Faye && Raiden - Rabságban

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Raiden

Faye && Raiden - Rabságban Tumblr_pxmsqfELRn1wqzz0io1_540
I spent my whole life chained to the wall
Hungry for more.
I had to cut a man down to get where. And someone had to stand
Faye && Raiden - Rabságban Tumblr_pxmsqfELRn1wqzz0io4_540
☩ Reagok :
77
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 19, 2019 2:25 pm
Következő oldal

Kis galambom

helyszín: Sf Város börtönök

Pajzán vigyor az arcomra került, és bólogatok csak. - Hmm.. Faye mindig ilyen oldalad akartam. - Mondom. Meghallom a szárnyas nevét s rögtön leül a mosolyom. Mikor Azra felnyitotta a szemem mindent tisztán láttam. - Komolyan érdekel az a senkiházi? - Tezsem fel a kérdést. - Még szűz és téged smárolt le először... ugyan.. Nem tudja ő hogyan is kell vezetni. - Nevetem el magam. Majd ismét komolyság, hiszen olyat mondott amin meglepődtem. - Démon vagy már... azt hiszed a város innentől is akar téged? Nézd meg hova jutottál! - Mutatok körbe s várom a válaszát. - Gabriel oldalán a helyed, és velem. - Mosolyodom el ördögien.
|| Hello Baby Wink ||

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I’m here to rumble
I’ve got danger in my favor like a razor

Choose Hell, or Heaven
Faye Cartelle

Faye && Raiden - Rabságban Tumblr_n8d9e1zYVY1r0xw5zo2_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
91
☩ Rang :
SF vezetője (?)
☩ Multi :
-
☩ Play by :
Natalie Portman
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 01, 2019 5:02 pm
Következő oldal

Látom, te meg is tanultad, hogy kell. - felelem neki még mmindig mosolyogva, de persze nem fogom a nyilvánvalót ecsetelni. Egy démoncellla foglya vagyok. Ide nem hoznak be mezei zsebtolvajokat, vagy emberbűnözőket. Még apám építtette át ezt a helyet és tette démonbiztossá, ezért is nem próbálkozom semmivel. Tudom, hogy nincs sok értelme. Raiden dicséretét hallva csak bólintok egyet jelentőségteljesen, de aztán mégsem bírom szó nélkül hagyni a szövegelését. - Már kijártam néhány osztályt. Ha kiengedsz, megmutatom, miket tanultam. - gyenge, egyáltalán nem komlynak szánt kísérlet ez a szabadulásra, de azért meg kellett próbálni.
A felajánlkozására viszont megint felvonom a szemöldököm, és meglepetést színlelve eltátom kicsit a számat. - Sosem gondoltam, hogy az eseted lennék... Michael tudta ezt? - kérdezem vigyorogva, aztán lépek egyet hátra a rácsoktól, csak úgy elővigyázatosságból. - A városom sértetlenségéért cserében szinte bármire hajlandó vagyok. De ebből viszont nem engedek! Így is kellek? -

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
77
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Júl. 06, 2019 1:05 pm
Következő oldal

Kis galambom

Kis szép buksija oldalra billen, én pedig elmosolyodom, ahogyan meglátom. - Bébi Tudni kell élni. - Mondom. Nem felel a kérdésemre, hogy Démon lett-e, de felesleges is lenne. - Cica igazán örülök, hogy megtartottad a formás kis tested, azért ez ilyen tanítandó lenne az iskolákban. Van olyan? Démon iskola? - Gondolkodom el. - Nem, téged akartalak látni. - Vonogatom fel le a szemöldököm. - Te én, egy üveg pezsi a tengerparton ... csupaszoooooon. - Nyújtom el a szavakat, s válaszolok  az ajánlatra. - Gabriel boldog lenne, ha csatlakoznál hozzá. És én is.- Mosolyodom el kajánul.  

|| Hello Baby Wink ||

Choose Hell, or Heaven
Faye Cartelle

Faye && Raiden - Rabságban Tumblr_n8d9e1zYVY1r0xw5zo2_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
91
☩ Rang :
SF vezetője (?)
☩ Multi :
-
☩ Play by :
Natalie Portman
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 10, 2019 3:07 am
Következő oldal

Az élet nagy és ronda dolgain elmélkedve üldögélek egy sötét, kétszerkettes cellában, amit eddig mindig csak a rácsokon túli oldalról volt szerencsém ismerni. Nem aggódom túlzottan, hiszen biztos vagyok benne, hogy nem ostoba tanácsosok béna csapdájába esve fog a vég elérni. Picit azért haragszom magamra, de úgy érzem, a mostani helyzetem is inkább csak egy akadály. A plafonon virító hatalmas pecsét megakadályoza, hogy eddig megszerzett erőimet és képességeimet mozgósítsam, így nyugodtan üldögélek a mocskos ágyon és várom csodát. Igazából Lokit, de lehetséges, hogy ő még nem tudja, hogy elvesztem. Az ismerős hang hallatán összehúzom a szemöldökömet és felállok a helyemről, hogy a rácsokhoz közel hajolva próbáljam kilesni, ki közelít. Csak akkor látom meg Raiden arcát, mikor megjelenik a cellám előtt, és kissé meglepetten döntöm oldalra a fejem, ahogy a szövegelését hallgatom. - remek forrásaid vannak, mióta odaát ténykedsz az ellenségnél, Raiden. - felelem egy éles kis félmosollyal, ami aztán kiszélesedik, mikor a rács megpróbálja helyrerázni kicsit a modorát. - Azért jöttél, hogy meghallgasd a perverz mesémet a volt főnöködről, vagy...? - annyira közel lépek a rácshoz, amennyire még éppen biztonságos és a hátam mögött összekulcsolom a kezeimet. - szerintem van egy ajánlatod számomra... meghallgatnám. -

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
77
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 30, 2019 8:26 pm
Következő oldal

Kis galambom

Esküszöm keményebb volt bejutnom ide, mint halnak túlélni a száraz parton. Sok trükköt bevetettem, s sok Gabriel bácsi pincsiét kellett felkeresnem. Fay Cartelle még jól jöhet. Az idióta Michael kedvese. Kis szűz fiúcska,  ezen jót derülök mindig. Már lassan közeledem a cellákhoz, maikor utam állja egy őr.
Majd össze szartam magam, de csak fel nyújtom a kezem, s annyit mondok.
- Áme gabriel? - Vagy is kérdeztem, de annyira röhöghetnékem lett. A srác csak tovább. Sétálgatok, s pár nehéz fiut látva elgondolkodom, hogy igen én jutottam ide őket.
- Merre vagy Galambom? - Keresgélem Cartellét.

Hirtelen haladok el mellette, majd vissza tolatok. - Áhááá! - Mosolygok a kis meg gyötört arcára. - Igaz a hír baby? - Vonom fel a szemöldököm. - Hát valóban kis démon ribi lettél? Ez igen? JObb vagy mint gondoltam. - Mosolygok rá, miközben megérintem a rácsot, ami megrázz.
- A jóóó anyád! - Rázom meg a kezem.Erről elfelejtkeztem. De arról nem, hogy hogyan is tudom kikapcsolni.
- És megvolt már Misi? Vagy örökre szűz marad? - Röhögöm el magam ismét, majd várom, hogy megszólaljon a kis drága. Még nem sok kedvem van kinyitni az ajtót, az túúúúúl egyszerű lenne.

|| Hello Baby Wink ||

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Hungry for more.
☩ Reagok :
77
☩ Rang :