Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• New York, Belváros •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Abaddon

New York, Belváros Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
310
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 8:08 pm
Következő oldal

Belial & Abaddon
──────────── ────────────
« Szószám; ide • Zene; Diamond Ring
Mint két üzlettárs, úgy ücsörgünk kellemesen sütkérezve a tavaszi nap sugarai alatt, kávét szürcsölgetve, mintha csupán az Apple árfolyamokról tartanák eszemecserét. mintez a törmelékkel szőtt utcán, a háttérben romos épületekkel egy üresen álló kávézó egyetlen vendégeiként, kissé szürreális látvány. - Nem kedvelem az afféle paripákat, maradok a magaménál. - Jegyzem meg röviden némi humorral fűszerezve. Hallom szavait s magam is vállat vonot. - Nekem mondod... Bár, hogy egészen őszinte legyek nekem aztán édes mindegy, csak Amara vesszen. Angyalok felfele, mi pedig lefele, nekem a régi kerékvágás teljesen megfelelt. - Felytem ki véleményem a témáról, s hogy miért fedek fel egy lapot előtte? Mert kíváncsi vagyok a másik, hogy áll a témához. - Túl sok opciónk nincs... volt szerencsém Amara hoz, megmutatta mire készül, mekkora erővel bír, mondjuk úgy testközelből érezhettem. - Gondolok vissza a Pokol észak keleti régiójára, a Lelkek erdejébe, első találkozásunkra. - Eleinte úgy voltam, hasznos szövetséges volna... de miután rájöttem mit akar igazán, nos letettem róla. Azóta azt kutatom, hogy győzhetem le. Hát erre jutottam. Körülnézve a világban a jelenlegi helyzetre, egy próbát megér minden mende monda. - Emelem meg kissé poharam hogy kortyolhassak mondandóm végén. - Értem, információ, tudod az bizony hatalom. - Mosolyodok el parányit, majd bólintok. Adnom kell, hiszen az összefogás csupán így kezdődhet el bármelyik irányba is. S valami azt súgja az elöttem ülő is hasonlóként gondolkodhat. Persze kitudja. - A kapuk... nos arról nem sokat. Bezárultak, csak úgy mint a Mennyek kapuja. Se fel se le. Itt ragadtunk mind, és ha jót akarsz akkor vigyázol a bundádra mert ha most elpusztítanak akkor bíz végleges, nincs hova visszatérni, sebeket nyalogatni. - Bár gondolom erről Ő is tudott, de azért érezze testvéri gondviselésnek, hogy megjegyeztem. Egyelőre nem tudom a bizalom melyik fokán állunk így azt a részletet, hogy Lilith Nővéremmel volt egy kis afférunk amelyben a kapuk kulcsának egy darabját bíz megszereztük, nos még meg nem osztom, egyelőre megtartom magamnak ezt az információt, ennyire nem vagyok őrült, egyelőre. - Mód bizton akad, hogy kinyíljon ha bezárták valahogy, csak úgy mint a Mennyeknek is van kulcsa, a Pokolnak is kell legyen valahol. - Az igazat mondtam, abszolúte, mert valóban így van, arról nem esett szó s kérdés sem hangzott, miszerint az egyik darabja éppen nálam van. Persze az is lehet, hogy az az egész vakvágány, már csak ezért sem látom értelmét meg megosztani senkivel, utána kell járjak előbb... - A Sötétség, nos, csak azt tudom mit akar. A semmit. A tökéletes, végtelen, semmit. Eltörölni mindent és mindenkit úgy mintha nem is létezett volna soha. Halandókat, angyalokat, démonokat. Mindent semmivé tenni. - Kortyolok újat s így már a végére is érek lassan italomnak. - Akkor most Te jössz, mivel tudsz szolgálni ami hasznos lehet? - teszem fel a kérdést, lássuk a fivér mivel tud előrukkolni a közelmúltból, vajon mivel tengette idejét az utóbbi időben.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

New York, Belváros YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
New York, Belváros WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
209
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 11:08 am
Következő oldal

Miután a kapuk bezárultak
Abaddon & Belial
Gőzölgő kávém felett figyelmesen hallgatom a démon szavait, ahogy lényegretörőn összefoglalja a közelmúlt történéseit. Hamar világosság válik miért nem húgom méltóztatott eljönni soron következő találkánkra. Ashtaroth elgyengült és magányba burkolózott, a Pusztító pedig felismerte a lehetőséget és okosan lépett. Hát így kell ezt. A démoni dráma hallatán csak a szemeimet forgatom. Hallottam erről az Asmodemus-os ügyről ezt azt, de nem gondoltam, hogy ilyen mély a dolog.
-Milyen váratlan fordulat....ezek szerint ezentúl te ülöd meg Ash lovát. - sunyin vigyorodom el kávés csészém mögül, s közben felhörpintek egy korty kávét, mielőtt forró italom ismét magam elé teszem. Nem tűnik úgy, mintha bármilyen mértékben is zavarna a változás, már ami a Háború helyét illeti. Édes mindegy nekem melyik démon seggeli meg a "szomszéd lovát" egészen addig míg az én lovamra nem vetnek szemet. A démonpajtás más figyelemre méltó infóval is szolgál. Magasra ívelő szemöldököm elárulja, hogy némileg meg is lepnek szavai.
-Együttműködés lovasok és arkok között...hm.... - emésztem kicsit a gondolatot. Nyilvánvaló, hogy nem egészen vagyok tisztában a jelenlegi helyzetünkkel, noha sejtéseim persze vannak.
-...elég nagy gáznak kell lennie, hogy megoldásként egyáltalán szóba jöjjön a közös munka gondolata. - jegyzem meg halvány mosollyal, de nem adom jelét, hogy elzárkóznék bármilyen ötlettől. Közben egy hosszabb pillanatra eltűnődöm, vajon rám nézve ez mit is jelentene azok után, amit Raguellel tettem. Van egy olyan sejtelmem, hogy nem menne egészen zökkenőmentesen a közös munka. Azt is megtudom, hogy Mammon öcsénk ládarabsága is véget ért. Micsoda szerencsés véletlen. El is döntöm, hogy hamarosan meglátogatom frissen szabadult fivéremet, biztos akad majd mesélni valója, én pedig szívesen hallanék a ládában töltött időkről.
-Azért kerestem, hogy segítsen felvenni a fonalat... - ismét számhoz emelve a csészémet válaszolok Abaddon korábbi kérdésére.
-...ha valami érdekelt, tőle informálódtam. - teszem hozzá nem titkolva, hogy Ashtaroth remek infóforrás volt számomra, majd kortyolok egyet.
-Szóval...mivel ő már nincs, így tőled kérdezem: mi történt a kapukkal és mit lehet tudni erről a .....Sötétségről? - érdeklődöm újdonsült fivéremtől. Persze a szóbeszédek eljutottak hozzám, én mégis egy kompetensebb szájából akartam hallani a tényeket. Azt azért gyorsan leszűrtem, hogy a Sötétség nem szarral gurigázik. Komolyan kell venni. Mi sem lehet erre nagyobb bizonyság, mint közvetlen környezetünk. Elég csak körbetekinteni, a pusztulás magáért beszél.

zene: nincs || szószám:358  || üzenet: nincs ||

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Don't get too close; it's dark inside.
It's where my demons hide.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

New York, Belváros Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
310
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 21, 2020 4:55 pm
Következő oldal

Belial & Abaddon
Ráérős lépteim végül elérik céljukat, a kicsiny sarki kávézót. Régi ismerős alakja bújik meg az újságpapírosa mögött. - Rég illettek ezzel a névvel. - Kúszik parányi mosoly orcámra, Ó a régi szép idők. De nem nosztalgiázni jöttem. Csupán újabb mosoly reakcióm azzal kapcsolatba, hogy másra számított, miközben helyet is foglalok. S már érkezik is a kérdés mi nyilvánvaló volt. Kényelmbe helyezem magam s úgy válaszolok. - Nos, tudomásomra jutott, hogy a Sötétség legyőzéséhez szükség van a lovasok s az arkangyalok együttes erejére. Igaz vagy sem, a jelenlegi helyzetben minden eshetőséget meg kell ragadjunk. Ashtarothoz fordultam ez ügyben, de remeteségbe vonult, Asmodeus elvesztése s a Pokol bezárulása nem volt rá jó hatással... Hát kihívtam párbajra, a tét a Háború ereje volt. Legyőztem, így rám bízta. Szükségszerű lépés volt. - Röviden, tömören. A gőzölgő pohár kávít egy bólintés kíséretében fogadom is s kortyolok míg Ő a dolgokat emészti, feldolgozza, vagy mit kezd velük. Bánom is én, tények, szükségszerű lépések. Majd folytatom mondandóm miutá a kávéból kortyoltam. - Ez által e dolog téged is érint Belial. Szükség van minden erőre. Mammont szintén kiszabadítottuk, igaz csupán melléktermék volt, de végül is a lényegen nem változtat. Minden erőre szükség lesz, majd ha elül a por foglalkozunk az egyebekkel... - Fejtem ki álláspontom. - Szóval, miért kerested a Háborút? - Fordítom vissza immár a szót irányába, most rajta a sor, kíváncsian várom miért is volt oly fontos ez a találkozó. Közben azért a kávét ha már így alakult hát el is fogyasztom. Fura, ránk semmi ilyesminek nincs semmi hatása. De minél többet vagyunk a földön annál több szokást veszünk át. Meg hát, az ízek, az érzések, lássuk be nem rossz dolgokat kaptak a halandók s ha már így alakult, hát miért ne használnánk ki nemde?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
209
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 02, 2020 7:01 pm
Következő oldal

Abaddon & Belial
Belphegorom kértem, hogy személyesen gondoskodjon róla, üzenetem eljusson a második lovashoz. Találkozónk helyszínéül egy olyan helyet választottam, ahol már többször megfordultam az évek alatt. Meglehetősen kellemesnek találtam, a belvárosban volt, mégis félreesett a nagyváros zajától, akár egy csendes sziget. A várost elért pusztulás után viszont ahogy a többi hely, ez is vesztett a varázsából. Ennek ellenére még mindig tökéletesen megfelelt egy rövid találkára, amit drága kishúgommal terveztem itt megejteni. Személyzet híján magam készítek kávét a felfordulásban, majd az egyik épen maradt asztal mellé telepedve foglalok helyet. Míg a démonnőre várakozok találok egy újságot, amibe sikerül kissé elmerülnöm, bár a szokásos híreken kívül semmilyen figyelemreméltót nem olvasok. Léptek tartanak felém, ám hamar feltűnik, hogy ezek nem Háború közeledtét jelzik. Az újság mögül felpillantva szembesülök, hogy Astharoth bájos arcocskája helyett egy másik pokolbéli pofa tűnik fel a romok között. Először nem gyanakszom, hiszen démonok mindenhol vannak. Bárhol, bármikor felbukkanhat egy pokolszökevény minden különösebb ok nélkül.
-Ohh, Abaddon, a Pusztító. -  figyelmem felé fordítom az ismerős arc láttán, a kezemben lévő újságot pedig összehajtogatom és magam mellé rakom. Olyan sokszor nem sodort minket össze a sors, de ahhoz elégszer, hogy még a nevét is meg tudjam jegyezni, ami nálam igen nagy szó, tekintve milyen rémes névmemóriával áldott meg a Főnök.
-Határozottan másra. - vallom meg őszintén, miközben bólintok helyfoglalására. Bár azt hiszem meglepettségem az arcomra van írva. Felszökik a szemöldököm, mikor közli, hogy húgocskám már nincs szolgálatban. Ez a mondat a démonnőre nézve nem sok jót sejtet.
-Előbb válaszolj te! Mi történt Astartoth-tal? - kérdezem kíváncsian. A végkifejlet elég nyilvánvaló, Háború alól kirántották a lovát, és ezentúl másik segg fogja megülni azt a paripát, mégis érdekelnek a részletek. Hogyan is történhetett meg ilyesmi? Érdeklődésemet természetesen nem a testvéri aggodalom vezérli, sokkal inkább az, hogy kitudjam húgom bukásának okait, és hibái tudatában elkerüljem, hogy én is hasonló sorsra jussak. A ranglétra ezen a fokán ajánlatos az elővigyázatosság, fél szemet nem árt a démonpajtásokon tartani. Hiszen sosem tudni, mikor lendül egy lelkes kéz, hogy letaszíthasson. Hátam mögül előveszek egy másik poharat és megtöltöm friss, még gőzölgő kávéval, majd elé csúsztatom. Ashe-nek tartogattam, de mint nyilvánvalóvá vált, ő nem fog eljönni, így a kávéadagja mondhatni felszabadult.

zene: nincs || szószám:357  || üzenet: nincs ||

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

New York, Belváros Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
310
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 29, 2020 2:21 pm
Következő oldal

