Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Mazikeen lakrésze Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
765
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 10, 2020 8:38 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 10, 2020 7:09 pm

To: Belial

Belial lemarad, még hallom, hogy valaki betörőt kiált, de utána benne akad a szó, gondolom, hogy megoldotta a dolgot és leszerelte az illetőt. Amúgy is őt látták meg, ő baja, ha valakit gyanúsítanak, az ő lesz, nem én.
Miután lefürdök, magamra terítek egy törülközőt és akkor jelenik meg előttem Viszály és ő is hasonlóan hozzám a fém kukámba dobál bele mindent.
- Lehetőleg ne törj össze semmit, ott találsz törülközőt magadnak. Mutatok egy szekrényre, majd kimegyek megnézni, milyen kis koszra gondol és mikor meglátom és érzem, akkor azért ökölbe szorul a kezem. A szerencsétlen démonja! Nem akarom, hogy szagot fogjon, szóval fogok pár rongyot, amivel feltörlöm, majd a fürdőbe sétálva kidobom és olajat öntök a ruhákra, majd felgyújtom és a szemetes felé teszek fedelet is, csak ne legyen már égett szag meg füst a szobámban. Kiteszem az erkélyre azért, majd visszasétálok egy fekete ruháért magamnak, csak nem fogok törülközőben járkálni. 
- Mindjárt jövök, csak hozok ruhát neked lovacska! Szólok be a fürdőbe és szemügyre is veszem azért a lordot, mielőtt tényleg távoznék. Lucifertől elveszek valamit, neki úgy is annyi van, hogy fel sem fog tűnni a hiánya egy szettnek. Visszaérve a vörös kanapéra dobom, majd gyújtok egy illatos gyertyát és egy cigarettát. Azt kell mondjam, szórakoztató volt még így is a nap, de azért megjegyzem magamnak, hogy Beliallal valami nem stimmel és jobb lesz jobban odafigyelni rá. Elengedem, hogy ahogy jött, úgy távozhat is, majd egyszer talán találkozhat  a Főnökkel is, de addig is kapott feladatot, amit meg kell csinálnia, majd New Yorkban találkozunk újra.

Archdemon of Hell
the devil and i get along just well˙

Choose Hell, or Heaven
Belial

Mazikeen lakrésze YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Mazikeen lakrésze KQsd2KO
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 08, 2020 7:58 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Egy fotellel kitolom az erkélyajtót, hogy azon keresztül hagyhassuk el a lakosztályt. A művelet nem zajlik hangtalanul, a folyóson is felfigyelnek rá, így tanácsos gyorsan magunk mögött hagyni a szobát. Kínos lenne, ha itt találnának. A nyílás elé lépek, cipőm alatt tocsog a víz és üvegdarabok ropognak. Érzem a hűvös szelet bőrömön, de nem különösképpen viselnek meg a kinti körülmények. Még kellemesnek is találom, főleg a benti állott levegő után. Maze viszont pulcsit húz magára a hideg ellen. Míg öltözködik az éjjeli szekrényről elcsórt lámpával a kezemben töröm le az ajtó keretéből még kiálló üvegszilánkokat. Nem árt ha nem áll belénk távozáskor.
Hagyom, hogy ő másszon ki először, ő úgyis tudja az irányt. Mielőtt követném őt még egy pillanatra visszalépek, hogy visszahajítsam a fotelt a szobába. Eldobom és landol, ahol landol. Nehogy még bárkinek az a gyanúja támadjon a kint árválkodó bútordarab láttán, hogy a tettesek az erkélyen át távoztak. Legyen csak egy egyszerű betört üvegajtó egy rommá vert szobában. A hangok felerősödnek a bejárat előtt, pár percen belül nyílik az ajtó.
A démoni nőszemélyt követve én is végigsétálok a párkányon, majd az első ugrópont előtt megállok. Ő már előrébb jár. Vigyorogva nézem, ahogy Maze egy macska ügyességével mászik, lóg és kapaszkodik szobája erkélyéig, ahol a korláton átlibbenve bejut a házba.
-Egész ügyes. - jegyzem meg magamban. Átugrok én is a következő stabil pontra, kezeimmel megkapaszkodom és felhúzom magam. A korláton állok meg.
-Betörő! Úristen! Betörő! - sipítozik lentről egy szemfüles némber és felém kalimpál. Próbálja felhívni a közelében lévő pár ember figyelmét, nem sok sikerrel.
-Hogy a fene vinné el.. - mordulok fel, még a végén idecsődít mindenkit. Mielőtt bárki felfigyelne a nőre megidézem Káint. Ő majd hangtompítja a nőszemélyt.
-Betö....- akad el benne a szó, mikor pokolebem feltűnik és lendületével berántja a közeli sikátorba. A kukák takarásában aztán eljátszik vele.
Maze már rég felért, a víz csobogásából hallom, hogy beette magát a fürdőbe. Koszos cipőmmel végiggyalogolok a tiszta lakásán, szagos lenyomatot hagyva magam mögött. Hoppá. Észre sem vettem, hogy beleléptem. Nagyokat lépve érek el a fürdő ajtajához, Maze akkor lép ki a zuhany alól és csavarodik bele egy törölközőbe.
-Majdnem megláttak minket..... - sóhajtok egy nagyot, miközben én is a fémtartóba dobom a szarrá ázott nadrágom, az övem, mocskos cipőmet és zoknimat is.
-Ne lepődj meg...behoztam egy kis....koszt! - figyelmeztetem előre a láblenyomatokra, amik a fürdőből kilépve fogadnák.

zene: nincs || szószám:385 || üzenet: nincs ||

Don't get too close; it's dark inside.
It's where my demons hide.

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 08, 2020 3:58 pm

- Talán hagynám! Mosolyodom el, mint aki tényleg tudna ilyen nagylelkű lenni, de természetesen nem, nem szeretném hagyni, hogy más döntsön ilyesmiről, hacsak nem tetszik az ötlete. Akkor érvénybe lép a talán másik oldala és oda bújhatunk, ahová ő akar. Elég szórakoztatóak a kintről beszűrődő hangok, én vagyok az egyetlen, aki kényelmesen elvan itt is a szekrényben és élvezi is a helyzetet. Ezek a lordok annyira szórakoztatóak, ki-ki a maga módján, remélem a többiekkel is valami igazán jól fogunk szórakozni majd.
- Mit keresel? Röhögök rajta ezzel a költői kérdéssel, persze tudom, hogy a nadrágját, amit elhajítottam, mert fogalmam sincs mit akart, mikor elém rakta, de ha áztatni akarta, hát most ázott rendesen az biztos.
- Akkor jó. Iszok az üvegből ismét és kuncogok, ahogy a cipőjéből kiönti a vizet és felveszi. Hát elég jól leamortizáltuk az öltözetét, büszke vagyok erre, de majd kap egy sokkal csinosabbat, finom anyagból, egyenesen Lucifer szobájából. De ezt még nem árulom el neki, mert nem akarom, hogy velem jöjjön a Főnökhöz, kérjen csak időpontot, mint mindenki más, ha beszélgetni akar vele.
- Másikat? Na ezt megnézem magamnak, nem ragaszkodok én semmihez, de szívesen kúsztam volna előtte odafent a járatban. Az erkélyajtóhoz lép, én meg Masti fiókját túrom fel valami megmaradt ruha után, mert vizesen úgy, hogy kint fúj a szél, hát nem is tudom, fázni fogunk nem kicsit, de én inkább meg sem szólalok, csak kikapok egy pulóver és magamra húzom, csak ne így kövessem. Elég hangosan csörömpöl az üveg és szinte hallom, ahogy közelednek, hogy mi történt itt, szóval gyorsan követem Viszályt kifelé és ha tudom be is előzöm, mert tudom, hogy merre kell menni a párkányon át és csak remélem, hogy mást nem akar lerombolni, utat mutatva merre menekültünk el. Sajnos a piás üveg útközben lepottyan, de hamarosan lesz utánpótlás úgyis. Néha ugrani kell, de nem okoz problémát a dolog, megkapaszkodok és felhúzva magam elég gyorsan haladok a saját kis erkélyem felé. A vizem nadrágtól és hajtól már ráz a hideg, olyan forró fürdőt fogok most venni, hogy csak na. Szerencsére nyitva hagytam az erkélyt, szóval csak besétálok és a fürdő felé veszem az irányt, ahol egy fém szennyes tartóba beledobom az ingdarabot meg a felsőmet is. Ebbe lehet ám ruhát égetni majd. Masi pulcsija is ott köt ki és nem állok meg ennyinél, ledobok mindent magamról oda, majd a zuhanyzó alá lépek és megnyitom a forró vizet. Leégetni nem fogja a bőröm, de kellemesen bizserget az már biztos. A szappanért nyúlok és illatosra suvickolom magam, majd csak utána nézek rá Belialra, hogy mik a tervei, csatlakozik hozzám vagy másfelé van. Nem szeretném, hogy feltúrja a lakosztályomat, szóval ha nincs a fürdőben, akkor tuti a körmére nézek egy törülközőt magam köré tekerve.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 08, 2020 2:14 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
-Talán. De lefogadom, akkor sem hagynád, hogy én döntsek. Vagy tévednék? - vigyorodom el biztosan abban, hogy nem tévedek. A kis hatalommániás szereti ha nála van az irányítás. Nehéz róla elképzelnem, hogy bármikor is hajlandó lenne elereszteni a gyeplőt.
A szekrényben szorongunk és várakozunk. Érzem, hogy kezd beállni a derekam. Talán mégis jobb lett volna ha vízszintesben rejtőzünk el. A beszűrődő hangok megmosolyogtatnak, a takarítónő reakcióján pedig kárörvendően nevetnék fel, ám inkább a szorosan hozzám simuló démoni nőszemély csókját élvezem, fél kezemmel átölelve a derekát.
Amikor a turistacsoport is tovább áll és elcsendesedik a folyosó is, előmászunk a szekrényből. Első dolgom, hogy kinyújtózzak. Megropogtatom a nyakam, a karom, a derekam. A démonnő addig elreteszeli a bejárati ajtót, megakadályozva hogy újabb kíváncsiskodók toppanjanak be. A két plusz meglepi csomag is elhelyezésre kerül, remélem Masti rátalál majd és értékeli a kis figyelmességet.
-Hol a fenében van? - kutatom a gatyám a rendetlenségben. A hozzá tartozó övet gyorsan megtalálom az álló lámba aljára tekeredve. Pár ruhakupacot át kell túrnom ahhoz, hogy nadrágomra is ráleljek. Jól elsodorta a víz.
-Azt hiszem megvagyok. - folyatom ki megtalált cipőmből a vizet, majd visszahúzom bal lábamra. A szobát érhető okokból a bejáraton keresztül nem hagyhatjuk el, ezért más módot kell találnunk a távozásra. Látom, hogy Maze felfelé tekintget, a szellőzővel szemez. Nem mintha fóbiám lenne és tartanék a szűk helyektől, bár komfortosabban érzem magam, ha tágas a tér. De figyelembe véve porhüvelyem fizikai adottságait és a járat méreteit nem vagyok biztos abban, hogy végig tudnék mászni benne, anélkül hogy beszorulnék. Eszembe jut, milyen kár, hogy az emberi világban nem ölthetünk démonformát. Füstalakként csak végiglebegnék a szellőzőjáraton. Mennyivel könnyebb is lenne.
-Szerintem én más kijáratot keresek. - jegyzem meg, majd körbenézek a szobán a lehetőségeket mérlegelve. Átlépve a ruhakupacokon a Masti ágya mellett erkélyajtóhoz lépek, leszakítom a sötétellő függönyt és megpróbálom kinyitni, de a zár beragad. Kicsit mozgatni kezdem, hátha kikattan, de csak azt érem el, hogy a kilincs a kezembe marad.
-Hopsz. - hajítom félre lemondó sóhajjal. Előbb az éjjeli szekrényén lévő lámpa felé nyúlok, de meggondolom magam és inkább az ágy melletti fotellel nyitom ki a beszorult ajtót. Az ülőalkalmatosság egy pillanat alatt utat tör magának, az ablaküveg hangos csörömpölés közepette törik ki, a keletkezett résen keresztül pedig külvilági útjára indul a szagos víz.

zene: nincs || szószám:373 || üzenet: nincs ||

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 08, 2020 12:20 pm

- Hát persze... Ráhagyom az inges dolgot, bár nem sok értelmét látom, mert az is átázott és a fehér ing maradványa semmit sem takar, teljesen áttetszően tapad Belial testére. Na de mindegy, ha neki ez jó így. Mivel én mentem elől és ő követett, így a búvóhelyet is én választhattam, ami nem nyeri el a tetszését, de hát ez van, megszokhatná, hogy általában az van, amit én akarok.
- Legközelebb? Ennyire szeretnél velem együtt bujkálni? Kérdezem meg és terem a válaszadást természetesen, nem ő fog választani következőt és még azutánit sem, ha rajtam múlik. Amióta itt van a vérét nyalogatom róla, szóval ezt most sem hagyom ki és kicsit játszadozok vele, utána meg csak ott maradok közel hozzá, amikor bejönnek elzárni a főcsapot a szobában. Elég szórakoztatóak, még el is mosolyodom és felpillantok Viszályra. Nem tudom milyen indíttatást érzett, de most ő csókol meg engem és vonja közelebb magához a fejem. Nos, rajtam ám nem múlik, visszacsókolok és még a csípőmmel is és mellkasommal is hozzábújok és előbbit még kicsit riszálni is kezdem neki, szeretem izgatni a férfiakat, de egy kéjdémontól mást nem is várna el senki. Mondjuk ez csak másodlagos nálam, lehet nem is sokan tudják, hogy Lucifer volt ilyen drága, hogy alkotásomkor ezzel áldott meg, még véletlen sem a kínzással vagy gyilkolással kapcsolatban valamivel, hogy örök démoni energiám lehessen. Azért mikor távoznak, akkor abbahagyom a kis mókázást, mert tényleg el kéne a nyomokat tüntetni. Annyira jellemző, hogy a hír még idecsal pár félnótást, hogy megnézzék mi történt én csak a szemem forgatom és unottan pillázok ki, hogy mikor mennek már el, lehet be kellene zárni az ajtót, hogy csak Masi tudjon bejönni majd ide.
- Tegyük a vizes ruhakupac alá! Kinyitom az ajtót és elsőként lépek ki egyenesen az ajtóhoz, hogy elhúzzam a biztonsági reteszt, kezdhettük volna ezzel is, de a víz miatt biztos betörték volna, hogy elzárják. A fürdőbe veszem az irányt, az én felsőm ott is van a kádban, amiért be is hajolok és kiveszem az ing maradványait is vele együtt.
- Ezek megvannak! A vállamra terítem és a szobába visszasétálok, hogy magamhoz vegyem az üveg piát és igyak belőle. Jó kis szag van, nem szeretnék sokat időzni itt már, szóval a zacskó kakik felé indulok, az egyiket kiszórom a párnák alá, a másikat meg a ruhakupac alá borítom ki, ami már megszívta magát vízzel, hű, ennek milyen ázott kutyakaki szaga lesz! A ruhákról nem is beszélve, mire ezekből kiszedi majd ezt. Mindenki kerülgetni fogja, mert azt hiszik, hogy kutyagumiba lépett.
-Te hogy állsz a cókmókjaiddal lovacskám? Kérdezem, mert részemről minden pipa és mehetnénk is. Mondjuk lehet a szellőzőben távozhatnánk, mert az ajtó körül tuti nagy a felhajtás és mivel elég vizes a talaj, még nyomokat is hagynánk kifelé. A szememmel már látom is, hogy hol van és alá sétálva nézek fel oda elgondolkozva. Simán felugrunk, már nem vagyunk úgy betépve szerencsére, a rácsot is vissza tudjuk tenni remélhetőleg és akkor mintha itt sem lettünk volna.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 08, 2020 1:47 am

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Beáztattam a gatyát, bár nem úgy, ahogy eredetileg terveztem. A szolid kézmosó helyett az egész lakosztály lett az áztató tál. A démonnő kis egyensúlyvesztésének köszönhetően pedig a kádban landolunk. Kellemetlen érkezés, de ott fekve egy pillanatra azért eszembe jut, hogy bár frissítő volt ez a kis vízsugár, de azért el tudnék viselni egy normális meleg vizes zuhanyt is. Na de ezt majd később.
-Jó ez még... - legyintek, miközben Maze nevetgélve vizet présel a cicifixéből. A kádból kikászálódva a démonnő szobája helyett Masti szűkös szekrényében kötünk ki. Én egy fejessel indítok, ezért kicsit elégedetlenkedek a választott rejtekhely miatt. Ez a lyuk nem nekem az én magasságomhoz lett kitalálva.
-Jól van...de legközelebb én választok búvóhelyet. - suttogom, bár azért remélem egyhamar nem kerül sor újabb szekrényben bujkálásra. Épp emelném a kezem, hogy orromat töröljem szűkös mozgási kereteim között, de a nő nyelve megelőz és rutinosan nyalja le arcomról a vért, majd beleharap ajkaimba és megcsókol, amit viszonzok is. Halljuk, ahogy belépnek az ajtón, ahogy első reakcióikat is - a káromkodást, a döbbenetet, a röhögést, ami igencsak megmosolyogtató. Fel is röhögnék, de Maze ajkai még a számon. Rápillantok, és halványan elmosolyodom, mert tudom, hogy nem csaphatok zajt. Inkább elterelem a figyelmem...kezemet a nő tarkójára simítom, finoman beletúrva barna tincsei közé húzom közelebb magamhoz és csókolom meg újra.
A két férfi nem tölt sok időt az ark lepusztított szobájában, és a kutyaszag légkörében, gyorsan elvégzik, amiért jöttek, elzárják a főcsapot, és már ott sincsenek.
Amikor a nyomeltüntetést emlegeti gondolatban átfutom, mit is hagytam el. Nadrág, ingem egy része és....feltűnik, hogy hiányzik a fél cipőm is. Na ezt mikor hagyhattam el? A kézmosónál még megvolt. Ah, valószínűleg, akkor repült le a lábamról, amikor dobtam egy hátast a kádban.
-Rendben, szedjük össze. - bólintok rá és már nyúlnék a kilincsért, amikor újabb váratlan látogatók érkeznek a bejárat elé. Nyílik az ajtó és azzal együtt kitör a röhögés. A hangok alapján olyan 5-6 fős társaság lehet. Azt hiszem beindult a "katasztrófaturizmus".
-Azt hittem kamuzol....melyik állat csinálta ezt? - nevetve kérdezi az egyik barátja felé fordulva.
-Tuti...Pityu volt. - mondja röhögve és bár nem látjuk, de a folyosón két nő halad el, akik közül az egyiket beinvitálják.
-Hééé, Maris....gyere, ezt lesd meg. - mutogat a festményre, olyan büszkén, mintha csak ő mázolta volna.
-Neeeeeeee......Jézus ereje! - sikolt fel vékony hangján. Ő valahogy nem tud nevetni a helyzeten, mivel kiderül, hogy ezt a ganét, majd neki kell eltakarítania. Maris jól megszívta. Lehet fel is kell mosni lélekben szerencsétlent. Pár perc és újra elcsendesedik a folyosó, a bámészkodók tovább állnak.
-Nos, az egyiket tehetnénk a párnája alá. A másikat...nem is tudom... - térek vissza Maze kérdésére.

