a felsőajkamon egyensúlyozva várakozik. Hátrapillantok a vállam felett, a lány felém nyújtja a kezét. Azt sem tudja, hogy ki vagyok, előbb még a torkának szegeztem egy kést, most meg a segítségét ajánlgatja.
- Rendben, segíts, de... így nem mehetek sehova. - Intek fejemmel a szárnyam felé. - Így is feltűnő leszek egy hatalmas vértócsával amit magam után húzok, nemhogy egy lógó szárnyal a hátamon. - Mondom neki fáradtan. Valahogy vissza kell tuszkolni a hátamba a szárnyat.
- Ha megtennéd, hogy felemeled a szárnyam a földről biztos vissza tudnám húzni...- legalább is a fejemben úgy képzelem, hogy ez működő képes ötlet. - remélem.
Térdre ereszkedek, mint egy szerencsétlen, minden mozdulat egy kín, és bele sem merek gondolni, hogy mennyire fog fájni, ha a lány megemeli a szárnyam. Pulcsim alját felgöngyölöm és a számba veszem, hogy ha kiáltani akarnék... és fogok is, ezért felkészülök arra, ami tuti megfog történni.
- Cshiháld...- morgom bele a ruhámba, kezeimmel meg a combomat szorítom és várok.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 2:30 pm

Do you want to eat me?@
Uh… - szusszanok megkönnyebbülve. Megdörgölöm a torkomat és jól összekenem a pasi vérével. Mert mint kiderült a halottaiból feltámadó egy pasi, valami angyal féle vagy mi. Kiráz a hideg a penge csattanó hangjától. Írtó hálás vagyok, amiért hátrébb húzódik. Kicsit össze kell szednem magam, hogy meg tudjak szólalni. Nyelek párat és megköszörülöm a torkom.
- Miért vagy ebben olyan biztos? – kicsit rosszul esik ez a megjegyzés de mindegy is. Térdemre ülök úgy próbálom jobban felmérni a sérülését. Innen nem látszik szóval nem sokra jutok.
- Először is nem vagyok gyerek! – kikérem magamnak 18 évesen már rég nem vagyok gyerek! Ráadásul ő sem tűnik olyan sokkal idősebbnek nálam! A késes hadonászós produkció láttán inkább felállok. Jobb félni. Kell a hóhérnak, hogy megszúrjon vele csak úgy. Miért is ajánlottam fel neki a segítséget? Már nem is érzem annyira jó ötletnek. Amúgy meg ha érdekelné se lenne hozzá semmi köze.
¬- Másodszorra meg nem vagy abban az állapotban, hogy ilyeneket a fejemhez vágj! - akarnám folytatni, hogy szerintem nem annyira jó ötlet feltápászkodni mire torkaszakadtából üvölteni kezd. Megfagy a vér az ereimbe. Ha ezt nem hallotta meg senki, akkor óriási mákunk van. Nem jó éjszaka kint az utcán haldokolni.
- Örülnék ha félretennéd az egódat és rám bíznád a dolgot. – felé nyújtom a kezemet. Remélem nem kezd el most a bizalommal foglalatoskodni, ráér átgondolni mikor biztonságba jutottunk. Stabilan igyekszem tartani magam, nyugodtan belém kapaszkodhatna és rám támaszkodhatnak. Aztán… hazamegyünk? Persze óriási ötlet Bird!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
29
☩ Képességem :
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 2:06 pm

Egy esti séta...

Azt hiszem a válasza jobban meglep, mint amennyit erőm ezt engedi. Tekintetem mostmár biztos keresztbe áll, hogy lássam valóban fiatal e. Fújtatva veszem el nyakától a pengét. A fém hangosan csattan a betonon, ahogy tenyeremet szinte lecsapom a földre. Eltolom magam tőle a falhoz mászok, bal oldalamat neki döntöm a hideg téglafalnak.
- Segíteni? Az most jól jönne, de kétlem, hogy te tudnál... - mély levegőt veszek, hogy valamennyire magamhoz térjek. - Mit keres az utcán egy gyerek? - Kérdésemet nyomatékosítom ahogy hadonászok a felé a késsel, egyfajta mutogatás ként. Azt hogy gyerek onnan feltételezem, hogy a hangja nagyon gyerekes, olyan kis csipogó, bár, kinek ne lenne az, ha a torkához fognak egy kést.
- De nem is érdekel. - Elteszem a kést a csizmám szárába, és nagy erőfeszítések közepette felállok egy kukába kapaszkodva. A szerencsétlenkedésem miatt még a szárnyam is megmozdul, ami ismét ordításra késztet. Egy pillanatig kapaszkodom a téglafalba, amíg vissza nyerem az egyensúlyomat és a sípolás is abba marad.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 1:34 pm

Do you want to eat me?@
Egy reggel arra értem le a nappaliba, hogy a bedeszkázott ablakokon átszűrődő napfény fényében alszik valaki a kanapén. A frász jött rám és azonnal felkaptam a falnak támasztott sörétest. A lény felriadt a hangokra és a torkomnak ugrott, anyám meg félálmosan tántorgott ki a konyhából a dulakodás hangjaira kezében egy bögre kávéval és csak annyit nyögött ki. „Hagyjátok abba mert mindketten ki lesztek rakva!” Ez hatott. Vagyis akkor még nem tudtam, hogy ez a mondat volt ránt hatással csak a lény távolodását észleltem. Később már puskával járkáltam a házba. Talán pont ezért nem vállal minket fel az apám… ki akarna ilyen flúgos családot a nyakába? Huhh… milyen néven is szólította anyám a nőt? Valami Mary… vagy Max? Neeeem…nem volt ilyen átla… Még több toll. Jobban megnézve valaki hosszú vércsíkot húzott maga után a járdán az ellenkező irányból. Itt ott egy tollacska beleragadva a vérbe. A tollak a sikátorba vezetnek biztosan ott rejtőzik a tulajdonosuk. Megsebesülhetett, talán segítségre is szorul.
Zseblámpám fénye egy nem odaillő kupacot fed fel. A valami teste mozdulatlan. Közelebb merészkedek hozzá. Kezemet kinyújtom, hogy megérinthessem az óriási szárnyat, ami groteszk pózban hever az alak mellett. De hol a másik szárnya?! A kis lámpát ide oda mozgatva próbálom megfejteni a helyzetet és egyszerre kitalálni valami vésztervet hogy ha még él esetleg segíthessek. De hirtelen, szinte villámgyorsan mozdul egy kéz és leránt a földre. Vérszagú test nehezedik rám, a földre szorít. Sikítani is elfelejtek csak lezuttyanok alá. Most meghalok.
- Még nagyon fiatal vagyok! – nyögöm gondolkodás nélkül kérdésére az idióta választ. Ujjaim a kést szorongató kézre markolnak. Megpróbálhatnám lerúgni magamról. Áh még holtan is erősebb nálam! A lényeg, hogy ne essek pánikba. Érzem ahogy teste ernyed, már nem akarattal nehezedik rám, hanem mert a túl nagy erőfeszítést nem bírja.
- Figyelj… ne ölj meg…és segítek! Segítek, hogy ne vérezz el! Oké? – Hangom remeg mintha meg akarnék fagyni. Próbálom közben kivenni kezéből a kést, ami még mindig fenyegetőn szorul légcsövemnek, de ujjaim is reszketnek. Közben vére szépen lassan engem is beborít.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
29
☩ Képességem :
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 1:02 pm

Egy esti séta...

Haza kell érnem... haza kell érnem...
Csak ez forog a fejemben, muszáj, majd Magic... rendbe rak. Ez az ami késztet arra, hogy egyik lábamat tegyem a másik elé. Vonszolom magam a kihalt utcán faltól falig kapaszkodva, jobb szárnyamat húzom a földön, csöpögő véremmel egyfajta utat rajzolva mögöttem. A balt még képes voltam elrejteni a hátamban, de a jobbal már nem tudtam ezt megtenni.
Egy apró szellő legyinti meg verejtékes homlokom, szárnyamban, hátamban még is olyan érzést kelt, mintha ismét egy penge forogna benne.
- Áhh...- még a kiáltás elejét elharapom, olyan erősen szorítom össze a fogaimat, hogy szinte szétroppannak, azonban a testem már nem bírja, térdre rogyok egy sikátor szájánál.
Neszt hallok, próbálok koncentrálni, hogy rájöjjek mi is az... még a levegőt is visszatartom, hogy be tudjam azonosítani a hangot. Léptek, lassú léptek koppanása a kihalt utcán. Mint egy ázott megvert kutya, úgy húzom be magam a sikátor belsejébe, markomba szorítom az angyal pengét, nem gondoltam volna, hogy egy este alatt ennyiszer kell használnom. Lihegve rogyok össze, csak pihenek egy kicsit, aztán megyek tovább.
Próbálok mozdulatlan lenni, ahogy a léptek egyre hangosabbak és egy éles fény előzi meg őket. Hunyorogva várok, és amikor egy lépésre van tőlem, hirtelen mozdulattal elkapom kabátját, magam felé rántom, másik kezemmel a pengét a nyakához nyomom.
Fájdalom járja át egész hátam, szemeim előtt csillagok cikáznak. Morgás szerűen, szinte értelmetlenül jönnek ki a szavak a számon.
- Egy okot mondj... miért ne vágjam el a torkod... - erőtlenül rángatom meg a kabátját, bár már inkább én támaszkodok rajta, minthogy én tartsam őt fogva.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 10:53 am

Do you want to eat me?@
- Bird légyszives kérdezd meg a vendégünket kér e valamit! – kiabál ki anyám kilóméterekre elhallatszó hangerővel a fürdőszobából. Milyen vendég? Jobb ha nem teszem fel ezt a kérdést anyám ma egész nap paprikás hangulatban volt úgy is minek öntsek még olajat arra bizonyos tűzre?
- Rendben! – üvöltöm vissza ugyanolyan hangerővel. Ha valamit az ordibálást nagyon eltanultam tőle, ha már mást nem sikerült örökölnöm. Emeleti szobám pont olyan messze van mindentől, hogy kizárhassam a körülöttem folyó eseményeket, így anyám bármikor becsempészhet random vendégeket észrevétlenül. Fel sem tűnik és megfordult a házban öt ember. Vagyis franc sem tudja mi mert mostanában anyámnak nagyon fura barátai vannak. Egyik parább, mint a másik. Újabban felcsapot segélyszolgálatnak. A munkája eddig sem volt unalmas, rendőr volt, még előttem. Utána ugyebár ránk szakadt a rettenet néha azzal viccelődik miattam van az egész, annyira rossz voltam kicsinek, hogy még a seregek is összecsaptak. Ezt akkor még elhittem és tökéletes fegyver volt a megfékezésemre a „Nyughass mert eladlak vacsorának!” vagy „Gabriel pont ilyen ördögfiókákat keres a seregébe” mondatok. Én ilyenkor nagyon alázatos kiskutya lettem. De mostanában minden más. Mikor kifogytunk a tartalékokból, hirtelen valaki támogatni kezdett minket. Mindig volt mit ennünk, mindig volt lőszer a fegyverbe stb. Anya para barátai egy éve járnak ide kb. Azóta megszoktam, hogy néha meg akarnak zabálni a saját otthonomban vagy tollkupacokat kell felsöpörnöm. Merengés közben végre leérek a lépcsőn a konyha felé menet azért szorosabbra fűzöm a késem markolatán ujjaimat, biztos, ami biztos. Meglepetésemre az asztalnál egy nő ül. A meglepetést a mindenféle ijesztő, undorító, félelmetes plusz adalék hiánya okozta. Ez a nő teljesen átlagosnak néz ki! Mint én vagy anyám. És teljesen átlagos külsővel teljesen átlagosan ül az asztalunknál.
- Ömm… kérsz valamit? Inni, enni? – nem tudom levenni róla a szemem. Szép, nagyon nagyon szép nő.
- Nem élek ilyen dolgokkal, köszönöm. – bingó, ő sem ember. Magamra kapom a kabátot és útnak indulok a kihalt utcán. Had beszélgessen anyám a fura dolgairól a fura barátjával. Zsebre dugott kézzel bandukolok már egy jó félórája sehol egy lélek csak néha egy egy kóbor macska turkál a kukában. A kellemes esti szellő valamit az arcomnak fúj. Prüszkölve hessegetem odébb az elsőre éjjeli lepkének hitt valamit de az a tenyeremre ragad. Frászt kapok a fekete valamitől és megpróbálom lerázni. De várjunk csak?! Rémületemet kicsit kisebb lángra véve közelebbről megnézem a nem is olyan undorító valamit. Toll. Egy fekete toll. Puha, selymes akár a kasmír. Tudjuk jól kinek van ilyenje. Körbenézek sehol egy lélek. Honnan jöhettél kicsi tollacska? Lassan lépdelek tovább. Cipőm orra elé újabb tollacska táncol. Lassan követem útját honnan érkezhetett… több és több. Nincs jó érzésem. A tollak egy sikátor sötétjébe vezetnek a szellő táncoló tollkupacokat fúj elő a baljós sötétségből. Remek. Még jó hogy van nálam egy kicsike elemlámpa. Bevilágítok vele a sikátorba. Egy árny megrebben. Izzadtság szagot fúl a szellő. Itt valakinek lennie kell. Nagy levegő… A kupachoz lépek. Egy fénylő vértócsa kellős közepén szuszog. szárnyakkal leborított test nagyon nem fest jól!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
54
☩ Play by :
Cara Delevingne
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 10:48 am