Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Sophia N. Haynes

Sophie otthona Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
79
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Today at 10:53 am
Következő oldal

Falling into the Darknes
név&&név zene  • Credit:
Bizonyára, ha valaki látná az angyali körökből, hogy mi a jó szagút művelek, megütközne a hirtelen pálfordulásomon. Őszintén? Nem láttam semmi kivetnivalót egy démon befogadásában, sőt, valamiért az az érzésem támadt, hogy inkább engednem kéne a kísértéseknek, semmint továbbra is adni az ártatlan angyalkát. Nem kéne álszenteskednem, hisz tollfosztottam egy angyalt, szerepet játszottam nem kicsit a halálában, akkor meg mit cidrizek még mindig azon, hogy az a nyavalyás démon megölte?
Majd találok magamnak más szórakozást, ha nagyon unatkoznék. Azt már rég elfogadtam, hogy ha élek, ha halok, akkor se fognak befogadni igazán az angyalok soha. A szemükben mindig csak egy szálka leszek, akinek a létezése is bűn. Már nem érdekelt, hogy meg akarjak felelni nekik. Új cél után kutattam, új értelmet kerestem a létemnek.
Többé nem bújok meg apám árnyékában, nem fogom emlegetni se. Ő se keres engem, akkor meg? Biztos ő is rájött, hogy még lehet megbocsátás, ha kellőképpen megbán engem. Anyám is lazán lemondott rólam. Sose tartoztam igazán sehova, se az emberekhez, sem pedig az angyalokhoz.
Ezért kissé furán is érintett, hogy  egy démon szinte csontropogtató ölelésben részesített.
- Őőőő… nincs kicsit alulöltözve? – kuncogtam. – Ne szerezzünk neki egy parókát?
A koponyával beszélget… és még neve is van, behalok rajta. – Azért nagyon ne mutogasd, ha nem akarsz Michael elé kerülni és meghalni. Ez ugyan semleges terület, de sose tudni.
- Ó, Luciferre gondolsz? – vigyorodtam el. Valamiért egyből rá gondoltam, mint főnök, hiszen ő a Pokol Ura.
- Házavatót? Benne vagyok, de legutoljára valaki más ágyában kötöttem ki, amikor khm, felöntöttem a garatra. – Azt az égést még élek, nem felejtem el. De ha halok se, szerintem.
- Rád bízom, nem vagyok nagy piaszakértő. Vodkával kötöttem legutóbb szorosabb ismeretséget, a borokat valamivel jobban ismerem. Talán egy-két pezsgőmárkát – nem voltam nagy italozós, de oda se neki.
Úgyis mindegy. – Eddig te vagy az első démon, aki nem akar tőlem úgy semmit megszerezni vagy engem megenni. Erre érdemes inni.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

For where your treasure is
there your heart will be also˙
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
13
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 9:19 pm
Következő oldal

Sophia & Belphegor

E
l jött ez a nap is. Ismét lakást kell cserélnem. Belial még nem szólt, hogy készen lenne a lakosztályom, pedig jobb lett volna egyből oda menni. Az éjszaka folyamán összecsomagoltam, kitakarítottam délelőtt, kifizettem a bérlemény maradék árát -igen jó kislány vagyok- és elindultam felkeresni Sophia-t. Kiadó szoba, nem is leszek egyedül, pont jó most. Kell egy kis változatosság. Adolfot a hónom alá csaptam, sport táskámat a vállamra dobtam, nincs sok cuccom, mivel folyamatosan változtatom a lakhelyem. Csak a legszükségesebbek vannak. Többnyire ruhák. Megsimizem kedvenc kis koponyám homlokát és kilépek az utcára. Délutánra jár az idő, tűsarkúm ütemes kopogással jelzi, hogy haladok. Út közben betérek egy üzletbe és vásárolok egy két dolgot. Mondjuk alkoholt, igen az kell, fontos. Na meg egy két apróság még, kajának való, nasi aztán haladok is tovább. A házhoz érve megnyomom a csengőt és amint a lány kinyitja az ajtót széles vigyorral üdvözlöm.
-Na jó nagyot Csajszi.-dobom le a motyómat és megölelem a félvért. Ha ezt valaki látná a belsőbb körökből ujjal mutogatna rám. De hát hova sz@rjak hogy el ne lopják? Ha beljebb invitál a másik akkor beljebb lepakolok és hagyom hogy körbe vezessen. Végül a konyhában állunk meg én pedig kényelembe helyezem magam az egyik széken. Hallgatom Sophie csacsogását, majd bólintok, hogy értettem. Adolfot magam elé teszem az asztalra, majd a lányra nézek.
-Ugye ő nem fog zavarni? Imádom, tök jó hozzá csacsogni. Egyszer próbáld ki.-fordítom felé a koponyát és vigyorogni kezdek. Chipset? Ahh, nem. Megrázom a fejem.
-Elrontja az alakom és nem tudom meghódítani a főnit, ne hülyéskedj.-kacagok fel, majd felpattanok és a táskámba túrok, előveszem az italokat és diadalittas mosollyal szambázok vissza Sophie-hoz a konyhába.
-Van egy jobb ötletem. Tartsunk házavatót.-mutatom fel az üvegeket. Van egyszerű bor, egy kis gyomor keserű és még egy jó fej absinthe is, pedig utóbbihoz nagyon nehéz hozzájutni. Érdeklődve várom a lány reakcióját, de közben már a szekrényeket kutatom, hogy hol találok poharat.
-Melyiket kezdjük meg?-tekintek még felé, mikor megtalálom a poharas szekrényt.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

☩ Történetem :
☩ Reagok :
79
☩ Multi :
Adryel
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 7:47 pm
Következő oldal

Belphegor&Sophia

Új élet, új kapcsolatok. Máris találtam jelentkezőt a kiadónak hirdetett, fölösleges vendégszobára. Mégis milyen vendéget fogadnék én egy szál magamban? Apám sem keresett egy jó pár éve már, amióta elhagytam New Yorkot. Talán csalódott volna bennem? Vagy messziről figyeltet? Nem tudom. Semmi hír nem érkezett felőle. Zachék felől se, ami egyfelől nyugtalanító volt, másfelől hirtelen alig tudtam mit kezdeni ezzel az óriási, nyakamba szakadt szabadságérzettel.
A magam ura, pardon, asszonya lettem. A hölgy átmenetileg költözik csak hozzám, de nem bánom, plusz bevétel addig, amíg álláshoz nem jutnék. A könyvtárosdiból világos, hogy nem lesz egy életbiztosítás, elvégre apokalipszis helyzetben ki az a hülye, aki olvasással töltené a szabadidejét?
Az világos, hogy valamit kezdenem kéne az életemmel. De mit? Az angyalokra többé nem akartam támaszkodni. Annyira a démonokra sem, de, ha már úgyis elindultam lefelé a lejtőn, akkor miért ne? Legalább lesznek majd ismerőseim a Pokolban.
Vajon mit szólna Lucifer bácsikám, ha… vajon ő elfogadna? Belial végül is azt mondta legutóbb, hogy a démoni közösség igen csak befogadó.
- Na, látom, máris kényelembe helyezted magad. A nappali, konyha, fürdő, ezek közös helyiségek, nyugodtan használd őket, a hűtőben fele hely a tied – informálom, elvégre a rezsi ára benne van a teljes bérleti díjban.
- Ha pedig beszélgetni szeretnél, csak szólj nyugodtan – közben a konyhaszekrényhez lépdeltem, hogy levegyek némi nassolni valót.
- Szereted a chipset? – érdeklődtem.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

For where your treasure is
there your heart will be also˙
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

☩ Történetem :
☩ Reagok :
79