zene: nincs || szószám:428 || üzenet: nincs ||

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 08, 2020 12:00 am

- Finnyás! Nevetem el magam, mert ahogy még rámutat a barna bűzös foltokra, hát számomra ez inkább szórakoztató. Mi lett volna, ha megfogom a kezét a kutyás kezemmel? Kicsit szemezek a megmaradt két zacskóval, majd úgy döntök, hogy nem leszek gonosz, nem vágom hozzá, pedig biztos pipa lenne érte és nem maradna egy ép bútor sem a szobában, ha nekiállunk verekedni.
- Nem tudom miért dobtad ide elém, de hogy téged idézzelek. A kezem megemelem és a mutató és középső ujjam hajlításával idéző jelet formálva válaszolok neki.
- Mert állati ürülék szaglik a gatyán! Elnevetem magam és a törülközőt jól megcsavarva suhintok is a fenekére. Csak neki lehet ilyen szerencsétlen szerencséje, hogy a csapból a víz pont utána csapódik a képembe. Nem mintha zavarna, kellemes kis arcmasszázs. 
Utána a kádba belepottyanunk és még élhetnék is a helyzet adta lehetőségekkel, de van egy olyan érzésem, hogy abban már nem pajtás a rangidős lord.
- Már amúgy is halott ügy az az ing, mondtam, hogy vedd le! Válaszolok nevetgélve, miközben megválok a felsőmtől és a melltartót csak megmarkolom, hogy kifacsarjam belőle a vizet. Viszály addig a törülközővel szárítgatja magát én meg kimászok a kádból és elindulok kifelé, mert eleget tettünk már itt. Persze mivel elzárták a vizet, tudom, hogy ez nem fog menni, szóval kinézve a legközelebbi szekrényt magammal rántom oda Belialt, aki nagyon nem akart ide bebújni, de már itt van. Hallom, ahogyan koppan valami és fojtottan felnevetek, főleg, ahogy hallom, hogy káromkodik is. Csak, hogy kényelmesebb legyen, meg mert nincs ellenemre sem, megölelem és egész közel bújok hozzá úgy nézek fel rá vigyorogva.
- De volt, csak ott feküdni kellett volna. Válaszom halkan és majdnem el is nevetem magam, nekem ez jó méret, nem tehetek róla, ha ő magasabb, ilyenekkel nem számolok. Azonban látom, hogy megtörölte az orrát, szóval odahajolok és megnyalom az orra alatt, majd megcsókolom és az ajkába harapok, de kivételesen nem úgy, hogy sebet ejtsek rajta. Ekkor nyílik az ajtó és lépnek be ketten. Nem mozdulok és az ajkaim ott felejtem Belial száját épp csak érintve. Felpillantok rá, most kell csendben maradnunk, amíg elmennek.
- Bazd mi a szar? A másik alak röhögésbe tör ki és megcsapkodja a társa mellkasát. Alighanem észrevették a festményt.
- Szerintem húzzunk innen, nem akarok semmi nyomot hagyni itt, hogy rám kenjék! 
- Elzárjuk a főcsapot és itt sem vagyunk. Így is tesznek és távoznak is, az ajtó záródik és csend lesz ismét a szobába. 
- Hát ez gyors volt, de lehet a nyomokat nem ártana összeszedni. Azaz a felsőmet, meg a kakis nadrágot és az ingének maradványait, mást azt hiszem nem hoztunk magunkkal. Nem sok kedvem van kimászni a szekrényből, szóval maradok még, mintha mást is várnék, hogy be fog jönni még.
- A maradék kutyakakival mit csináljunk? Nem kéne csak úgy ott hagyni becsomagolva az ágy szélén és a piát is vigyük el. Most már tisztul a fejem és gondolok ilyenekre is, mint az ital, ó azt kár lenne itt hagyni.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 07, 2020 10:09 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Maze kéztörlős megmozdulása nem tesz boldoggá. Nemtetszésem jeleit az arcomról is leolvashatja.
-De hát állati ürülék szaglik a gatyámon.... - mutatok a nadrágomon éktelenkedő két női kéz hagyta bűzölgő barna foltra. Tarthat finnyásnak, nem bánnom. Csak a vállaimat vonogatom
A második ark puha párnájával akarom orvosolni a helyzetet, de nem érek el nagy sikert. Ezért más megoldást keresek és a fürdő felé veszem az irányt. Azzal a szándékkal hajítom a kagylóba kutyaszarral kikent gatyám, hogy beáztassam. Épp csak ledobom a kézmosó szélére, Maze már hajítja is tovább. Mintha csak azt akartam volna, hogy ő mossa ki nekem. Erről szó sincs, de ha jobban meggondolom akár meg is tehette volna, hiszen ő miatta "kutyás" a ruhám. Értetlen fejjel nézek a repülő anyag után, ami a fürdő távolabbi sarkában landol.
-Ezt most miért? - kérdezem félre döntött fejjel. Közben a démonnő törölközőjével még jól a fenekemre csap. Felmordulnék elégedetlenkedve, de a "sors" elégtételt vesz. A csap véletlen a kezembe marad és az előtörő vízsugár lemossa Maze arcára ragadt mosolyt. Gonosz, elégedett vigyor kúszik a képemre, miközben a kád szélére telepszek amolyan biztos pontot keresve magamnak. Bár úgy érzem, kezd egyre stabilabbá válni körülöttem a világ. Múlhat a fehér por hatása.
-El tudom képzelni azt az örömöt... - csavarom ki ingem aljából a vizet. Maze megáll velem szembe, felsőmbe csimpaszkodik, majd elvesztve egyensúlyát magával ránt. Egy pillanat leforgása alatt történik az egész. Bár észlelem a veszélyt, próbálom kezeimmel megfogni a kádszélet, hogy megtarthassam magunkat, ám nem vagyok elég gyors. Hátracsúszok, mire mindketten a kádba zuhanunk. A művelet közben a démonnőnek sikerül tovább amortizálnia amúgy is megviselt ruházatom. Ingem szétnyílik, pár helyen megszakad, a gombok pedig szétgurulnak a kád aljában.
-Ahhh... - sóhajtok fel és unott pofával nézem, ahogy a démoni nőszemély jókedvűen nevetgél mellettem.
-Ja, büszkék lehetünk magunkra. - elégedetten vigyorodom el én is bólintva szavaira, fejemet egy pillanatra a hűvös csempének döntöm. Miközben Maze lejjebb ad ruházatából, magamhoz veszem a törölközőt és én is megtörlöm benne nyáltól és vértől megtisztult arcomat. Ez a kis váratlan zuhany alaposan felfrissített. Kimászunk a kádból és a nő javaslatára visszaindulunk a szobájába, de nem jutunk tovább az elázott ruhahegyeknél. Valaki vagy valakik a szoba felé közelednek. Valóban nem lenne szerencsés, ha itt találnának, még a végén ránk találnák fogni ezt a felfordulást.
-Mi? - sürget, hogy bújjak be az akasztósba. - Dehogy bújok oda...hát nem látod...? - tiltakoznék, hiszen még a vak is látná, hogy elég szűkös ott a hely, nem férünk ott el ketten. Mégsem érdekli, magával ránt a szekrénybe, és ránk is zárja az ajtót. Olyan hirtelen találom magam a ruhásban, hogy nem érkezem felmérni a helyet és idejében lehajolni, hogy el is férjek.
-Picsába... - hangerőmet visszafogva mordulok fel, mikor fejem a ruhaakasztó rúdon csattan. Kezemet az orrom elé kapom, kicsit elered az orrom vére is. Mérgembe ököllel kinyomom a falécet a fejünk fölül, nyerve magunknak pár centi teret.  
-Te égetni való nőszemély... - törlöm le vérem kézfejemmel - ...kisebb hely nem volt? - hajolok fölé gúnyos mosollyal.

zene: nincs || szószám:483 || üzenet: nincs ||

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 07, 2020 7:13 pm

- Ugyan miért lennék morcos? Nézek fel rá morcosan és kirántom a kezem a kezéből, hogy folytassam a tollak tömködését, csak immáron a zsebébe, mert onnan nem szedi ki és nem csak az oldalsóba, de a hátsóba is belegyömöszölök egy jó kis adagot.
Utána jöhet a szekrénytúrás, ami elég jó buli volt pár pillanatig, utána meg meguntam és rádőlve a ruhakupacra pihentem egy kicsit. Nem voltam fáradt, de még mindig kicsit imbolygott a szoba és úgy éreztem, csak sodródok az árral. Kopognak és megérkezik a kutyakaki rendelés, amit Viszály be is hoz, én meg addig legalább nem a szeme előtt szerencsétlenkedem fel magam a földről, mert nem egyszerű ám felállni ilyen dimbes-dombos földről. Az ágyhoz érve nem szarozok és csak úgy megfogom, hogy felkenjem a festményre ezt a büdös átkot, amit Belial tök finnyásan fogad. Mikor puhultak el ennyire a démonok? Tényleg nem kellemes a szag és csavarja az orrom, mások már hánynának is tőle, tudom jól, nem kevés ember arcába kentem már bele ilyesmit. Elmosolyodok a szép emlékeken, miközben a tollakat feltapasztom, ezzel befejezve az alkotást. Szerintem ahhoz képest, hogy egyikünk sem valami művész ez nagyon is jól sikerült. Amíg Viszály a képben gyönyörködik megtörlöm a nadrágjában a kezeim és mikor megkérdezi, hogy mit csinálok csak, megmutatom a tiszta kezeim és a barna foltokat a nadrágján és kuncogni kezdek.
- Mikor lettél ennyire finnyás? Morranok rá és csak nézem, hogy belekeni a párnába is, meg a nadrágjába is még jobban a kutyaürüléket. A káromkodást még bentről hallom, miközben a kezeim mosom tisztára és illatosra. Mikor belép felvonom a szemöldököm és csak félredobom a nadrágját magam elől a sarokba. Nem tudom mit képzelt, hogy majd kimosom neki? Annyira abszurd, de nem is foglalkozom vele, inkább egy törülközőt veszek magamhoz és beletörlöm a kezem, majd felcsavarom és miközben ő az inge ujját gyűri fel, jól a fenekére csapok a türcsivel, csak úgy csattan. Én meg felnevetek, pont amikor letöri a csap karját és nem sokra rá az arcomba csapódik a víz. Úgy fest nem tudja szabályozni az erejét, ami nagyon vicces és egyelőre nem is érdekel, hogy elázik minden. A törülközővel megtörlöm az arcom és odalépek hozzá a kád széléhez.
- Ennek még Lucifer is nagyon fog örülni! Nevetem el magam, mert az egész lakrész alatt végig le fog ázni az épület, de kit is érdekel ez most? Beliallal szemben állok meg és a vizes ingéjért nyúlok, hogy letépjem róla, ennek már úgy is mindegy. Közben kicsit meg is dőlök előre és támasz híján belelököm a kádba őt és a vállán támaszkodva meg én is vele együtt landolok ott. Melléfekszek és nevetni kezdek.
- Úgy hiszem, hogy elég nagy felfordulást csináltunk. Jegyzem meg és felküzdöm magam ülő helyzetbe, majd nekilátok levenni a felsőmet, mert teljesen átázott és kezd hideg lenni és nélküle jobb lesz, azt hiszem. 
- Menjünk vissza hozzám! Nézek a lovacskámra és a víz hatására vagy csak az idő, de kezd minden egyenes lenni. Elindulok kifelé és útközben tapasztalom, hogy a vizet valaki elzárta, szóval lehet látogatóink lesznek. Valamilyen indíttatást éreztem, hogy el kell bújnunk, így Belial felé fordultam.
- Mindjárt jön valaki szétnézni, bújjunk be a szekrénybe, azt biztos nem nyitják ki! Intek is neki, hogy siessen és ha benne van meg ha nem is, akkor is az akasztós szekrénybe be is rántom magammal és magunkra zárom az ajtót. Kicsit szűkös a hely, de ez eddig sem zavart senkit, legalábbis engem biztosan nem.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 03, 2020 11:29 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 531 • Credit:

Nem tudom mire gondol, és nem is tudom meg, csak sejtelmes mosolyt villant felém és tenyerével megpaskolja arcomat. Aztán az alakuló remekmű felé fordítjuk figyelmünket. Elhangzk egy önfényező kijelentés a démonnő szájából, majd amikor tőlem semmilyen megerősítő reakció nem érkezik - mert elsőre nem gondolnám, hogy kéne bármit hozzáfűznöm a hallottakhoz, a mellkasomba bokszol és folytatja a tolltömést.
-Rosszul látom, vagy tényleg morcos vagy? - kérdezem megfogva egy röpke pillanatra tevékeny kezecskéit, amik épp maréknyi számra pakolják gatyámba a tyúktollakat.
Míg várakozunk Maze egyik ruhásszekrényt túrja fel a másik után, a benne lévő tiszta, élére hajtogatott ruhák mind gyűrötten végzik a padlón.
-Mennyi ruha...ennyi egy ruhaboltban nincs. - nézem a növekvő ruhahegyeket. Szinte hihetetlen, hogy ez mind abban a két nagyobb szekrényben elfért. A kutyaszar időközben megérkezik, három zacskóba adagolva, pont ahogy a démonnő kérte. Az ágy szélére teszem. Maze nem vesztegeti az időt, azonnal munkához is lát. Felkapja az egyik adagot a takaróról és megbontja a tasakot. A barna aroma gyorsan megszínezi a körülöttünk lévő levegőt és egy trágyadomb "illatát" idézi meg a második ark szobájába.
-Ez durva... - jegyzem meg. Szinte csípi a szemet is. Orrba vágó élmény fogja érni Mastit is az első ajtónyitáskor. Maze saját ujját használja ecsetként és egy villanásnyi idő alatt tapassza fel a képre a "ragasztó anyagot", majd felém fordul és a tolljait kéri.
-Parancsolj. - Belenyúlok a gatyámba és markolok neki egy adag pihét, ami hipp-hopp a képre kerül. Az alkotás elkészül, igazi mestermű születik, de most már tényleg. Úgy érzem, ezt teljesen kimaxoltuk. Küzdve a kellemetlen szagokkal - kár hogy a fehér por a szaglást nem nyomja el - "gyönyörködök" a festményben, mikor a démonnő kezeit ismét a combomnál érzem.
-Héé te...mit...mit csinálsz? - meglepődve látom, hogy kutyaürülékes mancsait szemtelenül a gatyámba törli.
-Hát az eszem megáll. - mordulok fel a barna foltot lesve. El sem akarom hinni, hogy tényleg belém törölközött. Míg ő ruhakupacban vergődik, én Masti egyik hófehér kispárnáját ragadom magamhoz és azzal vakargatom le a belém kent kakát, de azt hiszem csak rontok a helyzeten, mert teljesen elmaszatolom.
-Picsába. - kénytelen vagyok levenni magamról. Meglazítom az övemet, kigombolkozom és miközben a térrel erős küzdelmet vívok, alsóra vetkőzök. Fél párnányi toll hullik ki közben a gatyaszárakból. Maze után én is átverekedem magam a rongyhalmokon a fürdőig. Belépve kutyagumitól bűzölgő gatyámat elé, a mosdókagylóba hajítom. Nem zavar, hogy Maze éppen a tükörre mázol valamit, elférek mellette. Könyékig feltűröm ingem ujját, majd egyik kezemmel megfogom a szabályzó kart és ütközőig oldalra tekerve megeresztem a vizet. Lehet, hogy a por miatt, de úgy látom, minta furán oldalra nyúlna a kifolyócső és a víz nem folyik rendesen. Úgy döntök, hogy kicsit kiegyenesítem.
-Hopsz. - mondok ennyit mikor hirtelen kezembe marad a csap, a víz pedig szinte azonnal, megállíthatatlanul tör elő a csőből. Egyenesen Maze arcába. Aztán a mosdókagyló is gyorsan megadja magát, leválik a falról és a padlózaton három nagyobb darabra törik, ahogy a körülötte lévő csempék is, egyesével potyognak le. Pillanatok alatt beterít mindent a víz. Minket is. A falban keletkezett kráter elé tolom az egyik fürdőszobai szekrényt, ami valamelyest eltorlaszolja és lelassítja a vízsugár útját.
-Na ennek Masti, hogy fog örülni. - nevetve ülök le a kád szélére, arcomból vizes hajam hátra simítom és elégedett vigyorral szemlélem, ahogy a víz lassan átfolyik a hálóba.

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 03, 2020 4:43 pm

To Belial
Sejtelmesen mosolygok csak és megütögetem oldalról az arcocskáját. Nem kell tudnia mire gondolok, jobb is így nekem és neki is. Ha tudná mennyi minden jár az én fejecskémben, lehet bele is bolondulna. Amúgy sem kell mindenre választ adnom.
Mikor megjegyzem, hogy szebb vagyok Belial csak áll és elgondolkozik, én meg mellkason vágom, hogy mégis miért várok a válaszára, ez teljesen egyértelmű kéne, hogy legyen. Mikor kinyögi, hogy ja, én csinosabb vagyok nem tudom mennyire gondolja így, szóval most kicsit morcos vagyok rá és csak pakolgatom a tollacskákat a gatyájába, remélem jól megcsikizik és puhaságukkal kényeztetik jó értelemben.
- Nem az a lényeg, hogy tetsszen neki! Dörmögöm és kap még a zsebébe is egy kis tollat, onnan talán nem dobálja vissza, de kell tolltartónak, hogy ne kelljen folyton hajolgatni majd a fehér párnatöltelékért.
- Tudom! Ezért csinálják itt a legjobb bulikat! Nagyban hozzájárulok, hogy tényleg jó legyen és szerintem viszály sem panaszkodhat, mert attól kezdve, hogy ma belépett ide, elég jól elszórakoztatom magunkat. Elmegy italért, amit persze egyből kiszúrok és már nyúlok is érte, hogy adjon, meg is kapom egy kis játszadozás után, bár én a helyében ezzel pont nem szórakoznék, ha nekem pia kell, akkor jobb ha egyből megkapom.
- Ugyan, vedd le azt az inget végre. Nekiesek a fekete többet hordott ruháknak is, hogy kidobáljam őket, ezek a színeseket szerintem sose hordta, csak a szoba részét képezték, de kupinak kupis. Miközben kiürítem a szekrényeket, a szobaszerviz szerez három adag kutyaürüléket, amit a lovasból lett lovacskám be is hoz és az ágy szélére teszi. Kellően büdös végterméket sikerült hozniuk, ami biztos beissza magát ebbe a szobába majd. Elindulok a ruhakupacokon át az ágyhoz és az egyik zacskót magamhoz véve felmászok az ágyra, majd a képhez sétálok.
- Na akkor kezdjünk is hozzá. Belenyúlok és megfogva a barnát felkenem a szárnyának a helyére és jól belenyomom a képbe, hogy maradjon rajta. Nem vagyok olyan finnyás, mint a legtöbben, elvégre csak szarról van szó, ami valaha étel volt. Amint ez megvan intek is Belialnak, hogy jöjjön, mert a zsebében vannak a tollacskáim.
- Add a tollakat! A kakás kezem nyújtom felé és ha meglátom hogy undorodik, akkor az már biztos, hogy kinevetem, meg még más is megfordul a fejemben, de előbb a műalkotás, még mielőtt a tapasztó anyag megszáradna. A kezemhez is tapad némi toll, de egyelőre nem foglalkozok vele, majd miután kész a kép, akkor törlöm csak meg, Viszály nadrágjának a zsebébe, aminek biztos nem örül majd, de így kénytelen lesz levenni végre.
- Na ez kész. Leugrok az ágyról a ruhakupacra, amin el is terülök, szinte úszok bennük a fürdőig, ahol az ajtóba kapaszkodva a tiszta kezemmel felhúzom magam és beoldalgok kezet mosni. Vagy tízszer biztosan, fújok rá parfümöt is, csak ne érezzem azt a szar szagot, mert azért szívesebben szagolok mást én is. A mosdókagylón megtámaszkodva körülnézek, hogy ez is a lehetőségek tárháza. Egy rúzzsal a tükörre írom, hogy 'Szállj a mennybe glóriás!' Ez amolyan démoni káromkodásféle, nem mondom, hogy nagy beszólás, de a szentségelés számunka olyasmi, mint az embereknek a káromkodás.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 30, 2020 8:15 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 385 • Credit:

-Hmmm...nem tudom mire gondolsz...- döntöm oldalra a fejem. Évezredek óta alapozom a bulihangulatot az emberi világban, hogy öcséim jól szórakozzanak. Bár igaz, ez nem számít nagy dolognak, inkább amolyan alap elvárásnak. Hisz arra alkottak, hogy káoszt teremtsek és minden rossz - háborúk, járványok, kínhalál - előfutára legyek.
Alig pár perc alatt a festmény minőségi változásokon megy keresztül. Csinos kis műalkotás születik, ami megér pár dicsérő szót. Maze azonban nevetve jegyzi meg, hogy Masti még ezekkel az extrákkal sem ér a nyomába. Kicsit elmerengek a képet nézve...
-Ja, te csinosabb vagy. - helyeslek némi hallgatás után. - ....remélem azért elnyeri a tetszését. - fűzöm hozzá, miközben a nő keze megint a nadrágomnál matat, majd egy újabb adag pihét csempész bele. Fogalmam sincs miért csinálja? Toll-tartónak tűnök???
-Öhm...- belenyúlok a gatyámba és kihúzok belőle egy marék tollat, mert elég puha és....csiklandoz is.
Maze a tökéletest még tovább tökéletesítené. Tollakkal dobná fel a képet, de kell valami tapasztóanyag, mert azok maguktól biztosan nem fognak felragadni. Hirtelen eszébe jut valami, az ölembe fekszik egy telefonhívás erejéig és három kis adag kutyaszart rendel a portaszolgálattól. Széles vigyorral az arcomon hallgatom, majd amikor lerakja a kagylót és elterül az ágyon vele együtt én is felnevetek.
-Égetni való nőszemély vagy. - jegyzem meg, amit nyugodtan vehet akár dicséretnek is. Míg az ágyon saját gonoszságán röhögcsél, italt szerzek magamnak. Magamnak! Épp csak belekortyolok, a démonnő kezei már nyúlnak is az üvegért. Meglóbálom előtte kicsit, hagyom nyújtózkodjon csak érte, végül odaadom.
Míg a szarra várakozunk a bal kéz ruhásszekrényét kezdi el nagy erőkkel feltúrni. Élére vasalt, hajtogatott ruhadarabjai összegyűrve egyenként landolnak a földön. Bár nem tartok igényt Masti vidám színű felsőjére, ennek ellenére Maze hozzám vág egy rózsaszínt. A tér és időérzékemet ugyan átmenetileg elvesztettem, de a színérzékelésem még a helyén. Annyit amúgy sem tudnék szívni, hogy ne vegyem észre, hogy ez a rongy rózsaszín. Ami határozottan nem az én színem. Inkább pucéran járkálok, minthogy ilyesmit magamra vegyek.
-Á, jó ez még... - pillantok végig magamon, piafoltos, véres, koszos, elszürkült, néhol megszakadt ingemen. Utcára igaz már nem mennék ki benne, de ahhoz, hogy a második ark szobájában garázdálkodjak, tökéletesen megfelel. Kopognak. Úgy hiszem meghozták a berendelt kakát. Felkelek az ágyról és bejárathoz kóválygok. Az ajtó mögött valóban három bezacskózott kupacot találok.
-Nem semmi a szobaszervíz. - vigyorgok, majd megfogom a tálcát, lábammal becsapom az ajtót és a rendelést az ágy szélére rakom.

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 29, 2020 11:04 pm

To Belial
 - Tőled mi nem nagy teljesítmény? Kérdezek vissza nevetve, mert hát minden elismerésem, hogy megkínozta Lucifer testvérkéjét, de mást nem nagyon írhatok fel a számlájára, ami nagyobb volumenű dolog, talán majd most ez megváltozik, amikor Mastemahnak adja majd ki magát. A rajz viszont nekem sem az erősségem, rúnákat bármikor és szép szabályos kört is tudok rajzolni, de ez így nem megy, hogy ennyire hullámzik a talaj alattunk vagy az ágy. Olyan, mintha vízágy lenne, csak ki kellene lyukasztani és úszna az egész szoba! Persze valószínű csak a képzelet játszadozik velem. Belial megigazgatja  a nadrágját, amibe megkapaszkodva próbáltam felevickélni mellé, nem is értem miért foglalkozik vele, mert az sincs már olyan jó állapotban amúgy. A kezét magamhoz véve meg is festem a magam részéről tervezett szent dolgokat, elvégre ő ilyen számomra.
- De nem csinosabb, mint én. Nevetem el magam, mert amíg ez olyan tökéletesen angyali nőszemély, én annyira vagyok ördögien szép inkább. Nem vagyok annyira tökéletes és talán ez segít, hogy többen elfogadjanak, az persze más kérdés, hogy én mennyire fogadom el őket.
- Hát sírhat is, annyira odatettük magunkat! Nevetek fel és még jobban kitömöm a nadrágját tollal, mert nem akarok hajolgatni értük.
- Kellene anyag, ami megtapad ezen... Elgondolkodok, már amennyire képes vagyok ilyesmire és az agyszüleményem is megszületik.
- Hah! Tudom mivel lenne még jobb a kép. Belial ölébe fekszek keresztben és úgy nyúlok a telefonért, ami a kis éjjeli szekrényen van. Kárörvendően gonoszan nevetek közben, miközben a kagylót felemelem a fülemhez és betárcsázom a porta telefonszámát. A mutatóujjam a szám elé helyezem, jelezve, hogy maradjon csendben a lovas lovam. Én is némi komolyságot erőltetek magamra és úgy próbálok komolyan beleszólni a telefonba.
- Helló! Kérek vagy három kis zacskó kutyaürüléket az ajtóm elé. Köszönöm. Leteszem és lefordulok Viszályról az ágyra, majd meg pukkadok a nevetéstől. Ő meg elmegy italért, helyes-helyes. Ám poharak, hát azok nem lesznek, mert eltöri mindet.
- Upsz! Nevetek fel, mert hát hű a nevéhez, itt nem lesz rend az is biztos és még csak most lendültünk bele ebbe. A kezem nyújtom is az üvegért, mert hát én is akarok inni és meg is teszem, majd leteszem biztonságba az üveget, nehogy az imbolygó ágyon eldőljön.
- Amíg megjön a szar, addig átnézhetnénk a ruháit! Ki is botorkálok az ágyból a szekrény felé és kinyitva azt meglátom, hogy minden élére van vasalva és eltéve. Na, nem is kell több, még dobálom magam mögé őket a fejem felett kicsit megrázva, hogy szétjöjjön és jobban gyűrődhessen a földön.
- Nem kérsz egy inget? Lehet rád menne, csak ha a kezed előre nyújtod elszakad a hátánál. Egy rózsaszín felsőt vágok hozzá, hátha felveszi, most, amíg nem gondolja át mit is csinál.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 28, 2020 9:05 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 489 • Credit:

Amint betesszük a lábunkat Mastemah szobájába nem vesztegetjük a drága időt. Közös egyetértéssel vetjük bele magunkat a rongálásba. Első áldozatunk a démonnő önarckép, ami ágya felett csüng, mit is mondjak elég rossz helyen van. Hogy elérjem kénytelen vagyok felmászni az ark fekhelyére. Beszívva, hullámzó térrel, sarkamban a négykézláb mászó jobb kézzel nem épp könnyű feladat. A betyárbajszot a démonnő kreatívnak találja, bár hangjában kiérzem a gúnyt, mégsem törődöm vele.
-Naa...tőlem ez már nagy teljesítmény. - nevetem el magam a bajuszra pillantva. Tekintve, hogy a nullánál is kevesebb rajzérzékkel rendelkezem, ez így elsőre kifejezetten jól sikerült. Lucifer nem tartotta fontosnak teremtésemkor, hogy tudjak rajzolni. Leszámítva persze a rúnákat. És a földi léthez sem létszükséglet, hogy tudjak ilyesmit, ezért nem törődtem azzal, hogy fejlesszem magam ezen a téren.
-Na mutasd, te mit tudsz! Átadom a lehetőséget neki, hogy megmutassa, hogy is kell ezt. Maze hirtelen megcsimpaszkodik a nadrágomba és megpróbálja az anyagon keresztül felhúzni magát, hogy ő is a képhez férhessen. Mondanom sem kell, hogy ez egy rendkívül rossz ötlet. Szinte hallom, ahogy feszül az anyag és szakadnak a cérnaszálak. Gyorsan elkapom a karját és azzal a lendülettel rántom fel magamhoz, mielőtt a kezébe maradna a nadrágszáram, vagy rosszabb esetben az egész alsó ruházatom. Bár nagyon erősen kell koncentrálnom, hogy ne boruljunk le mindketten az ágyról. Rettenetesen imbolyog alattunk a talaj, legalábbis én nagyon úgy érzem. Ennek ellenére azért megigazítom magamon a gatyám.
Ha már úgyis vérzek alapon, ő nem sebzi meg magát, inkább engem használ ecsetként. Miért is ne. Engedem, hogy használja véremet. Ujjamat először Masti másának feje fölé irányítja és körkörös mozdulattal mázol rá egy jókora glóriát, majd a vállaihoz tévedve, angyali szárnyakat pingál. Megjegyzésén csak mosolygok, de igaza van. Határozottan egy bajszos szent benyomását kelti.
-Milyen csinos lett. - szemlélem vigyorogva a képet. A következő pillanatban Mazikeen nyála landol a második ark bal szemén. A köpet lassan végigcsordogál a mázolt nő arcának jobb felén.
-Nézd már! Olyan mintha a szentünk sírna... - nevetek fel gonoszul. Ám Maze még közel sem fogyott ki a kreatív ötletekből, még egy kis párnatollal dobná fel a 3D élményért. Kicsit megszopkodja az ujjamat, mielőtt az ágyneműre lehuppanva párnatépésbe kezd. Pillanatok alatt ellepnek minket a tollak, egy adag még a zsebembe is kerül. Sóhajtva rogyok le én is az ágyra, ettől kicsit stabilabb lesz a világ.
-A ragasztgatásban még rosszabb vagyok, mint a festésben. - jegyzem meg utalva rá, hogy ezt a dolgot teljesen rábízom. Míg valószínűleg Maze a tollacskák felhelyezésével foglalatoskodik, én piavadászatra indulok. Időközben ugyanis kiszáradt a torkom. Szerencsémre az egyik szekrényen felfedezek pár üveget. Az alkoholt legyek bármilyen állapotban, tutira felismerem. Magamhoz is veszek egy egész üveg whiskeyt és poharat is keresnék hozzá, de kicsit benézem. Elvétve a távolságot sikerül könyökkel levernem az egész tálcát, minden a földre zuhan és ripityára törik.
-Hopsz. - mosolyodom el. Nem baj, üvegből is tudok inni. Visszabotorkálok az ágyhoz. Előbb kortyolok egy nagyot az italból, majd fejem alá csapok egy épen maradt párnát, miközben széles vigyorral szemlélem az alakuló mesterművet.

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 28, 2020 12:49 pm

To Belial
 Egy kis idő kell csupán és Belial, a paripám már pályára állva (fogjuk rá) elérkezik az első kanyarhoz, ahol belerúgok, mint az igazi hátasokba, ha lett volna nálam ostor, meg is csapkodtam volna fenekét is, de már nem fogok visszafordulni, örülök, hogy eljutottunk az út feléig is, ami nem kevés időnkbe telt, kicsit máshogy érzem most beszívva az idő múlását.
- Na, ne feleselj Lovacska! A keze kicsit lentebb csúszik a combomon így kicsit lentebb kerülök és a nyakába megkapaszkodok és csak akkor ugrok meg kicsit a hátán, amikor látom az ajtót, ami a célunkhoz vezet. amint belépünk szembe fordulok Viszállyal és a nyakába csimpaszkodok meg, hogy kóstolgathassam még egy kicsit, elvégre van rajta mit lenyalni, annyira nem tisztogattam még meg. Lehet én jobban beálltam, mint Belial, legalábbis abból, hogy ő tart meg engem erre következtetek. Hálás vagyok, hogy a derekamnál megtart és úgy követem a tekintetét a műalkotás felé.
- Szerintem lehetne művészibb is, benne vagyok! Nevetem el magam és gonosz vigyorba rendeződik az arcom a végére. Az ágyhoz sétálunk vagyis ő húz maga után, én meg próbálom nem feltartani. Ő felmászik, én meg feltérdelek és kutyapózban mászok utána, hogy ne könnyítsem meg az egyensúlyozását, jót nevetnék, ha elesne miattam. Ahogy nézem nincs a helyzet magaslatán és egy tenyérnyomot hagy a képen és a falban is. Na igen, amikor nem mi irányítjuk az erőnket, akkor előfordulnak ilyen kis balesetek.
- Upsz! Nevetek fel és a lábát megölelve helyet foglalok mellette és nézek felfelé, ahogy betyáros bajuszt kanyarint Mastemah orra alá. Nincs is jobb a démon vérének fekete festékénél, amit nem olyan könnyű lemosni, bár szerintem ki fogja dobni inkább a festményt és szerez másikat a második ark.
- Milyen kreatív! Mondom kicsit gúnyosan, mert hát többet vártam volna, de sebaj. Felemelem a kezem és a nadrágjába kapaszkodva próbálok felállni, amit nem erre találtak ki, szóval lehetséges, hogy lehúzom róla féloldalt, mire sikerül megfognia a kezem és felhúzni magához. 
- Add a kezed! Nyúlok is arrafelé, ahol láttam, mert ha már így beáldozta magát, akkor én is használnám az ecsetét és alkotok egy glóriát, meg angyalszárnyakat is Mastemah egyre szebb festményére.
- A kis szent, a félvérek anyjának nevezi magát. Ph! Le is köpöm a képet, majd eszembe jut, hogy mennyivel is jobban nézne ki, ha a szárnyaknál rendes tollak lennének.
- Szaggassunk párnát és ragasszuk fel a tollakat a képre! Fordulok Belial felé és a számba veszem az ujját kicsit rágcsálni, de nem harapok le belőle újabb darabot. Viszont a párnák lent vannak, szóval lehuppanok és az ölembe húzok egyet, majd ketté tépem és csak új száll a toll körülöttem. Belemarkolok és elkezdem felfelé dobálni a démontársamnak, sőt még vagyok olyan rendes, hogy a nadrágjába is tömök egy adagot, csak mert valamiért olyan jó ötletnek tűnik.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 26, 2020 8:34 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 453 • Credit:

Látom, a démonnőnek nagyon is kedvére van ez a kis versengés, ezért el is döntöm magamban, hogy nem késlekedek sokáig, még a napokban New Yorkba megyek, hogy találkozhassak ezzel a Natalieval és letudjam a terv rám eső részét. Aztán majd kiderül, ki játszik ügyesebben.
Hamar a fehér por hatása alá kerülünk és indulhat egy másfajta móka, amit a második ark hálójában akarunk játszani. Lovasat játszva botorkálunk át a folyosó túlsó felére. Ahogy a halandók mondani szokták, minden kezdet nehéz. Kell egy kis idő nekem is, mire pályára állok. A fehér anyagtól bebódulva az első arkdémonnal a hátamon, aki közben a hajamat borzolja - próbálom legyűrni azt a durván húsz méteres távot, ami Mastemah ajtajáig vezet.
-Héé, nincs rugdosás. - mordulok rá, amikor sarkát élesen a combomba mélyeszti, ösztökélve hogy a helyes irányba tereljen. Kezem lejjebb csúszik a combján, bár próbálom biztosan tartani őt, mégis úgy érzem, mintha bármelyik pillanatban a földre ejthetném. Mégsem teszem. Felkiált, amikor a bejárat elé érkezünk, így a küszöb előtt leteszem. Az ajtó nyílik és vele együtt a lehetőségek tárháza is elénk tárul. Mivel is kezdjük?
Maze felém fordul és karjaival, mint egy kis majom a nyakamba csimpaszkodik. Elvigyorodom, amikor nyelve ma már sokadjára találja meg az arcomat. Bőrömön végignyalint a maradék alvadt vérért, pedig azt hittem már az összeset lenyalta rólam. Bár egyáltalán nem tűnök úgy, mintha mindez zavarna. Fél kézzel az ajtófélfába kapaszkodva tartom meg magunkat. Másik karomat pedig a derekára simítom.
-Nos...- a démonnő kérdésén gondolkodva tekintetem végigfut Mastemah tökéletesen rendezett lakosztályán. Olyan érzésem van, mintha a harmónia fészkelte volna be magát. Fújj. Bár eleve azért kóvályogtunk el idáig, hogy felfordulást okozzunk, de látva Masti szobájának rendellenes rendjét, még inkább káoszban akarom látni. A nagy nézelődésben megakad a szemem egy hatalmas festett képen, ami az ágya felett függ. A  második arkról készült élethű arcfestmény láttán démoni vigyor kúszik végig az arcomon.
-Ügyes munka... - mondom ezt úgy, hogy vajmi keveset konyítok a művészetekhez, bár szépérzékem azért van.
-De azt hiszem ki lehetne még hozni belőle ezt azt. Mit szólnál, ha kicsit kezelésbe vennénk azt a képet? - kérdezem belevigyorodva az arcába.
Leemelem magamról Maze kezeit, de nem engedem el, húzom magam után az ágyig. Erősen imbolyogva lépek fel Mastemah bevetett ágyára, miközben óvatos, kimért léptekkel, egyensúlyozva jutok el a falon lógó képig véres cipőlenyomatot hagyva a hófehér ágyneműn. Tenyeremmel kicsit rátámaszkodnék a keretre, de elvétem és a festmény sarkába tenyerelek lyukat szakítva az alkotásban.
-Hopsz. - nyögök ennyit, majd egyéb festőeszköz híján az ujjamba, mélyen a húsomba harapok. Fogaimmal felhasítom a bőrömet és a kiserkent véremmel egy egész ízléses betyárbajszot mázolok Mastemah másának orra alá. Egy hatéves rajztudásával. Előbb a jobb oldalára, majd a baljára is kanyarítok egy pöndör sávot.
-Mit szólsz? - teszek egy bizonytalan lépést hátrább, hogy távolabbról lássam az összhatást.

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 26, 2020 3:16 pm

To Belial
- Hát persze. Legyintek, hogy behozza a hátrányát, ha tudná, hogy én a könnyebbik vadászt választottam valószínűleg, akkor nem jelentene ki ilyesmit, nem tudom hibáztatni. Jót somolygok rajta és inkább nem is hagyom ezen rágódni, nehogy meggondolja magát. Amúgy, én már most is a saját kis tervem szövögetésébe belerángattam, ami ha jól sül el, nem kell aggódnia Lucifer miatt többé, de nem festem az Ördögöt a falra.
- Közel sem mindent, csak kóstolgattam kicsit, sajnos nem szó szerint. Sóhajtok egyet és felemelem a csuklóm, hogy a körmeimre vessek egy pillantást, ami alatt ott van a száradt vér, ami még a bár és egymás püfölésekor kerülhetett oda. Sajnos az emberekkel nem lehet így játszadozni, mert nem regenerálódnak. Jó, nem halnak meg, de valahogy nem okoz így olyan örömet a kínzásuk, nem is adják el a lelküket olyan könnyedén, mert tudják, hogy ha meghalnak az nem végleges feltétlen. Mondjuk, ha letépném a fejét, abból alig ha támadna fel bárki is.
- Pontosan, majd meglátjuk, ez még nincs kőbe vésve, egy kis versengés meg sosem árt ugyebár. Most viszont szórakozni akarok egy kicsit, hiszen annyi módja van, hogy egy démon jól érezze magát, nem hogy még kettő! Megbombázom egy adag jóféle porral, amibe szinte megfürdetem, esélye sincs elcsalni a dolgot, szóval egy kis idő után már eléggé beáll ő is, meg én is. Jó érzés szipózni a cuccot, igaz kicsit vérzik az orrom, de annyi baj legyen, amint a számhoz ér lenyalom úgy is, a rászállt porral együtt.
Ahogy felrántom vagy felkel a kanapéról, egy kicsit úgy érzem, hogy rám fog esni, de szerencsére megkapaszkodik és talpon marad. A földről valahogy nehezebb lett volna összekaparni azt hiszem. Mintha egy örvénylő tengeren lennénk, amit egy hajó dobál, bár mindez csak a képzelet szüleménye, de mégis olyan valóságos. Amint sikerül belé karolnom, késztetést érzek, hogy cipeljen csak a hátán, elvégre könnyebb ha ő egyensúlyoz én meg majd irányítom. A kezemmel kitapogatom a vállait, amik állandó mozgásban vannak, tisztára, mintha egy démonűzésen lennék, ami messze áll tőlem, elvégre miért tennék ilyen szívességet bárkinek is ingyen és bérmentve? Amúgy azt hiszem a lovasoknak is van saját teste, mint nekem, szóval hülye gondolat. A combom a derekához emelem és amint megfogta az egyiket, akkor rugaszkodom el a másikkal is és karom át egyik kezemmel a nyakánál, amíg a másikkal navigálom, hogy merre is van az egyenesen előre. Nincs könnyű dolgom, ám neki sem meg a közlekedés, amikor a falnak csapódunk csak felnevetek, marha viccesnek tartom a dolgot, pedig még csak meg sem érzem. Ellököm magunkat a faltól, hogy egy másiknál kössünk ki, de legalább haladunk kicsit előrefelé is.
- Kanyarodunk! A logó lábam sarkával jól combon rúgom azon az oldalt, amerre mutatok, mintha tényleg igazi pacin lovagolnék, csak nincs akkora farka és csak két lába van. Megborzolom a sörényét, mikor kanyarodik, elvégre milyen jó kis hátas, meg kell dicsérni. Aztán már nincs olyan messze a néha távolodó ajtó, ahová igyekszünk.
- Az lesz az! Rikkantom el magam és gonosz nevetésben török ki, ahogy odaérünk és megpaskolom a kezét, hogy tegyen le, mert most ide bemegyünk. A kilincset próbálom megfogni, első persze nem sikerül, majd ahogy nyílik az ajtó, úgy dőlök befelé én is. Rend van, szóval lesz ám dolgunk, hogy meglepetés érje majd a drága második arkot.
- Mivel kezdjünk? Párnacsata vagy a ruhái szétszórása? Fordulok Belial felé és elé lépve, vagyis kicsit a karjaiba zuhanva ölelem meg a nyaka körül. Még mindig kicsit véres itt-ott, szóval nyalogatni kezdem az arcát, miközben sikerül válaszolnia, hogy mihez is kezdjünk itt, mert most annyira nem jut eszembe semmi velejéig romlott gondolat hirtelen.

Archdemon of Hell

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
101
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Multi :
nincs
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 24, 2020 7:56 pm

A vörös szoba
Mazikeen & Belial
Zene: nincs • szószám: 517 • Credit:

-Hogyne tudnék. - mondom teljes természetességgel. Bár a mosolyából látom, hogy nemigen hisz nekem. Sebaj. Nem hibáztatom ezért, valóban nem igazán jellemző rám a komolyság.  
-Nem túl naggyal mi? Nem számít, majd behozom a hátrányt. - vonom meg a vállaimat könnyedén meglehetősen optimistán. Valami azt súgja, nincs akkora előnye, mint azt elsőre gondoltam.
Tehát a Natalie nevű vadászlány bizalmába kell férkőzzek. Jó eszembe is vésem a nevét. Maze azért figyelmeztet, hogy nem lesz könnyű dolgom vele, de nem bánom, elvégre szeretem a kihívásokat. Nem is volna igazán szórakoztató, ha nem így lenne.
-Oh, hát ez hogy lehetséges? Ezek szerint mindent bevetettél, mégsem használt? - vigyorodom el gúnyosan, amikor megtudom, hogy a bájaival sem sikerült megpuhítani a kislányt. Bár még nem tűnődtem el azon, mivel próbálkozzak majd nála gördülékeny kapcsolatunk érdekében, de ráérek még ezzel az első randinkig. Aztán majd meglátom, hogy tegyek-e kísérletet a lepedők közé gyűrni őt vagy sem.
-Rendben, meglátjuk nekem sikerül-e elnyerni a bizalmát... - vagy legalábbis egy részét.
Tenyerével megcsapkodja a csomagot, mintha dunnát vetne...és csak száll a fehér por. Az orromon és a számon át lélegzetemmel mélyen magamba szívom, de lehet, hogy még a szememen keresztül is. Mazikeen nem bíz semmit a véletlenre, ha a lazulásról van szó, az anyagból egy nagy marékkal a képembe fúj, mire felköhögök.
-Jó, hogy már a fejemre nem öntöd az egész csomaggal... - gondolom magamba. Nem, nem mondom ki hangosan, még a végén kedvet találna hozzá és megfürösztene benne. Bár ez túl jó anyag ahhoz, hogy így pocsékba menjen.
Tíz perccel az első szippantás után már kezdek érezni egy kis bódító hatást. Eddig csak körülöttem szállt a por meg épp csak belenyaltam a cuccba, most viszont rendesen felszippantok egy púposabb kupacot, ami az emberi dózis sokszorosának felel meg. Garantáltan halálos mennyiség, de nem egy démon számára. Persze a profik vesznek egy tűt és a vénába nyomják az azonnali ütős hatás kedvvért. De minek rohanni? Mi inkább elszimatolgatjuk...
Mazikeen nevetve csimpaszkodik bele elgyötört ingembe, ami nagy eséllyel a kukában landol majd, és húz maga felé, indulásra ösztökélve. Fel is kelek a kanapéról, mire a szoba kicsit bemozog. Aztarohadt. Lépek egyet és majdnem előre, a démonnőre zuhanok. Ösztönösen keresek valami stabilitást, amit végül az ajtófélfán találok meg, miközben a démonnő karjaival hadonászva és fogást keresve mellettem karol belém. Aztán kitalálja, hogy bár megszabadult a lábbelijétől, mégsem mezítlábasan akar eljutni Mastemah halójáig, inkább a hátamon lovagolva.
-Rendben. Pattanj fel. - felelek kicsit belassulva, még magamat is meglepem. Hátat fordítok neki és kicsit le is hajolok, hogy a hátamra mászhasson. Közben megpróbálom belőni a köztünk és a szobaajtó közötti távot, de nem egyszerű, a folyosó jobbra-balra dől. Ha karjait átfűzi a vállam felett, kezeimet a combjai alá csúsztatom és a hátamra veszem.
-Kapaszkodj rendesen. - figyelmeztem, beszívott állapotban az esetleges leesésért nem vállalok felelősséget. Kicsit imbolyogva, éles szlanonban kezdjük meg az utunkat a második ark lakosztálya felé. Párszor a falnak is csapódunk közben - amit inkább ő érez meg válltájon, mint én -, de egész hamar sikerül egy viszonylagos egyenes mentén haladnunk. Teljesen elvesztem az idő- és térérzékemet. Perceknek érzem, de a valóságban negyed órába telik megtenni azt az alig tíz-tizenöt méteres távot, ami a két ajtó között húzódik.

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Mazikeen lakrésze Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 23, 2020 10:50 pm

To Belial
 - Helyes, a kis gyalogokat mindig könnyű beáldozni. A kezemmel megsimogatom az állánál, majd megütögetem az arcát egy kicsit, hogy milyen jó munkát végez már most, bár csak szóban, de úgy gondolom nem kértem tőle túl sokat a gyakorlatban sem, elvégre jó móka lesz.
- Te tudsz komoly is lenni? Kicsit hátra húzom a fejem és fojtott nevetős mosoly kúszik az ajkamra, nem úgy ismerem a viszály lovasát, hogy bármit is komolyan venne, a tervei is spontának, ahogy ő azt fel is vázolta még odalent, én csak célt adok neki, hogy hasznos is legyen.
- Nem túl naggyal, csak egy együtt töltött éjszaka volt a szórakoztatásomra, bár nem éreztem úgy, mintha nehezére esett volna, de bizonyára neheztel érte, mert másféle karóra húzott volna fel legszívesebben. Direkt úgy mondom, mintha csak húzni akarnám ilyesmivel és mekkora előnyöm van, pedig valójában mégis csak igazat beszéltem, néha ez tűnik a legnagyobb hazugságnak.
- Remek, akkor tiéd Natalie, de csak óvatosan és sajnos ő nem fog lefeküdni veled sem. Valami visszatartja az effélétől, talán Belial majd rájön, hogy micsoda, de nincs is jobb, mint a két fejes jobb és bal kezei, a másik fejes jobb és bal kezei mellett, még ha nem is teljesen igaz, de ki hinné, hogy bárki magasabb rangú démonnak hazudja magát és ebbe egy másik támogatja is?
- Ha a bizalmába kerülsz, akkor szólsz és úgyis látszódni fog a hozzáállásán, de majd keresünk egy független bírát, ha nem bízunk egymásban. Ami természetes, de ez most olyan kis semmis versengés, hogy miért is hazudnánk róla? Amúgy is én fogok nyerni, nem győzhet le egy kis lord, nem hagyom magam, nem vagyok vesztes alkat.
- Igen, de ha már úgy érzed eleget szívtál, akkor csomagoljuk vissza, később is jó lehet még. Odasétálok hozzá és csak ingatom a fejem, hogy milyen rossz, hogy a nyelvével kóstolgatja, ahelyett, hogy beszívná, így gyorsan két oldalról rácsapok, aminek következtében felszáll a por a levegőbe és közel hajolva beszívok egy jó adagot belőle.
- Pont jókor jöttél, egy kis rosszalkodáshoz! A kezembe szórok egy nagyobb adagot és mintha csak levegő lenne fel is szívom, elég jól érzem a hatását, még a vérem is folyni kezd az orromból, de csak letörlöm és megvárom, hogy Viszály is beszálljon a buliba, mert nem akarom magam kiütni, annyira nem szeretek védtelen lenni, de ha mind a ketten azok leszünk, az más.
- Majd most kicsit megismered vagy nem. Megvonom a vállamat és ha nem szolgálná ki magát, akkor kicsit úgy érzem rá kell segítenem és a képébe fújom a  markomba szórt adagot.

Amint kellően ellazultunk és látom a szemén, hogy nem megjátssza, akkor még várok pár slukkot, majd felé nyúlok nevetve és az ingénél fogva rántom meg magam felé. Nem állok annyira stabilan a lábamon, szóval csak remélem, hogy nem hempergéssel kezdjük az egészet, mert olyan nehéz felkelni, ha egyszer eldőlsz. Ám nem állíthat meg semmi, csak a cipőm levétele az ajtóban, mert mezítláb könnyebb lesz menni, valamiért úgy érzem legalábbis.
- Oh csak óvatosan, lehet lopakodnunk kellene, szerinted menni fog? Belé akarok karolni, de kicsit hullámzik a kép, de úgy negyedszerre sikerül a művelet és kicsit neki is dőlök, a gonosz mosolyom le sem lehetne vakarni az arcomról.
- De talán oda is lovagolhatnánk, vihetnél a hátadon pacikám! Az, hogy ez most mennyire komoly kérdés, még én magam sem tudom, csak kibukott és valahogy már el is képzeltem, hogy diadalmasan bevisz a másik arkdémon szobájába. Nincs annyira messze, de most mégis annak tűnik a távolság, amit meg kell tennünk majd.

Archdemon of Hell
Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next