Delphinia & Rory; join me in darkness

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Delphinia

Delphinia & Rory; join me in darkness Tumblr_o0qmjypdVF1v4warlo1_400
Delphinia & Rory; join me in darkness Tumblr_inline_pitghdXRvA1t9ndkh_1280
P r e t t y   S K I N
again and kissed and held him tight
Delphinia & Rory; join me in darkness Tumblr_oi6x5u3GIk1tebpzgo7_r1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Delphinia & Rory; join me in darkness Tenor
☽ Naamah - A csábítás héber démona
Rosszul hitted, hogy átverhetsz, aminek a vége egy pecsét lett a nyakadon. Icipici kis rúna, ami belőled táplálkozik, amit igyekeztél tetoválással elrejteni.[...]Büntet, s éget téged minden kimondott hazug szavaddal. Képtelen vagy hazudni, csak elferdíted az igazságot, kitanultad ezt nem volt egyszerű.

☩ Reagok :
42
☩ Play by :
☽ Madelaine Petsch
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 05, 2019 10:31 am
Következő oldal

Join me in darkness
@Rory and me
──────────── ────────────
« taggeld; @valaki • Szószám; ide • Zene; ide »
Komor tekintette nem suggal számomra jót. Talán most érnek véget szabad napjaim? Elfog a rettegés, olyan jól érzem magam az emberek között megbújva. Nyugalom jár át, amit rég nem éreztem. Élvezem, hogy egyedül vagyok. Nem tervezek hadjáratot, bosszút. Ember akarok lenni. Sose mondtam ki, hiszen hülyeség, de így van. Egyiptomban éreztem magam utoljára jól. Utoljára ott éreztem, hogy ember vagyok,s mikor Nefertiti felhasznált ez is elveszett.
Mire ez a komor tekintett? Félek ajkai át erre a kérdésre nyitni.

Meglep válasza bohókás kérdésemre. Majd hallgatom, úgy érzem el kell neki a támogatások, hogy mellette álljon egy testvér. Ami nekem is kellene. Őszintén mire vagyok? Halálra, vagy emberi életre. Gyerekre, férjre megöregedésre.
- Valóban? - teszem fel a kérdést félve. Ismerem annyira, hogy bele lassak.
Kérdés mitől féltem.
-hmm.. - kezdek félbe bele. Nem értené meg. Én nem akartam ezze születni. Soha nem is akartam.
- Nyaralok. Nincs célom. - ha bele megyünk Amara játékba mind meghalunk, istent nem győzhetjük le.

Bocsáss meg a késésért.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

The snake always bite you
Naamah && Delphinia

Choose Hell, or Heaven
Rory

Delphinia & Rory; join me in darkness Tumblr_pziolkNrQe1xt67eoo3_540
☩ Történetem :
☩ Reagok :
8
☩ Rang :
A Sötétség Tábornoka
☩ Play by :
Timothée Chalamet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 17, 2019 8:06 am
Következő oldal

Join me in darkness
Delphi&&Rory zene  • Credit:
Örülök, hogy kettőnk közül legalább az egyikünk élvezi a szabad levegőt, meg ezt az életnek alig nevezhető életet. Nem mondom, rekordmélységben van a leviatánok pályafutása. Belegondolva, egy apró részemben még pislákol a remény a visszatérésre, hiába vagyok olyan nagyra a Sötétséggel és az apokalipszissel. És ha már itt tartunk, Delphi is leolvashatja az egészen komor tekintetemről, hogy ilyen ügyben hívtam ide. Dolgunk van. Nővérem reakciójára mégis elnevetem magam. Jómagam is hallottam már ezt a kifejezést. Mizu? Igyekszem felzárkózni, de még mindig nem álltam rá teljesen az új nyelvfordulatokra.
- Mizu? Nem is tudom, Delphinia. – Magamat is meglepem a válasz melankolikus őszinteségével, ami kicsúszik a számon. Mégis elgondolkodom azon a mizun. Miért ne beszélgethetnénk kicsit, mielőtt felhozom a dolgok kellemetlen részét, azt, amiért valóban idehívtam? – Nos, a Sötétség nem pesztrál, talán mondhatom, hogy én is élvezem a szabadságot. – Tényleg élvezem? Nem is tudom. Vegyes érzelmek kavarognak bennem.
- Tudod, el vagy tűnve. Éldegélsz. Mégis mi ezzel a célod? – Csak nem bírom ki, hogy ne kérdezzek rá direktben.

Choose Hell, or Heaven
Delphinia

Delphinia & Rory; join me in darkness Tumblr_o0qmjypdVF1v4warlo1_400
Delphinia & Rory; join me in darkness Tumblr_inline_pitghdXRvA1t9ndkh_1280
P r e t t y   S K I N
again and kissed and held him tight
Delphinia & Rory; join me in darkness Tumblr_oi6x5u3GIk1tebpzgo7_r1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Delphinia & Rory; join me in darkness Tenor
☽ Naamah - A csábítás héber démona
Rosszul hitted, hogy átverhetsz, aminek a vége egy pecsét lett a nyakadon. Icipici kis rúna, ami belőled táplálkozik, amit igyekeztél tetoválással elrejteni.[...]Büntet, s éget téged minden kimondott hazug szavaddal. Képtelen vagy hazudni, csak elferdíted az igazságot, kitanultad ezt nem volt egyszerű.

☩ Reagok :
42
☩ Play by :
☽ Madelaine Petsch
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 16, 2019 10:59 pm
Következő oldal

Join me in darkness
@Rory and me
──────────── ────────────
« taggeld; @valaki • Szószám; ide • Zene; ide »
Mióta kinn vagyunk megmondom őszíntén a múltkori bunyót leszámítva semmit, de semmit nem csináltam. Találtam egy kis helyet ahol meglehetek, s élem a kis életem. NÉha azon agyalok bárcsak embernek születtem volna, múlandó szánalmas élet, kevés felelősség, sőt semmilyen se.
Idehívott, de miért ide, mit akar? Annyi minden kavarog bennem, de fogtam magam ám legyen! Kedvenc tesómnak nem mondhatok nemet. Elhagyatott hajó, jaj milyen bájos. Kop-kop-kop-kop.. hallatszik a magassarkúm, melyet nem rég loptam szerintem elég csini.
Elmosolyodom, ő az egyetlen, aki ilyen reagciót vált ki belőlem.
Szippantok egyet látványosan. - Élvezem is piszkosul. - Kacsintok majd megállok előtte, össze fonom a kezem, s egyik lábamra helyezem a súlyt. - Na mai nyelven.. mizuuu? - Forgatom meg a szemem. Régen mennyivel jobban Voltak az emberek, a kultúra, a viselkedés.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

The snake always bite you
Naamah && Delphinia

Choose Hell, or Heaven
Rory

☩ Történetem :
☩ Reagok :
8
☩ Rang :
A Sötétség Tábornoka
☩ Play by :
Timothée Chalamet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 15, 2019 12:04 pm
Következő oldal

Join me in darkness
Delphi&&Rory zene  • Credit:
Ez különböző értelmekben mindannyiunkról elmondható, de én kifejezetten mániákusan viselkedem a szabadulásunk óta. Az csak az első lépés volt, hogy bevágódtam a Sötétség szoknyája alá. A valódi miértjeimről, Ephran ’létezéséről’ persze Delphinia sem tud, pedig a testvéreink közül talán mindig is ő állt hozzám a legközelebb. Valahol azért sejthette. Anno túl sokszor érezhette rajtam a förmedvény angyalszagot, a Ládában pedig túl sokszor láthatta a tekintetemben azt a féle fájdalom szülte haragot, ami a többiekében sosem volt ott. Mégsem használta fel ellenem, ezért pedig elmondhatatlanul hálás vagyok neki. Hála? Ejnye, Delphi, milyen gusztustalan szavak jönnek a számra miattad.
A naposodó gondolataimat szerencsére megszakítja az ismerős ritmusú magassarkú kopogása. Egy elhagyatott hajó legfelső szintjén állok. A korlát előttem ki van szakadva, így csak egyenes háttal állva figyelem a nem túl távoli tengert, majd a nővéremre felfigyelve a hang irányába fordulok. Ez a helyszín semleges terület és mindkettőnknek könnyen megközelíthető. Amikor üzentem neki, nem mondtam sokat, csak hogy találkoznunk kell.
- Jó színben vagy, kedvesem. Úgy látom, jót tesz neked a szabad levegő. – Mikor is találkoztunk utoljára? Legalább hetekkel ezelőtt.

Choose Hell, or Heaven
Rory

☩ Történetem :
☩ Reagok :
8
☩ Rang :
A Sötétség Tábornoka
☩ Play by :
Timothée Chalamet
Hell or Heaven Frpg