Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Euphrosyne •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belphegor

Euphrosyne Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
32
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 2:48 pm
Következő oldal

Euphrosyne
beregisztrált
Rang • -
Play by • Alissa White-Gluz
Kora • 200 év kb
Karakter információDrága Rosyne! Itt az ideje vissza térned, hiányoznak a csajos kalandok, főleg hogy vissza tért a főnököm és kell valaki aki nem hagyja hogy teljesen széttomboljam a fején a haragom. Te vagy az én legjobb barátnőm, most már lassan 150 éve. Még én voltam az a jófej aki emberi mivoltodban elkezdett csábítgatni, elég romlott lelked volt már akkor is, talán ez volt ami megfogott benned, majd egy alku árán váltál démonná és azóta is sorainkat gyarapítod. Megesik hogy rossz kedvem van, olyankor te vidítasz fel mindig. Egyébként egy ideje nem szólok bele mit csinálsz, meg tudod, volt az az időszak amikor Belial lelépett, akkor nem nagyon tudtál velem mit kezdeni. De most érzed, hogy kezdek visszatérni, már nem kell a folyamatos dühkitöréseimet kezelned és várod hogy végre eltöltsünk egy napot az emberek bosszantásával.

Örülnék ha kicsit olyan őrült lennél, mint jó magam, mint egy kis időzített bomba. Az avit nagyon szeretném ha hoznád, mert hát ki más ha nem Alissa erre a legjobb pofi. Volt bulikat, közeledő balhékat menet közben kitalálunk, illetve ha megérkezel PM-ben bármi kérdésed van válaszolok.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal