Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Game over or not? •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Sophia N. Haynes

Game over or not?  Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
80
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 20, 2020 11:54 am
Következő oldal

Ennyi. Vége. Kampec. Csúnya halálom lesz, de inkább a démon, mint a kutya. És a smucigja még utolsó kívánságot se enged, de legalább a halálom módját megválaszthattam volna. Ez igazán nem kerül sokba, elvégre nem millió dollárt kértem, vagy luxusautót, vagy hasonlót. Csak annyit, hogy inkább vele küzdenék meg, minthogy egy eb tépjen szét. Valamivel dicsőbb halál, minthogy egy állattámadás ért.
Meg legalább, ha valamikor a Pokolba kerülnék, Lucifer nagybátyám se fog kiröhögni, hogy ennyire béna hogy lehettem. Bár ez még mindig meglehet, még sose találkoztam vele, hogy következtessek, mit reagálna rám.
A piakészletének megcsapolását viszont még mindig fejemben tartottam, elő megmozdulásom lesz, ha most feldobnám a talpam a harcban.
- Úgyis Pokolra kerülök, ha végre elcsípitek Amarát, nagyapu testvérét. De hogy már megint egy démon… mit esztek rajtam ennyire? – tettem fel a fogós kérdést, ami már rég óta mozgásban tartotta agytekervényeimet.
- Csak félvér vagyok, nem teljes angyal – tettem hozzá, hogy értse, miből fakad csodálkozásom, némi undorral vegyítve.  Hogy ezeknek minden szemét jó, nem nézik, mit esznek… ej, ej, Lucifer, nem lesz ez így jó.
Na, azért mégis válogatósabbnak tűnik a „kis” aranyos. A lelkem pont nem érdekli, hah. Pedig még az a legjobb részem.
- Nem tudod, mit szalasztasz el – még viszonylag tiszta, ha nem számítunk hozzá egy-két apróságot. – Azt hittem, legalább a halálom módját megválaszthatom, mielőtt pokolbéli nagybátyámhoz járulnék.
Minek is titkoljam, hogy miféle vagyok, nem igaz? Talán ezzel némileg még húzhatom az időt, mielőtt nekem esne, és megtisztel azért annyira, hogy ha már lúd, legyen kövér.
- Rendes harcban győzz le, légyszi, aztán utána nagyjából azt csinálsz velem, amit akarsz. Úgyse leszek magamnál. – Legyen csak kegyes hangulatában, ennyi igazán nem nagy ár a halálomért, ha már úgyis valószínűleg meg fogok halni, mert jóval erősebbnek tűnik nálam. Ebbel együtt meg pláne.
- Az apámnak legalább azt a hírt vigyék, hogy harcban győztek le, és nem állat tépett szét. Azt már eljátszották egyszer Józseffel – Nem lépnék a nyomdokaiba, a végén plágiummal vádolnának.
- Hé! – morrantam fel, s megborzongtam, ahogy végignyalt bőrömön. Hideg futkosott tőle a hátam. Ajjaj. Lehet, érdemesebb lett volna az ebre szavazni?
- Minden kajának ilyen ígéretek járnak? – próbáltam húzni a dumával az időt. Hátha. Álmodozni azért még csak szabad, nem? Bár lehet, nem éri meg, csak rontok a helyzetemen.
Azért nem fogom olcsón adni az irhámat, nem hozhatok szégyent a véremre, nem?

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

For where your treasure is
there your heart will be also˙
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

Game over or not?  Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
50
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 20, 2020 8:32 am
Következő oldal

Szerencsétlen tollas, rossz helyen kószált, rossz időben, az ő szerencsétlensége azonban az én és a pokoli dög szerencséje. Kiszagoltuk együtt, mint vadállatok a prédát és élvezzük becserkészett vergődését. A mocskos szó nem sérti a fülem, halottam én már cifrább megnyilvánulást is, bár talán egy félig magasztos lénynek nem kellene így beszélnie, hiszen oda az áhítat. Legalábbis Seymour eléggé meglepetten pislogott odabent, hiszen egyáltalán nem ezt várta. Hát mit vártál? Imákat, zsoltárokat, esetleg dicshimnuszt? Ez egy féllény, nem jár neki más a világban csak megvetés, mert valaki gyarlóságának a nagyon is valóságos, kézzel fogható, megérinthető bűne. Már az angyalok sem a régiek, oly könnyedén csábulnak egy buja ölnek, egy sármos mosolynak. Kiábrándító, nem igaz?
- Ejnye, valakinek ki kellene mosni a száját. – állapítom meg, bár a mocskos száj, aligha szentségteleníti be az ízét, nem lesz tőle keserű, bár valahogy a tiszta ártatlanságot megérinteni nyelvvel, ízlelni, leszopogatni róla, bemocskolni valahogy sokkal mulattatóbb, de így is éppen megteszi. Minden porcikája hívogató és csábító, kívánhatnék-e többet? Mondjuk egy harapást, az igazán jól esne, hát még egy kicsit közelebb megyek.
Elkuncogom magam,még a félvéreknek is volna utolsó kívánságuk? Gúnyolódik rajta a jókedv, kineveti botor reménykedését.
- Ohh kedvesem, jelen pillanatban a lelked egy cseppet sem érdekel. – mihez is kezdenék vele, addig míg a pokol zárva tart. A lélek csak akkor gyönyörű és értékes, ha elkárhozik, ha van hová elkárhozni és szenvedni az idők végezetéig a bűneiért, sanyargatása akkor élvezet, de így… Most jobban érdekel a kagyló puha húsa, mint a benne rejlő igaz gyöngy, mely lehet piszkos, vagy éppen patyolat, annyira nem számít.
- Nem teljesítek utolsó kívánságokat, hiszen nem dzsinn vagyok és nem is a mesebeli aranyhal, de azért csak kívánj, hátha kegyes hangulatomban vagyok. – a pokolkutyával ellentétben, aki acsarogva, morogva vetné is magát a zsákmányra, a suhintásra azonban távolságot tart, mert még az oktalan állat is felismeri a fém penge ezüstös táncában a veszélyt. Bár ezekkel a csapásokkal aligha találna el a félvér bármit is, így én még közelebb lépek, megragadva az egyik szárnyát rántom magamhoz, nehogy mégis menekülésre adja a fejét. A keményebb tollak felhasítják kezemen a bőrt, míg a puhábbak engedelmesen cirógatják tenyeremet. Milyen jól esne eltörni.
- Én sem hoztam, se kést, se villát. – mímelt szomorúság rezeg hangomban. – Remélem nem azért tart majd modortalannak, mert úgy eszem, mint egy állat. – szimatolok a tarkójába, nyelvem hegyével érintem, cirógatom a bőrt a hajtövekig, aztán Ízlelgetve dörzsölöm szájpadlásomhoz. – Nem kell aggódni, ez jobban fog fájni, mintha az eb tépne szét. – ígérem jókedvűen.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

☩ Történetem :
☩ Reagok :
80
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 18, 2020 7:33 pm
Következő oldal

Beelzebub & Sophia
Final Cutdown
 ~San Francisco közelében valahol~
Ennyi. Vége. Kampec. Csúnya halálom lesz, de inkább a démon, mint a kutya. És a smucigja még utolsó kívánságot se enged, de legalább a halálom módját megválaszthattam volna. Ez igazán nem kerül sokba, elvégre nem millió dollárt kértem, vagy luxusautót, vagy hasonlót. Csak annyit, hogy inkább vele küzdenék meg, minthogy egy eb tépjen szét. Valamivel dicsőbb halál, minthogy egy állattámadás ért.
Meg legalább, ha valamikor a Pokolba kerülnék, Lucifer nagybátyám se fog kiröhögni, hogy ennyire béna hogy lehettem. Bár ez még mindig meglehet, még sose találkoztam vele, hogy következtessek, mit reagálna rám.
A piakészletének megcsapolását viszont még mindig fejemben tartottam, elő megmozdulásom lesz, ha most feldobnám a talpam a harcban.
- Úgyis Pokolra kerülök, ha végre elcsípitek Amarát, nagyapu testvérét, akkor meg nem mindegy, hogy beszélek? Kár volna szentet játszanom, amikor nem vagyok az. De hogy már megint egy démon… mit esztek rajtam ennyire? – tettem fel a fogós kérdést, ami már rég óta mozgásban tartotta agytekervényeimet.
- Csak félvér vagyok, nem teljes angyal – tettem hozzá, hogy értse, miből fakad csodálkozásom, némi undorral vegyítve.  Hogy ezeknek minden szemét jó, nem nézik, mit esznek… ej, ej, Lucifer, nem lesz ez így jó.
Na, azért mégis válogatósabbnak tűnik a „kis” aranyos. A lelkem pont nem érdekli, hah. Pedig még az a legjobb részem.
- Nem tudod, mit szalasztasz el – még viszonylag tiszta, ha nem számítunk hozzá egy-két apróságot. – Azt hittem, legalább a halálom módját megválaszthatom, mielőtt pokolbéli nagybátyámhoz járulnék.
Minek is titkoljam, hogy miféle vagyok, nem igaz? Talán ezzel némileg még húzhatom az időt, mielőtt nekem esne, és megtisztel azért annyira, hogy ha már lúd, legyen kövér.
- Rendes harcban győzz le, légyszi, aztán utána nagyjából azt csinálsz velem, amit akarsz. Úgyse leszek magamnál. – Legyen csak kegyes hangulatában, ennyi igazán nem nagy ár a halálomért, ha már úgyis valószínűleg meg fogok halni, mert jóval erősebbnek tűnik nálam. Ebbel együtt meg pláne.
- Az apámnak legalább azt a hírt vigyék, hogy harcban győztek le, és nem állat tépett szét. Azt már eljátszották egyszer Józseffel – Nem lépnék a nyomdokaiba, a végén plágiummal vádolnának.
- Hé! – morrantam fel, s megborzongtam, ahogy végignyalt bőrömön. Hideg futkosott tőle a hátam. Ajjaj. Lehet, érdemesebb lett volna az ebre szavazni?
- Minden kajának ilyen ígéretek járnak? – próbáltam húzni a dumával az időt. Hátha. Álmodozni azért még csak szabad, nem? Bár lehet, nem éri meg, csak rontok a helyzetemen.
Azért nem fogom olcsón adni az irhámat, nem hozhatok szégyent a véremre, nem?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

Game over or not?  Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
50
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 11, 2020 9:45 am
Következő oldal

A hosszú élet átka az unalom, az ismétlődő történések, ugyanazok az elhangzó kérdések, melyek az eljövendőt firtatják.
Most hova megyünk? Most mit csinálunk? A halandók pánikot éreznek az ismeretlentől, félnek a meglepetésektől, hát nem csoda, hogy Seymour sem volt más, s elnyomva folyamatosan kérdezett, mert rosszat sejtett. Nem ítéltem el, de egyszerűen fárasztott, hát rácsaptam egy képzeletbeli ajtót, amit úgy kaparászott, mint egy kivert kutya.
Változatosság kellett, mert a halandók íze lassan már nem elégíti ki az éhséget, ízletesek, de egyhangúak, ugyanaz a lecsengés minden falat után. Kulináris élvezetre vágytam, vadászatra, hajszolásra, és valamire, ami kielégíti a gyomrom. Magam sem tudtam mit keresek, de valami mást, valami újat, s ebben a keresésben messzire cibáltam magammal Seymour testét. Messzire a biztonságot nyújtó városoktól. A pokol földre száműzött fenevadjaiból társamul szegődött egy pokolkutya, ő is jobb falatokat remélve követett. Én pedig nem küldtem el, végtére is, ha nem akad finomabb falat, egy kis hazai íz is nyújt némi változatosságot. Jó, ha a nassolni való elérhető közelségben van, szinte egy karnyújtásnyira. S hiába az állati ösztönök, melyek óvva intették az ebet, nem tágított mellőlem, mert valahol Seymour halandó testszaga mellett a jól ismert kénköves bűz vonzotta. Bár Seymourból szívesen belakmározott volna, s mi tagadás ismertem ezt az érzést, néha én is kedvet kapok egy-egy harapásra belőle, hiszen nem véletlenül került kiválasztásra általam. Ízletesnek tűnik, valakinek, akit érdemes betörni, megtörni, hogy aztán igazi csemege legyen. Olyan ő, mint egy csokoládéválogatásból a kedvenc, amit elsőre befalnál, mégis utolsónak hagyod. Bár a szüntelen nyüszítése miatt erős most a késztetés, hogy mégis előre vegyem, már éppen egy harapáson gondolkodtam, amikor a pokolkutya ocsmány fejét felemelve a levegőbe szagolt és morgott. Nah végre!
- Keresd! – s a ronda rém csak erre a parancsra várt, hogy szimatolva előre vesse magát, mutatva az utat nekem, amit én ráérős tempóval tettem meg.
Mindig ugyanazok a kérdések: ki van ott, ki az ott, van ott valaki? De abban a sűrűben amerre néz, csak a pokolkutya mocorog, s neszez, mert én kerülve a hátát veszem célba. A pompás szárnyak látványa étvágygerjesztő, ohh de szívesen kitépkedném egyenként azokat a tollacskákat, míg a húst… de ne szaladjunk ennyire előre. A pokolkutya még mindig magára terelve a figyelmet zörgött amott, míg én hátulról igyekeztem a legközelebb menni, hogy becserkésszem a finom kis tollast. Kár lenne elszalasztani, hm? Igazán nagy kár. Bár Seymourban a szárnyak, mint minden emberi teremtményben áhítatot váltottak ki, de nem volt mersze ellenem dolgozni. Félt a következményektől. Mi tagadás, volt rá oka. Nem szeretem, ha megzavarnak vadászat közben.
Amikor úgy ítéltem, hogy kellő távolságban vagyok, amit gyorsabban teszek meg, mint hogy meglebbenthetné azokat a pompás szárnyakat, vagy a pengét, ami óvatosságra intett, elvigyorodtam.
- Az ott egy pokolkutya, de amit keresel, mögötted van. – s erre várt az eb is, hogy kiugorjon rejtekéből, s a nő felé nyargaljon, akinek választania kell, vagy felém sújt kardjával, s akkor a kutya rávetve magát szétmarcangolja, vagy a kutyára csap le, nos abban ez esetben, meg én élek a kínálkozó lehetőséggel. Végtére is én is marcangolni akarom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

☩ Történetem :
☩ Reagok :
80
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 04, 2020 8:16 pm
Következő oldal

Beelzebub & Sophia
Final Cutdown
 ~San Francisco közelében valahol~
Nem gondoltam volna, hogy ennyire belefolyok majd ebe a háborúba. Mindig abban reménykedtem, hogy élhetek egy átlagos életet, ám csalódnom kellett. Az életem sosem volt átlagos. Félarkanak születtem, emiatt állandó üldöztetésnek voltam kitéve. Szinte sehol sem voltam biztonságban.
Zachriel maradt már csak nekem, mint egyetlen biztos pont az életemben, az őrangyalom, de őt is fel szerettem volna szabadítani a szolgálat alól. Azt akartam, hogy egy átlagos emberre vigyázzon, akinek még van esélye oda jutni, ahova én nem mehetek soha: a Mennybe.
A gyerekes viselkedésem, az, hogy álombuborékban ringattam magam annyi éven keresztül, többet ártott, mint használt.
A démonok vadásztak rám a vérem miatt, az angyalok megvetettek, mert féllénynek születtem. Az emberek sem bántak velem különbül. Néha megkérdeztem magamban az Urat, mert még, ha már halványan is, és megtört hittel, de mellette álltam: van-e remény a számomra, hogy tartozzak valahova?
Ilyen gondolatokkal a fejemen indultam el sétálni, fegyvereim természetesen nálam, újabban semmit se bíztam a véletlenre. Egyre több halál és szenvedés szemtanúja lettem, ami ráébresztett, hogy nem játszhatom tovább a struccmódszert. Nem tehetem meg, főleg azok után nem, hogy még mindig van, aki hitt bennem.
- Ki az ott? – a hirtelen neszre azonnal előrántottam angyalpengémet, amit még Forthan adott, hogy ne legyek teljesen védtelen.
Szárnyaimat kitártam, hogy szükség esetén a levegőben keressek védelmet.
Szép, szürke tollazat, mindössze ez az, amiben hasonlítottam angyali felmenőmre. No meg, szinte haszontalan képességem, de nem érzékeltem angyali jelenlétet.
Csak ne démon, félvér, vagy ember legyen. Nem sok kedvem volt gyilkolászni, de muszáj, ha az életem a tét. Nem adom én olyan olcsón magam.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

☩ Történetem :
☩ Reagok :
80
☩ Multi :