Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Mazikeen

Amenadiel Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 19, 2020 9:22 am
Következő oldal

Amenadiel
Szabad/Foglalt/Beregisztrált
Rang • Bukott
Play by • D. B. Woodside ?
Kora • Sok
Karakter információValamivel kihúztad a gyufát Lucifernél, te harcos angyalok gyöngye, így rám hárult a feladat, hogy tegyem tönkre az oly tökéletes életedet. Nos, panasz nem lehet rám, évekig tartott, de végül elcsábítottalak és egy démon szeretője lettél, amit apucid nem nézett jó szemmel, így megfosztott a szárnyaidtól és bukott lettél. Eleinte még segítettem boldogulni, de mikor már túlságosan tőlem függtél, akkor hagytalak magadra, hogy pokollá tegyem az életedet. Búcsúként elmondtam, hogy ez nem személyes, csak azt tettem, amire Lucifer utasított, kellett neked az Ördög farkát húzogatni. Egy jó ideig nem is kerestelek, mert csak elboldogulsz, de ha nagy szükséged lett volna egy ilyen démoni nőszemélyre, mint jómagam, akkor segítségedre voltam, természetesen nem ingyen. Amióta bezárult a pokol kapuja, azóta többet látod a képem és a sok szívességet apránként törlesztheted, elkapott kis pletykák és egyéb információk keretein belül. A pb változtatható.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Archdemon of Hell
the devil and i get along just well˙

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal