Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Alexander Payne

Payne família 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
285
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
20
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 20, 2019 8:54 pm
Következő oldal

Tony J. Payne
Szabad
Rang • Vadász, tanácstag
Play by • Sam Underwood?
Kora • 29 éves
Karakter információTe vagy a Payne család reménybeli örököse, anyánk legkedveltebb gyermeke és egyben szövetségese. Talán még az apánk sem állt hozzá olyan közel, mint te, ugyanis a család minden sötét titkába beavat/beavatott téged. Anyánk és a te nagy álmod is egyben, hogy New York vezetőjét leváltsák, és a Payne-ek kerüljenek helyére (pontosabban fogalmazva te), csakhogy míg anyánk lassan és kimérten pakolgatja a kártyáit, te addig inkább felborítanád az egész asztalt és egy újat tennél a helyére. Magyarán szólva a türelem nem a legnagyobb erényed, mármint, amikor hosszú évek távlatában kell gondolkodni.
Ettől függetlenül nem vagy se meggondolatlan, sem ostoba, róka vagy a tyúkólban, és ezt talán még az anyánk sem mérte fel igazán, hiszen akaratosságoddal és arcátlan magabiztosságoddal könnyedén kelted azt az érzést az emberekben, mintha teljes egészében az érzelmeid és impulzusaid vezérelnének. Noha ez inkább a "szerelmi" életedre jellemző; eszed ágában sincs megállapodni, nem hinnéd, hogy bárkiben megbízhatnál a család ügyeivel kapcsolatban, ellenben szívesen kapsz az alkalmon, ha úgy adódik.

Kettőnk kapcsolatát tekintve sokáig jó viszonyt ápoltunk, felnéztem és hallgattam rád, hiszen anyánkkal ellentétben nem voltak irreális elvárásaid felém, de legalábbis mindig próbáltál segíteni például edzeni (amíg el nem fogyott a türelmed), viszont mióta elmondtátok, hogy örökbe fogadtak, halványult a kötelék kettőnk között. Azonban te nem csak arról tudtál, hogy nem vagyunk vérszerinti testvérek, hanem arról is, hogy az egyik szülőm angyal. A titokra lassan fény derül, vajon te fogsz elsőként támaszt nyújtani? És vajon nem csak azért fogsz így tenni, mert anyánknak tervei vannak?

//A karaktert a megadott kanon leírás alapján hirdetem, de a jellemétől kezdve minden variálható! A karaktereink testvéri kapcsolatát is szívesen alakítom át/tovább, rugalmas vagyok ebben Wink
Mellettem még nagyon vár Kaitlyn, a kisebbik húgod, és Natalie is, aki az egyik gyakori lepedőakrobatika-partnered. Az más kérdés, hogy Nat mindeközben információkat akar kicsikarni belőled, mert a város vezetőjének hű embere, és gyűlöli az anyánkat, de ennek a megbeszélését már rátok bízom Razz Továbbá beállt a sorba a halottnak hitt fogadott tesód, Joseph, aki félvérként sok fejfájást fog még okozni a családunknak.
Játékokban és plotokban biztosan nem lesz hiányod, az egyetlen tennivalód, hogy megérkezz hozzánk! *-* Várunk nagyon! luvu

Marissa Payne
Szabad
Rang • Vadász, tanácstag
Play by • Vera Farmiga? Maggie Siff? Lena Headey? Választható
Kora • 46 éves
Karakter információA New York-i tanács kiemelkedő tagja vagy. Ambiciózus, karizmatikus és kitűnő vezető-alapanyag. Sokan hatalommániásnak titulálnak, és tény, vágysz is a tekintélyre, azonban a családod és a megrendíthetetlen világnézeted a legfőbb mozgatórugód. Úgy gondolod, hogy az emberek vakok, és csak te, illetve Tony vagytok képesek felnyitni a szemüket a túlélésünk érdekében, ám a cél eléréséhez sosem vezet tiszta út, te pedig nem rettensz meg, ha be kell mocskolnod a kezedet. Korábban voltál már vezetője New Yorknak a másik két vadászcsalád fejével egyetemben, de ezúttal nem lennél hajlandó osztozni a múltban elkövetett hibáik miatt.

Én és Kaitlyn (továbbá Joseph) örökbefogadott gyerekeid vagyunk. Sokan fordultak meg nálunk az évtizedek alatt, mégis a sok gyerek, fiatal közül kettőnket vettél a szárnyaid alá. Egyedül te és Tony tudjátok ennek az okát, méghozzá azt, hogy szándékkal természetfeletti gyerekekkel akartad megerősíteni a családodat, majd később a hatalmatokat. Kaitlyn viszont, mint kiderült, egyszerű ember, ellenben velem, habár az állítólagos 20. születésnapomon semmi nem történt, ezért egyelőre meggyőződésed, hogy az angyal, akivel lepaktáltál, átvert téged. Az örökbefogadás ténye miatt egyébként viharos a kapcsolatunk, neheztelek, amiért titkoltad, te pedig azért, mert "nem az vagyok", akinek reméltél, ráadásul a vadászathoz sem mindig álltam hozzá kellő komolysággal, márpedig a mindenre kiterjedő képességeket, harci tudást a túlélés alapkövének tekinted, és el is várod a gyerekeidtől.

//A karaktert a megadott kanon leírás alapján hirdetem, de a jellemétől kezdve szinte minden variálható (név, pb, történet stb)! A karaktereink kapcsolatát tekintve is rugalmas vagyok/vagyunk Wink
Mellettem még nagyon vár Kaitlyn, a kisebbik lányod (aki a város vezetőjének vadásza lett), Joseph, akit félvérként diliházba küldtél, illetve tettél róla, hogy elfeledjük a létezését is, és Natalie, aki a város vezetőjének hű embereként eltökélte, hogy minden mesterkedésedről és tervedről tudomást szerez, illetve megakadályoz a hatalmi törekvéseidben.
Játékokban és plotokban biztosan nem lesz hiányod, az egyetlen tennivalód, hogy megérkezz hozzánk! *-* Várunk nagyon! luvu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal