Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Vadászbázis kihallgató terem •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Vadászbázis kihallgató terem VQSi8OZ
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
809
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 19, 2020 8:31 pm
Következő oldal

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Vadászbázis kihallgató terem Tumblr_inline_q60fu1aDwv1wblodx_500
Prove yourself and R I S E
Make 'em remember you l R I S E

Vadászbázis kihallgató terem Tumblr_inline_q60fjdEKO91wblodx_500

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Vadászbázis kihallgató terem Af8aa287453ac53038cf3082918bb269
℘ Sam
"Fájdalom-manipuláció Képes mentális úton fájdalmat generálni másokban.
Szárnyai nőttek, így saját maga levágta azokat egy késsel. Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Kemény vagy velem, néha ellenséges. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz."

Vadászbázis kihallgató terem Tumblr_puk5ntmaLe1vfg7u3o6_540
℘ Jade - my sister
"Démoni apád céljaira akar használni. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa New York város "nyugalmát." Most new York felé tartasz abba a reményben hogy megsajnállak és elmond, hogy testvérem vagy, miről én mit sem tudok."

☩ Reagok :
98
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 01, 2019 6:37 pm
Következő oldal

What will happen?
Sam && Kaitlyn
──────────── ────────────
« taggeld; @uriel
Tudom mást sem veszek arról, hogy át látott rajtam.
- Pf... - Majd még is pufogok egyet, s ennyi a válaszom. A tudat, hogy biztosan úgy sem tud semmit, sokkal nagyobb eufóriát ad nekem. Macska egér harc idegeimre megy, de még is nem tudok elvonatkoztatni. Hiába a gyűlölet, egy csapatnak kell lennünk.
Én mindig is tudtam, hogy hol a helyem, ezzel nem volt gond. De ő nem a feletessem, az Drake. Többi csapattaggal miért nincs ekkora gond? Mindenkivel kijövök, ha nem is beszélünk legalább nem öljük egymást. Mikor elveszi a fegyvert, olyanná válik, mint akit feltölt erővel a fegyver, mint ha fel csillanna a szeme, s a vadász aktiválódna. Érzem, hogy az angyalnak van mitől félnie.  
Egy kis mosoly szökik a szám sarkára, hiszen végre tanít s ember számba vesz. Szavai határozottak erősek, egy pillanatra el is felejtem, hogy mennyi az ellen szenv közöttünk, s rajongással hallgatom. Olyanokat mond, miket nem tanulhattam a könyvből, ezek az élet tapasztalatok. Ő ezt sose tanulta, ő már ezzel a tudással érkezett ebbe a világba, míg én csupán tanulhatom ezt. Hangja szinte megsimogatja vadászi lelkem. Az agyal továbbra sem beszél, de ficánkol. Hamar észbe kapok még is ki áll előttem, s szemem csillogása enyhül. Várom, ahogyan a fegyvert arra használja, amire szükséges.  S tudom, hogy most nem kellenek szavak tőlem, csupán a koncentráció.  

Komment:  s4h4h  

I'm scared every day. I'm just hiding
Profil szerkesztése Tumblr_inline_pdrkaioSGH1tw2m0e_250Profil szerkesztése Tumblr_inline_pdrk5qaWGC1tw2m0e_250
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Uriel

Vadászbázis kihallgató terem 14730165
☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
✧ Isten Fénye
☩ Play by :
✧ Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 31, 2019 6:15 pm
Következő oldal

no mercy
────────────── ──────────────
@kaitlyn Zoé Payne - káromkodás!
Nem eleget, ha mégis itt vagy – jegyeztem meg szánalmasan. A férfiember kiismerése könnyű, ha valamit akar, ahhoz ragaszkodik, és úgy tűnik, Drake nem eléggé  Kaitlynhez, hogy csak így a markomban hagyja.
Kis naiv – és még azt hitte elhiszem a kamuzását. Egy nő talán...
Valahol mégis idegesít a tudat, hogy ennyire ragaszkodik Drakehez. Mégis miért? Mit látsz benne, ami többé tenné? Miért több ő, mint bárki más?
Bár tiszteltem és elismertem feljebbvalómnak Wallenberget, de semmi több. Miért nézne egy ilyen nőre? Miért nézne úgy rá, ahogy én? Hogy menten szétroppantanám a torkát, míg csak a vér és a húscafatok maradnának utána, csak mert....
Csak mert...
Mert nem tudom megfogalmazni, mert nem tudom megérteni, hogy mitől kapom fel a vizet tőle, mitől veszítem el az uralmamat, amihez úgy ragaszkodok, pedig mintha Kait ki akarná lopni az ujjaim közül...
Végre tudod hol a helyed.
Az eszköz fogása rideg és hideg, mégis tökéletesen kézre áll, ahogy a figyelmem túlsiklik a lányon és az angyalra terelődik, aki csak idáig élvezhette a észrevétlen védelmet.
Egy kínzás nem alapul sok mindenen, vagy mesél vagy nem. Ha nem, rá kell bírni, hogy igen.  El kell érni, hogy a halálnál jobban vágyja a beszédet. Bár a halál megváltás lenne, de miért váltanánk meg? Hisz csak egy természetfeletti – pont, ahogy félig én is...
Mindig ezt éreztem, és továbbra is mindig elvégeztem a mocskos melót, mert jobban voltam ember, mint természetfeletti.
Csattogtattam egy picit az ollót, hogy megnézzem éles-e, de igazából ez is csak az erődemonstráció egyfajta kinyilvánítása volt, már pedig most csak nekem volt itt szavam.
Álllát satuba fogtam, hogy muszáj legyen eltátani a száját egy kicsit is. Vergődött, mozgolódott, nyöszörgött, de kicsit sem hatott meg, olyanná váltam, mint egy külső szemlélő. – Ha valamit csinálsz, azt határozottan tegyed, sose hagyj felmerülő kétségeket, mert azokat megragadják – hangom komoly, komor, teljesen elütött az egymás között lefolyt perpatvartól. Hirtelen látszódott az az igazi vadász, aki voltam.
Mindent lassan tettem, időt hagyva, ha meggondolja magát a szárnyas, de ha nm, akkor viszont le fogok rá csapni... Ha semmi sem akadályoz meg benne.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam
Szárnyai nőttek, így saját maga levágta azokat egy késsel. Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Kemény vagy velem, néha ellenséges. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz."

℘ Jade - my sister
"Démoni apád céljaira akar használni. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa New York város "nyugalmát." Most new York felé tartasz abba a reményben hogy megsajnállak és elmond, hogy testvérem vagy, miről én mit sem tudok."

☩ Reagok :
98
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 31, 2019 5:32 pm
Következő oldal

What will happen?
Sam && Kaitlyn
« Az írás, káromkodást tartalmaz taggeld; @uriel
Finoman behunyom a szemem, s számolok. 1-2-3-4-5. Miért kell? Hogy ne üssem meg. Csak ő képes ennyire felidegesíteni, ennyire kihozni a sodromból, ha mással ez van legyintek. El kell viselnem, ha más lenne otthagynám, nem szeretem az ilyen embereket, majd szét robban a feje a gyűlölettől. Nem szoptatta az anyja?
- Csak szeretnéd tudni Wallenberg mennyi mindent akar velem. - Mosolyodom el, s hazudok a képébe. Ezt nem kell tudnia, hogy hazugság. Úgy is már mindenki azt hiszi azért, mert lefektetett, miért ne játszanék erre rá? Nem hazudok. Voltak helyzetek, mikor rá vetettem volna magam Wallenbergre, de ő természetesen ezt nem akarja, még is valamiért azt érzi, hogy belőlem még jó vadász lehet, egy igazi elit.
Szavait csak egy mosollyal jutalmazom. [i]Ez az, végre. Vaduljunk!]/i] gondolom magamba őszinteségére, s a fasz szó hallatán.
Közel van hozzám, jobban szemügyre veszem vonásait, nem húzódom el, a haragom erősebb most, hogy némi kislányos zavar megijessze. Hiába minden elismerésem, mucsó-macsó a javából, viszont abszolút nem tudok rá ilyen szemmel nézni.
- Tudom. - Jelentem ki határozottan, s most lépek hátra, de nem e miatt, hanem hogy rá nézzek a fegyverre. Egyik szemöldököm felhúzom, majd adom a kezébe, szinte inkább bele adom erővel.
- Lássuk tanárbácsi! - Pillantok a férfira, majd keresztbe teszem a kezem, s meredek az angyalra, aki már rángatózik, tiltakozik. S talán majd könyörög is, kitudja.

Komment: Szerintem zseniális vagy ^^

Profil szerkesztése Tumblr_inline_pdrkaioSGH1tw2m0e_250Profil szerkesztése Tumblr_inline_pdrk5qaWGC1tw2m0e_250
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Uriel

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
✧ Isten Fénye
☩ Play by :
✧ Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 31, 2019 5:04 pm
Következő oldal

no mercy
@kaitlyn Zoé Payne - káromkodás!
Olyan könnyű felidegesíteni... Alig pendítem meg a húrjait, máris elpattannak. Kiül arcára mindaz, amit gondol, nem kell hozzá nagy tudás, hogy olvassak a finom vonásokban, az élénk szempárban, a szemöldök ráncolásban, de még abban is, ahogy éppen megkerüli a kérdést.
Hova írjam be az ötöst...? – mormogom magamban a választ, ahogy legalább azt tudja, hogy mit is tart a kezében. Sejtésem szerint, használatra már kevésbé lenne ilyen lelkes, de ha már tanárnak címkéztek fel, akkor a használat előtt van egy kis betanítás is.  
Hamar a lényegre fogunk térni.
Jobban örültem volna egy egyszerű végtag csonkolónak, a nyelv azért központi elem egy kínzásban, de meglehet, így hamarabb végzünk és hagyjuk el egymás társaságát,  aminek csak örülnék!
Nem hazudok, kislány, a fasz akar veled itt lenni. Még Wallenberg sem, rám tukmált – hajolok pont oly közel hozzá, mint ő hozzám, így még kivehető íriszének belső sötétzöldebb köre a pupillájához közel, és az apró pettyek benne.
Csak van ennyi vér a pucájában, vagy különben meg fog hátrálni.
Az angyallal nem is foglalkozom, aligha hiszem, hogy béklyóitól meg tudna szabadulni, így aztán bőven várhat még a sorára.
Valamiben legalább egyetértünk – biccentettem ádáz grimasszal, de vele ellentétbe én nem akartam kontaktba lépni vele. Azonban nem abban értettünk egyet, hogy nem kedveljük egymást, sokkal inkább az én személyemben... De erről nem kellett tudnia Kaitlynnek, mert lehet, akkor nem lenne az az önuralom, ami megakadályozhatna abban, hogy bántsam.
Tudod használni? – böktem a kezében tartott "fegyver" felé, végül csak felsőbbségteljesen nyújtottam a kezemet, hogy megmutassam választásának tökéletes használatát.
Te választottad... akkor nézd is végig a következményét!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam

℘ Jade - my sister

☩ Reagok :
98
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 31, 2019 3:17 pm
Következő oldal

What will happen?
Sam && Kaitlyn
« Az írás, káromkodást tartalmaz taggeld; @uriel
Keresztbe fonja karjait, sokkal nagyobbnak túnik így. Samnek amúgy is van egy megjelenése, izmos férfias jellem, mindig egy oroszlán képe ugrik be, mikor rá gondolok. Persze egyik vadász sem egy nádszállvékonyka, de ő agresszív is,. Vagy csak velem? Talán az árvaházban töltött időktől ilyen, vagy az utcától. Le is szarom, mindenkinek kemény az élet, főleg ebben a világban.
Mondod te? Komolyan?  Gondolom magamban. Mert már nem is válaszolok, csupán elhúzom számszarkát, egy kis szokásos szemforgatással.
Következő kérdésén szinte már leizzadtam, nézegetem a tárgyat. Új válasz küldése Ollo Hirtelen ugrik be, s boldogan fel szólalok, mint aki a lottó ötöst nyerte meg.
- Igen! - Annyira jól esett, hogy az agyam dolgozik, hogy nem is foglalkoztam már azzal, hogy hogyan is ejtem ki a válaszom. Na, szép ismét egy dolog amibe bele köthet, de elhessegetem a gondolatokat, s folytatom saját tartományomban.
-  Nyelvcsonkító olló - Mondom. Oké, akkor annyira bénán nem is választottam. Nivel az angyalok hamar regenerálódnak így ez egy iszonyat fájdalmas, és akár meddig elnyújtható kínzás lehet. Szuper, ugye nem nekem kell csinálnom?
Kérdésem meglepte, bocsi oroszlánka, tanulni jöttem nem? Hallom, ahogyan a levegő ki s be jár, s érzem a füstöt leheletét. Egy fogmosás nem rontott volna.
- Óh Wirgth... - Rázom meg a fejem, s összevont tekintettel pillantok rá. Majd oda fordulok, hogy az angyalka ne lásson, bár tuti hallja.
- Hallod, ha ezt nem akarod mond..mond csak.. - Gesztikulálok közel hozzá.
- Annyi kedvem van veled itt lenni, mint egy tehénnek a vágóhídon lenni, sőt még a tehén is szívesebben jár vágóhídra, de igen...kész a vizsgám..és most vagy tanítasz, vagy hagyjuk egymást a faszba... - Bököm meg mutató ujjammal. Kicsit asszem az elmúlt napok kijöttek rajtam.
- Nem tudom mi a bajod, de ne aggódj...nekem se vagy a kedvencem... - Jegyzem meg.  

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Uriel

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
✧ Isten Fénye
☩ Play by :
✧ Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 30, 2019 11:02 pm
Következő oldal

no mercy
@kaitlyn Zoé Payne -  lesz jobb, érzem, hogy bele kell kicsit rázódnom
Amikor a tanár szar, az egy dolog, - bár a nem létező isten a tanúm, hogy még adtam is neki esélyt -, de ha a diák is...
Miért? Drake, hogy jutott ez eszedbe? Értem én a demagóg szöveget, de van, amibe felesleges beleölni a munkát, csapatépítés ide vagy oda. Nyílt titok volt a köztünk lévő feszültség, melyre mindketten úgy ugrottunk, mint prédára a fenevad.
- És még egy pillanatra azt hittem, komolyan veszed a dolgot - böktem, sőt inkább szúrtam neki a szavakat, ahogy lassan karbafontam a kezemet. Bár, meg kell jegyezni, nem őszültem bele abba, míg választ. Legalább lényegretörően választott hülyeséget.
No de, én vagyok a tanár!
- És... tudod azzal mit kell csinálni? - ült meg szám sarkában egy ragadozónak a pofátlan vigyora, amit tanári kiállással próbáltam palástolni, de alig vártam, hogy belesüljön a tudatlanságba.
Tényleg, nem értem, Drake mitől pátyolgatja, mintha menten darabokra esne Kait. Essen, ha annyira gyenge.
A kérdésére úgy meglepődtem, hogy még a szemöldököm is enyhén megugrott.
Komolyan kérdezte? Jól hallottam? Tényleg ez futott ki a csinos kis száján?
Körbelestem lomhán, hogy netán ezzel akarna hülyét csinálni belőlem, de a kandikamera nem ugrott elő.
Ez most komoly?! Istenem, Drake ments meg. Akárki!
Mély levegőt vettem. Egyszer. Kétszer.
-Nagyon is zavar, de erőt veszek magamon, ellentétben veled.... Mit is kérdeztél? - tettem fel olyan hangsúllyal a kérdést, hogy kétszeresen gondolja át, mit is fog válaszolni, miközben kihúztam magam várakozón, fogyatkozó türelemmel. - Tudtommal az elméleti alapokon és szabályok ismeretén túl vagy. - Ha ennyit sem tud... - Most mondd, ha nem, mert azok előbb rád várnak - csak utána jönnek Drake kegyei. De magamban tettem csak hozzá a végét.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam

℘ Jade - my sister

☩ Reagok :
98
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 30, 2019 10:05 pm
Következő oldal

What will happen?
Sam && Kaitlyn
« taggeld; @uriel • • Ruha; Link »
Rideg falak, sötétség csupán egy kis lámpa ami megvilágítja a szobát. Teljesen tökéletes egy kihallgatáshoz. De egy valami nem volt az, a mesterem. Én igyekszem esküszöm jól kijönni vele, de minden mozdulatban a rosszat látja. Nem volt kérdés, hogy az érkező szövegembe is beleköt, de lássuk be szar volt. Mély levegőt veszek, megforgatom a szemem, s kicsit elbiccentett fejjel pislogok a férfira. Úgy megütném, csak egyszer kérlek istenem! Legalább ezért térjen vissza a nagyúr, hogy Samet jól pofán verhessem. Úgy mondtam volna neki a magamét, de a könyvek azt mondják ne lássanak a lények gyengeséget.
Szavai hirtelen, s arcon csapásként érnek. Vonom össze szemöldököm.  
- Akkor parancsolj!  - Mosolyodom el, s pillantok cinikusan, de inkább nyúlok egyért. Bassza meg..persze, hogy nem tudok kussolni. De csak egy kis pofont had adjak neki!
Hirtelen döntöttem, de vajon miért lesz rossz a döntésem? Valami kés féle kerül a kezembe. Nem jutnak eszembe ezek, hiába keresem az olvasottakat a fejemben. a Fűst úgy marja a szemem, így is kellemetlen az egész. Nem akar óvóbácsit játszani a drága, pedig jobb lenne ha tudná, hogy inkább lennék mással, mint vele.
Wallenberg vagy azt akarja, hogy megöljük egymást, vagy azt, hogy ne legyen feszkó a csapatban. Nem tudom mi miért van. Közben figyelem az angyalt, aki ugrál hol Sam, hol az én arcom között. Nem jó ez a feszültség. Az angyalnak a szeme sem áll jól.
- Nem akar beszélni, vagy miért kell most ez? - Kérdezem. Bocsi, tudom, hogy a levegő vételem is zavar, de tanulni akar egy, kettő még mindig nem vágom miért vagyunk itt. Csak azért meg kell kínoznunk, mert bejött a városba?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Uriel

☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
✧ Isten Fénye
☩ Play by :
✧ Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 30, 2019 9:44 pm
Következő oldal

no mercy
@kaitlyn Zoé Payne -  lesz jobb, érzem, hogy bele kell kicsit rázódnom
Dörrent egyet az ajtó, ahogy bevágtam magam után, és nehéz léptekkel mentem ki a hűvös levegőre.
Mi a faszért nekem kell okítanom azt a csitrit?
Görcsösen szorított ujjaimat végre elengedtem, rég volt szükségem ennyi önuralomra, mielőtt még valakiben lehet kárt tettem volna. Mélyen szívtam be a levegőt, mely nehéz hullámokat vert ereimben. Zsebembe nyúltam és egy cigis dobozt halásztam elő, nem is maga a nikotin volt az, ami megnyugtatott, sokkal inkább a tevékenység, hogy valamit csinálhattam, valami elterelte a figyelmemet.
Gyűlöltem, hogy Drake kivételezett a mitugrásszal, de azt még jobban, hogy az én nyakamba varrták, mert még Wallenberg sem akar éppen vele foglalkoznia, ez az amibivalencia pedig folyamatosan hergelt.  

A füst lassan kacskaringózott a halovány fényben, egyetlen izzó világított csak fejünk fölött, a megkötözött alakkal szemben ültem nyugodtan, vagy majdnem nyugodtan, mert már csak egyetlen valaki hiányzott a buliból, és még mindig nem sikerült megérkeznie.
Angyalunk nézett már ki jobban is biztosan, de annyit ígérhettem neki, hogy ennél már csak rosszabb lesz a dolog.
Nyílt az ajtó.
Lassan fordultam az érkező felé. – Nem mondod? – csöpög az egész kisugárzásom a gúnytól, ahogy felmértem tetőtől talpig. Köszönöm a tájékoztatást, ha megvakulnék, biztosan számítanék rád – azonban nincs annyi türelem bennem, hogy tovább üssem ezt a felesleges témát, így aztán a szavak nem buknak ki nyelvemről, csak komótosan felállok a székről és arrébb húzom. Csikorogva szeli végig a padlót, egyrészt, hogy az angyalra is nehezedjen a nyomás, másrészt Kaitlynt is idegesítsem.
Kezdjünk bele – mutattam a kipakolt szerszámokra, mely inkább egy átépítés kellékeinek felelne meg... Bár egy-két helyen úgyis átszabjuk, míg meg nem hal. – Hölgyeké az elsőbbség, válassz. – Egy jó eszköz megmutatja, hogy mit is akar a gazdája, márpedig látni akartam Kaitlyn választását, hogy mennyi könyörülettel is rendelkezik.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam

℘ Jade - my sister

☩ Reagok :
98
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 30, 2019 8:25 pm
Következő oldal

What will happen?
Sam && Kaitlyn
« taggeld; @uriel • • Ruha; Link »

Este volt, már mindenki készült a holnapra. Minden világítás az utcákon elaludt, s elkezdődött az örjárat. Alig egy hete, hogy itt vagyok. Félek? Igen, egyenesen rettegek. Nem tudom mi lehet bennem, amiért engem egy ijedős lányt be vettek, s arra gondoltak, hogy engem kiképezzenek. Ahogyan oda zöttyögtünk a kihallgató területre, azon gondolkodom hogyan fogom elszúrni. Pozitív vagyok tudom. Van egy fajta gombóc a torkomban, hiszen én a Payne vezeték nevemmel nem sok jóra számíthatok. Mikor valaki meghallja, érdekesen egy hümmögést enged el. Furcsák az emberek. Pedig apám volt az, aki meg mentette a seggüket, az egyik.
Gondolataimba mélyedek, s rá készülök mi is vár rám. Jelzett az egyik kristály, egy fontos épület mellett elhaladt valami lény, oda hívták ki Wirght-et és így engem is. Tanuljon csak a kislány, menjen csak nem baj, hogy Sam úgy lesi minden mozdulatom, hogy abba bármikor beleköthessen. Úgy érzem oroszlán elé leszek vetve.

Megérkeztem, s kiszállok. Egyenese be a vadászbázis kihallgatója fele veszem az irányt. Kezem lábam remeg, nem tudom mire számíthatok. Miért pont mellé kellett beosztani? Nagy levegőt veszek, ahogyan a kezem a kilincsre kúszik, s benyitok a szobába. Rá pillantok a széken ülő, megkötözött férfira. Pisztolyt tartanának a fejemhez se tudnám meg mondani démon e vagy angyal. De ez valami vizsga? Most nekem rá kellene vágnom? Mit kellene tennem? Majd észre veszem őt, a kiképző tisztem.
- Itt vagyok. - Mondom. Jézus, jobb szövegem nem volt? Itt vagyok, mint ha nem látná. Kaitlyn szedd már össze magad. Tuti szét cincál érzem. Az asztalon különféle szerszámok vannak, vagy is kínzás mindenképpen lesz. Miért? És, ha nem akar minket bántani? Körbe pillantok. Látom, hogy a falon csak kizárólag angyali rúnák vannak, vagy is angyal. Sherlock vagyok! Tanulós része ment, azzal nem volt gond. Mindig az volt a kedvencem, amikor csak a seggem használtam és ültem, tanultam.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Sam

℘ Jade - my sister

☩ Reagok :
98
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 30, 2019 7:32 pm
Következő oldal

Új téma küldése OriginalÚj téma küldése Tumblr_inline_ohuvafh9oC1rjdw59_250
Ebben az alternatív világban Sam karaktere létezik az oldalon. Kicsit még a múltba megyünk vissza, amikor még nem is olyan régen Kaitlyn bekerült az elit csapatba.
Drake Wallenberg Samre és Kaitlynre hagyott egy elfogott angyalt, akit a keleti oldalon találtak. Sam mivel tapasztaltabb neki kell kihallgatnia, Kaitlyn-nek pedig tanulnia, s figyelnie.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal