Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Moonshine Villa (Crusader Lak) •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Moonshine Villa (Crusader Lak) VQSi8OZ
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
803
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 12:15 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szabad a játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

Moonshine Villa (Crusader Lak) 200avifelso
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
Telepátia, belelátok mások fejébe.
20. életévem betöltése után rendelkeznem a repülés képességével
Moonshine Villa (Crusader Lak) Tumblr_inline_p7vfze83uw1so10o6_500
Ügyesen bánok a fegyverekkel
Moonshine Villa (Crusader Lak) D8670bf0f94c791ceefcfbd384cc3883
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 21, 2020 11:50 am

Büntetésem: szobafogság
Ruby & Zagar  • Credit:

Nem tudom abbahagyni a sírást, mert félek tőle, egész nap fel akartam idegesíteni, de ez most teljesen más. Tudtam, hogy ha kiderül, hogy nefilim vagyok, akkor ki fognak akadni és nem is az üvöltés a legrosszabb, hanem ahogy a fegyverrel hadonászik. Én csak bólogatok, hogy a toll a zsebében az enyém, de már felesleges is elkérnem, mert a titkom kibukott belőlem két tollas szárny formájában. Amikor rám szegezi a fegyvert, a gondolataiból tudom, hogy meg akarja húzni és én csak behunyom a szemem, nem hiszem el, hogy ez az utolsó emlékem, hogy pont az öl meg, akit valamennyire kezdtem megkedvelni, csak hát nehéz ekkora titok árnyékában bárkit is közel engedni magamhoz.
Zagar gondolatai megszűnnek és ismerős hang üti meg a fülem, amitől még jobban félek. A mostohaapám az és mikor kinyitom a szemem látom, hogy előtte fekszik Zagar a földön. A szinte testvérét, akivel kiskoruk óta annyira jóba vannak leütötte miattam, hogy ne lőjön le, nem értem. Ezek után valahogy nem is akartam a közelébe sem menni a vadásznak, akit ártalmatlanított, de az, hogy tudta meglep. Miért nem mondta korábban? Miért nem gondolt rá legalább? Nem értem ezt az egészet és a kérdő tekintetem látva kapok némi magyarázatot is. Csak tudnám, hogy miért vannak akkor angyal csapdák mindenhol, ha tudták.
- De miért van tele csapdákkal akkor minden? - teszem fel számon kérőn a kérdést, mert ha ez nincs, akkor nem bukok le.
- A te érdekedben, anyukád egész életében egy angyal elől rejtegetett, jobban is figyelhettél volna, most menj a dolgodra kölyök - int a kezével a fegyverek felé és ő meg Zagart intézi, hogy az elit vadász is a saját térfelén legyen. Én elviszem a fegyvereket a helyükre és utána bemegyek a saját házunkba, ahol nem várom meg, hanem felrohanok a szobámba. Nem akarok erről beszélgetni senkivel, csak ölelgetni akarom a párnámat, ami magába szívja a könnyeimet. Még soha nem fogtak rám fegyvert és nem is üvöltöztek velem ennyire, annyira ijesztő, hogy az emberek azért büntetnek, mert valaki felelőtlen volt, én csak egy következmény vagyok, nem tehetek róla.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

Moonshine Villa (Crusader Lak) 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
Moonshine Villa (Crusader Lak) Tumblr_pwsxfpwbOQ1smfjeeo1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 07, 2020 7:56 pm

to Ruby

Nem mondanám hogy nem kerülget éppen egy kiadós agyérgörcs, miközben beszél én hüledezve pislogok rá és közben stikkel a szemem.
- Tessék?!
Mindig üvöltök amikor ideges leszek, meg amikor nem tudom ép ésszel felfogni hogy mi is zajlik körülöttem. De azért lassacskán kezd tisztulni a kép.
- Szóval a toll a zsebemben a tiéd?!
Hangoskodás közben hadonászok a fegyverrel, mert csak azt a kezemet tudom úgy mozgatni, hogy ne fájjon. Egyébként fogalmam sincs nem-e lökne hátra, ha elsülne. Mérgesen redőzött a homlokom, most a szám szélébe harapok bele és lefagyva veszem sorra a hazugságait. Athlan rá gondolt, amikor a börtönben beszéltem vele. Alkut akart kötni vele, most mondja.
- Anyád tévedett!
Hát rá kell nézni! Ott a szárnya és ki tudja mire képes még! Ki tudja hogy miről hazudott még! Komolyan azon gondolkodom hogy meghúzom a ravaszt, de amikor ismét rá emelem a fegyvert, hirtelen tompa ütést érzek a tarkómnál, aztán egykettőre elsötétül minden.

- Nah! Még szerencse hogy itthon hagytam az iroda kulcsát!
Mr. Crusader alakja tűnik fel Zagar zuhanó teste mögött. Ő is alaposan megbámulja Ruby-t, főleg, amikor eltűnnek róla a szárnyak. Aztán egyet gondolva lehajol a fegyverért és biztosítja.
- Nem kell aggódni érte. Azt hiszem, kiheveri. Majd én beszélek vele, de egy darabig ne menj a közelébe!
Bök a fejével Zagarra, miközben elhalad mellette és a vödörbe rakja azt a fegyvert. Ezen kívül csak a magnum van nála, az övén, a tokjában. Ruby kérdő tekintetére elmosolyodik.
- Mi már tudtuk, amikor megérkeztél. Az apám emlékezett rátok.
Mást talán nem kellene még az orrára kötnie, úgyhogy a kezével a vödörre mutat.
- Vidd be a garázsba őket! Én visszaviszem őt a házba!
Lehajol Zagar testéhez, amit több kisebb mozdulattal karöltve a vállára vesz és elindul vele a másik házhoz.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 07, 2020 7:19 pm

Ruby & Zagar  • Credit:

Amint érzem és hallom is a megerősítést, hogy bizony a szárnyas titkomnak annyi, akkor a sírás alább hagy és inkább remegek, mint a kocsonya, bár ebből nem sok látszódik, mert a szárnyaim takarnak. Hallom a fegyver hangját, ahogy kibiztosítja Zagar és szinte biztos vagyok benne, hogy rám szegezi. Annyira félek, de igazából mit is veszíthetnék, ha lelő? Legalább megtudom, hogy meghalhatok-e vagy sem. A garázsajtónak csapom a szárnyam, persze nem olyan erősen, hogy kárt tegyek benne, de mivel annyira még nem használtam őket tudatosan, így nincs könnyű dolgom velük. Hát megtörtént, amitől annyira féltem. A térdem elengedem és felemelem a remegő kezeim megadóan, mert nyilván fél tőlem, ha már a fejében arra gondol, hogy beszaladna a házba. Lehet nem kéne a fejében lennem, de nem tehetek róla, ezt sem tudom irányítani mindig. Lassan a garázsnak dőlve állok fel és mikor rám üvölt, akkor válaszolok, nem mintha nem lenne egyértelmű, hogy mit lát, hát akkor kimondom, a vékonyka hangom megremeg beszéd közben, félek és nehezen jönnek a szavak is, mert megígértem, hogy nem árul el soha, de mégis, mi mást tehetnék?
- Rubina Crusader, egy átkozott nefilim. Anya miattam hagyta itt a családot, mikor terhes lett és miattam is maradt távol tőlük, hogy ne öljenek meg, mert mi van, ha nem történik semmi, mikor betöltöm a húszat... De ő eltűnt rá pár napra és idekerültem, mert a család... Nem tudom tudatosan használni a képességeim, ezért akartam alkut kötni Athlannal, én nem akartam ilyen elfajzott lenni! Persze a félelem elmúlik és átmegy inkább amolyan 'belenyugszom, hogy ez a végzetem' érzésbe és a szárnyaim el is tűnnek, csak a szakadt felsőm és a tollak a földön árulkodnak arról, hogy nem csak képzelet volt az egész. Mit mondhatnék még? Még jó, hogy el akarok innen költözni, miért vágynék vadászok közé? Mit szólna hozzá a többi családtag? Azért büntettek meg, mert rejtegetni próbáltam magam, most meg azért fogok meghalni, mert nem vállaltam fel már a kezdetekkor, hogy mi a helyzet. Az apám egy angyal, azért nem ismertem és valahogy kétlem, hogy boldog lenne a tudattól, hogy van egy félvér lánya.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

Moonshine Villa (Crusader Lak) 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 07, 2020 6:10 pm

to Ruby

Alaposan körbenézek, közben biztosítom a stukkert. Annyira szeleburdin szaladt ki a házból, valószínűleg elfelejtette az utolsó kettőt. Hallom a sírását, közben még a földet bámulom. Ettől az életkedvem is elmegy, ezért úgy vagyok vele, ha nem is megvigasztalni akarom, de valamiféle támaszt nyújtanék, ám amint ismét a képbe kerül, az idő is megfagy körülöttünk. Sehol az előbbi szőke csacska gyerek, helyette két szárny tornyosodik köré. Egy angyal van a birtokon, akiről azt hittük hogy közénk tartozik. Hosszú percekig bámulom, ha nem a két szememmel látnám, akkor el se hinném.
- Mi a sz@r?!
Hőkölök hátra és reflexből kibiztosítom a fegyvert.
- Ki vagy te valójában?
Morgom neki egyenesen rá emelve a fegyvert. Most bánom hogy nincs itt a vadászkésem. Ráadásul szinte fegyvertelenül állok vele szembe, mert lássuk be, egyszerű lőfegyver kevés ide. Általában ilyenkor nem gondolkozom, csak cselekszem, most mégis végig suhan az agyamon, hogy jobb volna beszaladni a házba, ott kevés a hely a szárnyainak. Valahogy nem tudom elképzelni hogy egy kém lenne, ahhoz túl gyorsan lebukott. Ha pedig meg akar ölni mindenkit, úgy csak egyedül vagyok itthon. Vele. Vagyis, már nem vele. Csak egyedül. Ha még mindig csak sírdogál, úgy erélyesen ráüvöltök.
- Állj már fel és válaszolj!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 01, 2020 10:53 am

Ruby & Zagar  • Credit:

- Ja igazad van... mondom egy lemondó sóhaj kíséretében, tudom, hogy ilyeneket nem lehet csak úgy levenni egy hipermarket polcáról, pedig régen még gyerekjáték is volt mikroszkópból, ami már használható lenne valamennyire. Jó kicsit speciálisabb kellene nagyobb nagyítással. Egyszer láttam ilyen játékot egy kisebb laborban, a hajszálakat meg egyéb dolgokat pont jó megnézni rajta, de úgy ennyi.
- Mikor megyünk? Ülök fel egyből, mert én már most is mennék, ami felejtős, mert szobafogság és Zagar már jelezte a vásárlásnál is, hogy biztos nem fog vezetni. Én mondjuk vezetnék, bár még nem ültem soha volán mögött, de nem tűnik valami nagy cuccnak amúgy. A központi labor jól hangzik és talán ha mögöttem van ő, akkor békén is hagynak minket, mert láthatóan és amúgy is én értek ahhoz, amit csinálni akarok, csak szabad tér kell és hogy senki sem másszon a nyakamba közben, mert nem akarok adni a saját véremből senkinek egy maszatot sem, a vizsgálat után meg is semmisítem, hogy nyoma se legyen meg.
- Remek. Bár kijelentésem nem túl őszinte most, bosszant, hogy nem kapom meg a tollat és a laborban meg hogy semmisítsem meg véletlen annyi ember előtt úgy, hogy ne nézzenek totál dilisnek? Nagyon zavar, hogy nála van a tollam és persze az sem okoz nagy örömet, hogy nem tudom, miket mondhatott neki Athlan. Vélhetően semmi olyan utalást, ami hozzám vezetné a szálakat, mert egy gyanakvó ember több kérdést tenne fel és biztos gondolkozna, hogyan tegye fel a kérdéseit, ám ilyesmikre nem gondol. Amúgy meg fúj, Athlan a szájából vette ki a tollam? Uh. Még jó, hogy levágott bomlásnak indult karról beszélünk, ő meg ilyen jóízűen eszik. Nem vagyok finnyás, de azért megállnék ha ilyen kerülne szóba, elvégre csak egy emberi kar és hát, azok a dagik megették az embereket, szépen lassan levágdosva belőle a részeket.
- Nem lesz több ilyen és a szobámban rejtegettem ezeket is, hogy ne lássa meg, oda nem mer bejönni. Igazából nem is szeretném, mindig bezárom kulcsra az ajtót, mert utálom, ha bárki az én magánéletemben vájkál, legalábbis most, hogy tudom mi lett belőlem. Anya nem is értem, miért titkolta előlem apám kilétét. Jó, megvolt a kis százalék esélye, hogy nem leszek nefilim, de annak nagyon kevés esélye volt, mondhatta volna, szólhatott volna, hogy húsz évesen lehet megváltozik az életem, bár ne legyen úgy. Haragszom rá kicsit, de mégis szeretem és hiányzik, a legjobb barátnőm volt.
Kifelé menet pedig angyal csapda, más sem hiányzott nekem és milyen jó, hogy feltalálom magam a váratlan helyzetekben, ki is szabadulok belőle, de ennek hangja van és tudom, hogy nem fog annyiban maradni a dolog. A szárnyaimmal küzdök a garázsnak dőlve és Zagar már ott is terem és felveszi a földről a fegyvert.
- Jól? Már hogy a fenébe lennék jól?! Fakadok ki és elkezdek sírni is, mert nem, nem vagyok jól, szenvedek és félek, nagyon félek tőlük! Ki akarnak csinálni, mi van ha Crusader papa már gyanakszik rám és azért van tele minden angyalok elleni rúnákkal? Lecsúszok a garázsajtónak dőlve a fenekemre és megölelem a lábaim. Nem szeretem, ha sírni látnak, szóval a térdemre hajtom a fejem és legszívesebben elbújnék mindenki elől. Fel sem tűnik, hogy amúgy elbújtam, mert a szárnyaim előtörnek és magam köré fonom, amennyire lehet. Én csak a sírásra figyelek és szorosan ölelem a lábam. Minden a hülye tollak miatt van, amiatt büntettek meg, mert nem akartam, hogy kiderüljön és nem tudom, meddig tudom magamban tartani ezt a titkot. Csak sírok, Zagar úgy sem a vigasztalós fajta, szóval gondolom majd továbbáll. Persze a beállt kisebb csend elég vészjósló és megmozdítva az egyik lapockám, kezdem felfogni, hogy végem lesz. A vadásznál a fegyver, szóval bármikor lelőhet, mert egy elfuserált félangyal vagyok, azokat meg nem szeretik, azokat irtani szokták, én is azt tenném, ha vérbeli vadász lennék, de a jelek szerint nem vagyok.

shy angel
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 29, 2020 12:56 pm

to Ruby

Úgy érzem direkt csinálja, legalább is a vigyorgása ezt sugallja. Erélyesen rászóltam, először a plafont bámulta, utána meg a saját marhaságán vidult. Hosszú lesz ez a nap, érzem. Kérdeztem róla, így most azt sorolja mi kellene neki abba a kis laborba.
- Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon nehéz ilyeneket találni.
Talán van olyan, amihez nem kell ipari áram, viszont ezeket régen sem árulták a boltokban, nem lehetett csak úgy bemenni az utcáról és venni egyet a házi barkács műhelyünkbe. Mintha ő is elgondolkodna ezeken.
- Inkább beviszlek a központi laborba és ott megvan minden eszköz ehhez!
Soha a büdös életben nem tettem be oda a lábam, nem tudom mit fognak szólni hozzá ha úgy megyünk be, hogy csak megvizsgálunk egy levágott kart. Ha Natalie-val nem vesztünk volna össze..egen! Szívás. Kicsit elkalandoztam fejben, most meg nézek, mint a bárány a kapu előtt.
- Már összetapiztam, benne van a zsebemben. Akármi is volt rajta, az most ott van. De ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor hozni fogom magammal, amikor megyünk.
Közben az ételt nyammogom. Athlan is összetapizta és neki is a szájában volt. Fene az ízlését! Valószínűleg semmi sem derülne így ki. Kellett nekem rá gondolni, mert már megint ő kerül szóba.
- Nem. Csak erről beszéltem vele.
El is felejtettem a dolgot, ezért csak bólintok neki. Tényleg elégette a kart. Meg nem kell ezen stresszelnie magát. Azon már inkább hogy kié az a kar valójában. Nemsokára én is a végére érek az ételnek, ami a tányéromban van, ő meg most rakja össze az utolsó két fegyvert.
- Vedd komolyan a feladatokat amiket ad, mert ha még egy ilyent csinálsz és meglátja, akkor egy hónapig itt fogsz rostokolni!
Mr. Crusader nagyon szigorú és akaratos, erre próbálom felhívni a figyelmét. Ha folyton hülyeségeket csinál, akkor nem fogunk egyhamar a laborba menni. Közben belepakolja a fegyvereket egy vödörbe, én azt figyelem, aztán bólintok neki. Valóban nem minden fegyver tartozik ide. Utána egy darabig csak tömöm a fejem, békésen rágcsálok és várom hogy visszaérjen, de a hirtelen fegyverdörrenés majdnem szívrohamot okoz. Felpattanok az asztaltól, azt sikerül is arrébb tolnom, amikor kirohanok a házból.
- Mi történt? Jól vagy?
Látom hogy a garázs falának dőlt, a fegyver meg a fűben hever. Lehajolok érte, ekkor észreveszem a csapdát, amit a testvérem rajzolt, gondolom. A lövedék lyukat ütött ott benne. Remélem nem lőtte meg magát.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 25, 2020 1:05 pm

Ruby & Zagar  • Credit:

Csak nem sikerül semmi káromkodást kihúzni belőle, csak dörmög, felhúzza az orrát és morog. Ezek csak jelei, hogy kezdem kihúzni nála a gyufát, de ennyi sem kellett eleinte, hogy káromkodjon, mi változott meg?
- Jó, nem nézek oda sóhajtok fel és a plafont kezdem el nézegetni és úgy beszélgetünk tovább, én meg továbbra is pimaszkodok vele, mert nem tudom hol a határ és amúgy is, amilyen angyal ellenes ő is, meg a Crusader apuka is, biztos, hogy inkább ellenségként kellene kezelnem őket, mint szövetségesnek.
- A keleti falon túl is veszélyes volt, mégis megúsztuk sebesülések nélkül. Jó, nem összehasonlítható egy démonokkal teli szektorral, meg az ő tapasztalataival, hogy ilyen terepre kivezénylik, talán nem is mentem volna, mert elég öngyilkos küldetésnek hangzik amúgy. mikor megemeli a hangját mosolyogva nézek azért rá, mert ezek szerint haladok a bosszantásával és ez talán csak még egy kis plusz, hogy kihúzzam a gyufát. Érdekel, mit tenne velem, ha begurulna. Megütne? Merne bántalmazni engem vagy csak inkább árulkodik ismét és kapok még több szobafogságot. Mondjuk mivel itthon akar maradni, az egyenlő lenne azzal, hogy a nyakára járok őt idegesíteni, ha meglépi.
- Kellene egy centrifugáló, amibe bele tudom tenni úgy a kéncsöveket, hogy ne törjenek össze, kell mikroszkóp, meg ilyesmi dolgok, de ez a kettő a legfontosabb, szerintem a saját szobámban is elférne amúgy. Ezeket a dolgokat biztosan nem fogja tudni beszerezni, szóval eleve halott ügy az egész, a legegyszerűbb a bázis laborját használni, csak szabaduljak ki innét végre.
- Akkor, ha ennyire nincs jelentősége, nem adod nekem a tollat? Lehet találok benne valami port vagy akármit, amiből lehet következtetni, hol szárnyalt azelőtt, hogy a démonnál kötött ki. Meg kell szereznem és el kell égetnem a többivel együtt, mielőtt valami kereső rúna vagy bármi eszébe jutna bárkinek is, nem hiányzik, hogy hozzám vezessenek a nyomok.
- Ja, a kart elégettük, csak egy ujja van egy üvegben, mert nem akartam egy egész kart magammal cipelni, a táska is kuka volt a bűzétől. De pár nap és valójában a laborban meg tudom vizsgálni, ha beengednek oda. Igen, ha beengednek, annyira nem ismer senki sem, nem mutattak be mindenkinek, hogy az elveszett Crusader unokatestvér lánya vagyok, aki tovább erősíti a család vadász tagjait. Nagyon kezd elegem lenni, csak a tollat akarom.
- Beszéltél mással is Athlanról amúgy, meg arról, amiket mondott? Szerencsém van, hogy Zagar annyira nem rakosgatja össze az információkat, amiket Athlan mondott és amivel már találkozott az erdőben is. Ugyanaz a toll ott is és egy démonnál és persze a képletben ott vagyok én, aki senkivel sem barátkozik és semmit sem tudnak róla. 
- Áh, az utolsó két fegyó! De jó, mindjárt végzünk. Előrehajolok, hogy összerakjam a fegyvereket, most már könnyű dolgom van. Végre lenyugodtam egy picit, szóval nem félek, hogy tollas baj lesz, hacsak nem történik valami váratlan dolog. Amint elkészülök, akkor a vödörbe pakolok és elindulok kifelé vele, hogy letegyem a helyére.
- Kiviszem a garázsba jegyzem meg és távozok is, mert fogalmam sincs, miről beszélgethetnénk még. A garázs előtt azonban nem veszek észre egy csapdát, amibe belesétálok és mintha egy láthatatlan falnak ütköznék megállít. Persze most ne essek pánikba... Már hogy a fenébe ne, hát innen csak egy kiút van, ha valaki megtöri a pecsétet és erre csak egy embert tudok megkérni. ~Biztos van valami más mód.~ Lerakom a vödröt és azon gondolkozom, hogy ha elsütném a vadászpuskát, talán az elég lenne, hogy tönkretegyem a kört. Aztán majd kitalálom, miért is lövöldözöm vele a földet máskor. Remek a kezem, ahogy a fegyverért nyúlok és elsütöm. Elképzelni sem tudom, hogy sikerülni fog-e, de szinte biztos, hogy Zagar hamarosan meg fog jelenni, hogy mi van. Sikerül a jelet tönkretenni, szóval hatástalanítottam. Elejtem a fegyvert és a garázshoz sétálok, hogy nekidőljek háttal. Kattog az agyam, hogy mit mondjak majd. Szerencsére annyira nem látszódik, hogy volt ott jel, akkor bele sem sétáltam volna. Mennyivel jobb egyedül itthon lenni.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 24, 2020 10:59 pm

to Ruby
A tollal kapcsolatban igaza van, végül is nem csak a motelben járhatott az a démon. Egy toll alapján keresni meg egy angyalt meg olyan, mint tűt keresni a szénakazalban. Szórakoztató elfoglaltság, de eredményre aligha vezet. Azért lehet hogy megpróbálom majd később.
- Nem mondtam ilyet.
Jegyzem meg dörmögve, mert már is hőbörög itt nekem, de aztán a lelki társas felszólalására felhúzom az orromat. A szalvéta ötletére pedig felmordulok.
- Lenyaltam. Ha nem tetszik, akkor ne nézd!
Nem így szoktam enni, de egy kézzel ez most sokkal egyszerűbb, mint az evőeszközökkel meg a szalvétával mókolni. Natalie emlegetésére csak lemondóan megcsóválom a fejem. Nem. Ennyire még sosem vesztünk össze. Mindig összeveszünk valamin, de ez most túlment egy határon. És akkor még az ember azt gondolja, hogy ezzel vége, abbahagyja a piszkálódást. De nem!
- Sajnálom, téged nem vihettelek el oda.
A mondat végén feljebb emelem a begipszelt kezem.
- Nagyon veszélyes volt!
Most már valamivel feljebb emelem a hangom is. Persze, neki nem engedtem meg hogy erdőtüzet indítson, még szép. Kezdek mérges lenni rá! Valahol elégtétel lenne a kérdez-felelek játék, de morcosan kibújik alóla. Úgy látom rosszul viseli ezt a szobafogságot.
- Jól van. Rendben.
Ha egyedül akarja, akkor legyen így. Bár a házi labor ötletére azért nézek egyet. A beszélgetésünk közben ettem pár falatot, igyekeztem nem teli szájjal beszélni, most is lenyelem, mielőtt válaszolok neki.
- Mennyi hely kell hozzá? És milyen felszerelések kellenek bele?
Így a labor szóra rögtön a kis üvegek ugrottak be, de én is tudom nem ennyiből áll. Sőt, ha az anyagias világban élnénk, akkor rettentően drága mulatság lenne berendezni egy labort.
- Valóban nem vagyok olyan művelt, viszont kétlem hogy a toll vizsgálatával bármire is rájönnél. Ez egy angyaltoll, ez biztos. De nincsenek olyan fejlett felszereléseink, hogy meg tudd állapítani pusztán a DNS alapján, hogy ez kihez tartozik. Meg egyébként is hiányzik a viszonyítási alap.
Sőt, nem hogy nem vagyunk, hanem egyenesen visszafelé haladtunk, hiszen rengeteg hasznos felszerelés megsemmisült egy ilyen kutatáshoz. Nem akarok nagyon belemenni, gondolom a gazdájától is kellene minta, anélkül ugyanúgy semmi értelme. Eszem tovább, de aztán csak nem hagyja ennyiben az ötletet.
- Beszéld meg a nevelőapáddal, hogy akarsz a kertben építeni egy labort, és ha beelegyezik, úgy igen. Beszerzek, amit csak tudok neked hozzá! De kizárólag azért, mert engem is érdekel hogy tényleg anyád karja van-e a frigóban!
Nem érzem hajmeresztő ötletnek, azonban tény és való, van erre labor a bázison. Viszont ő kis laborról beszélt, nem szuperszonikusról, ami szerintem megvalósítható. Már ha megengedik neki! De ha igen, akkor addig sem a szobafogságán kattog.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 23, 2020 6:03 pm

Ruby & Zagar  • Credit:

Szóval elvileg, ha Zagar tud egy angyalról, arról én is tudni fogok, ha csak nem túl titkos a dolog. Ami ez után következik, arra egyáltalán nem számítottam és mikor meglátom a tollat, csak úgy kapok érte, hogy elvegyem tőle. Hogy a fészkes fenébe volt képes odaadni Zagarnak a tollamat? Szemét démon, most meg gyorsan ki kell valamit találnom a hülye angyalos meséje miatt.
- Nekem is ezzel a mesével jött, hogy egy angyal van a motelban, de egy toll aligha bizonyít bármit is, ki tudja mióta van ez nála. Persze a toll nem nálam köt ki, már miért is maradna nálam, hát ez szuper! Most még ezt is valahogy el kell lopnom, hogy elégethessem a többivel együtt, nem lenne jó, ha a nyomomra akadna, bár nem tudom elképzelni, hogy ez hogy vezethetne el bárkit is hozzám, de inkább nem kockáztatnék. A kezem inkább leteszem az ölembe, hát ez most eléggé felizgatott, de mi sem feltűnő, mint elhúzni a csíkot, mikor a szárnyasok szóba kerülnek.
- Pedig nem vagyok kiskutya és nem fogok senkinek sem könyörögni. Jelentem ki hidegen, haragszok mindenkire most, az anyámra, a démonra és az átkozott családra, ahol laknom kell, na meg Zagarra, hogy képes őrizgetni egy tollat, az én tollamat!
- Hű, még a végén lelki társra találok benned gúnyolódok tovább, mert elég nyilvánvalóan én sem találom a helyemet itt, csak én nem is akarom. Szoktam főzni, mert megszoktam, szeretem a rendet, mert megszoktam, az egész életem egy megszokás, csak most az újdonságokat kell eltitkolni és ehhez több erőfeszítés kell, mint eddig. A lapockáim szinte annyira nekitolom a kanapé hátának, hogy már beleépülök, de valahogy vissza kell fogni magam. Nem értem, miért nem húzza fel magát azon, hogy sértegetem, már sokadjára ráadásul.
- Amúgy van szalvéta is jegyzem meg, mikor látom, hogy a ruhájába törli a kezét, nagyon undorító, miért kell lemenni ősemberbe? Na jó, annyira nem is az, de most még a kákán is csomót találok, csak ne én legyek a téma.
- Natalie... aha. Tudom, hogy egy elit vadász, láttam is már, de nagyon nem ismerem. Én senkivel sem vagyok jóban, így nehéz is bárkivel komolyabban összeveszni. Amúgy meg a megint szó azt sugallja, hogy úgy is kibékülnek majd.
- Úgy is kibékültök, mint mindig teszem még hozzá gyorsan, mert így lesz biztosan, csak idő kérdése és gondolom majd a nő fog jönni, hogy fátylat rá.
- Benzinkutakat robbantgattál? Persze azt lehet gyújtogatni. Én meg az emberevők házát nem gyújthattam fel, mert még jó lesz, ő meg ilyen fontos kutakat robbantgat. Megáll az eszem és nyugodtan veheti úgy, hogy ezért még én is leszólom.
Na erről nem volt szó, hogy én kérdezek, ő válaszol, aztán ezt megfordítjuk, mi ez valami ismerkedős játék? Hát nem, belőlem aztán semmit nem fog kiszedni, csak hülyeségeket.
- Ez az én ügyem és én akarom megoldani egyedül. Nem bízok senkiben, az a száz százalék, ha én csinálok mindent, ilyen egyszerű. Na de valahogy ideje visszatérni őrá és hát ha már ügyek megoldása, akkor talán a legjobb, ha mellé szegődnék, hogy a toll tulajdonosát még véletlen se találja meg.
- De neked el kéne a segítség, ha itthonról bármit is szeretnél megtudni arról a tollról, nekem csak egy rögtönzött kis labor kellene és cserébe segítek neked is, amíg várom az eredményt az ujj DNS-ét illetve, ami a frigóban van lefagyasztva. Még le is pacsiznék magammal, hogy milyen zseniális vagyok, aztán kicsit megsérül majd a toll és kicserélem egy libatollra és ennyi. Athlan csak átverte, egy démontól nem is várhat kevesebbet, én meg megmenekülök a lebukástól.
- Te magad mondtad, hogy nem vagy olyan okos, én meg sokat tanultam, szóval abba jobb vagyok, mint terepen, bár szerintem ott sem volt rám panasz. Nem beszéltem még az első próba őrjáratomról senkinek, nem mintha annyira dicsekedni szeretnék vele, gondolom Alexander sem mondta el senkinek, sőt letagadná, hogy egy apró lány mentettem meg egy szörnyeteg karmai közül, mert ha nem megyek vissza, lehet otthagyja a fogát, na meg ott a William-es kaland is, ami szintén tabu nálam.
- Na mit szólsz, segítesz kis labort csinálni?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 23, 2020 5:07 pm

to Ruby
Csak tudnám miért akarja tudni ezt. Akaratlanul is bevillan a beszélgetésem Athlan-nal.
- Úgy gondolom igen, ha csak nem kell titokban tartani, mert akkor lehet, még én se tudnék róla.
Tűnődve figyelem a kezét, ahogy a puskát összeszereli, mintha egy kicsit remegne.
- Athlan szerint volt egy angyal a motelben. És ez a tollpihe tőle van. Te láttad azt az angyalt ott?
Abba hagyom az alkatrészek pakolgatását egy kis időre, amíg előhúzom a nadrágom zsebéből ezt a pihét és felmutatom Ruby-nak. Sokáig a dohányzó asztalon tároltam, egy dobozban, de most hogy ráérek, akár a nyomára is bukkanhatok ennek az angyalnak. Bár sok esélyt nem látok rá, hogy őt magát levadásszam, de azért még mindig hasznosabb elfoglaltság, mint itt tengődni nyomorúságban. Én világ életemben rossz beteg voltam, ez most sem lesz másképp. Nem akarom neki odaadni, szóval ha megnézte, úgy hamar vissza is kerül a zsebembe. Rátérünk a nevelőapjára, és úgy érzem nem hisz nekem, vagy nem akarja bevonni őt. Nem értem miért. A kérdésére gondolkodás nélkül válaszolok.
- Igen.
Kint az erdőben is ezt csinálta, pontosan olyan nézése volt és a hangja is. Persze én még rángattam egy darabig, nem akartam bajba sodorni, de hát annyira makacs, hogy nem is a kutyaszemek, inkább az akkor adott lehetőségeink miatt mentem vele és hagytam hogy elvezessen ahhoz a horror házhoz. Beszélgetünk még másról is, aztán kimegy a konyhába, addig én meg szerelgetek és pakolok. Mire visszatér, már szinte nincs is mit csinálnia. Azért azt a pár darabot már meghagyom neki, én meg nekilátok az ebédnek.
- Kellően hülye vagyok hozzá, ott a pont. De mi másra lennék még jó? Itthon se találom a helyemet.
Morgolódok egyet a gúnyolódására két falat között, aztán csendben rágcsálok tovább. Túlságosan engem néz. Mármint szinte biztos hogy bűzlik neki valami, mert vág az esze, mint a penge. Villámként csap le a kérdéssel. Egy ideig szemezek vele, közben megrágom és lenyelem az ételt.
- Mmm. Nagyon csúnyán összevesztem Natalie-val. Megint.
Mikor nem, de ez most tényleg nagyon nagyon durva volt. B@rom voltam. Ugyanakkor ő is hozta a szokásos formáját! Lerakom a tányérra a kezemből a húst és megnyalom az ujjaimat, aztán még beletörlöm az ingembe a kezem.
- És Drake-t is kerülöm, mert még nem volt alkalmam jelentést tenni neki. Sok benzinkút felrobbant, nem volt kedvem végig hallgatni a hegyi beszédét. Mindig olyan..aprólékos..
Vagy alapos, mint egy fogorvos. Szinte biztos, hogy le fog b@szni.
- Majd inkább később.
Ezekből már egyértelműen kivehető, inkább Natalie a probléma. Nem akarom még jobban megbántani, és nem akarok veszekedni vele, ugyanakkor ez az állapot sem jó. Meddig fogjuk kerülni egymást?
- Válaszoltam, most te jössz! Miért nem akarod őt bevonni a nyomozásodba? Vagy senkit sem akarsz?
A kérdés utána újra nekiesek a húsnak. Éhes vagyok, a Mazikeen-el közös akciónk óta nem ettem semmit, még este sem.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 23, 2020 11:10 am

Ruby & Zagar  • Credit:

- Ugyan, egy vadásznak miért fitogtatná bármelyik démon az erejét? Tőlünk jobban senki sem tudja milyen erősek. A válaszom végét már kicsit türelmetlenebbül mondom, mert most tényleg, hogy lehet ennyire gyűlölni a természetfelettieket? Nem mindenki tehet róla, hogy olyannak teremtették, amilyen lett. Én sem kértem ezt, mégis itt vagyok és nem találom a helyemet sehol, mindenhonnan kilógok. Egy angyal megölne, ahogy a vadászok is, hol itt az igazság? Jó, hogy démonokkal szövetkeznék inkább, Athlan sem akart megölni, még hasznára is lehettem volna.

- Ja, az első adagnál még vigyáztak a fegyverekre, de amióta nem maguknak tisztogatják, azóta jobban bepiszkolják ezeket... Jobb szeretek pengés fegyvereket tisztogatni, mint lőfegyvereket, de ez is egy vadász dolga és persze, ha egyesével csináltam volna, nem lett volna gond összerakni, de hát néha hallgatok a hülye ötleteimre és hiába raktam őket külön, hogy ne történjen ez, mégis sikerült egy érzelemhullámnak mindent tönkre tenni.
- Ti szólnátok nekünk, ha érkezne egy, hogy tudjunk róla mi is? Elvégre Crusader apuka tanácstag és a mi-be gondolom Zagar tartozik bele inkább, meg a többi felnőtt, nem mi 'gyerekek'. Jó, elmúltam húsz éves több mint egy hónapja, de mégis úgy érzem magam, mint egy újszülött, aki most ismerkedik saját magával. Nagyon frusztrál a dolog, de soha senkinek nem beszélhetek róla. Igaz van, aki előtt felfedtem magam már, de az egyik megszökött, a másikat meg fel sem merem keresni, mert félek, mi van ha megváltozott a véleménye azóta rólam.
- Persze, pont úgy nézek ki, mint aki tud úgy nézni, mint egy kiskutya? Semmi kedvem belevonni sem őt, sem Zagart a fejleményekbe, mivel egy angyalhoz vezet biztosan minden nyom, sőt, lehet egyenesen az apukámhoz vezetne, akit azért még kifaggatnék, mielőtt bárki is lelőné kapásból. Na azt már nem, amúgy sem fogok senkit semmire megkérni, megoldom egymagam is... Na jó nem, kell segítség, de nem tőlük, akik kitagadnának inkább, ha nem elég tökösek ahhoz, hogy megöljenek. Ez a gondolatmenet, na meg a fegyverek összeszerelése eléggé felhúz, hogy magára hagyom a fegyver szerelgetéssel őt. 
A konyhában sikerül kicsit lehűteni magam és lenyugodni, majd visszatérek a kajával, már ha emiatt mentem ki.
- Nem vagyok éhes, majd eszek, ha az leszek. Nemtörődöm mód megvonom a vállam és inkább beledobálom a kész fegyvereket a vödörbe, hogy legyen hely az asztalon. Tök fura, hogy úgy eszik Zagar, mint a középkorban, mikor van evőeszköz is, amit úgysem neki kell elmosogatnia amúgy. Annyival kevesebb meló, bár nem azon az egy percen fog múlni a mosogatás az is biztos.
- Aha, mert a központban biztos téged fognának be papírmunkára gúnyolódok kicsit, mert hát nem tartom őt annyira aktakukacnak, inkább szerelne meg itthon segít a házimunkában, persze, ha annyira érdekelné a környezete, nem olyan kupidombon élne.
- Miért nem akarsz bemenni valójában a központba? Érdeklődök, nem hiányzik még egy szem itthon, aki engem nyaggathat, ha valamibe kell segítség vagy csak netán engem felügyelni kellene neki. Minél előbb el akarom húzni innen a csíkot, ahhoz meg az kell, hogy leteljen a szobafogságom, na meg hogy senki ne lássa, amikor távozok egy nagyobb táskával. Közben egy újabb fegyverért nyúlok, aminek a darabjait nagyjából elsőre sikerül megtalálni, csak egy-két részt kell lecserélni, hogy össze tudjam rakni, ami egy kis sikerélmény legalább.
- Kérsz valami innivalót? Jut eszembe, még csak az kéne, hogy megfulladjon a kajában, bár ő is itthon van, de lévén, hogy beteg kiszolgálom, na meg segít legalább a fegyverekkel, nem hiányzik egy újabb szobafogság, nem élném túl, rosszul viselem ezt a bezártságot.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 22, 2020 6:36 pm

to Ruby
- Szerintem nem hőst akart játszani, csak fitogtatni az erejét, de rosszul jött ki neki a lépés. Én még mindig azon tűnődöm, hogy miért nem akart megölni?
Még ott az érzés, hogy egy nap összefutok vele a városban és majd benyújtja a számlát kamatostul. Nah, nem zárkózom el ettől, de az alkudozást a lelkemre elfelejtheti. Nem mintha most sokra menne vele, meg amúgy sem jó az semmire. Viszont másban meg tudunk egyezni normális keretek között.
- Nem kell, megoldom.
Mutogatok neki hogy menjen csak, mielőtt a testvérem beér a nappaliba, mert akkor lesz ne mulass. Hiába a jó tanácsom, azt zokon veszi. Mást meg már nem tudok ehhez hozzátenni. Ő kiszalad, én meg megyek mosakodni és felöltözni.

A nappaliban találtam meg, a fegyvereknél. Leülök az asztalhoz, rá a kanapéra, ő pedig morgolódik a maga vékonyka hangján.
- Megeshet hogy szájba lőttek vele egy pokolkutyát, és jól megnyalta, mielőtt elsült a fegyver. Vagy netán beszorulhatott egy imp s@ggébe!
Látom rajta az undort, én meg tovább cukkolom vele, de aztán abba is hagyom. Már megtisztította őket, ideje rendet vágni a darabjaik között.
- Tanácstagok, Drake, talán mi. Aztán ha olyan volumenű a dolog hogy többen kellünk hozzá, akkor gondolom kihirdetik. Natalie pedig kitalálta, hogy adjunk mindenkinek papírt. Majd meglátjuk mi lesz ebből.
Az utóbbit jó ötletnek tartom, hiszen nincs mindenki beosztva mindenhova, így a papír megold némi keveredést és szájtépést, meg a balhék elejét is veszi. Összerakom a glockot, elmagyarázom hogyan kéne nekiállnia, aztán ahogy pakolom elé az asztalra a következő puska darabjait, ő nekiáll összeszerelni.
- Szerettem volna, mert már hetek óta nem beszélgettünk szinte semmiről, de vagy be voltam osztva, vagy valaki más bajával foglalkoztam, aztán még ez a küldetés is közbejött. És úgy gondolom, erről neked kéne vele beszélned, mert ez a te ügyed. Azon kívül ő hatékonyabban tud segíteni, mint én. Mindenhez hozzáfér, csak villantasz neki egy kérlelő kutyaszemet és a csillagokat is le fogja hozni neked az égről.
Ismerem már, egy ilyen történet őt is foglalkoztatná, és bár Ruby nem a vér szerinti lánya, attól még felelősséget érez iránta, majdnem olyant, mint a sajátjaiért. A többihez nem akarok hozzászólni, ezek annyira rá jellemzőek. Még nagyon az elején vannak, előbb utóbb megolvad a jég. Hamar elkészül a puska is, Ruby biztosítja, aztán amikor újabb fegyvercső kerül el, hamar felidegesíti magát.
- Nah.
Morgok egyet, a felpattanására össze is rezzenek, mert olyan gyorsan ugrik fel, mint aki tűpárnára ült. Idegesnek tűnik. Én idegesítem, vagy inkább a rumli? Tekintve hogy kiment megmelegíteni a kaját, akkor inkább a rumli. Nekiállok én magam, ha már egyedül hagyott. Mire visszatér, csupán három fegyver darabjait vélem látni és már kupinak sem nevezhető a látvány. A kész puskákat az asztal széléhez, vagy annak közelébe raktam, mindegyiket biztosítottam.
- Köszönöm.
Magamhoz veszem a tányért, látom a villát és a kést, de az nekem egy kézzel nem fog menni.
- Te miért nem eszel?
Kérdezem, látva a bosszús lehuppanását a kanapéra. Utána megfogom az egyik szelet húst kézzel, belelapátolok a köretbe vele és azt a végét harapom. Szerintem elférnénk az asztalon, ha máshova pakolja a kész fegyvereket.
- Nem tudom. Gyűlölöm a papírmunkát. Inkább nem megyek be a központba. Majd segítek az öregnek szerelni. Vagy itthon a házimunkában.
A kijelentésre kifelé fújom a számon a levegőt, miután a falat lement. Hát, lehet hogy ezzel lebukok és kiszagolja hogy nem ennyi a történet. Mert ettől még bemehetnék. Bár a kérdését megválaszoltam.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 18, 2020 6:09 pm

Ruby & Zagar  • Credit:

- Miért akarna egy démon direkt hőst játszani? Érdeklődöm, mert szerintem nem mind gonosz  és nem teszek le róla, hogy meg fogom találni a saját démonom, akivel megszökhetek innen és rendetek rossz dolgot csinálhatunk majd, elvégre ha már a pokolra jutok, azért meg is dolgoznék. Az ölés egyáltalán nem viselt meg odakint és csodálkozom, hogy Zagar még nem szólt érte, hogy ilyen hidegvérű gyilkos vagyok.
- Visszajöjjek segíteni? Nem mintha jó támasz lennék, de ilyenkor illik felkínálni a lehetőséget, amit élből el is könyvelek annak, hogy nem lesz rá szükség.
- Majd én azt eldöntöm. Hagyom annyiban a flörtölés dolgot, elvégre én életem és úgy fogom elszúrni, ahogyan én szeretném, amúgy sem az apám, hogy megszabja mit lehet. Ja igen, nincs is apám, ha úgy vesszük, ha eddig nem jelentkezett, kétlem, hogy fog egyáltalán.
Kicsit felhúzom magam, de mire megérkezik Zagar, sikerül lenyugodnom és a megjegyzésre csak elhúzom a számat, ja most már én is rájöttem, hogy legközelebb egyesével kell őket megpucolni, mert még mindig gyorsabb úgy, mintha így kell összeszedegetni a darabokat, amihez nekem nem sok türelmem van.
- Úgy lesz, bár remélem nem sok legközelebb lesz, mert semmi kedvem más fegyvereit tisztogatni, valamelyik annyira nyálkás volt, mintha valami dög szájába nyomva sütötték volna el és az egész belerobbant volna, büdös is volt, bár az zavart a legkevésbé. Mesélem, de gondolom túl nagy újdonságot nem mondok neki, biztos ő is járt már így vagy hasonlóan vagy ha ő nem, valaki a környezetéből. Ezek nem csak a Crusader család fegyverei, szerintem a bázisról hozza mindig el valaki, hogy majd megtisztogattatja velem. 
- Kik tudnak az érkező angyalokról? Kérdezem meg felpillantva, mert jó lenne valahogy egy közelébe kerülni biztonságos kereteken belül és kifaggatni, hogy mégis hogy tanulnak meg repülni és miként kell gondozni a szárnyat, hogy ne hulljanak ennyire a tollak, meg ilyenek, na meg a képességem, arról is jó lenne beszélni, de mi a biztosíték, hogy nem fogja tovább mondani másnak, elvégre a félvéreket ők sem szeretik, meg az emberek sem. Szívás.
- Hm, én még sose vizsgáltam meg így a fegyvereket, csak azt néztem meg, mi a típusa, milyen a célzó értéke körülbelül és mekkora a tárhelye meg milyen messzire lehet vele még ellőni, nem érdekelt, hogy alkatrészileg milyen. De legalább ma is tanultam valami hasznosat és ahogy megkér, neki is állok a vadászpuskát összerakni, a nagyja már egy helyen van, mert rájöttem mikből rakódik össze, de most a hiányzó darabjai is megvannak, úgy meg már nincs nehéz dolgom.
- A fagyóban van egy dobozban, én akarom megvizsgálni, nem adom ki a kezemből és nem beszéltem vele semmiről, csak a büntetésemről és hogy szerintem ez túl sok és nem ezt érdemlem. Azt hiszem kicsit fel is húztam és magamra hagyott, a büntetésen kívül más szóba sem kerül. Pedig sokat gondolkozik, hogy miként szólítson meg, de én sikeresen mindig csinálok valamit, amivel kitérhetek alóla és úgy tűnjön, nem alkalmas a dolog. Milyen jó is a gondolat olvasás.
- Azt hittem te beszéltél vele, elvégre olyan jó tesók vagytok. Szólok vissza megemelve a szemöldökömet, ha ő nem beszélt róla, én miért is tenném, eddig sem érdeklődtek az anyám felől vagy hogy bírom agyász, bár láthatóan nem omlottam össze tőle. Közben elkészülök a vadászpuskával betárazom, majd biztosítom és a helyére teszem, a többi kész fegyverhez. Neki is látok egy újabb fegyver keresésének, de hamar felidegesít, hogy nem találom a részeit és morgolódni kezdek a kezembe fogva a cső részét.
- Áh, nem hiszem el. Lecsapom az asztalra és felállok inkább, nincs türelmem, annyi minden kavarog a fejemben. Ha elrepülnék biztos lelőnének, mert angyalnak néznének, szóval ez nem opció, de máshogy nem tudok innen megszökni egyelőre, hiszen mindig van, aki figyel rám, nehogy megismétlődjön a keleti falnál történt eset.
- Melegítek kaját inkább. Ott is hagyom Zagart és kimegyek a konyhába, ahol a hűtőnek döntöm a fejem. Nekem végem van, sehogy se járok jól. Kinyitom a frigót és kiveszem a húst, hogy megmelegítsek két nagy szeletet, meg hozzá köretet, majd kést meg villát veszek a kezembe és vissza bemegyek a szobába és leteszem Zagar mellé a kaját, hogy ha akar, akkor tudjon enni, úgy is lassan ideje van.
- Jó étvágyat. Én már a kaja illatától rosszul vagyok jelenleg, szóval biztos egy falat sem menne le, egy vadászkéssel szemezek a kész fegyverek között, tényleg, néha jobb lenne csak felvágni az erem este, reggelre elvérzek és legalább én döntöttem az életem felett. Bár azt nem tudom, hogy mennyire hatna és mennyire élednék fel még ezek után, mert akkor meg kapnék a végén több szobafogságot.
- Mihez fogsz kezdeni magaddal, most hogy jó darabig félkezes leszel? Érdeklődöm, mert terepre aligha fog így kimenni, kész öngyilkosság lenne, ami ugye ostoba hősködés, ami nem bír példamutató értékkel.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 17, 2020 9:06 pm

to Ruby
- Semmit, de szerintem csak azért, mert nem volt időnk alkudozni. Bár azt hiszem miatta történt az egész. Ha követjük a tervemet, akkor talán most nem lenne eltörve a karom se.
Adok hangot annak újfent, hogy a démonok korántsem jók, mint ahogy azt ő hiszi, vagy hinni szeretné. A bolt emlegetésére megrázom a fejem.
- Nagyon nem vagyok jól. Örülök, ha a másik házig eljutok.
Ilyet is ritkán mondok. Kormány mögé meg aztán tényleg nem akarok ülni, abból baleset lesz. Nem tudom mit mondjak a többire. Gondolom ez is a büntetésének a része. Bólintok a meglátásaira, én is inkább azért mennék át, hogy ne kelljen neki mindent ide cipelnie. Odáig azért el tudok támolyogni. Aztán megint Athlan-ról beszélünk. Mérgesen a levegőbe legyintek neki egyet, és morgok is hozzá.
- Te csak ne flörtöljél démonokkal!
Már felálltam, most megkértem szóljon a testvéremnek, erre kifakad és elrohan. A nevelőapja. Hogyan máshogy nevezzem? Egy darabig figyelem a siető alakját, aztán én is elmegyek megmosakodni és felöltözni. Negyven percet is elvacakoltam ezzel, utána indulok át, de a teraszajtót most bezárom kulccsal és a nadrágzsebembe süllyesztem. Amikor átérek a nappaliban hallom a csörömpölést, ezért egyenesen oda fordulok be. Megnézem az asztalra kipakolt holmikat, ezeket tényleg megpucolta.
- Legközelebb egyesével csináld.
Nekem is egy darabig el fog tartani, mire összelegózom. Kirakósozunk, csak fegyverekkel.
- Tudtommal angyalok közül csak a másik városból érkező küldöttségek léphetnek be, a többit mind elfogjuk és kinyiffantjuk. Az ilyesmit meg előre bejelentik.
Elkezdem összerakni a legkisebb glockot, annak a legegyszerűbb megtalálni az alkatrészeit.
- Igazából mindegyiken van jelzés, ha nincs, akkor a felület színe, összetevője lehet az, vagy esetleg egy felirat. Aztán a rugók tekintetében, a kézi fegyvereknél majdnem egyforma méretek vannak, néhány kivétellel, úgyhogy az sem baj ha felcseréled, csak a rövidebbet ne akard egy hosszabb csőbe beletuszkolni és fordítva. A nagyobb fegyverek könnyűek, mert azoknak mindenből egyedi méret, felület van, szinte sosem egyforma két eltérő típus.
Most értem a végére, még rárakom a tetejét, aztán belenyomom a tárat és meghúzom. Utána biztosítom, nehogy véletlenül elsüljön. Ez kész, le is rakom az asztal másik felére.
- Kezd el azt a vadászpuskát.
Az egy Blaser k95. Egyedi zárszerkezete van, egyedi szimbólumokkal díszített tussal, és még a távcsövét sem lehet eltéveszteni. Elkezdem az alkatrészeket odarakni neki, ő meg tudja szerelni.
- Mi a helyzet a karral? Sikerült leadnod vizsgálatra? Egyáltalán beszéltél a testvéremmel anyádról?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 16, 2020 2:13 pm

Ruby & Zagar  • Credit:

Egy démon megmentett egy emberi életet, amikor lehetett volna baleset is, persze jön, hogy biztos majd bevasalja ezt még rajta ez a Mazikeen, de Athlan is más volt, ő sem akart megölni és nem is kért sokat igazából. Igaz, jobban érdekelték a szárnyaim, mint én, de ő akkor is úgy volt kedves hozzám, ahogy más még nem. ráadásul ott van, hogy elkárhozik a lelkem a pokolba, szóval miért is ne válasszam a démonokat?
- Tőled mit kért az életedért? Mert ha semmit, akkor lehet nem is annyira rossz démon. Persze, hogy erre forgatom ki, amit mond, mert ez az én érdekem, szeretnék találni magamnak egy társat, aki a túlvilágban is az maradhat és így kevésbé fogok szenvedni azért, mert az apám egy angyal.
- Japp, annyi körül van. Helyeselek, majd mikor megkérdezi, hogy ez maradék-e kicsit elhúzom a számat, mert igazából két napra előre főztem és nem mondanám maradéknak.
- Tegnap előre főztem mára is, de ha valami frisset akarsz, ahhoz boltba kellene menni, mert itthon nincs semmi, én meg nem mehetek el vásárolni ugyebár. Direkt főztem mindig, hogy elfogyjon minden, jó bőséges és laktató kaják voltak mindig, csak elfelejtettem szólni, hogy amúgy minden elfogyott, majd utolsó pillanatban vagy mondhatni most az utolsó előttiben szólok Zagarnak erről az aprócska kis tényről.
- Megmelegítem neked, de a fegyvereket én szeretném összerakni, csak segíts mi mihez tartozik. Nem akarom, hogy helyettem dolgozzon, mert legalább leköt a dolog és addig sem gondolkozom hülyeségeken. Állandóan kattog az agyam mindenfélén és persze mások gondolataiba is belemegyek akarva-akaratlanul is időnként, ami szintén összezavar. Gyakorolnom kellene uralkodni efelett, de nehéz úgy, hogy nincs kivel megosztani ezt a titkot, aki különlegesnek tartana és nem félne tőlem vagy nem akarna megölni.
- Remek, akkor nem is kell áthozni a kaját, mert ott is tudsz enni. Nem szeretném annyira felfedezni ezt a kupis lakást, hogy megkeressem a konyháját, el tudom képzelni mi lehet ott és jaj.
- Mert különleges is vagyok, hány ilyen aranyos lányt látsz boncolóasztal mellett, mint én? Amúgy csak flörtölt velem és jól szerettem volna érezni magam, ami meg is lett volna, ha nem jössz utánam! Válaszolok morgósan, mert tényleg megzavart minket és persze, hogy alkut akartam kötni vele! Már hogy a fenébe ne akartam volna, annak ellenére, amit a fejében láttam. Persze erről sem beszélhetek, meg sok dologról szintén nem, egyre nehezebbnek érzem ezt az egészet, mintha valami nagy terhet cipelnék.
- Ő nem az apám!!! Emelem meg a hangom és ki is viharzok inkább, mielőtt jönne valami szentbeszéddel. Nem tudom, ki az apukám, de biztos nem ő. Utána megyek és közlöm, hogy Zagar átjön ebédelni, meg figyelni rám, szóval nyugodtan mehet a dolgára, meg boltba is, mert nincs semmi, amiből főzhetnék majd, persze elengedhetne, de kár is a próbálkozásért, mert egyértelműen nemleges választ kapok. A szobámba megyek és felrobbanok, ahogy bezárom az ajtót. Persze nem szó szerint, de belül nagyon dühös vagyok és a szárnyaim meg önálló életre kelnek ilyenkor. Elfordítom a zárban a kulcsot és elhasalok az ágyamon. Most megint tömhetem a tollakat a párnába, amíg egyedül nem maradok, hogy elégessem. Utálom, hogy ezzé kellett válnom, de sikerül lenyugodnom és amint összetakarítok a szobában, már megyek is le a vödörrel a nappaliba, ahová sikerül Zagar előtt odaérnem, nem sokkal, de sikerült. Hálát adok, hogy lassabban készül el fél kézzel, különben lehet nagy bajban lennék.
- Na ezek lennének a szerencsétlenül járt fegyverek. Kiszórom az asztalra és utána szépen elrendezgetem, hogy minden látszódjon. Szép tiszta minden legalább, arra nem lehet panasz, alaposan megtisztítottam mindent.
- Amúgy az angyalokkal is kötöttetek valami alkut, hogy be kell jelentkezniük meg ilyenek? Érdeklődök, jó lenne találkozni egy angyallal, akit ki tudnék faggatni, hogy mi a franc történik velem és vannak-e más nefilimek is, ha vannak, akkor hol és merre. Érik a gondolat, hogy itt hagyok mindenkit a fenébe, de mivel keresnének, így ez nem menne olyan könnyen. Talán, ha elköltözök és utána tűnök el...
- Honnan tudod, hogy melyik darab melyik fegyveré?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 16, 2020 12:46 pm

to Ruby
Röhögök egyet Mazikeen nevének beskatulyázásán, azon meg már csak mosolygok, hogy képes engem ezért csesztetni. Mármint azért, hogy én azt csináltam, amit neki nem engedtem meg. Mondanám hogy jogos, ha öt évvel idősebb lenne és ennyivel tapasztaltabb is. Még a tapasztalat sem garancia semmire, hiszen nekem is eltört a kezem.
- Ő mentette meg az életem, de ettől még nem leszünk öri-barik. Ahogy mondtam, ők sosem tesznek semmit önzetlenül. Neked is jobb lenne, ha kivernéd a fejedből Athlan-t!
Túl sok bosszúságot okoztak már a múltban. Mazikeen sem a két szép szememért tette mindezt, teljesen biztos vagyok benne hogy viszont látom és majd fenyegetőzik, meg akaratoskodik. A démonok már csak ilyenek. Nyilván nem parancsolhatok rá, nem az én hatásköröm, ez csak egy jó tanács. Érdeklődve tekintek rá, mert úgy látom komoly problémába ütköztünk. A szobafogság gátolja a személyes szabadságát. Húha! Akkor talán tényleg össze kellene rakni a fegyvereket és nem kihúzni a gyufát Mr. Crusader-nél.
- Reggel kilenc körül van.
Nem néztem most meg az órát, de amikor felkeltem, fél nyolc körül volt és egy órát simán elszúrtam a konyhában, meg odakint, amikor a testvéremmel és az öreggel beszélgettem.
- Szóval te korán reggel megfőztél? Vagy ez a tegnapi kaja maradéka?
Nem tudom mi volt tegnap. Nem ettem belőle, az biztos, kint voltam terepen, aztán este hazatámolyogtam a kórházból és beájultam. Úgyhogy ezen a ponton akár hülyét is csinálhat belőlem.
- Nem szeretem a krumplifőzeléket. De a hús jöhet! Csak ne legyen hideg! Cserébe összerakom a fegyvereket.
Hosszabb ideig tartó legózás elé nézek. A kérdésére megrázom a fejem.
- Ha adsz egy kis időt, akkor felöltözöm és átmegyek.
Csak nem sikerül teljes körűen kitérni az Athlan témát. Morcosan horkanok egyet.
- Mi lett volna? A szokásos hülyeségei! Folyton azzal viccelődik, hogy megevett egy angyalt és többször kihangsúlyozta hogy nagyon KÜLÖNLEGES vagy. Elárulnád hogy mit csináltatok ti odabent? Ugye nem kötöttél vele alkut?
Megvárom már a válaszát, mert amúgy ez a része érdekes egy történet. A démonunknak mitől olyan különleges Ruby? Várok egy kicsit, hátha tőle értelmesebb választ kapok, mint a másik féltől, aztán a takarómba burkolózva felállok a kanapéról.
- Kérlek, menj és mondd meg apádnak hogy megleszünk, mielőtt úgy dönt, itthon marad és mind a kettőnket kicsinál idegileg!
Bökök a fejemmel a testvérem irányába, aki ebben a minutumban indul be a másik házba. Lehet hogy sietnie kéne mielőtt észreveszi mit művelt ott a fegyverekkel.
- Én gyorsan felöltözök és megyek át!
Szóval egy bő fél óra, mert fél kézzel a "gyorsan" az relatív fogalom.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 6:40 pm

Ruby & Zagar  • Credit:

Végignézek rajta, hát nem fest valami jól, de hát így, hogy tudom, hogy egy démon intézte el, járhatott volna rosszabbul is, általában nem ússzák meg ennyivel.
- És hogy tudtad legyőzni a démont? Csak mert gondolom nem csak össze akart csomagolni, de az életed is vette volna. Érdeklődöm, mert érdekel, hogy sikerült mégis csak megszabadulnia a támadójától, miközben a csontjait törték, ami bizonyára fájdalmas lehetett én egyszer egy hullának próbáltam eltörni a kezét, még az égetése előtt, mikor senki sem látta, de azért nem olyan könnyű az ilyen, nem is sikerült.
- Jól van, nyugi! Nem értem minek így felkapni a vizet, nem történt semmi, ha meg történt volna sem izgat. Érdekelt bárkit is, hogy hogy vagyok, miután megszállt Athlan? Zagar akkor kérdezett csak meg és annyi, de szóba sem került sose, nem mintha lenne kedvem beszélni róla, de azért jól esett volna, ha felkeres vagy valami. Bezzeg most meg aggódik értem, mintha bármit is számítanék, ha megtudná, hogy mi vagyok, lehet inkább kérné,hogy maradjak még ott.
- Milyen hülye neve van... Szóval egy ark-démonnal bandáztál egyedül? Azt hittem jobban utálod őket ettől. Kicsit el is húzom a számat, persze én nem lehet kettesben a démonommal, de ő meg mászkálhat a veszélyesebbik fajtából lévővel.
- Aha, de nehezen tudok elmenni igényelni, ha itt kell lennem. Piszkálgatom tovább a körmöm alól a koszt inkább meg egy kósza tincset félrefújok az arcomból, annyira szenvedek és senki sem látja vagy érzi át a helyzetemet. Tehetetlenül ülök itthon, miközben ki tudja, hogy mi lehet az anyukámmal és persze az ujjat is labori körülmények közt vizsgálnám meg. Egy dobozba tettem és beraktam a frigóba, ráírtam, hogy Ruby-é ne nyúlj hozzá. Remélem nem is fognak, mert az az egyetlen nyom jelenleg és DNS elemzést akarok rajta csinálni majd.
- Könnyű azt mondani, hogy legyek nyitottabb. Motyogom magam előtt, persze, majd szétkürtölöm, hogy milyen képességeim vannak és hogy milyen elfajzott teremtmény vagyok, amit még én is megvetettem és megöltem volna, mint minden jó vadász. Most meg hezitálok és keresem a társaságot, elvégre a pokolra jutok, már ha kinyitja ismét a kapuit és nagyon nem szeretnék ott egyedül maradni.
- Ja, ha csak egyet szedek szét összerakom, de most mindent szétszedtem és kicsit összekeveredtek az alkatrészek. Megvonom a vállam, azt már nem részletezem, hogy mennyire idegesített és hogy a szárnyammal borítottam fel az átkozott asztalt, amiről minden a földre esett és utána nem csak a tollaim takaríthattam, hanem ezeket is, minden kis biszbaszt megkeresve. Már az emlékképtől is libabőrös leszek, elegem van, hogy nem tudok uralkodni a szárnyak felett. Aztán meg várhatom, hogy elmenjen mindenki a fenébe, hogy elégethessem a tollakat, mert kicsit gyanús lenne, ha még itt a házban is belebotlana Zagar. Ott volt a hotelban is, az erdőben is és persze ha itthon is, na az lenne a kirakós utolsó darabja szerintem.
- Nem hinném, hogy ez csere alku lenne, de segíthetnél, elvégre te nem tudtál eléggé vigyázni rám. Persze, hogy felrovom neki, hogy hagyott kiszökni, bár nem kell engem félteni szerencsére, elég ravasz tudok lenni és spontán is, ha úgy hozza a helyzet, hogy menekülni kell, hát én meg is teszem. A szárny-vészhelyzet nem vár senkire.
- Ebédet? Persze, hogy kapsz. Krumplifőzelék van meg rántott hús pürével. Amúgy is nagy adagot főztem, szóval az nem eszik belőle csak, aki nem akar. Ez így elég könnyű, szóval hülye lennék nem belemenni.
- Átjössz a házba vagy hozzam ide inkább a fegyókat? Érdeklődöm és közben kinézek, hogy Crusader pót apuci kint van-e még, nem akarok nagyon vele összefutni, láthatja, hogy a kedvenc tesója felügyel majd, szóval nem fogok megszökni a szobafogságból, bár nagyon szívesen elrepülnék, talán fel sem tűnne senkinek, csak hát azok az átkozott tollak, amiket elhagyok közben és az angyal csapdák, amiket kerülök.
- Válaszolsz arra is, hogy mi volt Athlannál? Teszem fel ismét a kérdést, mert nagyon terel és tudni akarom miért, szóval a fejébe mászok és remélem, hogy legalább gondol arra, hogy mi volt ott, ha elmondani nem is akarja. Tudnom kell, hogy mi volt.
Ha elküld a fegyverekért, akkor a válasz vagy a válasz alóli újabb kitérő után átmegyek, hogy áthozzam a vödröt, amibe mindent belesepertem a legutóbbi próbálkozás után, hogy egybevarázsoljam őket.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
251
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 11:06 am

to Ruby
Meghúzom a takaróm és felülök, nekihajtom a fejem a kanapé támlájának. Ebből sem lesz alvás.
- Igen. Nagyon gyorsan történt minden és nem tudtam elszaladni.
Legalább látja milyen az, ha az ember nekiáll verekedni ezekkel a dögökkel. Bár még sosem tört el semmim. És amióta eljöttem onnan, van egy olyan megérzésem, hogy ennek köze volt Mazikeen-hez. Nem véletlenül teremtek ott a semmiből. Azonban száz százalékig biztos sem vagyok ebben. Még csak azt sem hiszem hogy rosszat akart vele, ha valóban úgy volt, talán azért, mert hamar túl akart lenni rajtuk, csak nem számolt a következményekkel. Hogy azért én elég könnyen török vele ellentétben. Egyéb esetben már alulról szagolnám az ibolyát. Most nevezzem magam szerencsésnek? Hát nem tudom. Azért ez nem is szerencse kérdése.
- Elég. Fejezd be és gyere el onnan!
Ne kelljen már többször rászólnom. Úgy viselkedik, mint egy gyerek, már megint. Nem akarom hogy ráessen valami. Ő sem akarhatja ennyire. Én a helyében nem csodálkoznék azon hogy mindenki úgy kezeli ahogy, amikor így viselkedik az esetek többségében, pedig nem ilyen. Várok egy kicsit, de ha nem megy el a polc közeléből, akkor meg fogja kapni tőlem is a fejmosást. Kis idő múlva eljön onnan. Helyes!
- Mazikeen, így hívják. Ark-démon.
Csak a kezemet legyintem meg közben, mert amúgy fingom sincs hogy pontosan mi a beosztása, az ördög jobb vagy bal keze, netán kétbalkeze, de ennek nem akarok hangot adni.
- Igen.
Bólintok biztatóan a lakás kérdésre, mert egyébként bárki kaphat, ha van üres és lakható, és most hogy a 10. szektor tiszta, az tuti hogy csomóan mennének oda inkább, minthogy a panelekben éljenek egymás hegyén hátán.
- Amint biztosítva lesz a terep a mieink által és megkezdődnek a fal javítási munkálatai, szerintem rengetegen fognak oda áttelepedni. Úgyhogy ha tényleg menni akarsz, én a helyedben nem sokáig gondolkoznék ezen. Ha pedig maradni akarsz, úgy jobb lenne nyitottabban hozzáállnod a többiekhez.
Könnyű mindenért másokat okolni és ahogy észrevettem, durcás kisgyerek módjára kerüli a többieket itthon. Még akkor is, amikor éppen próbálnának vele beszélgetni. Hülyeségeket csinál, mint az előbb is és értetlenkedik olyan dolgok felett, amikhez csupán fel kellene nőnie és megértené a miért-jüket. Amikor a feladatairól kérdezem, szintén félvállról válaszol és amint kiderül mit is csinált, ez rá annyira jellemző. Veszek egy mély levegőt.
- Mióta is csinálod? Meg kellett volna jegyezned már párat.
Szerintem egy hete már tutira szobafogságban van. A fejét vakargatja, utána meg konokul jön nekem a hajvágással.
- Jah. Ha én segítek neked összerakni őket, te cserébe levágod a hajam?
Nem tetszik az a mosoly, és teljesen biztos vagyok benne, hogy ezt ő találta ki.
- Felejtsd el!
Inkább nem akarom hogy hozzányúljon, pedig elkélne, de tényleg. Hat hónapja vágta le Freya, akkor sem annyira rövidre és azóta megnőtt és nem foglalkoztam vele.
- Segítek neked összerakni őket, ha cserébe kapok valamit? Mondjuk ebédet? Ha nem..akkor úgy maradnak, és amikor meglátja, kitolja a büntetésed még két héttel!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ruby Crusader

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
-
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Még nincs
☩ Képességem :
☩ Play by :
Sabrina Carpenter
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 14, 2020 7:58 pm

Ruby & Zagar  • Credit:

Annak, hogy alacsony vagyok, vannak olyan előnyei, hogy könnyebben észreveszem a lábam előtti akadályokat, mint a kaktusz, nem lenne kellemes átesni rajta, szóval félre is tolom. Asszem van rendes bejárat is, de hát ha ez itt nyitva van, miért kerüljek. Amúgy kerülni akarom Crusader 'pót'aput, mielőtt még valami újabb feladatot ad nekem. Nem örült, hogy büntetéssel kezdődik a kapcsolatunk és talán rágódik is rajta, kivételesen nem néztem bele a fejébe, mert annyira nem érdekelt a dolog.
- Az jó. Megvonom a vállam, nem tudom hányszor sérül le, meg mennyit pihen, ez az első, hogy így látom, pedig említette, hogy veszélyesek a küldetések és néha jobb futni meg minden, hát most látom, hogy még ő is képes ilyenre, pedig ő egy elit a vadászok között. Valahogy még itt is kellemesebb, mint a másik házba, ahol minden centire pontosan a helyére van téve, ahhoz képest mennyi pasi lakik ott, rend van, nem úgy, mint itt.
- Hű, mivel verekedtél? Csak nem démonokkal, akiktől jobb távol maradni? Érdeklődöm, mert az a szektor hemzseg a pokolkutyáktól, de ők kétlem, hogy verekednének, az impek meg elmenekülnének inkább, szóval ez marad meg a félvérek. Amúgy meg ő mondta, hogy közelharcban nem érünk ellenük semmit és hasznosabb a futás, miért is nem futott el hát?
- Bárcsak rám esne valami! Hátrahajtom a  fejem és körülnézek, van pár eshetőség, de nem zavar, mert ha valami rám esne, legalább kiütne és nyernék egy napot, amikor nem kell szorgoskodnom. Szenvedek, szerintem nem érdemlek ekkora büntetést, mert nem történt semmi és kinyírtunk pár kellemetlen alakot is, akik embereket ettek.
- Kivel vagy kikkel voltál ott? Hogy tisztítottátok meg ilyen gyorsan? Szerinted tényleg kaphatnék ott saját lakást? Miután ellököm magam a polcoktól és sétálgatni kezdek, követem a tekintetét. Na persze, már megint ezzel jön, hogy beszéljek vele. Na azt már nem, megtudom hol lehet igényelni és lelépek, amint lehet, elegem van mindenkiből. Azt hittem majd jóba leszek Freyával, de láthatóan csak a testvérkéje érdekli, aki meg engem nem érdekel, az öregek meg pláne nem az eseteim, akikkel elbeszélgetnék.
- Megszökött? Egyszerre ijedek meg és lepődök meg ezen. Na ez nagyon nem jó, de csak nem akar felkeresni engem. Nekem kellett volna őt megszöktetni, de nem hagyhattam el ezt az átkozott helyet, szóval nehezen sikerült volna, jaj az ördögbe már!
- Natalie beszélt Luciferrel? Hüledezek, mert hát ez azért nagy szó és hűha. Az, amiről szó van szintén érdekesen hangzik, de hát nagyobb biztonságban leszünk és ha Athlan jön a városba, akkor arról feltehetőleg tudni fogunk, talán. Akarnék én még mást is kérdezni, de Zagar tereli a dolgot, amire összerántom a szemöldököm és unottan sóhajtok fel.
- Már tiszták, csak össze kell rakni... Viszont azzal van egy kis gond. Mindent szétszedtem és megtisztítottam egybe, hátha gyorsabb lesz, az is volt, csak most nem tudom mi minek az alkatrésze egyes fegyvereknél, kéne egy kis segítség. Nos igen, ez a másik ok, amiért átjöttem, mert talán tud benne segíteni még fél kézzel is, hogy mit mihez és hogyan, mert én már feladtam és úgy vagyok vele, hogy így adom vissza, hogy tiszta. A tarkóm megvakarom miközben előhozom, hogy van egy kis gond amúgy a dologgal.
- Néha kapok mást is ja, mint például, hogy vágjam le a hajad mert túl hosszú és úgy festesz, mint egy ősember. Elmosolyodok, mert ezt csak én találtam ki most, érdekel mennyire veszi sértésnek vagy viccesnek a dolgot. Viszont ha levágnám a haját, az elég feltűnő lenne és lehet utálná is, főleg mikor megjegyzik, hogy miért vágta le és kiderül, hogy csak egy rossz poén miatt... De simán megérdemelné, elvégre ő mártott be az öregnél, el is tusolhattuk volna.
- Még pár nap és vége, de már nagyon nem bírom... Szóval többször is meglátogattad és megtudtál tőle valami érdekeset? Érdeklődöm ismét Athlanról, mert érdekel miket mondott, hátha nekem mond valamit és talán, ha fel akarnám keresni, akkor segítségemre lenne az pár infómorzsa. Ahogy rá gondolok be is harapom az alsó ajkam, bár ne jött volna oda Zagar akkor és maradhattam volna vele kettesben. Na de ki kell vernem a fejemből, találnom kell mást, csak tudnám hol keressem.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next