Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Kyara Gilberung

Hey, Batman Tumblr_inline_novarlFg8q1szaa83_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
198
☩ Rang :
I'm daddys little crazy girl
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 19, 2019 4:08 pm
Következő oldal

Your gorgeous name
Szabad
Rang • Vadász
Play by • Akit akarsz
Kora • Amennyit akarsz
Karakter információTe vagy az én Batmanem és én vagyok a Te Jokered. Egymás tökéletes ellentétei vagyunk, ám akárhogy alakuljon az életünk soha nem akarjuk megölni a másikat. Te nem hiszel a gyilkosságban, nem a hagyományos értelemben. Na meg mert a végső döntés előtt mindig megszánsz, ha hatalmas barna szemeimmel rád nézek és szomorúan bevallom, hogy jobb akarok lenni.
De ez nem igaz. Soha nem akarok jó lenni. Nem szeretem a logikát, nem szeretek úgy cselekedni, de te meg mindenben az értelmet keresed. Én a világunkat lángok között akarom látni, te meg minden apró tüzemet eloltod.
Ám soha nem akartalak megölni. Játszom veled, életedben kínozlak. Elkapsz, de megszököm. Hagyom magam elkapni és játszom az érzelmeiddel. Soha nem akarlak megölni, ó, nem.
Mert mi tökéletesen kiegészítjük egymást. Ugyanazon érme két oldalai vagyunk. Te a jót képviseled én pedig a rosszat. Én őrült vagyok, te pedig józan.
Én rossz vagyok, de te meg jó. Ám meg akarlak törni. Azt akarom, hogy velejéig olyan romló legyél, mint én. És te kihívás vagy nekem, Drágám. Nem tudom addig káoszba taszítani a várost, amíg a vadászok oldalán állsz. De a fejedbe sem tudok bemászni.

Ami azt illeti nem igazán szabnám meg, hogy nő vagy férfi vagy. Mennyi idős, mi a beosztásod, a vadászosdi is csak egy ötlet. Annak örülnék, ha nephilim lennél, így lennénk teljesen ellentétei az egymásnak.
Amit viszont szeretnék, az egy Joker-Batman közötti viszony. Az eredeti képregény beli. Amikor teljesen egymásra vagyunk hagyatkozva. Very Happy Kellenee a tökéletes ellenségem, akit a legjobban szeretek Razz

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Why are you serious?
I talk, I smile, I laugh too

But be carefull when I'm silent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal