Moonshine Villa (Crusader Lak)

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Moonshine Villa (Crusader Lak) Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 20, 2019 6:18 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

Moonshine Villa (Crusader Lak) 200avifelso
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
Telepátia, belelátok mások fejébe.
20. életévem betöltése után rendelkeznem a repülés képességével
Ügyesen bánok a fegyverekkel
Moonshine Villa (Crusader Lak) D8670bf0f94c791ceefcfbd384cc3883
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 19, 2019 10:24 pm

Moonshine  Villa
Ruby & Zagar  • Credit:

- Remek, minden ellen van valami? Jobb ha nyitott szemmel járok majd, mert nem szeretnék fogságba esni félvérségem átka miatt. Jó lenne tudni mit gondolnak a nephilimekről, de még mindig nem tudom, hogy hozzam fel a témát. Nem néztem még szét otthon eléggé, csak le akartam cuccolni és elvonulni a szobámba minél hamarabb. Ez a gyász elég rossz dolog, nem szoktam szomorú lenni és negatív, de erre máshogy nem tudok gondolni, csak úgy, hogy rossz és kellemetlenül érzem magam miatta. Persze tudok sok jó dolgot is mellette felsorolni, de nem lesz jobb tőle.
- Nem csak? Hát mire? A kérdésemre meg is kapom a választ, ami meglep valamelyest, nem gondoltam volna, hogy ő is ilyen magányos farkas típus, mint én. Mondjuk én tudom, hogy párban jobb és nem hagynám őt magára, nem vagyok túlélő, viszont ő az. Messziről jött és nehéz utat járhatott be.
- Igen, az ilyesmihez idő kell, meg egy jó társ is. Oldalra pillantok, mert nem tartom magam annak, lehet mégsem ő lesz az, akit én keresek.
- Rendben. Szóval mind a ketten górék és az van, amit ők mondanak, Zagarnak nem vagyok kötelező szót fogadni, de azért érdemes.
- Aha. Annyiban is hagyom a dolgot, remélem úgy lesz, minél több feladat, annál több elfoglaltság, hogy ne a saját nyomoromra gondoljak. Legalábbis most még úgy érzem magam, hiszen anyámat és legjobb barátnőm vesztettem el, amit igyekszem nem kimutatni. Kicsit elkalandoznak a gondolataim, amíg nem éhes nem leszek és felteszem a nagy kérdést. Azt hittem volna, hogy valaki főz mindenkire, de hát a jelek szerint nem. Mindegy, én amúgy szeretek főzni, csak legyen mit megcsinálni.
- Én szeretek főzni, csak más hozza meg az alapanyagokat. Válaszolok az ablakon kifelé bámészkodva. A kezem az üveg mellett fekszik és a mutatóujjammal dobolok is. Milyen nevetséges, hogy szívesen lát a bográcsolásnál. Nem tudom lesz-e kedvem lemenni, nem akarok beleszólni, hogy mivel lenne még finomabb szerintem, mert magam ismerve csak az lenne. Miután megérkezünk kiszállok a kocsiból és intek neki, hogy mentem is. Alaposabban körülnézek és a szobámba veszem az irányt.

//Köszönöm a játékot OMG //

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

Moonshine Villa (Crusader Lak) 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
Moonshine Villa (Crusader Lak) Tumblr_pwsxfpwbOQ1smfjeeo1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 19, 2019 8:12 pm

to Ruby
Hamar választ kapok, tehát az egész épület tele lett rajzolva. Ez egyébként hasznos információ. Viszont nem tudom hogy azért akar-e ide visszajönni, mert itt biztonságosnak érzi, vagy mert el akar búcsúzni?
- A birtok is tele van csapdákkal, rúnákkal és pecsétekkel.
Bár ezt szerintem már észrevette, mikor megérkezett. Ezután elhagyjuk a terepet, kimegyünk a furgonhoz és elindulunk hazafelé. Az arcát elnézve a szívatás talált és süllyedt, mégsem kérdez vissza rá.
- Nem csak arra.
Vágom rá rezzenéstelen arccal, az utat figyelve közben, a fejemet pedig a bal kezemmel támasztom meg.
- Az elmondása alapján, mielőtt idehoztam, csoportról csoportra tengődött. Sikerült eljutnia San Francisco-ig, ott meg teljesen egyedül lézengett. Ismerem a fajtáját, még ha nem is tűnik olyan veszélyesnek, mint amilyennek lennie kellene, abban biztos vagyok, hogy az ilyeneknek egy szabály létezik csak, a túlélés. Most pedig meg kell tanulnia együtt élnie velünk, a szabályainkkal, be kell illeszkednie, fel kell fognia hogy vannak, akikben megbízhat és ne akarjon mindent egyedül elintézni. Hogy lesznek olyan helyzetek, amikor nem hagyhatja hátra a társait csak úgy, nem szaladhat bele a világba egyedül. Értelmes kölyök, igyekszik, de ez nem fog menni neki egyik napról a másikra egy varázsütésre!
Aztán tőlem azzal gyakorol, akivel akar, bár a sztereotípiákat igazán hagyhatnánk a dobozukban. Ha pedig William Simmons lesz a kiválasztott, ezeket jobb, ha tudja róla. Segítségre van szüksége, ahogy nekem is segítettek, anélkül nem ment volna.
- Leginkább a bácsikádra gondolok, de jobb, ha az öregre is úgy tekintesz, mint a Messiásra!
Hú, ő is ki tudja csinálni az embert idegileg, ha olyanja van és nem kapja meg a kellő tiszteletet.
- Nem tudom. De minél közelebb kerül az időpontja, annál több feladatot fogsz kapni. Én csak erre gondoltam.
Nah meg arra hogy nem lenne kire hagynia a kutyát, az öreget ne vegyük opciónak, mostanában nem beszámítható és nem hiszem hogy a korának köze lenne ehhez. Teljesen biztos vagyok benne, hogy valamiben sántikálnak ezek ketten és nem kötötték az orromra. Csend telepedik ránk, én a vezetésre koncentrálok, Ruby talán a leendő társára, bár remélem nem akarja kitárgyalni a gatya méretét is. Amúgy se tudom. Így aztán a vacsora emlegetése üdítő újítás az előbbiekhez képest.
- Amit csinálsz magadnak!
Vágom rá gyorsan eloszlatva mindenféle illúziót cselédekről, meg személyzetről. Nincs. Se olyan, aki ráncba szedne minket! Ezt a ház ura szokta művelni, jobb napjain! Mint amikor hétvégén ránk parancsolt hogy takarítsunk. Főzni meg az öreg szokott, már amikor nem köti le semmi, és olyankor én sem merek nemet mondani neki. Persze lehet Ruby-nak ez szokatlan, pedig meg van a maga szépsége, mert mindenki azt eszik, amit akar.
- A héten lőttem két nyulat és ma megakarom csinálni bográcsban, odakint a kertben. Ha nem akarsz az ebédeddel vacakolni, akkor szívesen látlak.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 15, 2019 4:44 pm

Moonshine  Villa
Ruby & Zagar  • Credit:

-Mire gon... Kezdek bele a kérdésre, majd a szőnyegre pillantok és leesik mire is gondolt Zagar. Csak elhúzom a számat, nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz, elvégre túlságosan is védett.
- Persze van jó néhány még, meg menekülési útvonal is. Minden közös helyiségben van hasonló, már túlságosan is paranoiás volt, szóval minden szertárban és beugróban van ilyesmi. Direkt olyan helyeket keresett, ahol nem fordul meg olyan aki nem személyzet vagy nem menekül. Amúgy a küszöbnél is van valami biztosan szerintem, meg az ablaknál. Válaszolok, miközben a hátamra veszem a táskámat. A motel biztos hálás, hogy telerajzolták hasonlókkal, bár én nem érzem szükségesnek, mert ez már a határvonalon túl van, csak nem merészkednek ide olyan erős lények csak úgy.
Hamar elhagyjuk a helyet és a kocsinál kötünk ki. Reggel már átvittem egy bőröndben a legtöbb cuccomat, szóval tényleg nem maradt sok holmim. Túl átlátszóan érdeklődöm William felől, aki érdekel is, de terelek is, szóval kicsit mindkét dolog. Amikor meghallom, hogy nős, meg gyerekei vannak csak megforgatom a szemeim, ez annyira jellemző, ez az én szerencsém. Nem is veszem fel, szóval nem szomorít el a tény, mondhatni éreztem hogy ez lesz. Mondjuk nem tudom, hogy a gyönyörű feleség mennyire igaz, mert gonoszkásan hunyorít rám utána. Viccelni próbált volna? Valamikor kifelé jövet kimászhattam a fejéből végre, mert most csak a sajátjaim hallom csak.
- A vadász dolgokra gondolsz a bármi alatt? Kicsit azért megnyugszom, hogy társa még nincs és lát benne potenciát is, szóval akár letámadhatnám őt is. tiszta lappal indulnánk, semelyikünk nem tud semmit a másikról és hát a párosunk lenne az, akikről a többi vadász is egészen keveset tud, mivel nem közöttük nevelkedtünk.
- Remélem hamarosan sort keríthetek rá, jól jönne egy kis edzés és a fiúkkal jobb harcolni, mint a lányokkal, azok folyton csak nyavalyognak, ha bénák és kicsit is megütöd őket. Kinézek az ablakon és figyelem az utat, ahogy visszafelé haladunk. Igaz én is lány vagyok, de nem szoktam edzés közben semmiért sem szólni, elvégre lehettem volna ügyesebb és akkor nem ütnek meg. Mondjuk ez ritka, mert elég ügyes vagyok már és nem volt kivel feljebb törnöm gyakorlás terén, így úgy érzem megragadtam egy szinten, amit jó lenne fejleszteni.
- Ki a főnök? A nagyapám? Érdeklődöm, mert fogalmam sincs hogy rá gondol, vagy pedig a testvéreként szeretett bácsikámra vagy mimre. Nem voltam jó ezekben a rokoni szálakban, mert sokáig annyit tudtam csak, hogy van egy anyukám és ennyi.
- Szerinted levizsgáztatnak nemsokára? Jó lenne, alig várom, hogy küldetésekben vehessek részt. Kicsit vágyom is valami veszélyre, ami bárhol leselkedhet, de kétlem, hogy olyan helyre küldenének, ahol komoly bajba kerülhetnénk. Vannak biztonságosabb részek, biztos oda osztanak majd be.
- Mi lesz ma az ebéd? Amit csinálok magamnak vagy van, aki szokott főzni? Érdeklődöm, mert kezdek éhes lenni, a reggeli kis müzliszeletem meg most a tejeskávé az összes amit ma ettem. Úgy ennék valami finom húst hússal ételt vagy csilisbabot.

[/color][/i][/b]

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

Moonshine Villa (Crusader Lak) 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 15, 2019 12:53 pm

to Ruby
Még vissza akar jönni, amire nem szólok semmit. Jöjjön, ha jönni akar. A kép a helyére kerül, a tekintetem pedig lefelé kúszik, a szőnyegre, amin állok. Elsőre fel sem tűnt a mintázat szimmetriája és eltérése az eredetitől, annyira jól passzolnak egymáshoz. Hatágú csillag, több réteg gyűrűvel körben, fura szimbólummal a belsejében. Pontosan olyan, amilyeneket Natalie szokott rajzolgatni, sokszor órákig is. Minél több részletből áll, annál erősebb. Hát gondolom ez erős lehet és biztosan nem Ruby rajzolhatta fel!
- Látom, anyád semmit sem bízott a véletlenre!
Bökök a fejemmel a szőnyegre és a csapdára.
- Máshol is vannak ilyenek az épületben?
Mondjuk ezt jó tudni, hiszen ha tele rajzolta a motelt ilyenekkel, akkor itt a természetfelettiek megszívják. Még mindig az italát nyammogja, de láthatóan szomorúság költözött az ábrázatára. Valamivel később egyet gondolva megindul kifelé.
- Oké! Adiós!
Megyek utána, bezárja az ajtót, lerohanunk a lépcsőn, ott leadja a kulcsot és megint az utcára érünk, útban a furgonhoz. Valóban nem volt sok cucca, mert az összes belefért a táskájába. William-ről egész idáig szó sem esett többet. Most pedig újra kezdjük. Figyelem, amíg beül a kocsiba és elhelyezkedik és azon agyalok, ez a téma ilyen terelő téma, csak hogy ne üssön be a hiszti szezon. Akkor most próbáljuk felidézni miket is mondott nekem Will.
- 24 éves. Nős, két gyerek apja és egy gyönyörű feleség szerető férje.
Komolyan kezdem el, miközben én is beszállok a kocsiba, de amikor a gyújtás ráadom, már elviccelem a másik felét. De csak mert kíváncsi vagyok a reakciójára. Ezért is pattan a tekintetem rá, gonoszkás éllel hunyorítok neki. Ha a teljes döbbenetet látom rajta, úgy rögtön fel is horkanok egyet.
- Az első edzésünkön vagyunk túl. Nem hogy társa nincs, de még vajmi keveset tud bármiről is.
Nah, remélem eddigre már lecsillapodik a kedélye.
- Igen, látok benne potenciát.
Elindulunk, fordulok egyet a kocsival. Sok elintézendő dolgom van a héten és nem biztos hogy Will-nek minden napra jutna egy edzés velem. Sőt, biztos!
- Jó. Gyakoroljatok.
Ha a közelharci téren nincs is meg benne a kellő potencia Ruby-hoz, amilyen akaratos és harcias, az tuti hogy Will kénytelen lesz összekapni magát, ha fel akarja venni a kesztyűt. És ez ilyen vonatkoztatásban tanító célzatú, hasznos, segítheti a fejlődésben. Haladunk vissza a birtokra, ő meg egyszer csak kinyögi ezt a kutyás dolgot.
- Beszéld meg a főnökkel!
Mondjam neki hogy horgoljon? Heh! A lezárt szektorokban rengeteg pokolkutya van, azokat is valakinek meg kellene sétáltatnia! Nem tehetek róla, de erre a témára csak hülyeség jut az eszembe, mert annyira gyerekesen hozta fel. Nem adok hangot a gondolataimnak, nehogy megbántsam vele. Majd megtalálja a helyét.
- Nemsokára levizsgázol. Rengeteg őrséget és kisebb küldetéseket a nyakadba fognak csapni.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 14, 2019 9:21 pm

Moonshine  Villa
Ruby & Zagar  • Credit:

- Tudom. Annyiban is hagyom a dolgot, mert hallom a gondolatait, hogy nem akarja elvenni a kedvem, csak mondjuk úgy, hogy félt valamennyire, mert még nem voltam. Remélem azért nem hiszi, hogy így látatlanba beleszeretek Williamba, csak hát nincs jobb ötletem miről is beszélgethetnénk, főleg az emlékképei után. Mikor rávágja, hogy nem, kicsit megszeppenek, túl heves reakció, de persze tudom miért, nem szeretnek a férfiak olyan lelkiismeretesek lenni, de azért csak akad egy kis bűntudat, amit nem mond ki, de gondol rá, ami nekem pont elég, hogy elmosolyodjak.
- Jó értem én. Bazsalygok kicsit, mert nem tudom komolyan venni, hogy lelőné, amit ő is megerősít. Csak jobb szeret veszélyesnek tűnni meg az is, de nekem egyelőre semmi okom rá, hogy féljek tőle, hiszen egy oldalon állunk és még majdnem rokonok is vagyunk. Némán indulok meg az épület felé, egyenesen a szobáig, ahol pakolászni kezdek. Sokkal jobban kibuknék, ha egyedül lennék, lehet még a szárnyaim is előjönnének. Ugye azt meg nem engedhetem meg magamnak, szóval nyugodtnak kell látszanom. Persze nem könnyű és én hülye még ki sem szálltam Zagar fejéből, szóval hallom, mit gondol a lakásról meg rólam is, ahogy a képeket nézegeti.
- Majd visszajövök érte egyedül mikor leadom a kulcsot, ez a hónap már úgy is ki van fizetve és pénzt vissza nem adnak. Egy képet vittem el magammal csak az új házba, de olyan sok van még itt, amit azt sem tudom, hová tehetnék ki. Hatalmas szobát kaptam, de nem akarom anyát látni minden szegletben, mert nagyon fáj a hiánya. Talán most először, mikor a képek felé nézek láthat engem szomorúnak. Érzem, hogy viszket a lapockámnál, azaz ha nem hagyom abba, akkor gond lesz, szóval gyorsan kérdezek Willről, azzal mind a ketten másra gondolunk majd remélem. Ki kellene jönnöm a fejéből, de valahogy nem megy, nem akarok. A hűtőből kiveszek valami tejeskávés italt, amit kibontok és inni kezdek belőle. Kell, hogy koncentrálni tudjak tovább, ez eléggé lefáraszt engem ha sokáig használom.
- Indulhatunk, nem sok dolog maradt itt, de azt majd egyedül elhozom valamikor. Közlöm és távozok is, majd bezárom az ajtót és leadom a kulcsot a recepción és elköszönök. A kocsiig gondolkozom, mit is akarok még tudni róla, hogy feltehessem a kérdéseket.
- Hány éves körülbelül? Meg van már, aki lecsapott rá, mint társra? Látsz benne potenciát, hogy talán velem gyakorolhatna, elvégre két ördögfióka csak kijön egymással. Próbálok kicsit viccelődni, bár a hangsúlyom semleges volt, szóval kicsit erőltetettnek hat, de én legalább próbálkozom. Amint lehet beülök a kocsiba és az ölembe veszem a táskámat és folytatom a tejeskávém ivását. Csak miután mindenre válaszolt és elindulunk haza akkor szólalok meg.
- Lehet majd egy kiskutyám szerinted? Jól jönne valami, amivel foglalkozhatok szabadidőmben.
Hirtelen ötlet, de tényleg jó lenne valami, hiszen megszoktam, hogy gondoskodok valakiről, aki már nincs és bár azt az űrt semmi nem töltheti ki, de kicsit jobban érezném magam, ha van egy hű társam.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 14, 2019 11:52 am

to Ruby
Elhúzom a számat és fújok egyet magam elé felhorkanva. Közben oldalra fordítom a fejemet rá, úgy válaszolok neki.
- Te kérdezted!
Dehogy akarom én elvenni a kedvét! Menjen csak terepre, attól edződik meg! De azért nem árt realizálnia a lehetőségeket egy egy ilyen bevetésen! Persze most még úgy se küldik őket olyan helyekre és felügyeletet mindig kapni fognak. Tudom, ez sem atom-biztos védelem, tekintve hogy bármikor bármi előfordulhat, ezért is hasznos, ha minél előbb feltalálják magukat, megtapasztalják a korlátaikat, a lehetőségeiket, nah meg hasznosítani tudják a tanultakat, már ami a fegyverhasználatot és a verekedést illeti. Egy kis csendszünet telepedik ránk, amíg a rémképeimmel hadakozom és meredten az utat bámulom. Azután William központi témává lép elő. Várható volt hogy boldog boldogtalan többet akar megtudni róla, pláne, ha ismeri a személyt, aki idehozta.
- Nem!
Vágom rá a kérdésére, holott egy kicsi azért akad, de végül is nem csak az én hibám, javarészt az ő hibája, amiért kiugrott elém.
- A Tanács a nyakamba varrta. Adtam neki egy esélyt, de csak mert én hoztam ide. Ha nem láttam volna alkalmasnak rá, akkor lesz@rom..vagy lelövöm!
Morgom foghegyről, mert így van. Nah, talán a vége túlzás, mert nem szokásom lelőni senkit csak úgy minden ok nélkül, de jobban szeretem ha veszélyesnek gondolnak. Amellett hogy az is vagyok, akkor mindenki tart egy lépés távolságot velem szemben és meggondolja hogy mit mondd, vagy mit tesz. Megálltunk, én már félig kilógok a kocsiból és most hogy Ruby is kiszáll, egyértelműen megyünk. Úgyhogy behajolok a fegyveremért, a kezembe veszem, azután a másik lábam is a betonra kerül. Megkerülöm az ajtót, és bevágom. A nyílpuska a hátamra kerül, követem Ruby-t, elhaladunk a recepciónál, tovább fel a lépcsőkön át egészen az ő lakásukig. Bemegyünk. Minden tele van az ő képeikkel, de olyan kicsi az egész, hogy nagyjából annyira otthonos, mint a potyogtatós a vadászháznál, csak azzal ellentétben itt nem terjeng kellemetlen szag. El nem tudom képzelni hogy Ruby anyjának ez miért volt jó, de nem teszem szóvá. Épp elég rossz neki itt lenni és a holmijait pakolni, látom az arcán, úgyhogy nem akarom ezt még fokozni. Amíg ő pakolászik, addig én elidőzöm itt az ajtó közelében, a képeket nézem. Ahhoz képest mennyire jó kapcsolatban voltak, nem látni rajta hogy megviselné ez a veszteség. Talán már túl van rajta, vagy pedig még fel sem fogta és egy időzített bomba, hogy mikor tör ki a hiszti rajta. Mindenesetre hamar végez.
- Ezeket nem viszed?
Tekintek a képre a kezemben, és bólintok mellé a többire a falakon, meg a bútorokon. Azután gyorsan visszarakom a helyére, ahonnét felvettem.
- Will-ről? Mit akarsz még róla tudni?
Beszélhetek róla neki, de annyira jól azért még nem ismerem, és az hogy meséljek róla, elég tág fogalom. Pontosításra szorulok.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 11, 2019 9:46 pm

Moonshine  Villa
Ruby & Zagar  • Credit:

- Jó! Sóhajtok csalódottan, mert úgy érzem, hogy nem nagyon akar velem foglalkozni. Persze a fejébe látva elég sok dolga van és én valahogy csak egy váratlan meglepetés vagyok, akit rásóztak. Megértem valahol, hogy elfoglalt és nem hiányzik neki még egy gyermek, de hát az élet már csak ilyen. Beletörődöm én is, hogy nem körülöttem forog minden, mint eddig. Kicsit furcsa, de meg kell szokjam. A szisszenésre odafordítom a tekintetem, de testtel nem fordulok oda. Úgy fest valami sebesülésből még csak lábadozik, hátba már biztos nem fogom veregetni semmi miatt, nem mintha akartam volna, elvégre ő egy felnőtt és elég jó vadász is, a történeteit hallgatva.
- Oh értem, akkor csak kiemelted a rosszakat hátha elmegy a kedvem, hogy terepre akarjak menni? Érdeklődöm összevont szemöldökökkel kérdőn nézve, mert eddig úgy jött, le hogy veszélyes és sokszor lesérülnek, a menekülés ellenére. Szerencsére viszont nem áll olyan rosszul a helyzet. Beszélek neki az iskolás tapasztalatomról, majd néma csend áll közénk, miközben a fejében nézem, mire is gondol. Nos kicsi betekintést nyerek az életébe, erről biztos nem beszélt sokaknak, így jobb ha én is hallgatok róla, mint a sír, ám legalább jobban ismerem, mint azt ő amúgy gondolná. Érdekes dolog ez a telepátia vagy mi. A fejem már kicsit belefájdult, de nem érdekel, olyan ez, mint mikor valaki front érzékeny biztosra veszem.
Mikor eljutottunk a hentesekig, akik emberi húst ettek, nos kicsit izgatott lettem és lehunytam a szemem mosolyogva. Engem az ilyesfajta kegyetlenség annyira nem visel meg, elvégre boncolni segédkeztem és elég jó gyomrom van hozzá, amit ki sem néznének belőlem. Úgy fest sikerült beletrafálni egy olyan kellemetlen emlékbe, amiktől rémálmai voltak Zagarnak. Átélve biztos máshogy érintett volna ez a kegyetlenség, de sokan, sok mindenre képesek a túlélés miatt, erre ez csak egy példa a sok közül. Ettől érdekesebb témára terelem inkább a szót, Williamra, mert fiatal lehet és fiú, szóval még szép, hogy érdekel róla minden, főleg ha olyan ördögfióka, mint én.
- Ugyan, egy fiú a sok közül biztos nem fogott volna meg annyira, hogy behozd vadásznak és elvállald a taníttatását! Persze, hogy nem merül ki ennyiben a dolog, nem olyan könnyű engem lerázni vagy témát váltani, eléggé odafigyelek ilyesmikre.
- Elütötted? Hűha, csak nem bűntudatod van miatta? Nem lettem volna ott egyikük helyébe sem, elég csúnya baleset lehetett, de szerencsére túlélték és most itt vannak, mint tanár és diák. Bár kicsit gyanús, hogy valaki ennyire vadász akarjon lenni ennyi idősen, egy árvaházba is elmehetett volna, ha az akar lenni, miért csak akkor jött rá, hogy az akar lenni. Különös, de lehet csak én látok bele többet.
- Lándzsa? Az elég érdekesen hangzik, de ha lőni tanul, akkor még lecsaphatnék rá, mint társra. Elmosolyodom, milyen jó is lenne, csak hát biztos nem így működik a dolog. Kiszállok és a táskámat a hátamra dobva nézek a motelre. De rossz ide visszajönni, de hát a muszáj nagy úr. Megindulok előre egy bólintással és a recepción magamhoz veszem a kulcsot. Szerencsére felismernek, így csak megkapom és indulok is a lépcsőkön felfelé, hogy kinyissam a szobaajtót. Szobakonyhás kis lak az egész, ahol ketten csak elfértünk és ennyi. Rend van és tisztaság, ahogy hagytam, mikor eljöttem. A szobarészem felé veszem az irányt és egy szekrényből a ruháim belegyömöszkölöm a táskába. Nem sok maradt itt, de az még kellhet majd. Beledobok még pár könyvet és emléktárgyat is, majd a konyhába sétálok, ahol kinyitom a szekrényt és szembesülök a bögrékkel. A világ legjobb anyukája feliratú virít velem szemben, amitől hamar lehervad a mosoly az arcomról. Nincs szívem kidobni, de megtartani sem, talán az új lakó majd örül neki. A saját bögrémért nyúlok, ami fehér és feketével van ráírva, hogy Ruby. Nem vitte túlzásba anya régen, de én örültem, hogy névre szóló bögréből igatok teát.
- Megvagyok. Közlöm, a képekkel nem foglalkozom és a többi dologgal, majd akkor, ha visszajövök ide egyedül, elvégre kell egy kis idő, meg magány is. Nem fogok kijelentkezni még, a hónap úgy is ki van fizetve, szóval időm még van elhagyni végleg az életem ezen kis otthonát, ahol a legtöbb időd lehúztuk ketten anyuval.
- Mesélsz még Willről?

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 10, 2019 8:15 pm

to Ruby
18+ tartalom

- Nem. De ma biztosan nem és holnap sem, meg azután sem!

Nagyon be akarja bizonyítani az ellenkezőjét, én meg már meg is ígértem neki. De előtte foglalkoznom kell William-el, jelentést kell tennem a központban, beszélnék Natalie-val, és el kellene néznem a vadászházig, ha már van ez a furgon, mert rég jártam ott. William-nek megígértem a nyílpuskát, szóval amit ott elkezdtem összerakni, azt be kellene fejezni. Csomó mindent be kéne fejezni. A kijelentésére csak feléje fordulok, aztán vissza, közben meg nekidől a hátam az ülésnek. Felszisszenek a rám törő fájdalomhullám okán, de aztán úgy maradok, mert ha nem mozgok, akkor még jobb is, mint eddig. Szóval belesüppedek az ülésbe és Ruby kérdésére kapom a tekintetem feléje.
- Mi?
Lehet hogy nem tudtam követni amit eddig mondott, de a kérdés az meg van. Kicsit elkalandoztam a bajommal meg az üléssel.
- Egyáltalán nem. Ritkán, de akadnak ilyen helyzetek is.
Az iskolás történetébe nem vágok közbe, figyelem az utat, elgondolkodom az elhangzottakon. Én annyiszor átéltem ugyanezt, voltak akikkel pontosan ez történt, voltak, akik elbízták magukat és vakmerően a halálukba szaladtak. Néha csak egyetlen másodpercen múlik az életünk, vagy egyetlen egy rossz döntésen, amivel aláírjuk a halálos ítéletünket. Sokáig tartana összeszámolni hogy én is hányszor táncoltam már pengeélen, gyakorlatilag számtalanszor meghalhattam volna már rég. Akaratlanul is bevillan egy kép, amikor összekötözve térdeltünk egy kád előtt a ház urával, aminek az alja tíz centi magasságig tele volt engedve vérrel. Mint kiderült nem beleöntötték, hanem ez fölött vágták el a delikvensek torkát. Előtte persze hátulról fejbe vágták őket egy baseball ütővel. Testközelből tapasztaltuk, mert többen térdeltünk ott, nem csak ketten. Kiszabadultunk, megöltük őket. Azután a hátsó szobában fogadott minket az idilli kép, ahol két debil hegesztőmaszkban éppen "szeletelte" egy már elhullott társunk tetemét, hallatszott a csontok ropogása, az inak szakadása, ahogy a recés élű penge dolgozott, mellette fülhallgatóban szólt a zene nekik, ezért sem hallották hogy mi történt odakint, vagy hogy már itt vagyunk mögöttük, csapásra készen. Körülöttük kampóra akasztott emberi felsőtestek lógtak, az asztalokon levágott lábak, karok, kezek, ujjak...ocsmány volt az egész. Emberi húst ettek, így éltek az apokalipszis alkonyán. Emlékszem, nekünk is nehezebb volt akkor már élelmet találni, valahogy mégsem értettem meg a tetteiket. Ehhez már nagyon elborult elme kell! És ők is csak emberek voltak, nem démonok, nem angyalok, egyszerű emberek. Gyorsan elhagytuk a helyszínt, miután megöltünk mindenkit és sosem beszéltünk róla többet! Összerezzenek a véletlenszerűen bevillanó emlékképek okán, próbálok másra koncentrálni, ezért inkább az útra meredek, mert semmi kedvem tovább pörgetni a fejemben és felidézni. Volt egy időszak, amikor folyton visszaköszöntek a rémálmaimban, de elmúlt, nem volna jó ha megint elkezdődne. Később rátérünk William-re és amikor megállok és leállítom a motort, Ruby csak nem hagyja lógva a kérdését. Tekintve hogy még is érdekli és nem csak a csendet akarta kitölteni a kérdezősködésével, muszáj vagyok válaszolni neki.
- Rendben.
Nyugtatom meg, elvégre nem titok, csak nem gondoltam volna hogy tényleg érdekli. Kihúzom a slusszkulcsot a helyéről.
- Egyáltalán nem rejtélyes. Csak egy fiú, a sok közül.
Sejtettem hogy ennyiben nem merül ki a dolog, az ördögfióka az ajtónak háttal fordul és kapom a következő kérdést.
- San Francisco-ban. Elütöttem a motorral. Mármint kiugrott elém és megsérültünk mind a ketten. Ő jobban. A gyengélkedőn összeismerkedtünk, kiderült hogy egyedül van a világban és amikor megtudta hogy én itt élek és vadász vagyok, mindenáron velem akart jönni. Szóval elhoztam.
Nem hiszem hogy a többit magyaráznom kellene, elvégre minden új jövevényt szigorúan átvizsgálnak, tesztelik a szerekkel és mivel vele semmi probléma sem volt, így utána mehettünk a Tanács elé.
- Lőni tanul és lándzsával harcolni. Szokja az itteni életet, a szabályokat. Azt mondta, eljár a suliba a rúnákról és a pecsétekről tanulni, így biztosan találkozni fogsz vele.
Kinyitom az ajtót, és félig ki is kászálódom a kocsiból az ajtóra támaszkodva.
- Mehetünk?

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 04, 2019 9:54 pm

Moonshine Villa
Ruby & Zagar • Credit:

Legszívesebben megforgatnám a szemeim, amikor magában fejtegeti, miért is nem szeretném felkutatni az apámat. Igazából nagyon is érdekel, hogy ki lehet ő, harcos vagy bukott angyal? Vagy csak sima egyszerű. Na meg a miért is szakítottak anyámmal, miért kellett apa nélkül felnőnöm. Viszont senki segítségét nem kérhetem, mert akkor elárulnám, hogy nefilim vagyok, amit titkolnom kell, nem tudom miért, de megteszem, mert megígértem anyának.
Elmosolyodom, mikor nem szól semmit arra, hogy ő lesz a szerencsés kiválasztott szerintem, persze gondolataiból kiderül, jobban járok, mint az öreggel vagy annak fiával, akit testvéreként szeret. Freya meg William kicsit furcsák nekem, talán azért, mert ikrek és van közöttük valami szoros kapcsolat, amibe nem érzem beleillőnek magamat.
- Jó... sóhajtok fel, hiába erőltetném, csak feldühíteném és persze ezért haragudni sem tudok, mert még nem is ismer és csak nyűg vagyok neki.
- Rendben, de nem hetekkel később másik napot! Szögezem le, hogy elhalaszthatjuk, de ne hosszabb időre, mert azt nem szeretem. Ha valamit folyton csak halogatnak egy idő múlva nem lesz belőle semmi. Láttam elég ilyesmit, jól tudom.
A társ azonban elgondolkoztat engem is és őt is. Nahát micsoda információkat tudok meg közben a fejében, alig várom, hogy megismerjem ezt a Nat-ot. Aki leüvölti ennek a kemény férfinak a fejét, abban van spiritusz biztosan, főleg ha így meg is jegyzi. Megtudom, hogy van valahol még egy motor is, amit vissza akar hozni, de jó is lenne motorozni.
- Értem, akkor ez lényegében jó, hogy ilyen széthúzódók. Jegyzem meg és tovább hallgatva megtudom, hogy az angyalok rosszabbak, mert összetartanak és úgy erősebbek. Na ezek után pláne nem fogok dicsekedni, hogy ja az egyik ilyen az apám lehet, micsoda véletlen.
- Oh, hát az nem hangzik túl jól. Sokszor kerülsz ilyen helyzetbe, amikor menekülni kell? Kérdezem felé fordulva, nem veheti nagyon zokon, hogy ez jobban érdekel most, mivel ez lesz az én életem is, nem árt ha megbarátkozom vele és megismerem egy kicsit előre.
- Igen az iskola csak tanít dolgokat, hogy könnyebb legyen harcolni meg minden, de a túlélésre neked kell tudnod hasznosítani kellően a tudást. Sokan így buktak el nálunk is, mert tök jól hangzik, hogy osztályelső, de mikor komolyabb ellenféllel találja magát szembe, lefagy és tudja mivel győzhetné le, meg sem mer moccanni és másnap csak halálhírét kapod. Ja igen, tudom kicsit magam ellen beszélek, mert én is olyan okoska vagyok, de a szülinapom után már annyira nem ijedek meg semmitől. A képességem, hogy beleláthatok mások gondolataiba elég hasznosnak bizonyulnak, a szárnyakról meg ne is beszéljünk. Persze jó lenne megtanulni használni őket, de nem tudom hol lenne a legalkalmasabb a hely erre.
- Igen, jobb élve újratervezni és elgondolkozni, mit rontottunk el, mint holtan végezni. A kissé komor téma után azonban William úgy fest kellemesebb téma. Nekem is az, mert gondolom fiatal vadász lehet, aki ugyanolyan ördögfióka, mint én. Talán ha megtudok róla ezt-azt, később jobban kijövök vele. Zagar felnevet én meg csak bámulok ismét kifelé kicsit, lassan megérkezünk a motelhez.
- Nem válaszoltál a kérdéseimre! Lehet, hogy megérkeztünk, de én bizony nem szállok ki, amíg nem tudok meg többet erről a rejtélyes fiúról.
- Hol találkoztál vele és mit tanítasz neki? Nézek rá kérdőn és az ajtónak hátat is fordítok szinte teljesen, jelezve, hogy nem szándékozom csak úgy távozni válaszok nélkül. Persze nagyon húzni sem akarom az időt, így ha megkapom a válaszokat, akkor egy szavad ne feledd mutatóujjemelés keretében szállok ki és csapom a fél vállamra a táskámat. Felnézek a motel épületére és mélyet sóhajtok, majd elindulok befelé.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 03, 2019 6:22 pm

to Ruby
Nem vagyok ennyire biztos benne hogy nem kereste, vagy keresi, de nem akarok ebbe beleszólni. Ő úgy viszonyul az apjához, ahogy érzi. Alaposan átgondolva a tény hogy mindig motelekben szálltak meg és az anyja nem akarta hogy keressék őket, arra enged következtetni, hogyha meg is találta őket, hát ott volt ő mint akadály. Nem az én dolgom, egészen addig, amíg maga Ruby nem kér erre. Párszor feléje sandítok vezetés közben, de a határozott nem egyértelmű utalás arra, hogy hallani sem akar róla. Jól van. Az "én leszek a szerencsés kiválasztott"-ra már nem reagálok, talán jobb is, mintha az öreg, vagy a testvérem vinné, de lemerem fogadni hogy Freya-val, vagy William-el hamarabb megütnék a közös hangot. A fegyverekről folytatott diskurzusunk komoly csalódottságot hoz ki belőle, ezt hallom ki a hangjából, mikor kackiásan kifakad.
- Ne haragudj, de nem!
Nagyon bizonyíthatnékja van, pedig lakott területen belül vagyunk, nem volna jó ötlet itt lövöldözni, még eltalál valakit. A másik hogy nincs is nálam lőfegyver, ahogy nála sem. A nyílpuskámat meg oda nem adom a kezébe.
- Egy másik napon!
Ó, még az arca is enyhe durcás élbe hajlik, mikor az ablak felé fordulva hümmög egyet. Gyerekesnek tartom, bár eszem ágában sincs olajat önteni a tűzre. Van, amikor célszerű, de jelen esetünkben jobban járunk, ha lenyugszik. Tengernyi ideje van még bizonyítani, akárkinek. Kis idő múlva el is felejti, a társán agyal, akinek nem kell tökéletesnek lennie, elég ha számíthat rá. Erre csak bólintok neki igennel. Szerintem még épületes barátoknak sem kell lenni hozzá, bár nem árt, ha a kényesebb dolgokban egyetértenek, különben leüvöltik egymás fejét, mint én és Nat a 9.-esben. Annak is meg van a maga szépsége, amikor a társad az arcodba köp, hörög, mint egy feldühödött cickány, mert csak magas kappanhangon tud rikácsolni a nemét tekintve. Kár hogy nincs manapság kandi kamera! Akkor baromi dühös voltam, de így visszatekintve most már inkább szórakoztató! Ezért is húzom el a számat, majdnem mosolyra, közben kitekintek oldalra. Amikor már a csapdát ecsetelem neki, kicsit sem vagyok derűs, hamar tovaillan ez rólam. Még a motoromat is vissza kell hoznom! F@szom!
- Mindegyik lezárt szektor egy jó nagy adag rizikó, de azért azt tudni illik a démoni lényekről hogy ritkán dolgoznak össze! Nagyon széthúzó egy bagázs, a legtöbbször saját maguk alatt vágják a fát. Ez egyedi eset volt.
Amennyire ismerem őket, az egyik részük Lucifer mellett van, a másik részük ellene és meg akarják valahogy ölni, de még egymás között is hatalmi viszályokat pedzegetnek, sokszor csak úgy eltűnik a semmibe egy egy pórul járt démon, még mi sem kellünk hozzá! Ha valahol, akkor náluk tényleg totális a káosz és az anarchia. Amióta Gabriel és Michael egymásnak estek, azóta az angyaloknál sincs katonás rend, bár ők összetartóbbak alapból, velük jobban kell vigyázni, mert erősebbek! Nah, de kanyarodjunk vissza az eredeti témához.
- Legyőzni? Sehogy! Csapda volt, menekülnünk kellett.
Lesérülve és látva Natalie rosszullétét kicsit sem az járt a fejemben hogy legyőzzük őket. Pedig még most is megvan az a gránát. Hopp!
- Nem mindig a győzelem a cél! Főleg ha csapdába kerülsz. Kivétel, ha úgy látod, kivitelezhető! De a mi helyzetünkben ésszerűbb volt túlélni, és kimenekülni, mert mind a ketten nagyon lesérültünk. Tudom, az iskolában azt sulykolják belétek hogy a küldetések sikere az első, meg hogy a felettesed szava szent, de ez a való életben néha megkérdőjelezhető. Olykor az is előfordul, hogy nincs is felettesed!
Most kanyarodunk egyet az út végénél jobbra, aztán bent is vagyunk a motel utcájában. Percek kérdése és megérkezünk.
- Ha senki sem döglik meg, akkor még mindig akad egy újabb esély a visszavágásra. Ismered a mondást: élj ma, harcolj holnap! Teljesen biztos vagyok benne, amikor legközelebb visszamegyek, sokkal könnyebb lesz felderíteni és elintézni párat, mint úgy, csapdában vergődve. A meglepetés előnye.
Mondhatnám neki azt is hogy a hősök korán halnak, ez a múltban is rendre így végződött, de nem akarom elvenni a kedvét. Valamivel könnyedebb téma William felbukkanása. A sok kérdésére most én röhögök fel egy aprót.
- Ugyan olyan ördögfióka, mint te!
Nem veszem őket egy kalap alá, de nem is állok távol az igazságtól. Az ember fiatalon minden hülyeséget megcsinál! Az az átkozott kíváncsiság, ugye! Bár most elvicceltem, de ha komolyan érdekli, akkor úgy sem hagy békén vele.
- Megérkeztünk.
Közben megállunk, a motellel szemközti járdánál és nagyjából hatvan méterrel arrébb, de innen már jól látni. Elhalkul a motor, behúzom a kéziféket.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Aug. 30, 2019 7:28 am

Moonshine Villa
Ruby & Zagar  • Credit:

- Szerintem is, bár szerintem nem is keresett minket soha, szóval nem értem ezt az egészet. Megvonom az egyik vállam, nyilván senki sem tudja rajta kívül ki lehet az apám és miért olyan fontos előle bujkálni vagy menekülni. Ahogy a fejébe is nézek, megtudom, hogy csak az öreg tudhat bármit is, a többiektől hiába is kérdezném. Persze, ha ez is új információ, hogy motelekben szálltunk meg, ki tudja mennyire tudhat bárki bármit is.*
- Nekem úgy tűnik, hogy te leszel a szerencsés! Húzom el gonosz mosolyra a szám, amitől egy kis gödröcske jelenik meg a szám sarkában. Természetesen még így is inkább tűnök egy aranyos lánynak, mint veszélyesnek, de hát nem tehetek róla. Anya még nem is volt szőke, se nem ennyire bájos, szóval biztos az apámnak köszönhetem ezt.
- Nem. Vágom rá egyből, mert még csak az kéne, hogy együtt kutassunk fel valami angyali lényt! Ami magával vonja a tényt, hogy nefilim vagyok, ami szintén nem a legjobb dolog a világon. Nem is dönthettem a sorsomról, egyből a pokol kapui várnak majd rám, elvégre az angyalok nem engednek be maguk közé egy olyat, mint én. Csak tudnám, akkor miért szórakoznak emberekkel.
- Akkor álljunk meg és nézd meg a saját szemeddel! Fordulok felé hirtelen, bizonyíthatnékom van, elvégre kiskoromban az íjakkal kezdtem, majd ahogy nőttem, úgy találtam rá az ostorra és a kardra, amit jobban élveztem. Lehet valakinek több időbe telnek az ilyenek, de az nem én vagyok, akinek az élete csak az edzés körül forgott és mikor lepihentem, akkor pedig a rúnák tanulása következett a pecsétekkel együtt. Nem tudom itt mik a kiképzés lépései és hogyan csinálják, de ahonnan én jöttem, ott ez tökéletes volt, legalábbis számomra. Kicsit túlhajszolt menet volt, de az is csak erősebbé tesz ugyebár. Nagy csalódás lenne számomra is, ha kiderülne, hogy az iskolám egy rakat kakit ér csak és egy átlagos vadász szintjén állok csak. A hajam a fülem mögé próbálom simítani a kezemmel, bár nincs elefántfülem, hogy mindet vissza is tartsa attól, hogy ismét az arcom mellett lógjon elől.
A gondolatai felbosszantanak és csak hümmögök egyet az ablakon kinézve, még hogy nem lehet valaki elég ügyes más fegyverével. A nyílpuska nem szokott félrehúzni, ahogyan egy íj sem annyira és ha gyorsan tölt újra, akkor a második vagy harmadik lövés már biztosan célt ér. Az előbbi fegyver újratöltése meg elég fizikai erőt kíván meg, azt nem lehet csak új, ezért is jó, hogy azok pontosa találatot adnak le már akár elsőre is.
- Mindenkivel össze kell szokni, szóval csak egy társat, akire számíthatok. Persze ez akkor is nehéz lesz, nem tartom magam túl nagy barátkozósnak, pedig az egy jó alap lenne, amire lehet építeni. Abban meg egy kis sóhajjal adok csak igazat, hogy gyermek vagyok még, hiába töltöttem be az átkozott húszat.
- Na mire? Vonom fel a szemöldökömet és elnevetem magamat, amikor közli, hogy ördögfióka vagyok. Bár nem valami nagy dicséret, de azért tetszik, valahol még igaza is van. Ha tudná, hogy még a fejébe is látok és így milyen könnyen felidegesíthetem! De nem szeretnék rossz kapcsolatot az új családommal, így mikor végre lenyugszom a nevetés után, akkor a visszapillantóból figyeltem tovább Zagart.
- Hú, hát az nem hangzik túl jól, de gondolom a város külső gyűrűjében rengeteg ilyesmi akad. Hogyan sikerült legyőzni őket?  Érdeklődöm, mert hát az ilyen történetekből is lehet tanulni, nem sok bevetésről hallottam sajnos eddig, de talán most minden megváltozik és mondhatni az eddigi életem a feje tetejére áll majd.
- Nem, de az nem jelenti azt, hogy nem lehetsz az. Vonom meg a vállam bazsalyogva, próbálom visszafogni a nevetésemet, ami úgy ahogy sikerül is. Csak sikerült valamivel visszavágnom a tinédzser alkoholistára, persze a célom nem ez volt.
- Hol találtál rá? A tanács meg miért nem küldte el egy iskolába csak úgy? Láttál benne valami tehetséget, ami miatt rád bízták? Roppant mód kíváncsi vagyok és jól tudom, hogy a kérdés után általában mindig elkezdenek a válaszokon gondolkozni, majd szóban már csak egyik jutnak el. Nekem persze ez is tökéletes, bár kezdek kicsit fáradni agyilag, még sosem voltam valaki fejében hosszabb ideig, mert hamarabb vége lett a beszélgetésnek, anyával sem beszélgettünk ilyen sokáig.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 29, 2019 8:04 pm

to Ruby
Néha rátekintek miközben beszél, de nem vágok bele a szavába. Érdekes. Csak akkor szólalok meg, amikor befejezi.
- Igazad van. A gyakorlati tapasztalást semmi sem pótolhatja.
Egyetértek vele. Meg már elég idős is hozzá. Az anyja is előbb utóbb belátta volna.
- Nem tudom miért volt neki ez ennyire fontos. Az elmondásod alapján inkább arra gyanakszom, hogy apád elől menekült.
Kérhetett volna segítséget is. Én magam semmit sem tudok róluk azon kívül, amit az öreg elmondott, és gyanítom hogy a ház ura sem tud nálam többet. Szóval vagy beavat minket, vagy beszél az öreggel, amint az befejezte bokros teendőit. A motelekről is csak most tudok, de rögtön értelmet nyer az egész rejtély.
- Jól van. Akkor aki ráér, az körbevisz, amikor készen állsz rá!
Egy kicsit elidőzök az arcán és ha találkozik a tekintetünk, kibököm.
- Akarod hogy megkeressük?
Mivel az előbb az apjáról beszéltünk, így őrá gondolok a kérdés alatt. Aztán újra az utat figyelem. A következő információ áradat pedig bár bőven sok nekem. Nem értem miért érzi úgy hogy túl kell licitálnia és hencegnie, de mindenesetre a tíz centis körre megint felhorkanok.
- Nah, persze!
Most hogy előadta hogyan értette, meg még inkább. Rettentően fiatal ahhoz hogy ez így menjen neki.
- Hiszem, ha látom!
És akkor még ott a logikai bukfenc, hogy aki ilyen jól lő, az miért nem szereti a lőfegyvereket? Rengeteget kell használni a saját fegyverét egy ilyen eredményhez, többet mint a kardját, vagy az ostorát. És a hangsúly a sajáton van, mert egy idegen fegyverrel, amit életében még nem használt bizony az első pár lövés mellé megy. Mindenkinek! Akkor se tudná tartani ezt a kört. Minden fegyvert ki kell tapasztalni, gyakorolni kell vele, másképp nem megy. Én pedig most sem látok nála egyetlen lőfegyvert sem. Nah én ezzel le is tudtam magamban ezt a mesét!
- Nem mindegy hogy mit keresel. Tökéletes társat? Mert olyan nem létezik. Vagy csak egy társat, akivel összeszokhattok? Nos, olyat előbb találunk!
Túl idealizál mindent, mert még egy része gyerek. Így volt ez az esti mókával is, csak nem reagáltam rá. Nem is akarok. A kifakadására már muszáj vagyok.
- Tudod mire gondoltam veled kapcsolatban?
Remélem nem vág közbe a szavamba.
- Hogy megint egy ördögfiókát sóznak rám! Nem tévedtem!
Előbb fogok tőle, Freya-tól és a két William-től megőszülni, mint bárki mástól. Még a korosodás is sokkal kegyesebb hozzám. Meg se látszik...még. Egy kis ideig megint csak csendben vezetek, amíg elő nem kerül a téma, ami az elmúlt napok eseményeit dolgozza fel.
- Rengeteg imp, pár pokolkutya és két alacsonyabb démon. Csapdába sétáltunk és megleptek minket.
Nem tudok róla nyugodtan beszélni, ezért is morgom dühösen a választ. Igyekszem az útra koncentrálni és a huzat legalább eltereli a figyelmemet erről. Megint egy kis szünet, csak ennyi kell.
- Úgy nézek ki, mint egy tanár?!
Komolyan kérdezte, vagy ez a visszavágó a kezdő alkoholista tinédzser megnevezésre? Mindjárt eldobom az agyam! Mondom én, egy ördög palánta! Az!
- A tanács utasított rá hogy én legyek a mentora, miután idehoztam eléjük. Ő akart idejönni.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 28, 2019 8:17 pm

Moonshine Villa
Ruby & Zagar  • Credit:

Még nem uralom a képességem valami jól, így hamar ismét Zagar fejében vagyok és csak úgy szívom magamban az információkat. A baj csak az, hogy mivel nem nézek rá folyamatosan, nem tudom, mit mond és mit gondol. Muszáj a szemem sarkából figyelni őt, hogy nehogy reagáljak valami olyanra, amiről nem tudhatnék.​ A sörös incidenst szerintem elég jól megúsztam és ha kérdezik, ki és miért ivott bele, majd tudom mit mondjak, ami elfogadható.
- Aki éppen ráér és amikor ráér. Jó lenne megismerni a terepet, hogy utána egyedül is elmehessek oda, gondolom a kiképzésem nem húzódik el mostantól, ha jól teljesítek. Anya nem engedett terepre, mert túl sok a váratlan helyzet, de mi másból tanulnék, ha nem azokból? Nem vagyok olyan nagyon pánikolós típus, mert okos vagyok és ez hasznára válik mindenkinek.
- Anya nem akarta, hogy a családja és az apám megkeresse, ezért motelokban laktunk és időnként költöztünk is másikba, ezért sincs sok holmim, mert utáltam cipekedni. Az, hogy ez mire volt jó, arra nem kaptam választ. Bárcsak feltettem volna neki, erre biztos kaptam volna valami támpontot, amit ha boncolgatunk, akkor megtudok mindent.
- Igyekeztem és szeretek amúgy is olvasni, meg írni is. ~Meg énekelni!~ Persze ezen tulajdonságom sosem mutattam meg senkinek, leginkább magamban dalolásztam a saját szerzeményeimet.
- A fegyvere válogatja, hogy milyen messziről, de nem tíz centiméterről célzok gondolhatod! Van az több mint tíz méter is, csak a pontossága a találatnak tíz centiméteren belül van. Ha megcélzom valaki nyakának a közepét, elég valószínű, hogy átlövöm. A tanárom szerint mindenhez tehetségem van, de amivel szeretek is harcolni, azokat érdemes erősíteni. Nem fogok egy tanárnak sem ellen mondani, hiszen csak jobban tudják. A kérdésre odafordulok és elhúzom a számat.
- Nem, én sokkal jobb vagyok tőle. Legszívesebben mondtam volna, hogy ne dinkázza le a tanáromat, de igaza van, ő nem volt éles küldetéseken valószínű, csak értett a fegyverekhez.
- Nem az a fő fegyverem, de van, amikor jól jön, az is mondhatni távolsági fegyver. Mondjuk egy furgon másik oldaláról bárki lábát elkaphatod vele és beránthatod alá. Nincs hangja és kevésbé feltűnő. Vannak helyzetek, amikor jó lehet, de a kardnál nincs jobb. Az esti móka részét meg nem ismerem és fúj! Lehet el kell engednem a fegyverem, de amíg nem visznek éles bevetésre, addig marad.
- Nekem nem gyengém, csak nem szeretem. Helyesbítem ki, majd a társ szónál csak sóhajtok. Ugyan kivel társulnék én? Nem is ismerek senkit és hamarabb választ biztos mindenki mást, mint engem, aki olyan tudálékos és mondhatjuk azt, hogy sznob is kicsit. Mikor hallom a neveket nem mondanak sokat, a Hello Kittynél elfordulok, mert alig bírom visszafogni a nevetésemet. Hogy lehet valakit úgy hívni?
- Remélem megtaláljuk a tökéletes társat, aki szívesen harcolna mellettem. Nos igen, pont az ilyen első benyomások és meglátások miatt félek a társaktól. Alacsony vagyok és törékenynek tűnök, de az nem számít, hogy elég jól kidolgozott izomzatom van és erős vagyok, főleg ha felrúnázom magam. Nem is baj, ha elterelem a szót másfelé, mert nem szeretnék kifakadni. A hátam is viszket, ami nem jó jel, jobban oda kell figyelnem az érzelmeimre, nem mutathatom meg, hogy nefilim vagyok.
- Ja, de meddig fogom ezt hallgatni tőled? Csak azt hittem jobb lesz meg, hogy akkor nem nézel annyira ártatlannak. Hazudok az alapján, amit ő is gondolt, így talán felhagy az italokkal meg ilyenekkel. Nem vagyok annyira elkenődve, hogy szükségem legyen rá.
- Hát ez nem hangzik túl jól, mikkel találkoztál, amik ennyire kifektettek? Ez valahogy kellemesebb téma, mert tanulhatok belőle talán valamit, már ha elmeséli. Nem tudom ki lehet az az Ed meg hasonlók, de ha valaki információt szivárogtat az nem túl jó dolog. Rákérdeznék, de nem lehet még mindig. Jobb lenne, ha kimásznék a fejéből, mert a sok információ nem mindig előnyös, főleg ha titkolni szeretnéd a képességedet. Nem is tudom, hogy magyaráznám meg, ha valamire visszakérdeznék, amit nem mondott el csak gondolt rá.
- Mit tanítasz neki? Te is tanár vagy a bázison?

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 28, 2019 5:55 pm

to Ruby
Talán lányos zavarában azt gondolta hogy Crusaderéknél jobb sört mérnek, mint máshol? Már sosem fogom megtudni! A ház és a birtok összképe erre adhat okot, de ők is csak ugyanabból a forrásból szerzik a felszereléseiket. Egyszer jönne ki a Tanács többi tagja ellenőrizni minket és azt hiszem olyan büntetést kapnánk mind, mint a huzat! Az öreg tele van olyan holmikkal, amiket tiltott birtokolni. A testvérem szintúgy, bár valószínűleg őt kihagynák a buliból, tekintve hogy Tanács tag, belém meg kevesen mernek állni. Hármunk közül én vagyok a csóribb, de csak mert nem gyűjtök minden vackot. Pedig néha milyen jól tudnak jönni! Nah mindegy. A kölköket már bele sem számolom! Bár nem kétlem, a másik kettő családnál is ez így megy, egy malomban őröljük a lisztet, úgyhogy ez sosem fog megtörténni.
- Rendben, nem ma. Mikor? És kivel?
Kérdezek vissza a kijelentésére, de abszolút megértem. Még csak ma költözött be, ne akarjam rögtön elrángatni, főleg hogy szemmel láthatóan gyászol. A kérését viszont továbbíthatom az illetékes felé.
- Miért a motelben száltál meg? Anyád lakásából nem kellenek cuccok?
Itt mintha összeakadnának a miértek. Odáig értem hogy kevés cucca van. Az anyja cuccai nem kellenek? Meg gondolom nekik is volt egy lakásuk, minimum. A motel az meg logikai homály. Fogalmam sincs miért ott szállt meg, talán most elmagyarázza. Vagy az is úgy marad, mint a sör, mert nem tudja.
- Szép teljesítmény.
Töröm meg aztán a hosszúra nyújtott csendemet, mialatt ő az eredményeit ecsetelgette, én meg csak hallgattam és élveztem az arcomba nyaldosó huzatot az ablakban. Évfolyam első. Hm. Rendes kis stréber lehet! Oldalra fordítom a fejemet felé. Látva a mosolygást az arcán, ezek kedves emlékek neki, a ruhájából és ebből arra következtetek, hogy nagyon szerette az anyját. És ez a kötődés még most is erős! Crusaderéknél meg Freya-n kívül csak pasikkal lesz körbevéve. Nem lennék meglepődve, ha új lenne neki ez a közeg! Mindjárt megmagyarázná a sörivás lehetőségét is! Nah és elérünk a tíz centiméteres sugarú körhöz.
- Nem inkább tíz méteres? De még az is baromi kevés!
Nem nevezném jól lövőnek azt, aki tíz méteres sugarú körben még képes eltalálni az ellenfelet. Még akkor sem, ha pontosan és létfontosságú szervekre talál be. A minimum, hogy ötven méterig pontosan lőjön. Ennek hiányában nem árt egy olyan társ, aki képes rá!
- Kard és ostor?
Kérdezek vissza a tantárgyak meg a fegyverek sorolgatása közben. Miután befejezi, folytatom.
- Indiana Jones-nak hiszed magad?
Semmi értelme az egésznek. Mármint melyik dinka tanár engedte ezt neki? Itt fogható meg kézzel az az elv, amikor valaki csak tanítja, de nem csinálja!
- Meglehet a tanárod látott benne fantáziát és esti mókának elment az ostorral baromkodás. De itt, a való életben, amikor bevetésen vagy és nekiállsz egy ostorral hadonászni, azok lesznek az utolsó perceid az életben! Még akkor is, ha már mesteri szinten műveled! Ezen csak akkor tudnánk változtatni, ha valaki készítene neked angyalpengéből egy ostort, de az meg a lehetetlen kategória. Szóval én a helyedben ezt a kombinációt átgondolnám még egyszer!
Most fejben levezettem, képzeld el, amikor mondjuk valamelyiknek az oldalára vagy karjára csap vele. Elkapja és tizedmásodpercig se élt! Gyengébb démonok ellen, TALÁN még működne, a pecsétek és rúnák erőssége miatt. De nem biztos! Még akkor is necces lenne, ha angyalpengéből lehetne egy ilyen fegyvert készíteni.
- A kard maga jó elgondolás, és abból van még angyalpengés változat is raktáron, de mindenképpen kell mellé távolsági fegyver. Tekintve hogy neked ez a gyengéd, ilyenkor jön képbe egy olyan társ, aki mondjuk ebben ügyesebb és jobb.
Adom neki a tippeket. Mondjuk a két William közül az egyik, bár a Crusader a professzionálisabb, hiszen már lassan a kiképzése végére ér, Hello Kitty pedig csak nemrég kezdte, bár szerintem van tehetsége hozzá. Vagy a Payne kölkök egyike. Tulajdonképpen mindegy.
- Mondjuk úgy hogy a társaddal kiegészíthetitek egymást. Mert te jó vagy közelharcban, ő meg jó lesz távolsági fegyverekkel.
El nem tudom képzelni hogy egy ilyen kicsi lány mennyire jó lehet közelharcban, de ebbe most ne menjünk bele! Neki az elmondása alapján ez megy és kész. Abból kell építkezni, ami van! Ezután megint csendben figyelem az utat, noha nem kell számítanom nagy forgalomra, nagyon kevés járművünk van a bázison és a legtöbbet bevetésre használják. A kérdésére megint felé fordulok percnyi ideig.
- Azon kívül, amikor kezdő alkoholista tinédzsereket szállítok egy motelig és vissza?
Pimaszul felfelé húzogatom a szemeimet, amik így egy kicsit nagyobbra nyílnak, ezzel is szándékomban áll élcelődni vele. Utána meg az utat figyelve azon gondolkodom mit is mondhatnék neki. Részletes beszámoló biztos nem kell.
- Wallenberg a város védelmének újra szervezésén dolgozik, Natalie-val együtt. Úgyhogy küldetésekre járok, lesérülök, utána hullaként fekszem napokig, mire felépülök és ez pár napos kihagyásokkal kezdődik elölről.
Nem, nincs így, csupán az elmúlt napok eseményeit mondtam el neki. Legtöbbször a küldetések sikeresek, a feladatot elvégezzük és egy karcolás sem esik rajtunk. A probléma akkor kezdődik, ha kiszivárognak az információk és az Ed-hez hasonló férgek megbújnak a rendszerben. Hú, csak kapjam el! Szíjat hasítok a hátából!
- Van egy tanítványom, William. Pár napja érkezett a bázisra és kapott egy lakást a Panel házban. Mostanában vele is foglalkozom.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 25, 2019 8:41 pm

Moonshine Villa
Ruby & Zagar • Credit:

- Nem tudom. Sóhajtok, csak nem fogom azt mondani, hogy valami munkásnak néztem, akivel ki akartam tolni, hogy megiszom a sörét előle... Sose lesz már minden a régi, itt biztosan jobban figyelnek majd rám, mert több szem többet lát ugyebár. A kérdésemre kapott válaszon csak elhúzom a szám. Legalább nem köntörfalaz, a háta közepére sem kívánt engem most, bár ezzel nincs egyedül. Én is azt hittem egész nap majd egyedül lehetek, de ekkora bizalmat csak nem kap úgy az ember lánya, még ha családtag is.
- A vadászbázison szívesen körülnéznék, rég jártam ott, akkor is csak anya után koslattam és hamar végeztünk ott, de nem ma. Jegyzem meg, pedig biztos jó lenne odamenni és a többi vadász között szemezgetni, hátha látok valakit, akivel szívesen társulnék csapatba.
- Nincs túl sok cuccom amúgy, de kedves Crusaderéktől, hogy gondoltak rám. A nevekkel még annyira nincs tisztában még, de nyilván nem fogja őket hívni a későbbiekben.
- Évfolyamelső is szinte, igyekszem a legjobb lenni, ez volt anya mániája én meg élvezem a tanulást. Mosolyodom el és Zagar felé fordítom a fejemet, amit nekitámasztok a fejtámlának. Kicsit kijavítottam, nem csak a saját osztályomban vagyok a legjobb, a szerénység ilyenkor elhanyagolható tényező, bár amúgy sem szoktam az lenni szerintem.
- Nos, minden tárgyat szeretek. A rúnákat jobb szeretem, mint a pecséteket és leginkább a kard és az ostor az a fegyver, amivel szeretek harcolni, de a pusztakezes harcban sem maradok alul általában, az ellenfelem erejét szoktam felhasználni ellenük. Persze jól célzok távolsági fegyverekkel is, ha az akad a kezem ügyébe, nem fogok célt téveszteni legalább tíz centiméteres sugarú kört nézve. Mestere inkább az ostornak vagyok, de azzal inkább nem fogok dicsekedni, mert elég kétes hírű fegyver.
- Az jó, lesz kivel gyakorolni. Persze a fiúknak jobban örülnék, mert ők csak keményebbek meg erősebbek és jobb ellenfelek. Amúgy meg kis család belefér, a rúnák jobb állóképességet adnak és gyorsaságot, egyensúlyérzetet, meg mindent, csak nehezemre esik mindet magamra tetováltatni.
- Te mivel szoktad tölteni a napodat? Érdeklődöm és tekintetem visszafordítom az út felé és a kezem az ablak mellé támasztom és dobolgatni kezdek az ujjaimmal.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 25, 2019 7:40 pm

to Ruby

Mikor megköszöni a takarítást helyette, bólintok aprót. Nem fogok ezen lovagolni, ha kupis, akkor úgy is cseszegetni fogják. Már ha az, és nem csak az új hely meg az új közeg zavarta meg. Kimentünk a kocsihoz, mindenki beült, elindulunk. Én közben lehúzom a saját oldalamon az ablakot és a bal könyökömet rajta pihentetem vezetés közben.
- Akkor mégis mit akartál?
Meg sem kell kérdeznem merre megyünk, mert már felvilágosítottak. Elég rossz híre van annak a motelnek. Valahogy az osztály első és jól nevelt lányka számomra csak illúzió annak tükrében, amit a konyhába produkált és ehhez még hozzá jön az a motel is. Most az előző egy szép, kerek hazugság, vagy pedig ő akarja másnak mutatni magát, mint aki valójában. Szerintem ha zűrös lenne, akkor nem csak azt kaptam volna feladatnak, hogy hozzuk el a motyóit.
- Nem. És nem is akarlak.
Morgom neki foghegyről, de aztán észbe kapok, hogy ez azért nem volt kicsit sem kedves megnyilvánulás az irányába. Nincs is vele semmi bajom, inkább csak az a bajom hogy mostanában túl sok kölköt testálnak rám. Igaz csak ideig óráig, szóval ne panaszkodjak?
- Mármint szívesen elviszlek bárhova a bázison belül, ha ki akarsz lógni. Egyébként csak a cuccaidért kell elvigyelek és hazahoznom.
Rákanyarodunk a főútra. Pillanatra összeakadok a visszapillantóval, halványan még mindig ott a monoklim. Hát sz@rul nézek ki! Még az is megeshet csak én nem vagyok szimpatikus neki.
- Azt hallottam osztály első vagy, ez igaz?
Gondolom rá vágja hogy igen, ha tényleg az. Megvárom, de aztán megint egy kérdést szegezek neki.
- Mik a kedvenceid? És hogy állsz azzal a karddal?
Bökök a tekintetemmel a magához vett harci eszközre, mert azért ilyen fiatalon nem hiszem hogy mestere lenne, de már kellően jól mehet neki.
- Freya is hasonló fegyverekkel szeret edzeni.
Értelmét ugyan nem látom, mert a természetfelettiek ellen szerintem a közelharc csak akkor ér valamit is, ha meglepetéssel társul, különben ketté törnek, mint a ropit. Az hogy egymás között ki hogy versenyez a másikkal meg megint egy más lap. Fejleszti őket, mert hasznos, állóképességet javít, és vannak lények amikre felesleges sokszor golyót pazarolni is, ugyanakkor vannak olyanok, amiket egyszerűen szólva nem fognak tudni "leverni", mint mondjuk a repülés képességével bíró angyalok. Előbb vagy utóbb meg kellene tanulniuk a lőfegyverekkel bánni. Most Freya-t csak azért megemlítettem meg, mert igazából vele is edzhet és méregethetik a másik képességeit egymáshoz.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 25, 2019 11:56 am

Moonshine Villa
Ruby & Zagar • Credit:

Roppant kellemetlenül érzem magam, mert nem szoktam ilyeneket csinálni. Remélem nem rakja össze a gondolatait meg az eseményeket annyira, hogy többnek tűnjön véletlen egybeesésnél. A kellemesen hűs italnak, aminek borzalmas íze volt egyébként, immáron végleg búcsút intek. Fogalmam sincs, miért akartam egyből egy piás lány képét mutatni magamról, aki elvan a maga kis független világában, de azt hittem, a család nincs itthon, nem számítottam közeli barátra, akit rám testálnak. Mire visszatérek elharapom a mosolyomat, mert úgy fest feltakarított helyettem, ami kicsit meglep, a férfiak nem szoktak ilyesmit anya szerint. Amúgy fogalmam sincs, milyenek, sose volt apám, azt sem tudom ki lehet.
- Köszi, hogy feltakarítottál. Olyan hirtelen ötlettől vezérelve léptem le a konyhából, hogy mikor visszaértem, akkor tudatosult csak, hogy talán feltörölhettem volna én is a kiköpött sört a földről, meg ahová még ment.
- Remek. Nekem nem túl bizalomgerjesztő ez a furgon, de inkább nem teszem szóvá, amúgy is elég morgós már Zagar. Az ajtónál várok, amíg végre ki tudom nyitni, majd ismételten várok, amíg a nyílpuska arrébb kerül, hogy beülhessek. Az ölembe veszem a táskámat és kényelmesen kinyújtóztatom a lábam, már amennyire lehet. A biztonsági öv felé pillantok, de úgy vagyok vele, hogy majd szól, ha be kell kötnöm magam, nem szeretem ha valamihez oda vagyok szorítva.
- Felejteni? Nem, nem akarok felejteni... Nekidöntöm a fejem egy sóhaj kíséretében az ablaknak és kibámulok rajta. Nem tudom, hogy mivel magyarázhatnám meg az okát annak, amiért valami alkoholos felé nyúltam. Nem szoktam inni és nem is voltam részeg még, nem is terveztem ilyesmit, az nagyon nem illik hozzám. A kocsi rémesen indul be, utána már végre gurulunk.
- Ma egész nap dajkálnod kell majd engem? Kérdezem és csak a szemem sarkából figyelem mit reagál, na meg persze megint belemászok egy kicsit a fejébe is. Biztos nem örül ennek az egésznek és lenne jobb dolga is. Csak azt kell megtudnom mi az és már is sínen leszünk, mindenkivel jó kapcsolatot kellene kiépítenem, elvégre együtt kell laknom velük. Egyedül nem is tudnám mit kezdenék magammal.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
140
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 25, 2019 10:57 am

to Ruby
Egy ilyen véletlenszerű eseményt nagyjából lehetetlen kivédeni, az izmaim mégis összerándulnak a reakcióra, a kezem pedig ösztönösen felfelé ugrik az arcomhoz. Ruby a padlóra öklendezik, én meg lefelé pislogok. Nem értem a helyzetet, de nem akarok beleszólni. Az előbb elhangzottakra sem reagálok, inkább gyorsan lehúzom az italomat, mielőtt jönne a következő róka. De nem jön semmi. A kijelentése megint meglepő, mert hát a sör sosem lesz más ízű. Miért gondolta ezt? Nekem így első benyomásra furán dilis ez a lány. Bár nem tűnik szomorúnak, a ruhája mégis erről árulkodik, ezért is gondoltam először arra hogy le akarta magát inni emiatt. Van, amikor az alkohol tényleg segít kihozni az ember elfojtott érzelmeit, csak persze a sörből ehhez több üveggel kell meginni. Nah jó! Legalább a kapcsolatom a családjukhoz megértette.
- Rendben. Itt leszek.
Azt nem teszem hozzá dorgálásként, hogy helyetted takarítom fel a sörödet. Nem tudom honnan szalajtották, náluk lehet az ajtók is cipzárasak, a tányérok meg az evőeszközök meg maguktól másznak bele a mosogató kagylóba! Mindenesetre ő elhagyja a terepet, én meg előkerítem a felmosó szettet és feltakarítom a koszt, amit itt hagyott. Miután végeztem a sör visszakerül a hűtőbe, tudomásom szerint az öreg issza, neki meg aztán már tényleg édes mindegy mivel mérgezi magát. Én töltök még egy pohár narancslevet magamnak, és amikor Ruby kész és leér, a konyhában talál. Gyorsan lehúzom a maradékot és felállok. A pohár ott marad, elindulok kifelé vele, a kocsiig. Látom továbbra is feketébe öltözött, a szürke is annak az árnyalata, a kardot megnézem magamnak, de közben gyorsan kiérünk. Úgy tűnik akárcsak Freya, ő is inkább a közelharci fegyvereket kedveli.
- Bírni fogja.
Dörmögöm az orrom alatt neki és a furgon elejét megkerülve kinyitom az ajtaját. Beszállok, a másik oldalra dőlve felpöckölöm a zárat. Most már ki tudja nyitni az ajtót, csak beülni nem tud még. Bevágom az ajtót mellettem, aztán a nyílpuskát magam felé húzom, közénk kerül, de így már neki is van hely.
- Nézd! Ha felejteni akarsz, csak szóljál! Hozok normális piát! De ne itt idd meg, mert azért le fognak nyakazni!
Teljesen megértem és átérzem, ha ez volt vele a célja, bár röhejesre sikerült, de nah! Megvárom, amíg elhelyezkedik, meg becsukja az ő oldalán is a kocsi ajtót, aztán bedugom a kulcsot, elfordítom. A motor köhög párat, traktorokat megszégyenítő zajjal indul be. Mozdítok egyet a váltón és elindulunk.

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
66
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 24, 2019 5:12 pm

Moonshine Villa
Ruby & Zagar • Credit:

- Természetesen tudok, de botkormányoshoz nem volt még szerencsém. Már ha annak lehet nevezni azt a tragacsot. Nem sok kedvem van beleülni egy ilyen veterán járműbe, de mégis jobb, mintha sétálnom kellene. Mikor kiveszem a sört nem szól érte semmit, csak hogy már nem vezethetek. Megvonom a vállam, gondoltam, hogy nem fogja engedni.
- Amúgy sem adtad volna. Jelentem ki félig mosolyogva, elég kiszámítható volt a válasz, ha vezethetnék, akkor egyedül is mehetnék, ám így kénytelen vagyok társasággal odamenni a motelba. Az biztos, hogy mindent nem fogok eltenni, mert egyedül is vissza akarok oda nézni még, az a sok emlék meg minden, nem előtte fogom feleleveníteni.
- Nem a bánat miatt kell. Mikor rápillantok és belenézek a fejébe egy újabbat kortyolva, bár ne tettem volna. Amint meghallom, hogy patkányok ürüléke is lehet benne kapásból kiköpöm az egészet. Csak annyira volt elég erőm, hogy ne őt köpjem telibe, hanem mellette a földet tiszteljem meg. Elég fancsali képet vágok, most már ismét úgy érzem, hogy ez nem az én italom és attól az egy kortyot is visszaöklendezném legszívesebben. Ehelyett keresek egy almát és felkapva a számhoz kapom, hogy beleharapjak. Ez legalább egészséges és jó lesz talán reggelire. Látom rajta, hogy majdnem ő is kiköpi a narancslevet a kérdésemre. Ki gondolta volna, hogy Freya apjával olyan jó kapcsolatban vannak, mintha testvérek lennének. Ezek szerint sokat fogom látni és egy mindent megélt veterán vadásszal van dolgom.
- Értem. Jobban is, mint gondolná, de nem kell tudnia, hogy értelmes vagyok, megértettem volna, ha azt mondja, amit gondolt. A megjegyzésére csak elmosolyodtam és az üveget az asztal közepére toltam.
- Azt hittem jól fog esni, de tévedtem, még mindig ocsmány íze van. Sóhajtok fel és folytatom az alma rágcsálását. Milyen jó móka lett volna az idegeire menni pedig, de jobban teszem, ha szófogadó leszek, nem szeretnék a család fekete báránya lenni.
- Akkor átöltözöm, mert így nem mehetek. Állok fel és távozom is, az almát jóízűen rágcsálva és útközben kimászok a fejéből is inkább. Most épp elég néha a saját gondolataimat hallgatni. A szobámba megyek, ahol a táskám tartalmát kiöntöm az ágyra, majd felveszek egy fekete nadrágot és egy szürke pólót, amiből kilátszik a hasam, de hátul viszont olyan hosszú, hogy eltakarja a fenekem is. A hajam is kiengedem és kikefélem gyorsan. Az asztalhoz lépek, hogy letegyem oda a tükrömet, amire rá van tűzve anyáról egy kicsi képecske. Megpuszilom az ujjam, majd hozzáérintem a laphoz és távozom is. Az ágyról még felmarkolok egy kardot, mert fegyver azért legyen már nálam, elvégre vadász vagyok.
- Kész vagyok, mehetünk! Fordulok a konyhába, remélem még ott van Zagar és nem kell elmennem felkutatni őt a házban. Persze ha nincs ott, akkor a kocsihoz megyek inkább, ott nagyobb eséllyel összefutunk.
- Biztos, hogy kibírja oda vissza az utat?  Teszem fel a kérdést és kicsit kétkedve nézem a kocsit. Most akaratlanul is a gondolataiba nézek. Többet kellene gyakorolnom, de ez az egész még annyira friss. Idővel lehet többet is hallok majd, nem csak a pillanatnyi gondolatokat.
Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next