Belial & Abaddon
Szükségszerű lépések egyike, A Hábirú erejének megszerzése. Ha a szóbaszéd nem csal, szükség lesz minden erőre. Elkélt a gyűrű ereje, hogy a terv utolsó része is révbe érjen, mégpedig, hogy győzelmet arassak a hajdani Háború felett. Ő most alkalmatlan, így hát mondhatják jó páran, hogy végül is a közjót szolgáltam. Én szimplán úgy gondolom: Célom elértem. Mint említettem, szükségszerű lépések egyik. De idő nincs örvendezni - s nem is szokásom - már a következőkön járatom gondolataim hiszen akad még bőséggel. Például az Angyal, mindenképp vissza kell hozzuk eredeti énjébe, nem kerülhet a tudás a Sötétség kezére.
Belphegor, üzenettel keresi s a címzett pedig nem más mint a Háború. Ezekben az időkben bizony nincs idő ceremónikra s kinevezési szertartásokra, így nem túl sokaknak jutott tudtára, hogy a Háború immár másik lovon szeli a csatamezőket. Az üzenet eljut hozzám így hát lépteim a belváros irányába vezetnek. Úgy tűnik a szunnyadók ébredezni látszanak, nem az első az utóbbi időben, hogy fajtársak utánam kutatnak. A mindenki talán erős túlzás volna, de néhányan tán mozgolódni látszanak, tán ráébredtek, hogy a struccpolitika nem működőképes a jelenlegi helyzetben. No persze ki tudja az aktuális érdeklődő éppen mit akar. Járjunk hát utána.
Egykor zsúfolt éttermek, üzletek melyek manapság szinte üresen tegnenek. A sosem alvó város csupán szellemképe hajdani Önmagának. No persze azért lakói így is bőséggel akadnak. Alakom ráérősen közelít az utca sarkán lévő kicsiny kávézó felé. Egyetlen amgányos fickó ücsörög nyugodalmasan a teraszon jelenleg, újságot olvasgatva. Jobbom kényelmesen zsebredugva haladok felé. - A pincér hozhatna nekem is egy kávét. - Jegyze meg mikor kellő közelségbe érek, persze ha rám tekint orcámon láthatja azt a parányi kis humorkezdeményt melyet e mondattal óhajtottam elindítani, lévén a kávézó vélhetően elhagyatott. Vagy ha mégsem úgy jöhet a fekete nedű. Szimplán nem szeretem a tipikus belépőket. - A jó öreg Belial. - Lépek közelebb rátekintve ülő alakjára. Ha nem is minden esetben személyesen de azért a pokolfattyak ismerik egymást, legalább is a magasabb rangúak mindenképpen. Kezemmel mutatok a vele szembeni székre engedélyt kérve a helyet foglalásra. - Gondolom másra számítottál. - Mosolyodok parányit de csupán míg tomporom nem érinti a széket és helyezkedem kényelembe. - Ashtaroth már nem teljesít szolgálatot. Miért kerested a Háborút? - Vágok a közepébe, tudjátok, szokásom...
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
209
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 25, 2020 5:15 pm
Következő oldal

Abaddon & Belial
Miután nagy bánatomra az angyaltesók megszöktették Harmóniát ezzel elrontva a játékomat, és Lucifer tudomására jutott szeretett kishúga elleni gaztettem, jobbnak éreztem kereket oldani és az emberek közt eltölteni egy kis időt, megvárni míg kicsit lecsihadnak a kedélyek. Épp valahol egy Isten háta mögötti helyen tengődtem, amikor tudomásomra jutott, hogy valami történt odahaza. Vissza akartam térni, de azt mondták, nem lehet. Nem csak én, senki démonfia nem képes alászállni a Pokolba. Nem akartam elhinni, hogy ez igaz lehet, de azzal kellett szembesülnöm, hogy mégis. A Pokol kapui egyik napról a másikra bezáródtak és minden lakója a felszínre került. De nem csak mi szívtuk meg, azt beszélték, hogy a Mennyország kapui is becsapódtak és az összes tollfészek száműzve lett odafentről.  Most pokolszökevényekkel és égi tollaskákkal vannak tele a városok utcák. Bizalmasomat már korábban New York-ba küldtem, hogy felkutasson nekem egy angyalt, pontosabban egy bukottat, aki a nagy segítségemre lehet terveimben. Ezért magam is New Yorkba utaztam, ám odaérve a város nem egészen úgy nézett ki, mint ahogy emlékeztem. Mintha a világvége az utcákra költözött volna, hatalmas volt a felfordulás és a káosz. Volt benne valami számomra lenyűgöző. Ugyanakkor...szokatlan jelenség, amiről szerettem volna erről többet tudni, ezért üzenetet küldtem kishúgomnak, hogy ideje újra találkozunk. Bíztam benne, hogy neki vannak információi a most zajló eseményekről. Elvégre ő mindig jól informált volt. Hogy biztosan célt érjen az üzenet Belphegort bíztam meg a feladattal, menjen el Háborúért.
Napokkal később New York romos belvárosának egy csendes kis kávézó teraszán üldögélve várom, hogy Astharoth ideérjen. Közben a helyi újság pár héttel ezelőtti számát lapozgatom, miközben egy bögre forró kávét kortyolgatok, amit magam vadásztam a pult mögül.

zene: nincs || szószám:268  || üzenet: nincs ||

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas