William lakása

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Zagar Berten

William lakása - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
William lakása - Page 2 Tumblr_pwsxfpwbOQ1smfjeeo1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
222
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 28, 2019 6:17 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

to William (Athan)
Egy picit elhúzom a számat az örömét hallva. És az órára vonatkozó kérése is jogos.
- Manapság már nem számoljuk úgy az időt, vagyis nem lényeges hány óra van éppen. A napokat igen. De ha ennyire szeretnél egy órát, akkor tudok neked egyet adni. Minden nap egyszer kell felhúzni. Zsebóra.
Megint szűkre hagytam a lényeget, érzem, de most a hátsó zsebemben kotrok azért az óráért. Amikor megtalálom, előhúzom és Williamnek nyújtom. Egy szürke színű, nagyobb fedlapos zsebóra, nagy számlappal, hosszabb ezüstös lánccal és megy, most is.
- Csak kevesünknek jelent valamit is egy ilyen óra. De most hogy kaptál egyet tőlem, már elvárom hogy pontos legyél!
Eddig csak annyit kapott volna utasításba, hogy legyen ott naplementekor, vagy pirkadatkor, amikor a legmagasabban delel a nap, vagy kora délután, amikor az árnyékok megváltoztatják a szögeiket. Így hogy ott az óra a kezében, és nekem is van még egy karórám a lakásban, az agyára mehetek vele.
- Ezt örömmel hallom, William! Én ezekhez nem értek, de így később téged is magammal vihetlek, ha rúnákkal vagy pecsétekkel kell bajlódni!
Azt hiszem, ha húsz évvel fiatalabb lennék, akkor sem érdekelne a téma. Valakinek belém kéne vernie! Pedig tudom hogy hasznosak, csak egyszerűen nem jutok el odáig, vagy nem akarok, bár tényleg kevés időm van ezekkel foglalkozni, és ha még is van időm, akkor sem ezek tanulása jár a fejemben. A holmik szerzésére bólintok igennel, hamar megértette.
- Küldetések során találni ezt azt. Használati tárgyakat, felszereléseket, mint például vadászkések, nyilak, ruhák, órák..egyebek. Sok mindent. Néha még ehető kajára is bukkanhatsz.
Odakint rengeteg elhagyatott és összedőlt ház van. Kaját azokban már csak akkor talál, ha valaki nemrég, mostanában befészkelte oda magát, aztán vagy meghalt vagy tovább állt, de megeshet, csak ez a ritkább. Viszont tele lehetnek hasznos holmikkal. Elérünk az erkélyig, váltunk pár szót és a kérdésemre hamar kiderül hogy konyít a gyógynövényekhez. Apám is ültetett hasonlóakat, bár ezt a tudását már nem tudta belém verni, odáig nem jutottunk el. Egy kettőt megtanultam, a többséget homály fedi. Ezután csak hagyom, hadd rágja meg azt a falatot. A motor emlegetésére megvonom a vállaim.
- Még nem tudom hogyan és kivel, de visszahozom. Kétlem hogy még egyszer csapdába szaladnánk! Nem fognak tudni róla mikor, kivel és merről hatolunk be a körzetbe.
A vadalma mosolygásából ítélve akár most elindulhatnánk, és bele is egyezik szóban.
- A kékeseket még hozhatod. Dobálózhatsz velük!
Nos, ezt hamar túltárgyaltuk. A mai napja így biztosan mozgalmasabbra sikeredett, de ha megint eltűnök napokra, legalább fejlődjön is, és akarok vele foglalkozni.
- Én innék valamit mielőtt elindulunk. Te nem akarsz átöltözni?
A konyháig menetelek, ott megállok, de most nem nyúlkálok a hűtőjében. Ha alkohollal akarna kínálni, arra megrázom a fejemet nemmel, de minden más jöhet.

Choose Hell, or Heaven
Athan

William lakása - Page 2 Jack's_Eyes_1301
☩ Történetem :
☩ Reagok :
244
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Multi :
A gyűlöletgombóc
☩ Play by :
Alexander Calvert
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 25, 2019 10:39 pm

☽ süti és látogatás

Zagar & "William"
• szószám: 814 • Credit:

- Mindegy milyen, ehető, az a lényeg. Kint a legtöbb dolog már eléggé állott volt – elég volt néha csak a szagokat elkapni, amikor egy egykori bolt közelében leledzett és az otthagyott, valamiért senkinek sem kellő dolgok még mindig képesek voltak szaglani. Vagy az addig bombabiztos csomagolás húsz év után megadta magát, vagy épp frissen döglött be oda valami. A lényeg helytálló, ott nem talált sütiket, itt viszont annál inkább, még ha nem is keresi. Amúgy sem tudja, mit és merre talál meg és kaphatja meg, de itt az alkalom, hogy megint okosabb legyen.
- De ha nem akarjuk, hogy ez a két óra késés megtörténjen, meg tudod mondani, hol kapok valami vacakot, amivel legalább tudom, mennyi az idő? A napból itt a városban hülyén jönne ki az olvasás – közben persze haladnak, mutogat, mondogat, Zagar is figyel és néz. A könyvre is, de nem retteg, nincs is miért, nem veszi fel jobban, mint pár pillantás és ennyi, feleslegesen nem pörgeti magát, még túl nyugodt létforma, bár sejti, hogy lesznek majd rizikósabb helyzetek. Mindegy. Ez most nem az. De mintha kicsit nehezebben mozogna, vagy csak a tér szűkebb és azért látja annak? Fogalma sincs.
- Igen, el. Azt hiszem eddig hülye voltam, de amik itt vannak. Pfú. Tudtam, hogy a neheze – a mozgás mellett főleg, viszont talán a legtöbbször ő figyel a legjobban, ha meg valamit ismer, hát nagyon jól imitálja. Néha nehéz nem mosolyognia valamin, ami kicsit talán pontatlan, vagy csak egyszerűen túl van bonyolítva, itt azonban nem dirigálhat, még ha nehéz is, nehezebb visszafogni a sok-sok éves tudást és ismeretet. Tudta ő, hogy itt fog majd a legtöbbet a nyelvére harapni inkább, türelmet tanulni meg illik, tényleg nem ezen kéne elbuknia mindent, ha már meglepő módon jól sikerült az egész első szakasz. Sőt. Aztán meg majd lesz, ahogy lesz. Kíváncsi arra, milyen lépcsőfokokat kell még megmászni, mekkorák lesznek és mikor, milyen hamar vágják a vízbe. Egyszóval, egyelőre élvezi, mintha csak egy előadás lenne és egy játék.
- Szerezni? Honnan? Át kell túrni régi helyeket, vagy... na jó, ezt majd akkor. Nem vagyok beteges fajta, a többit megoldom – nem akar pirulákat amúgy sem, bár néhány alap majd jól jön, de később. Lássák azok is, hogy nem ártó dolog ő, csak el volt veszve. - De majd ha kell valami, akkor megyek kuncsorogni. Bár így is több cuccom van, mint valaha. Már-már frusztrál – nevet egy aprót, amikor a hűtőt vagy bármi egyebet nézi, ilyenjei valóban nem voltak, mint a gyerek, úgy nyúlt be először a hűs hűtő terébe és ha elég kicsire tudna összemenni, bele is ült volna. A többi dolgot nemigen fedezte fel, a tűzhely... nos, azt ha nézi, bizony érintetlen. Azzal nem tud mit kezdeni.
- A környéken találtam párat, de ez ha nem szárad ki, jó a gyulladásra, abból teát lehet majd, ezek meg itt ilyen általános, lázra, fájdalomra, vagy csak mert finom – kis botanikus kert, azonban fele annyira sem akkora, mint amit kigondolt. De hely van, majd ezekre is figyel és beszerez olyasmiket, amik álmot hoznak, fájdalmat vagy bármi mást. A mókásabbakat, ugye.
- Nekem amúgy nem baj. Örülök, hogy ezt is kaptam – lépeget be utána és becsukja az erkélyajtót, lepakol, majszol, megáll. Az asztalnak támasztja magát, úgy pillant felé ismét, újabbat harapva a sütiből. Áhá! Vannak még öregek, akkor ez a hely tényleg biztos.
- Csak úgy adakozik? Legalább ő is kiveszi a részét a városban. Egész finom, amúgy, ha mégis kérnél, vegyél csak – mutat a doboz felé, italból meg nincs sok felhozatal, nem is említi, bár látta a készletet, ha kell valami, majd szól, ő meg adakozik. Szemöldökét felvonva fogadja a hírt, hogy mégse volt az olyan sikeres, ahogy remélték. Ó. Akkor ezért maradt el jobban, és hát.. aprót szisszen a végére.
- Franc – törli meg a száját, hogy megszabaduljon a morzsáktól, már ha vannak. - Démonok csapdája? Remek... Jobbulást neki is, meg neked is, bár úgy látom, már egész jó. A... a motornál meg ha tudok, segítek. Hátha akkor nem lesz olyan kellemetlen a csapda – bár nem tudja, mennyire vészes a terep és mennyire fog tiltakozni ellene, a lényeg a gesztus, már az is elég néha. Nem mintha szíve sorsa lenne a motor, de hátha tényleg elkél még egy kéz, vagy csak a szó. Leteszi a süti maradékát, igazából még kérdezne, de már sokkal vidámabb témával rukkol elő, meg is lepi. Na, mi van ma, gyereknap? Süti, kirándulás, mi jöhet még. De arcára mosolyt húz.
- Az szuper lenne! Mármint, csak ha bírod – teszi hozzá, a mozgó célpont sok mindent takar. De tény, más lenne, mint a teremben. - Amúgy igen, a táskámban van, meg hát a lándzsával menni nehéz, de kölcsönöztem egy kést, hogy az is menjen. Meg... nem volt mivel felvágnom az ebédet se – vallja be, de hát vadászkés vagy mi az, mindenre is jó, nem? Azért még nem ugrik, úgyis minden egy helyen van.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

We're lost children of the sea

The past is gone - - Look out, the sun is going black, black - - Time to get back on the road

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

William lakása - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e7376776f4f6d324c58517549413d3d2d3531303636343934372e313530323662353038306539393331663935383533333032323030312e676966?s=fit&w=720&h=720
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
222
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 25, 2019 1:49 pm

to William (Athan)
Nem zavarom meg a lelkivilágát a morgásommal, elveszi tőlem a sütis dobozt, közben én azért drukkolok hogy ne akarjon ölelgetni az örömittas felszólalása után. Akkor ott borulok össze! Rutinosan inkább megindulok, beljebb kerülünk, túl élem az üdvözlést.
- Zabpelyhes-csokis...málnás és áfonyás..ah, mindegy. Süti.
Már akkor elvesztettem a fonalat, amikor az öreglány kiejtette a száján, utána meg főleg. De ő általában találomra zaklatja az embereket, akik pont szembe mennek vele és önzetlenül osztogatja ezeket. Eddig mindig kiröhögtem mindenkit, aki áldozatául esett, most meg a sors úgy hozta hogy nincs motorom és engem is megtalált. Mondjuk ha éheznénk és nem lenne mást enni, akkor biztos megenném. Viszont ez nincs így, én meg nem szeretem. William-nek jót tesz így alvás után. Egy kicsit felpörög tőle. Mivel kértem hogy vezessen körbe, nem akarom félbeszakítani, szóval a kis társalgóban nézek körbe. Vegyes a felhozatal, a kanapén csak átszalad a tekintetem. Megteszem azt a pár lépést az asztalig és rápillantok a könyvre. Látom, rúnákat tanul. Viszont én nagy ívben kerülöm a könyvtárainkat, így nem tűnik fel hogy ez nem a mieinkből való.
- Eljársz az órákra is?
Nem lustálkodott, ez már biztos. Mielőtt jöttem már letudta az edzéseket és még ezt a könyvet is elkezdte. Eljutunk a konyhába, ott megállok. Kinyitom a hűtő ajtaját, mert kíváncsi vagyok miket hordott bele. Csak annyit mondd el róla, hogy mit szeret enni, amúgy amennyit jönni menni kell, teljesen mindegy, akár, élhetne a zabpelyhes sütiken is. A tanulófázisban meg mindenki túl van pörgetve, majd ő is eljut ahhoz a korszakhoz, amikor az edzések és gyakorlás mellett még kisebb küldetéseket, vagy szolgálatot kell ellátnia. Nah, akkor tuti tele lesz a hócipője! Még nagyon az elején van. Befejezzük itt a nézelődést, átinvitál a szobájába. Nem akarok ott túl sokat időzni. Látszik hogy rendet tart, még be is ágyazott maga után. A falakra semmi giccs nincs kirakva sehol. Itt már inkább nem nyitok be a szekrényébe, nem akarok vissza élni a vendégszeretetével. Szűkszavú, de lelkes a beszámolója, a fürdőszobánál meg főleg. Hát nekem sok látnivaló nincs rajta.
- Ha bármilyen felszerelés, vagy gyógyszer kell, azt a Tanácstól tudsz igényelni. Ha van. Ha nincs, akkor magadnak kell szerezned.
Talán ez még hasznos információ a számára, gondolok itt a kenyérpirítóra, vagy egyéb konyhai- fürdőszobai eszközökre. A gyógyszerek meg bőven limitálva vannak. Kimegyünk, eljutunk az erkélyhez, ahol aztán véget is ér a körbevezetése.
- Milyen növényeket ültettél?
Persze körbenézek, de itt sem akarok mindent összefogdosni neki, úgyhogy a kezem az pihen. Arra tippelek hogy inkább hasznos növényeket, mintsem virágokat, bár a szívecskés póló után ez lehet merész feltételezés.
- Egyszer majd lesz nagyobb is, William.
Megpaskolom a vállát és kifordulok innen, miután az erkélyt is kiveséztük. Megkóstolja a sütit, de úgy, mint aki életében még nem evett ilyet. Akkor neki hasznos volt ez a tapasztalat. Kis ideig figyelem a nyammogást, de aztán válaszolok a kérdésére.
- Nem én. A háztömbben lakik egy öreg néni, ő csinálta. Nem tudom melyik szinten, de az utcán biztosan össze fogsz futni vele.
Még a végén lesz egy rajongója és felhagy a többi vadász terrorizálásával. A következő kérdésére morcosan megrázom a fejem.
- Felültettek minket! Csapda volt az egész! Natalie és én is csúnyán lesérültünk. A motoromat is ott kellett hagynom, de vissza fogok menni érte.
Most legalább szembesül vele, hogy semmi sem csupa napfény és vidámság meg szórakozás. És van, hogy nem tudjuk véghez vinni a tervet.
- Arra gondoltam kimehetnénk gyakorolni terepre. Van kint vadászpuska, lőhetnél mozgó célpontokra. Ha itt van a pisztolyod, akkor hozd azt is!

Choose Hell, or Heaven
Athan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
244
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Multi :
A gyűlöletgombóc
☩ Play by :
Alexander Calvert
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 24, 2019 11:49 pm

☽ süti és látogatás

Zagar & "William"
• szószám: 574• Credit:

Egy pillanatra átfut arcán a páni félelem jele, majd homlokát kezdi el ráncolni, mint aki nagyon nagy gondolkodóban van. Nem tudhatta, hogy jön, nem beszéltek meg semmit, ő meg ma már volt lőni és edzeni, szóval. Aztán abbamarad a ránc, kiszakad belőle egy sóhaj, és mint aki zavarban van, elneveti magát. Persze, jól rá akarta szedni, mi? Kapcsol ő, még a morcos tekintet mellett is.
- Nem ültem a seggemen – pillant vissza rá. - Ne haragudj, kicsit meg vagyok még zavarodva, ledőltem edzés után egy gyors alvásra, lassan kapcsolt az agyam – mert ez elég indok arra, hogy az emberek hirtelen ne tudják, milyen napszak is van. Órája mondjuk még mindig nincs, egy van a falon de nem megy már az ég tudja mióta, azt meg senki nem magyarázta el neki, hogy hogyan is működik valójában. Ez van, ha az ember, vagy épp a leviatán kőkori.
- De örülök, hogy visszaértél! - mert persze ez is volt a cél, nem ottmaradni a valahol, amit nem tud, mert nem beszámolóval a kezében jött. Hanem egészen mással. Most, hogy megvolt a poén, jöhet a komolyság, vagy hát fene tudja. Még mindig kíváncsian és kicsit értetlen nézi a dobozt, amit nem is tesz szóvá és úgy néz ki, nem is kell, mert maga hozza fel azt. Követi, ahogy felemeli, rápislog, majd mintha porcelánkészletet nyújtana felé, úgy veszi el óvatosan.
- Hát köszönöm szépen. Mi van benne? - megrázza, a dobozokkal mondjuk nincs teljes békében, ebben meg zörög valami. Azonban egyelőre nem nyitja fel, hagyja, hogy beljebb sétáljon és ne a küszöbön vitassák meg a dolgokat. Becsukva az ajtót, fordul felé, nem várta ugyan, de nem is fogadja olyasmi, amelyet csak saját magának szabadna látni. Mióta Liam csak úgy besétált, inkább elpakol azonnal, biztos ami biztos. Lehet így is talált valamit, amire gyanakszik és jön még egy körre. Vagy hát épp Zagar, de ő még mindig a jobbik eset, talán.
- Persze! - nem nagy kör ez, a dobozzal a kezében lépked előre és a közös térben van, ahol helyet kapott a kanapé, az ebédlőasztala, amin a könyv is pihen és a nyitott konyharész is, így ömlesztve. Bár neki nem fura, másoknak ez lenne a kicsi és szűkös.
- Ez a kis társalgó, vagy mi. Lehet enni, inni meg fetrengeni. Arra van a szobám – mutat balra, a nyitott ajtón keresztül látni az ágyat, bevetve, mert amúgy nem feküdt rajta sokat, illetve a szekrényt, amibe pakolászik, ha már van mit. Az sem nagy hely, de nem is kell több. - Arra meg a fürdő. Ég áldja, aki ezt kitalálta – mert hát William maga nomád körülményeket kapott, ahogy ő maga sem ismert sokat, a vizesblokk meg csak kész öröm neki, ebben a városban nyomasztó tovább lenni, mint kellene, de megoldja, muszáj és egész élvezi amúgy. - Hát.. nem nagyon van más, van egy ilyen kis kilépős erkély, oda tettem a növényeket. De amúgy... kicsi, viszont én máris szeretem – lelkendezik, ugyan sokat nem sétáltak, valóban nincsenek nagy terek, de legalább rend van és nem penészes. Közben azért a dobozba is belepillant, ha Zagar megáll és megnéz valamit, onnan emeli ki az egyik süteményt és pislog rá, mert hát illata az van, ilyet nem kapott.
- Ezt te csináltad? - harap bele, ízleli és eléggé furcsa így elsőre, de nem vészesebb, mint amit kóstolt nemrég. A hús még elmegy, de ez édes és fura. Elnyammog rajta, a dobozt leteszi és megáll mellette.
- Sikerült amúgy minden, amiért mentél?

The past is gone - - Look out, the sun is going black, black - - Time to get back on the road

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
222
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 24, 2019 11:49 am

to William (Athan)
Hallom a hangját, aztán a lépteinek neszét a dörömbölésem után. Veszek egy mély levegőt a nevem bekiabálása gyanánt, de aztán elvetem az ötletet. Így nem tudja ki az, és ha meg akarja tudni, vagy kinyitja az ajtót, vagy belenéz a kukucskába az ajtón. Előbbi történik meg.
- Szia!
Nos, mivel nem nézett bele a kukucskába, ez arról árulkodik felőle hogy szívesen fogadja a látogatókat. Különben belenézett volna. Sebtében én is végig tekintek rajta, míg ő szélesre tárja az ajtót és még helyet is ad nekem, pedig rá sem kérdeztem hogy bejöhetek-e. Persze be akarok. Viszont a kérdését hallva legszívesebben bevágnám a dühös tekintetem, csak hogy masszívabb határozottságot verjek belé. Nem beszéltünk meg semmit, de a puszta jelenlétem ilyen mértékű bizonytalanságot vált ki belőle?
- Két órája várlak a gyakorlóban. Te meg itt ülsz, a seggeden!
Morgom rá a kérdésére és tettetett méreggel ráncolom a homlokomat felé. Nos, fiam, mit válaszolsz erre?! Figyelem az arcát, a ruháját, ami láthatóan szívecskés feliratos poló a város kezdőbetűivel, de az idő megtépte már egy kissé. Várok, nem megyek be. Ha azt látom hogy nagyon elkapná a pánik, úgy amellett hogy attól fogok agyf@szt kapni, igyekszem lenyugtatni a kedélyét, mert nem beszéltünk meg semmit. Nem az a szándékom, hogy rá hozzam a frászt. Ha másképp reagál, akkor pedig erre nem lesz szükség.
Ezek után kúszik le a tekintetem a dobozra, ezt most felfelé emelem neki nyújtva.
- Tessék, ez a tiéd!
Csak azután lépek be ténylegesen a kérójába, miután elvette tőlem és még mindig lesz helyem bemenni mellette. Viszont ott megint csak megállok pár lépés megtétele után, mert ez az ő lakása, nekem nincs jogom egyből önkényesen megindulni akármerre is nélküle. Hiszen itt él, ez a privát tere, én meg csak egy vendég vagyok jelenleg.
- Körbe vezetsz?
Szeretnék körbenézni, nah nem azért hogy kémkedjek utána, leginkább az érdekel mit művelt a kezdeti berendezésekkel, mivel bővítette ki, meg ilyenek. Sokáig úgy sem fog eltartani, nem olyan nagy ez a lakás, viszont én meg nem vagyok az a fajta egyén, aki leül és nekiáll trécselni a másikkal. Nem is akarok leülni, mert attól kikészülnék, úgy maradnék, de az biztos hogy nem tenne jót most.

Choose Hell, or Heaven
Athan

☩ Történetem :
☩ Reagok :
244
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Multi :
A gyűlöletgombóc
☩ Play by :
Alexander Calvert
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 21, 2019 10:25 pm

☽ süti éslátogatás

Zagar & "William"
• szószám: 581• Credit:

Épp kiegyenesedik, amikor végre már elégedett azzal, hogy a szék és az asztal más helyre került. Kicsit átrendezte a mozdítható dolgokat – az ágyat persze csalással, de ki látta a behúzott függöny mögött -, így viszont tágasabbnak érzi az összes teret. Nem mintha gondja lenne ezzel a lakással, csak mégsem egy palota, vagy éppen a szabad tér, ahova ücsörögni szokott. Elpakolta a kényes holmikat a szem elől, a ruháit a szekrénybe, még pár régi cserepet is szerzett, amibe apró és hasznos gyógynövényeket nyomkodott bele, számára ennek van értelme, a virágban nem tud csodálkozni. Már egészen kezdi belakni, néhány dolgot beszerzett utólag, ételt, amiből ennie kellene és persze olvasnivalót, vagy egyszerűen csak pár régi fotót, amit a falra szegelt. Még így is rém egyszerű az egész, de talán nem olyan, amit legutóbbi látogatója csak fikázni tudna. Még egy-két dolog van, amit kitalált, de ráér. Nemrég ért vissza amúgy is a futásból, aminek a vége egy jó nagy séta lett, a többit már délelőtt elintézte. Határozottan jobban bírja bár a pisztoly dördülését és fogását, vagy épp ahogy a lándzsát forgatja, még azonban nem lett mestere, így van még mivel kitöltenie a napokat. A bál óta nemigen mászkált a többiek közé, a véletlen is épp elég volt, futólag váltott csak szavakat, de nem tudja megmondani, hogy is hívták magukat ezek az alakok. Ma estére már csak a kiadós könyvbújás marad, vagy egy kis kimenő, nagyon szemez a fürdővel és a vízzel, az előbb csak épphogy lemosta magáról a port, egyre jobban csalogatja egy másfajta séta, amelyet szintén mellőzött. Látnia kellett az embereknek, hogy nem szökött meg és nem is lazsál, még ha néha totál feleslegesnek is érzett bármit, az alibi mindig jó dolog, ahogy olvasta a nyomozós könyvben, figyelni kell, hogy legyen és ne legyen túl ingatag. Azok ott a lelkes újoncot látják, aki teper, hogy el legyen ismerve, aki fürdik az újakban, ha épp elméleti órára kell bedobnia magát, vagy aki szívesen segít felemelni a ládát a platóra, vagy épp cipelni ide-oda. Ez eddig egész jól megy és még nincs kedve szembeköpni magát.
Egy ideig vacillál, belelapoz a könyvbe, amelyben létezik hasznos infó is, mint két kitalált valaki meséje, ezekben rúnák pihennek, noha nem épp hivatalos kiadás, valaki firkált bele kiegészítést, vagy épp csak amire kedve támadt. Még annak idején találta, egy már elhagyott táborban, nem tudni, tulajdonosa él-e még és amit ide leírt, mennyire hasznos vajon, működik-e. Más nem ő lesz majd az, aki korrigálja az egészet. Nyújtózkodva húzza ki a széket és le is ül rá, épp elmerülve egy oldaljegyzeten, amikor dörömbölést hall. Az ő ajtaján jeleznek, fejét felemelve néz felvont szemöldökkel az irányba, hogy mégis ki a franc akarja meglátogatni, senki sem várt. Sosem vár senkit, mégis, Liam sem volt rest eljönni. Lehet megint ő az.
- Megyek! - áll fel, mezítláb, de rendesen felöltözve halad az ajtó felé, nem is vizes és még a ruháit is kimosta, így folt sincs rajta. Csak az idő rágta meg kicsit, a kék feliratos pólóján repedezett feliraton pihen, mennyire szereti a várost. Nem mintha számítana. Odaérve nyitja ki a zárat, majd az ajtót is, és meglepetten fogadja az ismerős arcot, még ha az foltos is.
- Hello! Most jól megleptél. Öhm... bejössz vagy én felejtettem el valamit? - azért a biztonság kedvéért jobban kinyitja az ajtót és úgy áll, hogy ha akar, jöhet is. Azt tudta, hogy ellesz egy darabig, kicsit több is lett, de ki ő, hogy sürgesse. Tény, hogy nem lát rajta sok változást. Csak a dobozt, amire pislog párat. Ajándék...?

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
222
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 21, 2019 8:28 pm

to William (Athan)
Kora délután környékén érkezem az épület elé. Amint feltűnik, eszembe jut, hogy én itt tutira nem élnék, mert olyan, mint az egymás mellé tett dobozok, amikbe belezsúfolnak embereket és alig van terük bennük. De hát William-nek nem sok választása volt, ugyebár. Azt kapja, amit adnak, és mivel nem rendelkezik neves felmenőkkel, így ez egy jó darabig marad. A ruházatom ugyanazt az összképet adja, mint mindig. Egy sötétkék ing, melynek az ujjait már nagyon régen leszakítottam, szép rojtokban végződik a vállaimnál. Felette egy fekete, ujjatlan bőrmellény, szürke halálkoponya motívummal a hátoldalán, mellé a fekete vászonnadrágom, melyet megannyi luk díszít combtól lefelé. A fekete surranó száraira rákötöttem a nadrág alját néhány zsinórral. Ami talán változott az a jobb szemem alatti sötét, színjátszó karikák, de legalább már nincs bedagadva. Hátamon a nyílpuska, a tárolójában a nyilakkal. Még a két angyalpengéből készült vadászkés van nálam az övemen, benne a tokjukban. A kezemben meg egy műanyagdoboz, amit útközben kaptam egy vén hülyétől, zabpelyhes-csokis t@köm tudja milyen süteményekkel. Rohadtul nem szeretem a süteményeket! Ellenben William örülni fog neki...remélem. Így akkor én sem üres kézzel jöttem. A jöttem-re felmordulok, már a gondolatától is, hogy nincs motorom és gyalogszerrel nem sokáig jutok. Viszont nem tudtam két napig megmozdulni se, olyanok voltak a sérüléseim, hogy a vécére nehéz volt kimenni, javarészt mozdulatlanul feküdtem az ágyamon. Most már jól vagyok, még fáj, és tele van véraláfutással és sebhelyekkel a hátam, de már a mozgás nem jelent problémát, és ha nem akar senki hátba veregetni, akkor ez így is marad és végre rátérhetek a teendőimre. Meglátogatni William-et a szállásán és megnézni hogy van most, mennyit fejlődött. Azután megkeresni Natalie-t, aki remélhetőleg tud valamit erről az Ed-ről, mert akkor utána egyből megyek kinyírni. Később pedig vissza akarom hozni a motoromat. Sok minden vár rám, kezdtem az elején! William ajtaja előtt állok meg és hangosan dörömbölök rajta kettőt az öklömmel.

Choose Hell, or Heaven
Zagar Berten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
222
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Multi :
Isten, Ramiél
☩ Play by :
Norman Reedus
☩ Korom :
45
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 21, 2019 8:17 pm

Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Milyen jövő vár az emberiségre, a földi ökoszisztémára, az életre?