Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
CherryPie

Ünnepi bál [Vége] CznVQnFIf you close your eyes and you open your mind
The veil disappears and you'll see it all

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
68
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Feb. 05, 2020 12:00 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Ünnepi bál

Kedves Játékosok!

Mindenkinek köszönöm a részvételt a játékban! Aki szeretné végigjátszani/zárni a szálait, az megteheti a múltas felületen (nyilván az esemény békés kimenetelét meg nem változtató módon), de elérkezett az idő, hogy hivatalosan lezárjam az eseményt Wink

Tavasszal új játékok várhatóak, kössétek fel a gatyátokat!  Very Happy fanolos

CherryPie

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
68
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 05, 2020 12:27 pm

Ünnepi bál

Kedves Játékosok!

Mint korábban írtam, az utolsó mesélőim afféle záró volt. Mivel többen nem zártátok még a köreiteket, és láthatólag van igény némi plusz időre, ezért február elejéig meghosszabbítom az eseményt. Utána viszont akkor is zárunk, ha nem sikerült letudni a szálaitokat Razz Mesélői már tőlem nem fog érkezni, legfeljebb a végső zárásnál, ha szükségét érzem a szálaitok elvarrásának.

Jó szórakozást! OMG

CherryPie

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
68
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 11, 2019 7:00 pm

Ünnepi bál

Kedves Játékosok!

Megérkezett egy záróféle mesélői. Ez nem jelenti azt, hogy mostantól vége a játéknak, sőt! Hivatalosan egészen október végéig ki fog tartani a bál, addig lehet játszani, novemberben viszont már kérnénk mindenkit, hogy a zárás felé orientálódjanak.

Bálkirály és bálkirálynő

A harmadik kihívás is megérkezett, amit továbbra is szabadon teljesíthet bárki! A játékról bővebben az [You must be registered and logged in to see this link.] olvashattok, és itt alább, a bejegyzéseim között!

Emlékeztetőül: nincs szükség külön jelentkezésre, viszont, aki részt vesz benne, az a reagja végén jelezze ebben a formában: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Értelemszerűen most a [You must be registered and logged in to see this link.] -at kell majd bepöttyinteni a végére Wink

A harmadik kihívás:

A díszvacsorát lassacskán felváltja a tánc, és egyre többen adják át magukat a felhőtlen szórakozásnak. Te talán egy kicsit túlzottan is beleéled magadat a mulatságba, ugyanis egyszer csak a táncparkett közepén találod magadat, és bemutatod életed eddigi leglelkesebb diszkó táncát!

(Külön értékelendő a részletesség ;D )

+infó: a kihívásokat egymástól függetlenül teljesíthetitek, így aki az elsővel még nincsen meg, az attól még bátran kijátszhatja a másodikat.

Tombola

A korábbi tervek szerint a tombolát nem a reagban részleteztem, hanem ide gyűjtöttem ki a sorsolás eredményét. Használjátok egészséggel! OMG

[You must be registered and logged in to see this link.]: Júdás pecsétje

[You must be registered and logged in to see this link.]: Jordán vize

[You must be registered and logged in to see this link.]: "Kamion"

[You must be registered and logged in to see this link.]: "Körhinta"

[You must be registered and logged in to see this link.]: Varázsjegy

[You must be registered and logged in to see this link.]: Pokolkutya fél-foga

[You must be registered and logged in to see this link.]: Gyógyító rúna

[You must be registered and logged in to see this link.]: Borostyánkőbe foglalt angyaltoll

[You must be registered and logged in to see this link.]: A Sötétség esszenciája

[You must be registered and logged in to see this link.]: A leviatánok fekete vére

Jó szórakozást! OMG

CherryPie

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
68
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 29, 2019 6:18 pm

Ünnepi bál

Kedves Játékosok!

Megérkezett egy újabb, rövidebb mesélői! A következő megint teljesen random fog érkezni, ezért ne várjatok rám. Bátran írjatok, játszatok, vessétek bele magatokat a kihívásokba Wink

Bálkirály és bálkirálynő

A második kihívás is megérkezett, amit továbbra is szabadon teljesíthet bárki! A játékról bővebben az [You must be registered and logged in to see this link.] olvashattok, és itt alább, a bejegyzéseim között!

Emlékeztetőül: nincs szükség külön jelentkezésre, viszont, aki részt vesz benne, az a reagja végén jelezze ebben a formában: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]
Értelemszerűen most a [You must be registered and logged in to see this link.] -őt kell majd bepöttyinteni a végére Wink

A második kihívás:

A díszvacsora kezdetét vette, az emberek boldogan lakmároznak, míg az angyalok finnyáskodva próbálgatják a halandó étkeket. A békesség szinte soha nem látott, aztán egyszer csak félrecsúszik egy falat a torkodon. Milyen kár lenne, ha éppen a veled szemben/melletted ülőt/állót a nagy küszködés közben leköpnéd...!

+infó: a kihívásokat egymástól függetlenül teljesíthetitek, így aki az elsővel még nincsen meg, az attól még bátran kijátszhatja a másodikat.

Jó szórakozást! OMG

CherryPie

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
68
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 10, 2019 12:10 am

Ünnepi bál

Kedves Játékosok!

Aki szeretne még csatlakozni, bármikor, bátran megteheti! Ide sem kell külön jelezni, nyugodtan írjátok be magatokat a játékba! :3 Legfeljebb fussátok át, mi történt eddig. Amennyiben a tombolán is részt vennétek, mint azt a korábbiakban írtam, küldjetek nekem egy pm-et Wink

Bálkirály és bálkirálynő

Láttam, hogy szép számmal csatlakoztatok már a kihíváshoz, amit bármikor tudtok teljesíteni a bál során! Talán egyértelmű, és csupán a folyamat egésze miatt taggeltétek rögtön a reagjaitokat, viszont ha nem, akkor a félreértések elkerülése végett szeretném kiemelni, hogy a kihívás a konkrét bemutatkozással lesz érvényes.
Ettől függetlenül nyugodtan lehet a tag-et használni a bemutatkozós körök mindegyikéhez, hogy majd egészében olvashassuk vissza őket, de bemutatkozás nélkül nem lesznek érvényesek.

Néhány kérdés is felmerült, amit röviden megválaszolgatnék itt is, hátha másnak is informatív:
Nem kötelező valójában felfedni azt, hogy kik vagytok, kamuzni is ér! Very Happy

Ha két karakter kölcsönösen bemutatkozik egymásnak, akkor mindkettejük kipipálhat egyet a bemutatkozásából, csak legyen ott a reagok végén a [You must be registered and logged in to see this link.] tag.

A kihívásokat ugyan célszerű sorban teljesíteni, viszont ha valaki nagyon lemaradna, mert nem tud írni stb, akkor utólag is ki lehet őket játszani. Ergo nem kell aggódni, ha valaki még nem teljesítette az elsőt, de már következne a második, a bál egésze áll rendelkezésre a kihívások teljesítésére.

További kérések, kérdések esetén bátran keressetek pm-ben! :3

Jó szórakozást! OMG

CherryPie

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Júl. 09, 2019 11:47 pm

Noha eddig csak kósza ötletként lebegett fejemben a bál meglátogatása így, hogy "drága" kisöcsém tiszteletét teszi akkor mint az utálatos nagy tesó, jó magam se maradhatok ki a mókából. Rolling Eyes Szóval így pár kör késéssel jelezném, hogy jönnék ha nem gond. Twisted Evil

Choose Hell, or Heaven
Athan

Ünnepi bál [Vége] Jack's_Eyes_1301
☩ Történetem :
☩ Reagok :
244
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Multi :
A gyűlöletgombóc
☩ Play by :
Alexander Calvert
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Júl. 09, 2019 10:32 pm

Itt nincsenek kígyók?! Hallatlan. Utólagosan befirkálom a jelentkezésem, a héten érkezem! :@ Hallatlan..

(felszabadultam a munka sokasága alól, majd lőjetek le)

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

We're lost children of the sea
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
The past is gone - - Look out, the sun is going black, black - - Time to get back on the road [You must be registered and logged in to see this link.]

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
68
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 03, 2019 10:07 pm

Ünnepi bál

Kedves Játékosok!

Megérkezett az újabb mesélői, a bál IC is hivatalosan kezdetét vette! A következő mesélői kör teljesen random fog érkezni, ezért ne várjatok rám. Bátran írjatok, játszatok, ismerkedjetek  szemöldökemelgetés

Aki szeretne még csatlakozni a játékhoz, ne habozzon!

Bálkirály és bálkirálynő

Ígéretemhez híven itt az első kihívás is a három közül, amelyet szabadon bárki teljesíthet! A játékról bővebben az [You must be registered and logged in to see this link.] olvashattok!

Értelemszerűen most a [You must be registered and logged in to see this link.] -et kell majd bepöttyinteni a végére Wink

Az első kihívás:

A bál ünnepélyesen megnyitásra került. Egyesek magányosan az asztaloknál cövekelnek le, mások az ismert társaságaikhoz csapódnak. Bárhol is legyél éppen, felmerül benned, hogy esetleg megismerhetnél új arcokat is. A célod, hogy bemutatkozz két ismeretlennek!

+infó: könnyen meglehet, hogy ezt nem tudjátok egy reagban kivitelezni, ezért a második bemutatkozósnál is biggyesszétek majd a végére a tag-et. Azt se feledjétek, hogy a végső szavazásnál a kivitelezés is szempont lesz! Very Happy

Jó szórakozást! OMG

CherryPie

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
68
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 25, 2019 7:07 pm

Ünnepi bál

Kedves Játékosok!

A mai estével lezárult a hivatalos jelentkezés, illetve kezdetét vette a bál! Egyelőre egy nagyon alapvető mesélői reagot kaptatok, hogy mindenki kényelmesen megérkezhessen, fecserészhessen két sort és belemelegedhessen a bál hangulatába Wink Egy-egy JK kapott feladatot is, mert Tanácstagok, aminek a kivitelezése nem kötelező, csupán egy lehetőség.

A reagjaitok függvényében fog érkezni a következő mesélői, én külön határidőt ennek nem szabok. Nyilván, ha mindenki írt és a többség egyből a bálterembe orientálódott, én is hamarabb jelentkezem, de nyugodtan használjátok ki a lehetőséget, nem siettetek senkit :3

Egyéb információk

• A tomboláról nemsokára mindenki kap pm-et, ezzel egyelőre nem kell semmit sem kezdenetek.

• A bálkirály/bálkirálynő első kihívás a következő mesélőivel fog érkezni!

• Nincs korlát a reagok hosszát illetően, habár igyekezzünk megmaradni az aranyközépúton, tekintettel a létszámra.

• A bál fő helyszíne a Bálterem és földszint nevezetű topik, a kezdőt mindenki ide írja! Idő közben természetesen lehet barangolni, felfedezni a birtokot. Ha az egyik helyszínről visszatérnétek a másikra, nem kell zárást kérni, értékeljétek az egész Flatbush Estate nagytopikot egyetlen helyszínként!

• Aki még szeretne csatlakozni, megteheti! Ha a tombolában is részt venne, akkor küldjön nekem külön egy pm-et is!

Jó szórakozást! OMG

Kérések, kérdések esetén szintén pm-ben keressetek!

CherryPie

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Ünnepi bál [Vége] Tumblr_ov3mnwv88V1sn8m9wo1_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Ünnepi bál [Vége] Af8aa287453ac53038cf3082918bb269
℘ Sam
"Fájdalom-manipuláció Képes mentális úton fájdalmat generálni másokban.
Szárnyai nőttek, így saját maga levágta azokat egy késsel. Drake Wallenberg vadászi csoportjában vagyunk, őrizzünk New York városát. Kemény vagy velem, néha ellenséges. Igyekszel tartani velem a három lépés távolságot, ugyan is olyan érzelmeket keltek benned, amit nem akarsz."

Ünnepi bál [Vége] Tumblr_puk5ntmaLe1vfg7u3o6_540
℘ Jade - my sister
"Démoni apád céljaira akar használni. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa New York város "nyugalmát." Most new York felé tartasz abba a reményben hogy megsajnállak és elmond, hogy testvérem vagy, miről én mit sem tudok."

☩ Reagok :
95
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 24, 2019 3:10 pm

Csókolom. Jönnék. ^^ s4h4h

I'm scared every day. I'm just hiding
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Zarall

Ünnepi bál [Vége] Tumblr_owsxzvOdo31wxdmrbo3_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
22
☩ Rang :
⇝ Vezető
☩ Multi :
⇝ Azazel
☩ Play by :
⇝ Dominic Sherwood
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 24, 2019 1:20 pm

Jövök, hogy elrontsak mindent... a végén... szemöldökemelgetés fanolos Amúgy Alex után koslatok. lol!

Zarall

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 24, 2019 12:10 pm

Általában csak elit bulikba járok, de már csak azért is elmegyek, hogy kizabáljam meg kiigyam a kedves családot a vagyonából Very Happy

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Ünnepi bál [Vége] 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
301
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 23, 2019 10:14 pm

Talán benézek Fél

I am a hunter
Clearly I'm not afraid of the Dark

Choose Hell, or Heaven
Anzu

Ünnepi bál [Vége] Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
17
☩ Rang :
Rang nélküli
☩ Play by :
Robert Sheehan
☩ Korom :
119
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 21, 2019 3:20 pm

Ki nem hagynám... ha már valaki is ott lesz;)

Choose Hell, or Heaven
Freya Crusader

Ünnepi bál [Vége] Tumblr_inline_p7qlre6Jy21sxj9d2_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
18
☩ Rang :
Vadász
☩ Multi :
Laila Acker
☩ Play by :
Lily Collins
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 21, 2019 3:02 pm

Freya is szeretné tiszteletét tenni az eseményen, Crusader családot képviselve koé

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

Ünnepi bál [Vége] Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
302
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 21, 2019 2:55 pm

Ha mókáról van szó akkor én sem maradhatok ki! Smile Igyekszem reaktiválni magam az időszakos eltűnésem után! Szóval, elő a Fred Astaire lábakat!

Choose Hell, or Heaven
Athlan

Ünnepi bál [Vége] Tenor
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
126
☩ Rang :
Rang nélküli
☩ Multi :
Nincs
☩ Play by :
☣ Jord Liddell ☣
☩ Korom :
687
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 21, 2019 2:04 pm

Be kéne olajozni az öreg csontjaim, hátha lapul még bennem valami felszínre feltörni kész izgalmas dolog, úgyhogy... Razz Reszkessetek! Cool
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 21, 2019 11:09 am

Érdekesnek tűnik ez a bál, szívesen megnézném egy elegáns késéssel (júl. 8 tudnék csatlakozni, ha lehetséges) szemöldökemelgetés

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

Ünnepi bál [Vége] Mektupp
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
713
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 21, 2019 9:27 am

Habár az ingyen étel és ital nem vonz, de az emberi szokásokat szívesen ismergetem meg a sötét valómban is, így ki nem hagynám eme nagyszerű lehetőséget ^^ k76k

darkness cannot drive out darkness
only light can do that. Hate cannot drive out hate; only love can do that.[You must be registered and logged in to see this link.]

Choose Hell, or Heaven
Cole Andrews

Ünnepi bál [Vége] T2LBKvp
☩ Történetem :
☩ Reagok :
124
☩ Play by :
Maxence Danet-Fauvel
☩ Korom :
29
Hell or Heaven Frpg