Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Athlan

Flavia Nrumah Tenor
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
115
☩ Rang :
Rang nélküli
☩ Multi :
Nincs
☩ Play by :
☣ Jord Liddell ☣
☩ Korom :
687
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 31, 2020 11:44 pm
Következő oldal

Flavia Nrumah
Beregisztrált
Rang • Nincs
Play by • Nathalie Emmanuel?
Kora • 20 - 40
Karakter információRégen nem gondoltam volna, hogy szövetkezek egy halandóval, hiszen voltam olyan makacs, hogy mindent egyedül akartam megoldani. Mára azonban - sajnos - be kell látnom, hogy a fajtád olykor eléggé hasznos tud lenni, főleg ha időt és energiát spórol nekem. S hiába vagyok démon, egyáltalán nem szerzek be bizonyos dolgokat olyan egyszerűen, hiszen a jelenben még haza sem tudok menni a Pokolba, így abból kell boldogulnom, amit a felvilágon találok. Alkímiai szempontból pedig siralmas a helyzet... Még jó, hogy rábukkantam egy leányzóra, akivel alkut kötöttem. Te voltál ez a lány, és a Te helyzeted is szörnyen siralmas volt.
Minden akkor kezdődött, amikor megtaláltalak az erdőszéli kunyhódban félholtan. Akkor még fogalmam sem volt, mi történhetett Veled, s úgy voltam vele, hogy miért érdekelne egyáltalán? Aztán megéreztem egy különös illatot, mely a pincédhez vezetett. Elhiheted, majdnem dobtam egy hátast a látványtól! Tele volt minden növényekkel, de nem is akármilyen módon! A hatalmas pince különböző szegletében számtalan ritka növényt, gyógynövényt, füveket tartottál, pontosan olyanokat, melyeket mindig is nagyon nehezen szereztem meg, ha köztetek jártam. Erre tessék! Összesodort a Sors egy olyan halandóval, akinek ott van minden a pincéjében! Azonban ha elloptam volna Tőled őket, azzal mit sem értem volna, hiszen utána újra kifogytam volna belőlük. Így hát felgyógyítottalak, majd jobban beléd másztam, hogy megláthassam, mekkora a tudásod. A hatalmas pedig enyhe kifejezés arra, ami a fejedben van. Szerintem nincs olyan földi növény, aminek ne ismernéd a hatását. Tele van a kunyhód könyvekkel, s bár nem tudom, hogy ott is laksz, vagy a boszorkányságaidat űzöd csupán ott, de én a biztonság kedvéért telepakoltam a helyet védőrúnákkal. Te és én pedig alkut kötöttünk. Szépen nevelgeted őket tovább, s ha kell valami, odaadod nekem. Én pedig cserébe olykor hozok vizet és ételt Neked, illetve ha bajba kerülsz, egy szó kimondásával odahívhatsz magadhoz. Ennyi. Egyszerű, de nagyszerű. Látszólag. Az már más kérdés, hogy valóban boszorkánynak gondolnak Téged, hiszen még az apokalipszis előtt is egy bolond lánynak tartottak, aki mindenfélével kísérletezik, s mindenfélét alkot az üstjében. Jót, és rosszat egyaránt... Ám ez már a Te dolgod, egyelőre nem találkoztunk még olyan sokat, hogy jobban megismerjem, miket művelsz Te ott a pincében. Ám ami késik...

A PB szabadon alakítható, illetve maga a karakter is, egyedül az a rész maradjon meg, hogy boszorkánynak tartják, és rengeteg mindent termeszt. Smile Illetve, ha emberként hozod, akkor a "boszorkányság" kimerül a sok kísérletezésben és kotyvasztásban, de ha szeretnél bele mágikus vonalat, akkor más fajjal is nyugodtan hozható. Smile Tessék kérem sietni!  bbb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal