Mazikeen bizalmasa/tanácsadója

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Mazikeen

Mazikeen bizalmasa/tanácsadója Giphy
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
89
☩ Rang :
Első ark-démon
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 24, 2019 4:39 pm
Következő oldal

Amit szeretnél névnek
Szabad/Foglalt/Beregisztrált
Rang • Tanácsadó
Play by • Marshall Perrin?
Kora • Ki számolja?
Karakter információA pokolban alkottak, akár csak engem. Nem kedveltük egymást a kezdetekben, mondhatni ellenségek voltunk és folyton egymás nyakának ugrottuk, így lettünk erősebbek és felkészültebbek más démonok ellen. Mind a ketten Lucifer oldalán állunk, így hozta a sors, hogy az Ördög ellen lázadókkal közös erővel léptünk fel. Jó csapatot alkottunk és akkor jöttünk rá, hogy jobb lesz elásni a csatabárdot. Én szerencsésebb voltam, mert sikerült alkut kötnöm az Ördöggel, amiért neheztelsz rám, de cserébe felajánlottam a tanácsosi helyet, amivel engem helyettesíthet. Ezzel ő is Lucifer közelébe kerülhetett. Mi is alkut kötöttünk, hisz bíznunk kell egymásban, ez a pozíció nem játék és komolyan kell venni. Az én okkult tudásom nem a legjobb, amiben én gyenge vagyok, abban te erős és ez fordítva is igaz. Az, hogy a többiekkel milyen viszonyban vagy, azt a megalkotóra bízom. Várlak szeretettel, ha megérkezel dobj meg egy üzenettel és plotolhatunk tovább, itt csak a lényegesebb dolgokat írtam le vázlatban. A pb változtatható.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal