Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Jonathan (Agratoth) •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Athlan

Jonathan (Agratoth) Tenor
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
151
☩ Rang :
Rang nélküli
☩ Multi :
Nincs
☩ Play by :
☣ Jord Liddell ☣
☩ Korom :
687
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. 31 Jan. 2020 - 21:50
Következő oldal

Jonathan (Agratoth)
Szabad
Rang • Választható
Play by • Miles McMillan?
Kora • Választható
Karakter információJonathan, te ostoba halandó... Gondoltam én, mikor először ott leselkedtem az ablakod alatt. Valójában nem voltál ostoba. Mára pedig halandó sem...
Több időt töltöttem azzal, hogy megfigyeltem és tanulmányoztam az embereket, illetve számos kísérlet alá vetettem őket, legyen az fizikai, vagy épp szellemi. Te is egyike voltál az ilyen kísérleti patkányoknak, ám hamar be kellett látnom, hogy Te egyike vagy azoknak a ritkaságoknak, akik kellemes csalódást okoztak. S bár azt terveztem, hogy megmérem a tűréshatárod, mégpedig úgy, hogy vajon mikor bomlik meg az elméd, s mikor adja fel a tested a szolgálatot, miközben a bőröd lassan nyúzom lefelé... Meglepődtem, mikor értelmes gondolatok hagyták el a szádat. Újra és újra. A világról alkotott képed, az életről való elképzelésed nagyon különbözött a többi halandóétól. Éreztem ugyanakkor, hogy lappang benned valami különös sötétség, aminek ember létedre nem biztos, hogy ott kellene lennie. Ennyi pedig elég volt ahhoz, hogy csupán a homlokodon ejtsek egy bemetszést, aztán hagyjam, hogy beszélj. Neked pedig megeredt a nyelved... Éjjeleket beszélgettünk át úgy, hogy nem bántottalak. Egyszerűen csak hallgattalak, vagy kérdéseket tettem fel. Te pedig válaszoltál. Őszintén. Míg végül úgy döntöttem, hogy egyelőre életben hagylak, ahhoz azonban túlságosan is furcsa voltál a számomra, hogy így egyszerűen békén hagylak. Így hát azokban a régi korokban többször meglátogattalak, hallgattam a szavaid, de a kettőnk közti kapcsolat kissé furcsa fordulatot vett egy idő után. Elvégre, ki várna izgatottan egy démont? Izgatottan és őszintén? Valójában tudod, hogy mit láttam a szemedben? Őrületet és fanatizmust. Vágytál a sötétségre, s így, hogy általam belekóstoltál, kialakult benned egy különös ragaszkodás az irányomba. A különös inkább volt görcsös, erőszakos, féltékeny, s egyáltalán nem normális. Oltárt emeltél nekem, s amikor épp máshol jártam, egyre csak szólongattál. Fogalmam sincs, hogy voltál képes arra, hogy megidézz az akaratom ellenére többször is... A vége felé már annyira elfajult a dolog, hogy képes lettél volna egy csapdába zárni, hogy soha többet ne mehessek el, az volt csupán a gond, hogy én átláttam Rajtad, és sejtettem, hogy mire készülsz, így végleg elhagytalak, mielőtt még túljársz az eszemen. Igen, elismerem, halandó létedre Neked sikerült volna. Őrült voltál, az elméd pedig megadta magát a végére. Aztán egyszer csak... Nem voltál többé. Nem éreztelek többet a halandók közt. A Pokolban volt pár sugallat, hogy esetleg ott lehetsz, ám ennek sosem jártam utána, hiszen tudtam jól, hogy ha ott is vagy, akkor bizony pontosan fogsz rám emlékezni... S minden bizonnyal nem hagytad volna annyiban, hogy megszöktem előled.
Micsoda véletlen, a jelenben, az apokalipszis idején, mikor minden démon a felvilágon van, érezlek. Te is érzel engem. Viszont hogy meg akarsz ölni, revansot akarsz valamilyen módon, elfelejteni, vagy épp folytatni a régi terveid, fogalmam sincs. Egy a biztos, Neked és nekem van még pár rendezetlen ügyünk...

A PB, a történet, illetve hogy melyik évszázadban élt a karakter, szabadon alakítható. Smile A halandó név szeretném, ha Jonathan maradna, de a démoni, beregisztrált név is teljesen szabad, az Agratoth csak egy tipp, illetve a karakternek Athlantól sem kell függenie egyáltalán a jelenben. Smile Gyere gyorsan!  bbb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal