Fraser; Carolina

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Carolina Fraser

Fraser; Carolina Tumblr_op7ke1x3LG1qamadbo2_540
☩ Történetem :
× Az életet nem szabad túl komolyan venni,
mert még úgysem élte túl senki.
☩ Reagok :
0
☩ Rang :
× szabadúszó
☩ Képességem :
× immunitás
☩ Play by :
× Kate McKinnon
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Dec. 04, 2019 4:16 pm
Következő oldal

If I am crazy, you are an idiot. My reality is just different than others.
Saját
28

Carolina Daisya Fraser
Karakter információ
Család - Hatalmas családban nőttem fel, mai napig sem biztos, hogy meg tudnám számolni hány testvérem is volt, mind lány természetesen, ahogy a szülői félből is az anya szerepét sokan magukra vállalták, míg apám Jézus Krisztus volt. Így megy ez egy kolostorban. Igazából, még csak azt sem tudom, melyik szülőm volt angyal...annyira örültek nekem, hogy kinn hagytak az utcán. Pedáns viselkedés volt a részükről.

Mi a beosztásod - Nem viselek rabláncokat, eléggé szabadlélekként élek, azt csinálok, amit akarok. Szeretek új dolgokkal foglalkozni, alkotni, az apokalipszis előtti technológiát megfejteni. Minden lében kanál mérnök lennék, ha lenne olyan, hogy egyetem vagy diploma...

Melyik oldalon állsz? - Éppen amelyiken szeretek, lakhatóság végett a vadászokén, de hát a lapleosztás mindig változhat.

Városod - New York City

Porhüvelyem neve - Eredeti gyártású vagyok, nem kínai.
Kate Mckinnon
Feltaláló
Félig angyal, félig ember
J.
User kora

Karakter képességeinek leírása

Van egy-két pozitív tulajdonságom, mint például...
× Belső szerveim épek és egészségesek, bár a májamat azért nem biztos, hogy el kéne adni, azért garanciát nem vállalok...
× Beszélem a nyelvet, pláne a tudományét.
× Szoktam mindennap tisztálkodni.
× Harci képességeim ugyan kezdetlegesek, de leleményes trükkökkel tudok egál helyzetet kialakítani.
× Immunitás. Minden mágia hatástalan ellenem, cserébe én sem tudom használni, így kénytelen vagyok magam megalkotni és összeszerelni a fegyvereimet.

És egy-két negatív....
× Nem tudok jól főzni.
× Kíváncsiság.
× Szeretek csak úgy minden szó nélkül "kölcsönvenni" dolgokat, hidd el, okkal. Ha szerencséd van, egy napon visszaadom.
folyt.köv.

Minden történet rejthet titkokat
Temetés. Ritkán vidám, inkább szomorkásabb cselekedet világszerte, az őskor óta űzzük, kb. azóta, hogy már nem megettük a szomszéd kislányt, ha elhullott, hanem elástuk. Ergó dög unalom és gyakori részvétel nyilvánítás, mert nem mondhatod mégsem azt, hogy végre meghalt.

Hell Or Heaven FRPG
- CAELO VEL IN INFERNO -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal