Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Alessya Blackwood •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Athlan

Alessya Blackwood Tenor
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
151
☩ Rang :
Rang nélküli
☩ Multi :
Nincs
☩ Play by :
☣ Jord Liddell ☣
☩ Korom :
687
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 31, 2020 8:54 pm
Következő oldal

Alessya Blackwood
Szabad
Rang • Nincs
Play by • Taylor Momsen?
Kora • 18 - 40
Karakter információNem gyakran keltik fel az érdeklődésem a halandók külsőségei, de a Te tekinteted még ennyi év után is ott ég az emlékezetemben. Hogy is felejthetnék el egy ilyen különösen izzó, ismerősnek tűnő tekintetet, mely az első pillanattól kezdve megragadott és magába szippantott? Csodálkozol hát, hogy annyit álldogáltam a bölcsőd felett oly' sok éve? Először édesanyád karjaiban pillantottalak meg, mikor egy rozoga mászóka mellett sírta tele a koszos, fehér ruhádat, s úgy szorongatott Téged, mintha az élete múlna rajta. Ott voltam, ott bújtam a fák takarásában. Édesanyád nem vett észre, Te talán igen. Emlékezhetsz egyáltalán az arcomra? Nem lepődnék meg, ha igen lenne a válasz. Utoljára pedig akkor láttalak, mikor a megviselt asszony zokogva állt a szakadék mellett, Téged tartva a kezeiben, erősen hezitálva valamin. Én ott voltam, ott álltam alant! Várva tán arra, hogy majd elkaplak, ha zuhansz? Te lenéztél a mélybe gyermekként, én visszanéztem Rád démonként. Aztán történt valami megmagyarázhatatlan. A mai napig fogalmam sincs, mi lehetett az. Egy láthatatlan kötelék? Valami ősi fonál, mely ott, abban a pillanatban jött létre, vagy mindig is ott volt, csak meg kellett születned hozzá? Fogalmam sincs. Annyi a biztos, hogy Te ott landoltál a karjaim közt, édesanyád pedig darabokra tört a sziklákon. Erős volt ugyan a zuhanás, ám Te nem sírtál. Sőt, mosolyogtál... Sok démon vágya lenne egy égből pottyant gyermek, akivel azt tehet, amit csak akar. Felhasználja mágiához, vagy egyszerűen csak megöli. A származásom ellenére én mégsem akartalak megölni. Az a különös, megmagyarázhatatlan érzés olyan volt, amit nem engedhettem el csak úgy könnyen, s mely arra ösztönzött, hogy egy apró, védelmező rúnát véssek a bőrödbe, közvetlenül a szíved fölé. Nem hagyhattam, hogy meghalj... Azonban velem sem maradhattál. Nem igazán voltak ember ismerőseim abban az időben, akik éltek is, így hát megkerestem azt a vadász bázist, amiről hallottam, s egész egyszerűen lehelyeztelek egy kosárban eléjük. Elbújtam, s megvártam, amíg kaput nyitnak, majd behúznak Téged a falakon belülre... Hogy azóta mi lett Veled? Fogalmam sincs. Vissza kellett mennem a Pokolba, s azóta vissza sem tértem Hozzád. Pedig sokat gondoltam Rád, s talán ahogy cseperedtél, még meg is érezhetted... Vadász lettél tán Te is? Vagy magányos farkasként járod az utcákat? Jótét lélek vált belőled, vagy tán egy kegyetlen gyilkos? Bárhogy is történt, az arcom a mai napig ott él valahol elásva az elmédben, néha álmodsz rólam, s ha meglátsz egyszer, biztos vagyok benne, hogy emlékezni fogsz rám, ahogy én is arra a hegre, mely a szíved fölött van, s melyről bizony nem sokan tudnak. Tán épp akkor jön a felismerés, mikor egy pengét szorítasz a torkomnak?

A PB és a karakter élete teljesen alakítható, a kettejük közti kapcsolatot pedig a jelenben terveztem kijátszani. Smile Utóbbira van pár tervem, de ezt majd privátban kibeszéljük, ha megérkeztél. Razz Várlak nagyon!  bbb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal