Pokoli erőfeszítések

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Pokoli erőfeszítések Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 09, 2019 3:50 pm
Következő oldal

Lezárt Játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Azura

Pokoli erőfeszítések Killian-Jones-and-Emma-Swan-captain-hook-and-emma-swan-39426090-500-240
☩ Történetem :
☩ Reagok :
138
☩ Rang :
Lord / First archdemon
☩ Képességem :
demon powers
☩ Play by :
Jennifer Morrison
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Júl. 09, 2019 2:16 pm
Következő oldal

Gyerünk újra!

To: Volgan

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mióta az eszemet tudom a pokol az otthonom, ami sosem kegyelmezett a gyengéknek. Éppen ezért hihetetlen nehezen ment a sorom az elején, mondhatni minden démon belém rúgott a szó zsoros értelmében. Nem voltam katonának való, főleg nem harcosnak, amit elvártak volna tőlem. Az első 50 éves folyamatos szenvedésekkel telt, amit a küzdőtéren szereztem. Valószínű a nagyfőnök kispórolta belőlem a fizikai állóképességet. Szerencsére volt annyi eszem, hogy rá jöjjek mi az igazi erősségem, amit kamatoztatni tudok mindennél jobban. A mágiám volt a mindenem, amit napról nagyra fejlesztettem. A legjobb akartam lenni, túl akartam szárnyallni a mesterem. Ha már itt tartunk, valahogy sikerült kimenőt kapnom Agramontól vagyis inkább elszöktem tőle, míg távol van egy másik területen. Még mindig fogalmam sincs hányadán állok vele, erre itt van ez a másik démon is, aki éppen úgy az agyamra megy. Az előbb említett addig járt a nyakamra és zavart munka közben, míg meg nem szoktam a jelenlétét. A lábatlankodásai közepette addig szekáltam, míg bele nem egyezett, hogy tanít nekem egy két trükköt, ha cserében én is segítek neki fejleszteni az okkult tudását. Tökéletes ellentétei vagyunk egymásnak, ha létezne a mi világunkban olyan, hogy barátság minden bizonnyal őt annak hívnám. De kettőnk közötti kapcsolat inkább nevezhető érdeknek. Ahogy kitekintek az ablakon rá kell döbbennem, hogy már is késésben vagyok. Megfeledkeztem az idő múlásáról a legújabb felfedezéseket olvasgatva. A pokolba! Kuyafuttában feltűztem a hajamat, magamra kaptam a régi bőr felszerelésem és már rohantam is a megbeszélt helyre. Az egyik alacsonyabban fekvő tábor fegyverkészletéből elcsentem egy kardot. A térre érve kifújtam a levegőt, az utolsó lépéseket nyugodtabban tettem meg. A kérdésére biccentettem egyet felemelve a kardomat. A mosolya viszont furácsnak tűnt, még sosem láttam ilyennek azelőtt.
- Elkezdjük végre vagy még húzod az időm? - teszem fel a csipkelődő kérdést, miközben lassan elindulok balra.

From: Azura

[You must be registered and logged in to see this link.]

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Shadows fall over my heart. I wait for you to come around
Black heart [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Volgan

Pokoli erőfeszítések Tumblr_p3g8fl9Rjq1uutgwwo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
Szokásos, meg egy kicsit több
☩ Multi :
Raphael
☩ Play by :
Garrett Hedlund
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 30, 2019 1:11 pm
Következő oldal

Gyerünk újra
Azura && Volgan [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
A pokol mindig is híres volt a "keménységről". Mármint, hogy erősnek kell lenned, hogy életben maradj, hiszen a sok nyomorult azon van, hogy mások megölésével vagy porbatiprásával föntebb kerüljenek. Ám ez nálam nem működött. Én elvoltam katonaként is. Viszont abban a legjobb. Szabadidőmben, amikor nem Azurával ügyködtem a laborba, akkor az edzőtéren fejlesztettem magam. Rávettem a kisebb rangú démonokat, hogy edzenek velem. Ami inkább abból állt, hogy laposra vertem őket, de nekem jó volt, és közben ők is fejlődtek valamennyit. Másnem jobban bírták az ütéseket. Ez a nap is hasonló tervekkel készül, viszont az edzőtársam most nem néhány újonc démonocska volt, hanem Azura. Állandóan nyaggatott, hogy segítsek neki, hiszen ő pont az ellentétem. Én jó vagyok fizikai harcban ő meg remekül bánik a mágiával. Így mind a ketten jól jártunk. Én segítettem neki ebben ő segít nekem a varázslásban. Tiszta haszon. Mikor megláttam a téren vissza kellett magam fogni, hogy ne nevessem el magam. Olyan " aranyos" volt. Körbenéztem van e valaki más is a téren, de sehol senki. Gondolom kimentek embereket riogatni, és hasonló dolgok.
- Kész vagy? - teszem fel a kérdést furcsa mosollyal az arcomon.  

Choose Hell, or Heaven
Volgan

Pokoli erőfeszítések Tumblr_p3g8fl9Rjq1uutgwwo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
98
☩ Rang :
Tanácsadó
☩ Képességem :
Szokásos, meg egy kicsit több
☩ Multi :