Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Eyla&Adryel ~ Mennyei Kapu előtt •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Eyla

Eyla&Adryel ~ Mennyei Kapu előtt MisguidedComplicatedAlligatorsnappingturtle-small
☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 01, 2020 7:28 pm
Következő oldal

Örülök az ajándéknak, amit Adryel tol kapok, és nagyon is teszik, és erre Adryel örömét fejezi ki, hogy tetszik az ajándéka. Legalább volt értelme megküzdenie ezért a hárfáért. Majd megkérdem, hogy kipróbálhatom e, amire igennel felel, hisz hallani szeretné a játékomat. Bele is kezdek a játékomba, és szépen szólaltatom meg a hárfát, és egy szép dalt kezdek játszani. Adryel, megdicsér amint a játékom végére érek.
- Köszönöm, minden nap gyakorlok, hogy ilyen jól menjen. Rendben, holnap megkérem. - Mondom, miután Adryel arra kér, hogy kérjem meg Litát, hogy tanítsa meg nekem az Egyiptomi hárfa hogyan működik. Majd, megkérdezi tőlem, hogy mit tanultam még ezen kívül. Egy pillanatra elgondolkodom, hogy mit tanultam még, és belekezdek egy másik [url= https://m.youtube.com/watch?v=zZetRO8OTf0A]játékba[/url], és mást nem hallani, csak a hárfa dallamos hangját, mind a ketten azt hallgatjuk. Közben én behunyom a szemem, és belül egy békés jelenetet kezd vetíteni a képzeletem, ami valahol a földön egy zöldellő mezőn játszódik, ahol mókusok fogócskáznak, és őzek békésen legelésznek, valamint verebek repkednek. Az ég szép tiszta, és egy bárány felhő sincs az égen, s hét ágra süt a nap. Bennem legalább is ez a kép jelenik meg.
- Holnap is tanítani fog egy másik dalt, az egy picit nehezebb lesz mint az eddigiek, de szeretem a kihívást, és nagyon várom, hogy mit fogok tanulni holnap. - Mesélem, miután ezzel a dallal is végzek.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

F A L L E N
Angel from heaven live in the earth.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adryel

Eyla&Adryel ~ Mennyei Kapu előtt Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Reagok :
9
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 01, 2020 12:46 pm
Következő oldal

To: Eyla

Hazudnék, ha azt mondanám, nem öltött el örömmel Eyla lelkesedése, az, hogy kijött elém köszönteni engem, aki arról voltam híre, hogyha kardot ragadtam, akkor tűnés előlem mindenkinek…
Nem tehettem róla, csata közben én a harcra koncentráltam, az éltetett.
- Úgy örülök, hogy tetszik! – Megérte ezek szerint bevernem a koponyáját a falba a sihedernek, hogy elhozhassam a palotából azt a hárfát. Kaptam is pár értetlen, hitetlenkedő pillantást, hogy a nagy harcos egy hárfáért verekszik. Hát Istenem, néha kell a változatosság, legalább jó kezekben lesz végre, olyanéban, aki ért is a zenéhez és nem játszik fülsiketítően hamisan rajta.
- Hajrá! Hadd halljam – bátorítottam, játsszon csak, én szívesen hallgatok jó zenét, és kíváncsi voltam egyébkén is a fejlődésére, mióta nem láttam. Háború mostanában jó sok munkát adott nekem, és én minden egyes összecsapást egyre jobban élveztem.
Nem ültem le, hogyha szólítanának, azonnal tudjak menni, ne kelljen rám senkinek várnia. A jó katona pontos, vallottam én.
- Ejha! Még egy kis gyakorlás és igazi profi leszel – gyönyörűen játszott, bár igaz, az egyiptomi hárfa kicsit nagy falat még neki. – Ez egy kicsit más típusú hárfa. Kérd majd meg Litaridát, mutassa meg, hogy működik.
A héber és az egyiptomi hangszerek eltértek egymástól szerkezetben, de oda se neki, majd a jobban hozzáértők úgyis megtanítják.
- És, ma mit tanultál még? – mosolyogtam rá. Ritka pillanat, amikor valaki ilyen önfeledtnek, felszabadultnak lát.

adryel, angel of war
If you fall I'll catch you, time after time˙
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

Eyla&Adryel ~ Mennyei Kapu előtt MisguidedComplicatedAlligatorsnappingturtle-small
☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 26, 2020 10:01 pm
Következő oldal

Az egyetlen vagyok, aki kijön a kapu elé mert visszatértek a harcosaink. Valamivel kevesebben, mint elindultak. Adryel elöbb pillantott meg, és megszólított, mire én vidáman kurjantva megölelem, majd el mesélem az okot amiért a kapuban vagyok. A következö kérdésére bolintok, majd a gratulációmat megköszöni.
- Szívesen. - Mondom, majd mesélek pár dolgot ami volt míg ők távol voltak. Meséltem neki a hárfás fejlödésem ről, két testvérünk bukásáról, és a lehetséges házasság ról. A bukás hírére lehorgasztja a fejét, de a házasság híre még ő is fel derül. Majd arra kér, hogy menyek vele.
- Rendben menyünk. - Mondom, majd hagyom, hogy megragadja a karomat és megindulunk valahova. Egyből a szobájába visz, ahol fel fed elöttem egy óegyiptomi hárfát, amit nekem ad a fejlődésemért jutalom ként. Amint meglátom, az ajándékát, fel derülök, s megint meg ölelem.
- Köszönöm, köszönöm, köszönöm, köszönöm. Igérem vigyázzni fogok rá. - Igérem neki, miután el meséli, hogy hogyan tett szert erre a szépségre. Nagyon fogok rá vigyázzni, de azért használni is fogom.
- Ki próbálhatom? - Kérdem, miután elengedem, s megengedi oda ülök, és játszani kezdek. Egy gyönyörű zenét, amit nem rég tanultam a hárfa oktatomtól.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adryel

☩ Reagok :
9
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 25, 2020 10:50 pm
Következő oldal

Eyla & Adryel
I'll show you how to win

Eyla lelkesedése olybá’ tűnt, állandó, az enyémmel szemben. Én nem voltam képes rá, hogy felfokozott érzelmi állapotba kerüljek, még halandók közelében sem. Atyám nem érezte valamiért szükségét, hogy efféle képességekkel rendelkezzem. A harchoz ez nem szükségeltetik. Hogy tudtam ennyire érzéketlen lenni? A Háború Angyal a voltam. Egy háborúban az érzelmek veszélyesek, nem valók oda. Parancsra mozdultam.
- Te igazán kijöttél elém? – Hihetetlen ez a lány. Az Úr seregéből egy páran furán is néztek ránk, hogy csak úgy meg mert szólítani. A bal szárnyat vezettem, miután Raiden volt Michael jobb keze, így adta a logika.  Ha már az ördögnek van jobb é bal keze, miért ne lehetne az angyalnak is, nem?
- Köszönöm – mosolyodtam el, azon is, ahogy nagy izgalmában nem tisztán mondta ki a szavakat. Nagyon jól esett, hogy gondolt rám, és kijött elém, szeretettől sugárzó arccal. A társaim bukását hallva lehorgasztottam fejem, s egy perc néma csend erejéig hallgattam tovább Eyla híreit. A házasság hírének már jobban örültem.
- De jó! Testvéreim jól dolgoztak ezek szerint. Velem jönnél, kérlek? – ragadtam meg kezénél fogva, s az én mennyei szállásom felé vezettem. Közvetlenül Michaelé közelében volt az enyém, ami megtiszteltetésként ért az utóbbi pár száz évben.
- Nézd csak! – Egy gyűjtött kincset fedtem fel előtte: óegyiptomi hárfát. Még a tíz csapásos hacacárénál tettem szert rá, a fáraó fiával kellett érte megküzdenem, nem volt egy könnyű eset a fickó, szinte kérte a pofonokat, úgyhogy igazán megbecsült helyen van a hangszer. Nem is találhattam volna jobb gazdát neki, mint Eyla.
- Ezt a tanulásodért, jutalomnak – mosolyogtam rá. Belül kicsit izgatott voltam, hogy vajon mit szól majd ezen ajándékomhoz.
- Ehhem, hozzáteszem, hogy egy nyakas majdnem-trónörökössel kellett megküzdenem érte, úgy vigyázz rá. Szegény azt hitte, szembeszállhat egy angyallal.
Pár vércsík még mindig ott díszelgett arcomon és karomon, meg ruhámon. Hamarosan el fog tűnni, nem aggódtam miattuk.

adryel, angel of war
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eyla

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Bukott
☩ Multi :
Euphrosyne
☩ Play by :
Palvin Barbara
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 12:25 pm
Következő oldal

- Kezdesz egyre ügyesebb lenni, még néhány óra és engem is túlszárnyalsz. - Dicséri meg Litarida, a játékomat a hárfán. A dicsérete nagyon jól esik, hisz kinek ne esne jól.
- Köszönöm. - Mondom, majd Litarida arra kér, hogy gyakoróljak tovább hárfázni, amit megigérek is neki, s ezzel a mai óra véget is ér. Litarida el is megy, hogy a barátaival legyen. Távoztában, a hárfa is eltünik, s így én is tovább állok. Alig indultam el hogy magamhoz vegyek egy könyvet, hogy olvassak ám ekkor meg szólal a kűrt, ami a harcos angyalok visszaterését jelzi. Ezért az utam egyenesen a kapuhoz vezet. Izgatottan vártam, hogy harcosaink befussanak, de főleg egy bizonyos személyre várok. Vannak barátai, én is közéjük tartozom, s ez nagy öröm a számomra. Fel derülök, mikor meghallom a hangját, mikor a nevemen szólít.
- ADRYEL!!! - Kurjanrom vidáman a nevét, s hozzá rohanok, hogy megöleljem. - Hallottam a kürtöt, hogy vissza jöttetek, és itt vagyok, hogy fogadjalak titeket. - Mondom, közben el engedem, és jól végig mérem. A sisakja, még mindig rajta van, de fel tünik, hogy valami mégis más, s megpillantom az egész szárnyát, amit kapott.
- Gratulálok az egész szárnyad hoz. Kébzeld, rengeteget fejlődtem hárfából. Litarida szerint, még pár óra, s még őt is túl szárnyalhatom. - Mesélem izgatottan Adryel nak, bár tudom, hogy egy angyalnak nem szabadna kérkednie ilyesmivel, de olyan jó volt ezt hallani, hogy ezt minden ként szerettem volna ezt vele osztani.
- Két angyalból, viszont bukott lett. Azt már nem tudom, hogy mi volt a bűnük, de egyikben sem volt megbánás. - Mondok Adryel nek egy rossz hírt is, hisz az érdekelte, hogy mitörtént itthon míg távol voltak.
- Egyenlőre enyi jutott most eszembe, de majd még eszembe jut más is. Ja, és kébzeld, két őrangyal védence össze jött, talán házasság is lehet. - Mesélem, bár ez nem annyira itthoni hír.

F A L L E N

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adryel

☩ Reagok :
9
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 10:01 am
Következő oldal

Eyla & Adryel
I'll show you how to win
Hosszú csatából tértem végre ismét haza. Arcomon elégedettség mosolya tükröződött, noha általában az érzelmek heve nem ragadott el úgy, ahogyan a halandókat szokta. Mindig is csodáltam őket, hogy milyen változatosan képesek kifejezni magukat, s a védelmükért bármire kész voltam.
Az is alaposan feltüzelt, hogy megint megütközhettem régi ellenfelemmel, Háborúval, a győzelmünk pedig, Michael és Raiden vezetésének köszönhetően garantált volt, nem hiába, ők a legjobbak, még én sem érhettem a nyomukba.
- Eyla! – integettem egy angyaltársamnak, amint megláttam a kapunál ácsorogni. Általában nem voltam egy barátkozós típus, kevesen voltak, akikkel szorosabb kapcsolatot ápoltam, Eyla egy volt közülük. Ó, milyen csodás a győzelem íze, a kardok pengéjének muzsikája még most is vissza-visszacsendült elmém rejtett zugaiban.
Ma ismét váratlanul előrébb léptem a katonai rangsorban, egy egész szárnyat adtak a kezemre, és sikerült egy minimális veszteséggel kijönnünk ebből. A tudat, pedig, hogy ezúttal is hoztam a formámat, örömmel töltött el, azzal a fajta tiszta örömmel, ami csak Atyánk közelében érezhető.
- Eyla, hogyhogy itt kint látlak? – Biztosan valaki elé jött ki, nem csodálnám. Kedves teremtménye ő Atyánknak, szinte nem akadt angyal, aki ne kedvelte volna.
- Mesélj, mi történt fent, amíg távol voltam? – faggattam, ám sisakom most sem vettem le. Szinte állandó jelleggel páncélban voltam, alig-alig volt pillanat, amikor nem fedtem el arcom, s ennek egy oka volt: azonnal készen akartam állni, hogy a harsonaszóra indulhassak, ennyire lételememmé vált a harc. A Háború Angyala, így is neveztek sokan, lassan igazi nevem is kevés híján feledésbe merült volna, ha időközönként angyalszeretteim nem emlékeztetnek rá, hogy a titulusomon túl nevem is van: Adryel.

adryel, angel of war
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adryel

☩ Reagok :
9
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -