Brisbane, Kalifornia, USA

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Phanuel

Brisbane, Kalifornia, USA Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
144
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali
☩ Multi :
Vlad
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Aug. 05, 2019 8:25 am
Következő oldal

It'll take you to the otherside
Raphael&&Phanuel zene  • Credit:
Az utolsó ásó földet dobom bele a gödörbe végleg eltemetve azt, vagy akit már el kellett volna. Amikor a kisvárosba érkeztem naivan azt hittem, hogy már rég lakatlan és egy darab holt sincs. Tévedtem, nem először hosszú létem alatt. Amikor beléptem az egyik templomukban a halál orrfacsaró bűze ütötte meg orrom. A szentségtelen esszencia, amely tisztátalanná tesz egy ilyen helyet, mint ez a templom. Fejemet csóváltam, ahogyan az oszló tetemeket látom, legalább tízen voltak.  A testvéreim műve volt, fene se tudja hány éve. A hullák már azonosíthatatlanok voltak, de még mindig nem lettek eltemetve, a végtisztesség, ami jár mindenkinek nekik nem adatott meg. Ott a templomkertben kezdtem el ásni egy ott talált ásóval, és végül a tíz holtat oda, egy tömegsírba helyeztem el. Legalább van nyughelyük.
Ezek után a templomot kiszellőztettem az orrfacsaró bűztől és neki is kezdek, aminek neki akartam. Egy hátizsákból - melyet bent a városban vásároltam – elkezdem kipakolni az alapanyagokat és kört festek a padlóra. Végül a szükséges alapanyagokat lehelyezem a kör közepére, és egy gyufával meggyújtom, miközben elmondom az igézetet, és a végére kimondom a nevet, akit szólítok.
- Raphael…- csak reménykedek, hogy megjelenjen nekem és ha megjelenik ne legyen ellenséges. ha mégis az lenne, az egyik zsebemben egy kis üveg van, benne textil darabbal és szentelt olajjal, a másikban egy öngyújtó. Molotovot dobok rá, ha nekem támad, úgy könnyen lefegyverzem és harcképtelenné teszem egy időre. Persze ez kellően rejtve van előle. Nem úgy ismerem, aki rátámadna a fivérére, de sose lehet tudni.

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Phanuel

Brisbane, Kalifornia, USA Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
144
☩ Rang :
Iphraem
☩ Képességem :
Angyali