Tom & Kyara - What a stranger duo

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Tom & Kyara - What a stranger duo Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
700
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 19, 2019 8:15 pm
Következő oldal

Lezárt Múlt

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

Tom & Kyara - What a stranger duo Tumblr_inline_novarlFg8q1szaa83_250
☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
I'm daddys little crazy girl
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 19, 2019 8:12 pm
Következő oldal

To Tom
[You must be registered and logged in to see this link.] | [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Halk krahácsolással jutalmazom csak szavait. Hogy miért is járt itt. Szinte már unalmas. Fuvarozgatni itt a nagyvilágba ismerősöket. Akkor már ment volna más irányba! Mondjuk egy szakadék aljára! Persze, persze szakadék aljára, azért nem, mert meghal. Brühü.
Inkább uncsi dolgokat csinál, de lássuk be: feldobtam az estéjét. Nem igazán unatkozott.
Az út hátralévő részében pedig szótlanul el pöfékelem a dohányomat. A nikotin végigjárja minden porcikámat. Éhségem ebben a pillanatban el is múlik.
Éhes voltam?
Ezek szerint igen.
De mióta?
Mit tudjam én!?
De hát neked kéne tudnod!
Mégis miért??????
Mert te én vagyok én pedig te és tudnod kell!
Jah…
A lámpák pedig lekapcsolódnak. Én pedig kezdek egyre éberebbé válni. Mint egy vadászni készülő fenevad. Az éjszaka, az izgalom. Enyhén előredőlök, még ajkamba is beleharapok, amikor az elhagyatott hidat meglátom. Persze egy része be van falazva, de csak egy része.
Egyetlen kis apró átjáró van rajta.
- Tss, tsss – intem le az égő cigarettával a kezembe. Majd az ajkaim közé csippentem. Hívhat őrültnek, szemeim is ide-oda futkároznak a környéken. Valójában csak felmérek.
- Viszlát, Öreg – kacsintok rá, őrült mégis vidám, vibráló vigyorral az arcomon. Aztán már a kocsiban sem vagyok.
Nyugodt léptekkel indulok el, a cigit sem igazán dobom el, hagyom, hogy mellettem lebegjen. Kín pedig hamar a kezem ügyébe kerül. Nyelét fogva forgatom a kezembe, így nyel el lassan az éjszaka.
Tényleg nincs itt senki. Nem vigyázzák ezt a helyet.
A vékony rés elérem, még egyszer hátrafordulok. A fejem teljesen kitisztult az alkoholtól, a száguldástól, attól a fickótól. Ha ott van, akkor még mosolygok neki, hát tényleg kíváncsi volt.
Oldalazva hatolok be a városba, hogy az éjszaka elnyeljen ott és egy új életet kezdhessek. Újra.
Helló Újra, New York!
[You must be registered and logged in to see this link.]

I talk, I smile, I laugh too
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
But be carefull when I'm silent

Choose Hell, or Heaven
Isten

Tom & Kyara - What a stranger duo Tumblr_myncnpEOiR1s0723go1_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 19, 2019 12:26 pm
Következő oldal

to Kyara
Letekerem az ablaküveget, amíg ő itt pöfékel nekem, nem hiányzik ez a szag. Tudom, az egyik démon alatt Mammon-ra gondol.
- Hallottam róla a kapunál. Egyik ismerősömet vittem oda, mielőtt veled összehozott a balsors!
Nincs kedvem még mást cipelni, úgyhogy remélem amint kiraktam a hídnál, utána elfelejtjük egymást. Örökre! Oldalra sandítok, szemmel láthatóan jól van és még szívja a cigijét. A híd a látómezőnkbe kerül, lekapcsolom az autó lámpáit, még néhány perc és bekanyarodok az alulsó részébe. Most is azt bizonygatja hogy nem fogják elkapni. Hát nem is! De nem azért mert annyira ostobák lennének a vadászok, hanem mert én itt vagyok, és segíteni fogok neki bejutni, még ha erről sosem fog tudni. Megállok, de nem fordítom el a kulcsot.
- Te mit keres még itt bent?! Nosza rajta! Futás!
Förmedek rá a kérdését követően, aztán várok, arra hogy kiszálljon. Nem fogok azonnal elhajtani, egyrészt mert mondtam neki, örömmel végignézem ahogy kicakkozzák a hátsóját. De mondjuk ehhez sötét van, csak úgy vaktában nem fognak rá lövöldözni. Másrészt ha meg rásegítek neki, akkor gyakorlatilag észre sem veszik a befelé mászását, vonulását, vagy akármilyét. Aztán a Jó Ég Áldja meg őket vele!

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 01, 2019 9:38 am
Következő oldal

To Tom
[You must be registered and logged in to see this link.] | [You must be registered and logged in to see this link.]
Ha nem is fogna meg, sem esnék ki, de így, még csak rá sem fogok a kezére. Nem segítem azzal, hogy behúzzon. Valójában élvezem az esztelen száguldást, ahogy a menetszél a hajamba kap, letépné a fejemet. Az aszfalt majdhogynem súrolja koponyámat, ahogy őrjítő nevetéssel hajtom hátra a fejemet.
Végül aztán csak ellátom instrukciókkal, hogy mégis hova kívánok menni valójában. Persze úgy mondja, mintha járt volna már itt, de eszem ágába sincs irányt mutatni neki. Élvezem a társaságát, mégha ő az enyémet nem is. De hát kit érdekel ez?
Na de, tudja, hiszen éles kanyart vesz, fejem ezúttal a mellettem húzódó ajtó ablakán koppan, erősebben, mint vártam. De úgy tűnik, hogy az ablak erősebb, fejem pedig még kótyagosabb lesz, mint eddig.
Valamelyik ruhám zsebéből újabb cigarettát halászok elő - egyáltalán nem szívtam az előbb? Valami rémlik, de… az már elmúlt, így már nem is fontos, ha valahol ég is a spanglim, hát így járt a kocsi. Vagy kiesett. Vagy nem is szívtam, éppen csak úgy emlékszem?
- Fú - jegyezem meg magamnak, hogy most még magamnak is sok vagy. Szóval csak rágyújtok. A cigaretta nikotinos, erős füstje hamar eltelíti a kocsit. Mélyen szívom le a tüdőmbe és lassan engedem ki.
- Kiszámíthatóak - vonom meg a vállam, kérdésére mégis epésen röhögök fel. Nem őrült módjára, hanem mint, aki egy naiv gyermeket nevet ki, szívből jövően. - Tizenötéve olyan, nem hiszem, hogy azzal foglalkoznának, most hogy az egyik démon randarílozik a városba - eresztek ki egy adag füstöt. Már ha lehet hinni a new orleansi pletykáknak. - Ostobák ehhez - az emberek alapvetően azok, könnyen ki lehet őket játszani és ó, sokszor még csak nem is látják, hogy mennyire. Unalmasak is, mégsincs jobb dolgom, mint velük foglalkozni.
Apámnak kellenek ők. A démonoknak létszüksége az ember, anélkül nem tudnak létezni, nem lenne értelme az életüknek. Ezt szem előtt kell mindig tartanom, nem tehetek úgy, mintha nem így lenne. Noha egy-egy ha eltűnik? Kit zavar?
Kérdésére, hogy ki az apám, csak ábrándos, kéjes sóhaj tör fel torkomból.
- Az Abyss legmélyebb bugyrában fortyogó - felelem. A pusztítás, mely létének lényege. A pofátlan mosoly, a magabiztos kiállás. Akart engem, tudatosan létezem. Használni akar, és Ó. Egy másodpercig sem vagyok ez ellen. Azt akarom, hogy létemnek értelme legyen, még ha oly véres és kegyetlen is, mint amilyet ő szán nekem. - A legádázabb, legsunyibb, a legszebb. A legdémonibb - ábrándozok továbbra is. Piedesztálra emelném? Nem hinném.
Az ablakot lehúzom a dohány füstje pedig kimegy. Tekintetem vizenyőssé vált, nevetésem elhal. Tekintetem a távolba réved, ahogy haladunk egyre előrébb. A menetszél most is a hajam tépi, ám immár az autóban. Tavaszi, friss, bódító levegő, tömény drog.
- Nem fognak elkapni - közlöm rezzenéstelen arccal, monoton hangon. - Még egyszer nem - ezt már inkább csak magamnak suttogom. - Nem tudnak elkapni - de ne is akarjanak. Nem lesz jó vége és nem nekik.
- Mit keresel itt? - fordulok felé, tágra nyílt szemekkel, mintha csak most tűnne fel, hogy van mellettem egy utazótárs.

Choose Hell, or Heaven
Isten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 13, 2019 8:03 pm
Következő oldal

to Kyara
Nem esik ki a kocsiból, mert megkapaszkodik és mert én is ráfogok, visszafelé húzom. Azután megint fék. Kezdem unni ezt a hullámvasutat, de csak mert céltalannak érzem. Ezért is kérdezem őt.
- Akkor hova?
Nem akar a kapuhoz menni, érthető, én meg nem akarok feltűnősködni, ezért talán tényleg jobb, ha nem a kapuhoz megyünk. Már Amber-t leraktam ott, ha megint megjelenek, az gyanús lesz. És azt hiszem hogy már ismerik Kircsi-t, persze erről én nem tudok, ne is adjam jelét!
- Aha..a Washington híd.
Hát, hogy nekem ez miért nem jutott eszembe? Mindenesetre rálépek a gázra, fordulunk egyet élesen, hogy még a gumik is belecsikorognak, én pedig egyre kerekedő szemekkel figyelek az útra és a mondandójára.
- Ó, te kifigyelted őket?
Még szép hogy megtette, bár az se mostanában volt.
- És ha megjavították a falnak azt a részét?
Ránézek a sebességmérőre, most járunk 70-nél. Mennyivel egyszerűbb lett volna csak elhagyni útközben. Nincs stressz, nincs fájdalom, ha már fájdalom, a fejem sajog a kormánytól. De csak akkor, ha érezni akarom.
- Ki az apád? Ismerem? Lenne hozzá pár keresetlen szavam!
Úgy kérdezem, mintha egy vadász lenne, vagy egy bent élő polgár. Holott tudom, egyik sem. Annyira jó így beszélgetni, mintha egy tükörbe nézve pofáznék saját magamnak. Ugyan most nincs tükör, csak egy eszelős, vihogó csitri, akinek véres a feje, de szerintem már begyógyultak a sebei.
- Egyet mondok. Elmegyünk a hídhoz, kiraklak, és Isten áldjon leányom!
Ez már kettő mondat volt, de mindegy. Úgyse tud számolni, hiszen részeg.
- Ha még is a s@ggedbe durrantanak, azt még a visszapillantóban megnézem, miközben azt fogom szajkózni, hogy ÉN MEGMONDTAM. Ha elég ügyes leszek és elő tudom venni a mobilom, akkor fel is veszem, csak neked! És...és..majd elküldöm galambpostával!
Vagyis sohanapján.

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 11, 2019 11:21 am
Következő oldal

To Tom
Fejemet jobbra, balra illegetem válasza gyanánt. Nyelvemet is enyhén kinyújtom, pupilláim kitágulnak és még a szemöldököm is a homlokom közepére vándorol. Lök rajtam, és bizony az ajtót én azóta nem csuktam be, vagyis hát a lendület próbálta, de annyira nem volt az fix, így most hogy odalök, a hátam könnyedén nyitja ki a testem pedig engedelmeskedik annak a fránya gravitációnak. Egyik kezemmel az ajtó melletti részbe kapaszkodom a másikkal pedig próbálom az ülést, ám a körmeim megcsúsznak, csak a biztonsági övet tudom megfogni, így már majdnem aszfaltot is érek, de azért sikerül megtartani magamat. Nem zavar a száguldás közepette majd kiesek. Inkább csak fejemet hátrahajtva nevetek az egészen, élvezem a száguldást a halál közeli élményt? Nem nevezném annak, mégis vicces ez az egész.
Mégsem vagyok annyira szívtelen és nem fogom a vérét szívni a drágámnak.
Nagy lendületet veszek és egy másodperc múlva már ott is ülök mellette újra, és hogy lássa kivel van dolga még az ajtót is becsukom! Be én!
- Ki mondta, hogy a kapukhoz megyünk? – nevetek neki. Ha már kedves és elvisz, biztos nem a kapuhoz. Be sem engednének, nem, nem. Meglehet, hogy még mindig keresnek, amiért annyi évvel ezelőtt picikét véresen szöktem meg a karmaik közül. Oh, milyen mennyei is volt az.
De hogy miért kell folyton fékeznie? Nem tudja, hogy az a legjobb, amikor csak száguld és megy és nem foglalkozik a következményekkel? Persze, hogy nem tudja, honnan is tudná?
Neki is csak a saját élete a fontos.
- Szóval, nem csak a Holland hídon lehet átmenni, hanem a Washington híd is működik, habár erről kevesen tudnak, nem akarják, hogy kiderüljön – fújtatva legyintek egyet – ott viszont kevesebb az őrizet, hiszen csak végszükség esetén használják, ha még mindig olyanok, mint régen, akkor heti egyszer, mégpedig a vasárnapi napokon mennek ki és nézik meg, hogy mi az újság. Ott van egy kis lyuk a falba, amiről nem tudnak, vagyis inkább csak van egy üreg, amiről nem tudnak, na én ott fogok bemenni. Kicsi kitérő, pár mérföld csak pluszba – vonom meg a vállamat, miközben vázolom neki a tervemet. Egykor úgy ismertem a várost, mint a tenyeremet, persze azóta eltelt jó pár év, nyolc, kilenc. A szokásokon változtathattak, de nem hinném, hogy megtették, ha meg mégis, akkor is vicces lenne szembe nézni velük. Vajon melyik fél tartana jobban a másiktól?
Ajkamra akaratlanul is galád mosoly gördül.
- Menekülök? – nevetem hangosan, fejemet újra hátravetem az üléstámlán. A nemrég csaklizott dohányt most meggyújtom, az ablakot pedig lehúzom. – Ő miatta jövök – menekülök az elől, akit mindvégig kerestem? Persze, tudom, hogy most nincs rám szüksége, elmondta, majd ha kellek megkeres. De ez nem jelenti azt, hogy nem fogok a közelébe maradni, távolról figyelni őt. Oh, dehogynem fogom ezt tenni.

Choose Hell, or Heaven
Isten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jún. 27, 2019 8:32 pm
Következő oldal

to Kyara
A nagy mozgolódásra kapkodom a fejem, kezdem azt hinni, hogy tenni fogja, amire kértem. Hát nem! Utána már inkább a hideg futkosna a hátamon, ha ember volnék és igen kényelmetlen itt szorongva ücsörögni, miközben az arcomba lehel és azt mondja: Nem.
- Úgy tudtam!
Szalad ki a számon mérgesen, és a csajt ahogy van neki lököm az ajtónak. Nah ha nem csukódott be, akkor most fog kiesni rajta? Lehet kicsit későn kapok észbe, mert közben a szabad kezem -ha van neki hely- vadul kutakodni kezd a kesztyűtartóban. Valószínűleg nem is kell sokáig keresnem.
- Figyelj, Kircsi! Ha ilyen ábrázattal jelenünk meg a kapunál, akkor mind a kettőnket lelövetnek a kocsim mellett. És valamilyen szinten ez is jó móka, de elég sebhely díszeleg már rajtam. És nem érdekel ha neked történetesen kell még! Majd szerzel máshol!
Nem is tudom miért magyarázkodom? Nem esett le neki? Hoppá! Mindjárt ő fog kiesni. Ekkor nyúlok a keze, vagy a ruhája után hogy visszahúzzam a kocsiba. Remélhetőleg nem fog kiesni, mert az nagy buci lesz a betonon. A lábam meg önkéntelenül is megint a fékre lép. Kettő null a kormánynak. Megint áll a kocsi, a Kircsi már biztos nem töri össze magát, inkább tovább randalíroz az idegeimen. Én meg most olyant, de olyant káromkodnék...
Kezdjük az elején.
- A vodkának béke poraira!
Sikítozik, meg röhögcsél, szerintem még mindig tartanak a szerek és az alkohol hatásai. Ki tudja mit haluzik éppen? Mondjuk a vodkát én is őszintén bánom, biztos az arcomra is kiíródik, azért nézek úgy ki, mint aki citromba harapott közben.
- Most már csak azt kéne tudnom hogy jövünk, vagy megyünk? És milyen papci? Apád elől menekülsz?
Egyre jobban nem tudom mi a fene van, a szál melyik részénél tartunk? Kéne egy cigi..annyira kéne.

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 19, 2019 9:44 pm
Következő oldal

To Tom
Nagy levegőt véve fordulok az ipse felé. Sőt, ennél tovább is megyek. Egyik lábamat felhúzom magam alá és feltérdelek vele az ülésen. Vészesen közel hajolok hozzá. Nem, vele ellentétben engem nem feszélyez a veszély, amelybe keverem magamat. Ilyenkor érzem csak igazán, hogy élek. S ekkor sem érzek igazán semmit. Üres vagyok, mint egy porhüvely, a…
Oh, az ott vér az arcán?
- Nem! - nevetek a fülébe. Eszem ágába sincs bekötni magam, abba mégis mi élvezet lenne?
Lefogadom, hogy eddig is unalmas élete volt a manusnak. Nem csinált semmit, csak vezetett, vagy tudja is a fene. Nem is igazán érdekel. Leginkább csak az, hogy most kaphat egy remek estét, szóval ne legyen annyira idióta, hogy visszautasítsa. Annak ugyanis nem lenne jó vége, de erről még nem kell egyelőre tudnia.
Ahogy a kanyart tesszük úgy dőlök karjának. Nem is dőlök, szinte esek. Hallom saját hangomat, ahogy őrült módjára nevet, betölti az apró teret. Fejemet hátrahajtom eredetileg a férfi vállának, de innen tovacsúszik az ő ülésének támlájára, fejtámaszának. Becsúszok fél fenékkel a két ülés közé, két lába közé meg az egyik kezem szorul. Totál patthelyzet, még magamat is képes vagyok gúzsba kötni.
- Juuuuuj - nézek fel rá tágra nyílt szemekkel, még ajkaimat is elcsücsörítem. Aztán így maradok úgy pár másodperc erejéig. Mit is akartam?
Ő mit is akart? A szélvédőn kipillantva látom meg az üveg italom maradványait.
- Az ital! - sikítok fel, mintha most tűnne fel, de… ez miért is fontos. - Hajrá! - csapok a férfi combjára és ha eddig nem tett még vissza az ülésre, úgy ezúttal magamtól csúszok vissza. - Nem mered megtenni - vigyorgok rá szemtelenül. Nem kötöm be magam, oh, de ő sem fog elvinni az őrzőkhöz.
S hogy ezt honnan tudom? Csak. Nem fogja megtenni.
- A másik város unalmas. Mindenki begyöpesedett - vonom meg a vállam. - Na meg papci… - kezdek bele, de nem folytatom, újra meglátom a törött üveget.
- A vodkám! Mit tettél!? - nézek rá fúriaszerűen. Szemeim villámokat szórnak, alig két másodpercig, majd újra csak elnevetem magam. - Csak vicceltem, dehogy ölnélek meg! - nevetek, hátradőlve az ülésen, fejemet enyhén a támlába verve.
- Mi van az arcoddal? - kérdezem fejem félrehajtva, majd benyúlok a kesztyűtartóba és mindent, amit találok kidobok egyesen az ablakon, ha meg az addig le sem volt húzva, akkor meg most áttöri valami. Véletlenül, csakis úgy.

Choose Hell, or Heaven
Isten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 08, 2019 6:12 pm
Következő oldal

to Kyara
A lassan csordogáló vöröses nedű látványa egy kis aggodalmat kölcsönöz az ábrázatomra, annak ellenére hogy tudom, igazából ez neki meg se kottyant. Vérzik és bizonyára enyhe agyrázkódása is van, ami nem okozott súlyosabb károkat, ez a félvér alapból nem százas. És jó, őrült a szentem, de ez a szuicid hajlam feszélyez. Még mindig nincs bekötve, mi több, egyet gondolva kinyitotta az ajtót is.
- Nem tudom mit, de ide hallgass! Az én kocsimban ülsz, szóval bekötöd magad!
Emelem fel a hangom, erre rávágja hogy NEM. Meg összekoszolja az arcom csokival. A vurstliban érzi magát, én pedig a zárt-osztály peremén. Teszünk egy éles kanyart, nekem jobbra, hogy a Kircsi nehogy kiessen, így próbálok meg vissza fordulni a város irányába. Ha minden jól megy, akkor talán az ajtó is beb.szódik magától.
- Nos, ha nem kötöd be magad, én magam adlak át az őröknek!
Megpróbálkozok fenyegető lenni, hátha beköti magát. Valójában nem akarom átadni nekik, de addig jó, amíg ezt nem tudja.
- Miért akarsz New Yorkba menni?
Az előbb a szórakozást emlegette. Miért érzem úgy hogy nem ez lesz a válasz a kérdésemre?
- Megtennéd hogy előkeresed a papír zsebkendős dobozt és letörlöd az arcod, meg az enyémet is?

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 01, 2019 8:51 pm
Következő oldal

To Tom
- Körbe-körbe, karikába - vágom magam hátra az ülésen. Úgy tűnik, hogy egy pillanatig sem zavar, hogy a szűkös hely annyira ezt nem engedi meg.
Megengedem én magamnak, mit nekem néhány teret beszűkítő eszköz? Ez semmi, bármikor ki lehet tágítani, csak elég fantázia kell hozzá, na meg akaraterő. Vegyük például, ha véletlenül elhagynánk az egyik ajtót. Mondjuk az anyósülés mellettit. Na akkor mi történne?
Máris meglenne a terem.
Majd jön a satufék, én pedig röhögve, nevetve, boldogan fejelem le a karosszériát. Fejem nagyot koppan, bőröm felreped, apró hajszálrepedésként folyik ki bíborló vérem. Mégsem veszem magamra, hisz meghalni úgy sem tudok, akkor egy kis agyrázkódás, az mi?
És ha már ott járok, akkor dohányt is keresek, habár félig lecsúsztam már az ülésről. Zavar ez a zártság. Jobb kezemmel a kilincs irányába kapálózok, elkapom a zárt, majd kinyitom az ajtót. Ha közben elindulunk? Kit érdekel?
Bekötni? Most nyitottam ajtót, mert nem fértem el.
- Tudod mit!? - kérdezem, miközben feltérdelek az ülésre, mint valami rossz gyerek. Valahol, mélyen, legbelül még az vagyok. A legtöbb őrült az, próbál élni a felnőttek világába, miközben a lelkét gyerekként tönkretették és ott ragadt az elméje, a viselkedése.
Nincs abban semmi különleges, hogy ennek tisztában vagyok. Inkább csak az, hogy senki sem érti meg, hogy tökéletes számomra ez az állapot.
- Nem! - hajolok szinte az arcába, úgy kiabálom neki, nevetve, ijesztgetve őt. Nem ígérek neki könnyű utat, de miért is ígérnék? Hetek óta gyaloglok a vadonba, New Orleansból idefele. Már majdnem elértem a várost, útközben teremtett lélekkel sem találkoztam.
Elmém…
Uh! Olvadt csoki!
Ezt találom a kesztyűtartóba és már nyúlok is érte, hogy teljesen összemajszoljam a kezem és a sofőröm arcát. Ugyanis nem vagyok rest az arcát összekenni.
- Frici-mici, nem! - majd megfordulok és csokis kezemmel összetapizva az ülést és a fejtámlát tekintek a város irányába. - Oda! - mutatok előre. Persze nem engednének be. Ha nem tudnék egy titkosabb utat.
Minden városnak megvan a maga gyenge pontja. Ennek is.
- Tom! Az enyém Jerry! - csapok le a nevére, bár nem néz ki úgy, mint egy macska, de számít ez most a jelen állapotomban? Nem hinném.
- Én!? Sanyargatni!? - teszem meglepetten és hökkenten a szívemre a kezemet. - Ugyan már, hiszen nincs senki akit lehetne - dőlök hátra duzzogva, kezemet karba fonva. - Mindenki, mindig rémuncsi. Soha, senki sem akar szórakozni velem - fújom fel az arcomat.
Tényleg egy kisgyerek veszett el bennem. Egy őrült kisgyerek.

Choose Hell, or Heaven
Isten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 26, 2019 3:25 pm
Következő oldal

to Kyara
Váratlanul ér amikor elüvölti magát mellettem, mert okot nem adtam rá neki, ezért összerezzenek tőle. Viszont legszívesebben pofon vágnám a megszólításért. Hogy miért nem teszem? Mert a pofon sosem nevelő célzattal csattan el.
- Te, Kuntakinte! Kérdezd meg a hangoktól jó irányba megyünk-e?!
Erősen barázdált homlokkal tapostam rá a gázra, még magamban mérgelődve, de nagyon úgy tűnik ez rajtam ragadt. Először Ophilia, most meg ő..de én is véletlen le-öregeztem saját magamat a templomban. Hm. Sokat nem tudok rajta rágódni, ugyanis a következő pillanatban először a combomra tapos, majd a gázra és megteszünk két kört cikázva, tekintve hogy nem csak ő, de én is a kormányt rángatom. A hangos üvöltözésnek és fék csikorgásnak aztán egy instant fékezés lesz a jussa. Mivel se én, se ő nem vagyunk bekötve, ennek egyből jelentkezik a következménye. Én csak stílusosan lefejelem a kormányt egy hangos "ÚH" kíséretében, majd amikor a fejemet fogva érzékelem a növésnek indult puklit és próbálok vissza egyenesedni, akkor tekintek feléje. Jelen pillanatban a kesztyűtartóban turkál spangli után.
- Szívok én eleget bagó nélkül is! Na kösd be magad, de iziben!
Közben az én kezeim is a biztonsági övet kutatják, hamarosan kattan is a csatjában.
- Az kircsi!
A kelleténél hangosabban mondom ki a szót, mely egyébként a neve is egyben, bár némi gunyoros hanglejtés elvegyül a szavak mögött.
- Úgy vélem nem, tekintve hogy neked a bárhova tényleg határok nélkült jelent és annyi benzin nincs a kocsiban, hogy körbe guruljuk a földkerekséget! Szóval nem! Találd ki hova akarsz menni, lehetőleg reális határokon belül. Én San Francisco-ba indultam vissza.
Most hogy behatároltam a lehetőségeket neki, remélem nem akar a déli sarkra utazni. Úgyse vinném el oda. Próbálok koncentrálni, ha megint a gázra akarna lépni..bár tudom hogy akkor megint teszünk egy görbe utat.
- Kircsi. Az én nevem Tom.
Fogalmam sincs számít-e neki ez valamit, megjegyzi, vagy csak öregezni fog egész úton, már ha egyet gondolva ki nem ugrik valahol. Kinézem belőle.
- Ilyen egy átlagos napod? Belőve rohangálsz az út közepén mindenféle hangokra hivatkozva és sanyargatod a gyanútlan vezetőket?

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 08, 2019 7:56 pm
Következő oldal

To Tom
Ajkaim szomorúan biggyednek le. Pedig egy pillanatra már tényleg boldognak éreztem magam. Jó, tudom, hasonlókat nem érzek, akkor minek is hívják ezt? Jhaj… Elégedett? Azt hiszem.
Vagy nem?
Nem, te idióta, miért hívnák úgy?
Hát mert… az az, amikor végre megkapod, azt amit amúgy csak pillanatnyi kedvedben akarsz, nem?
Mit tudjam én, hogy minek hívják ezt?
Enyhén előre hajolva, derekamat megtörve nevetem el magamat, miközben a fickót szemlélem. Ujjaimat tekergetem a halántékom körül.
- A hangok - nevetem idiótán, mint aki az előbb amúgy hangosan tanakodott.
Vagy épp nem?
Vagy mégis?
Most mi van?
Uh, kocsi!
Persze a landolásom nem éppen úgy sikerül, ahogy én azt tervezem. Kicsúszok félig a kocsiból. Tomporom emelem a nagyvilágnak, és arccal csúsznék be a helyére. Mögöttem az alak valamit próbál üvölteni. Vagy üvölt is?
Egyik kezemmel az üléssel kapaszkodom a másikkal a kormányt, a dudát meg is nyomom, minek hangjára annyira megijedek, hogy már tápászkodom is fel, ám fejem találkozik az ajtó peremével, kezem pedig a gázra csúszik le.
A kocsi megugrik alattam, de ha csak egy milimétert megy előre, akkor azzal is sokat mondok.
Valamit magyaráz mögöttem az öreg, de nem nagyon értem, ám azt igen, hogy arrébb lök így kifejelek a másik ajtón, de legalább már félig ott vagyok. Akkor már ott is maradok. Feltérdelek és lehúzom az ablakot.
- Ízirájdeeeeer öreg!!!! - taposom meg az új sofőröm combját, ha már olyan kegyes, hogy vezet.
Várj, nem is kell nagyon a volán mögött ülnöm. A pedált lenyomom, és csak tekerek a kormányon, elérve azt, hogy csak körbe és körbe pörögjünk én pedig egy eszelős módjára röhögjek.
Mire elér a tudatomba, hogy mit is kérdezett.
Ha addig pedig nem állította le a kocsit, akkor megteszem most én, és leülök végre az ülésre, csillogó szemekkel tekintve rá.
- Bárhova mehetünk? - nézek rá esetlen kiskutya szemekkel. - Áh, azok a gyengéknek valók - legyintek nevetve, utalva a diliházra. Na hát, ott sem tudnának sokáig tartani. Gyerekként sem ment, akkor miért most menne?
S ha már amúgy is itt vagyok… feltúrom a kesztyűtartót valami szívni való után kutatva.
- Ne már, hogy te sem bagózól - püffögök. - Itt a nevem hol a nevem, Kyrcsi a nevem - nevetek fel újra csak.

Choose Hell, or Heaven
Isten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 21, 2019 11:52 am
Következő oldal

to Kyara
Nem is tudom mit vártam. Értelmes választ? Nem. Ez a félszerzet beszél hetet havat, a kérdésére hamar felröhögök.
- Megpróbálhatod, virágszálam!
Én csak akkor fogok meghalni, ha az Univerzumban olyan események következnek be, amik számomra halálosak lehetnek. Még a saját testvérem sem tud megölni, ahogy én sem őt. Ez az igazi patthelyzet, és amíg erre nem találunk megoldást, vagy ki nem békülünk egymással, addig ebbe a beteg és perverz játékba - akaratom ellenére -, de belerángatjuk az összes teremtményemet. Hamarosan senki sem marad semleges. Vajon a Fényhozó ezen förmedvényei is bele fognak csöppeni? Úgy vélem, előbb vagy utóbb, de igen. Senki sem maradhat ki a jóból, ami esetünkben Amara bosszúját hivatott jelenteni. De kanyarodjunk vissza a sebzett és részeg félszerzethez, akinek a kezéből kiszedtem ugyan az üveget és mohón csillapítottam szomjam, ám ő közben betámadta a kocsimat. Jobban mondva Tom kocsiját.
- Az az enyém!
Üvöltöm utána és első felindulásomból eldobom az üveget, amit később valószínűleg nagyon meg fogok bánni. Aztán utána rohanok. Mire befordulok a nyitott kocsiajtó mellett, ő már négykézláb mászik befelé.
- Ilyen állapotban még egy babakocsit sem tudnál elvezetni!
Taszítok egyet rajta hátulról, akkor már menjen arrébb, be az anyós ülésre. Ha be tudom oda segíteni, akkor úgy én is helyet foglalhatok a kormány mögött. Egyébként is minden jobb annál, minthogy az út közepén szlalomozna és mindenféle véres tollakról hadoválna.
- Mi legyen az úti cél? Kórház vagy diliház? Honnan szöktél? És mi a neved?

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 03, 2019 5:26 pm
Következő oldal

To Tom
- Tényleg? - vidulok fel, majd körbe tekintek. Akárha valami nagyon fontos városi emlékművet akarna nekem megmutatni. Vagy épp egy olyan fickót, aki már a város részét képezi és iszonyat ritkán tudják a túristák megszemlélni. Hiszen mindig máshol bukkan fel, ezért számít annyira kuriózumnak is. De senkit sem látok rajta kívül. - Meg akarsz halni? - nyílnak el döbbenten az ajkaim. Ezt pár pillanatnyi pislogás is követi. Az idő, de a tér is újra lelassul körülöttem.
- Megölhetlek? - lehelem elhalóan. Mintha az ember a saját apját kérné meg, hogy vegye meg számára a régóta kívánt játékot. Várja és várja, ám nem történik semmi. Mégis, amikor megkapja, elhaló hangan kérdezi meg: Ez az enyém?
Legalább is az a hír járja, hogy ez így szokott lenni. Egy normális világba. Egy normális családba. Halál unalmas lehet. Még szerencse, hogy nekem ez nem adatott meg.
Kérdésére újra feltekintek az égre.
- Vörös holdat - tudatom, hogy mit látok, az alászálló angyaltollak közepette. Érzem, amint az egyik - mely véletlenül sem egy kósza esőcsepp - a homlokomra hull. Puhán érinti a bőrömet, mégis kénytelen vagyok szempilláimat megrebbenteni.
Szava rángatnak ki újra csak. Mi?
Honnan?
És legfőképp ki?
Érzem, amint ujjaim közül kicsússzan az üveg, mégis engedem neki. Pillantásom az autón akad meg.
Boldogan sikoltok fel, ugrálva is hozzá párat.
- Egy kocsi! - sikkantok fel, és amíg az ócska vodkába kóstol bele, addig én elindulok annak nyitott ajtaja felé. - Nekem hagyták itt! - örömködök. A férfi érezheti, hogy kezéből kezd kicsúszni az üveg. Erőmet használva vonzom magamhoz, mégis úgy teszek, mintha teljesen önszántából követne engem.
Arról már nem is beszélek inkább, hogy életemben nem vezettem ilyen dolgokat, azonban egyszer mindent ki kell próbálni nem igaz? Nevetve próbálok beszállni, ám ahogy emelem a lábamat, elakadok félúton. Megbotlok az autó aljába, és bár már félig hajolok, mégis sikerül fél térddel és teljes felső testtel beesnem a kocsi első ülésére. Miközben a másik térdem hangosan koppan a betonon.

Choose Hell, or Heaven
Isten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 02, 2019 6:27 pm
Következő oldal

to Kyara
Akármennyire is igyekeztem, nem figyel rám. Csak egy pillantás, aztán visszatér a mostani hallucinációjába. A kérdésére lassan elengedem a kocsi ajtaját, néhány lépést közeledek felé. Akkor jön a bumm vagy mifene. Boom shokalaka. Erre megállok megint.
- Igen, látom. Látok egy öngyilkos jelöltet az út közepén.
Lehulló angyalokat nem. De neki szerintem édes mindegy mit látok. Viszont a nedű láttán megnyalom a szám szélét. Izé. Talán lehet hogy tudnék ezzel mit kezdeni.
- Mondd, látsz mást is?
Elindulok feléje megint, amíg az innivalójával szórakozik. Aztán egy fél karnyújtásnyira mellette lecövekelve keresztbe fonom a karjaim a mellkasomon. A távolba meredek, a szemközti sikátor sötétjébe, mintha látnék ott valamit.
- Nem akarod követni? Még a végén lelécel!
Fennhangon gondolkodom, majd mutatok abba az irányba a jobb kezemmel. A tervem az hogy amint elindul, akkor gyors tempóban vissza szaladok a kocsihoz és gázt adok neki. Beszéd közben ha sikerül kivennem a kezéből az üveget, akkor most én is meghúzom. Nézzük, mi van benne!

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 17, 2019 10:32 am
Következő oldal

To Tom
Éktelen csikorgás, gumik szívrohamot okozó üvöltése csapja meg a fülemet, ám oly távolinak tűnik, miközben a felhőtlen éjszakára pillantok fel. Tollasok hadát világítja meg a hold sápadt fénye. Egy csepp. Szinte érzem, ahogy a vér az arcomra hull, szemem alá. Ott megpihen egy pillanat erejéig, majd arccsontomon indul útnak állam irányába, hogy aztán a fülem mellett pályát változtasson és hajam igya fel azt.
Ekkor hallom meg az éktelen üvöltést. Szemem pillája rebben csak meg, hallva, amit mondanak. Valakinek. Lassan és vontatottan fordulok abba az irányba, ám szemem világát elvakítja két fényszóró. Szemeimmel hunyorítva próbálok figyelni az alakra, ki kiszáll a járműből.
Távolról hallom csak a hangját, hogy nekem magyaráz. Fejemet félre hajtva hallgatom, fülem majdnem leér a vállamhoz. Kezeimmel pisztolyt formázva irányítom azt rá.
- Bumm - ejtek csak ki ennyit a számból, fejemet leheletnyit lököm hátra, mintha valóban egy golyót eresztettem volna a manus irányából. Majd mint aki jött, úgy is ment el, fordítom vissza a fejem az ég felé. Még egy csepp. Ezúttal a homlokom közepére. Ajkaim széles, jóleső mosolyra húzom.
Mindig is vágytam véresőre. Talán most megkapom.
Ám a fényszóró nem enged. Körbeöleli testemet. Fejemet újra, ismét lassan fordítom abba az irányba. Kezeimet lassan emelem fel az ég felé.
- Te is látod!? - kérdezem a vérző angyalsereg láttán. Hogy amúgy az egy rakás esőfelhő? Hagyjuk már. Ezek angyalok.
- Lehulló angyalok - lehelem elhalóan a gyönyörtől. Nem utálom őket, hiszen miattuk létezhetek én. De ez nem jelenti, hogy nem játszadoznék el eggyel-kettővel, ha az ujjaim közé kaparinthatnám őket. Eszem ágába sincs elállni nem mellesleg az út közepéről. Apja, lánya. Szeretnek az út közepén sétálgatni. Teljesen elbabonáz az, amit látok. A vérvörös égbolt, a hatalmas cseppekben hulló vér. Lassú mozdulattal emelem az üveget az ajkamhoz, hogy újabb kortyot ihassak belőle.

Choose Hell, or Heaven
Isten

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
71
☩ Rang :
Mindenek felett állok
☩ Képességem :
Mindenható
☩ Multi :
Ramiél, Zagar
☩ Play by :
Ryan Reynolds
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 17, 2019 9:12 am
Következő oldal

to Kyara
Sötét éjszakán, sötét autó halad a főutcán. Miután leraktam Amy-t New York-ban, nem akartam itt időzni. Mármint itt az emberek önállóak, nem szorulnak senkinek a segítségére. És amellett hogy tisztában vagyok azzal nem csak emberek élnek itt zömében, én nem akartam ebbe az idillbe belekavarni. Úgyhogy ágyő NY, San Francisco az én otthonom! Azonban a bágyadt, eseménytelen vezetést, egy hangos fékezés rázza meg. Igen, én voltam! Valaki kint ácsorog az út kellős közepén és azt hiszem iszik, mint a csapzott ló, de nem vizet. Mérgesen kipattintom a biztonsági övemet, közben az ablakom lefelé halad, hogy kifelé rázhassam neki az öklömet.
- Hé, te dinka! Takarodj az útról!
Azután lassan kinyílik a kocsi ajtaja is, én pedig kiszállok, de csak annyira hogy az ajtó mellett támaszkodva tovább szidhassam ember társamat. Mármint félig ember társamat. Náluk ez a szokás, ez amolyan hobby, ki vagyok én hogy figyelmen kívül hagyjak egy ilyen lehetőséget? Na ugye!
- Meguntad az életed? Vonszold már arrébb magadat, vagy esküszöm keresztül hajtok rajtad!
Ezt még neki üvöltöm aztán az ajtóra hajtva a fejem magamban dünnyögök, de még hallhatóan.
- Miért van ennyi idióta, édes jó...
Nem, nem jut eszembe semmi csattanós, inkább elharapom a mondat végét. Bár maga a hanglejtés, meg ahogy mondom sejtetni véli hogy nem ez az első ilyen esetem. Hát pont ezért mondtam.

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 16, 2019 5:28 pm
Következő oldal

To Tom
Egy normális élet látszatát keltem egy normálisnak alig mondható városban. Lelkem - mely ha létezne - immár megnyugodhat. Apám megtalálásra került. Még ha nem is tudom, hogy miért teremtett, még ha nem is értem teljesen, hogy mik is a céljai, most már tudom: okkal létezem. Nincsenek ábrándjaim sorsomat illetően. Egy eszköz vagyok a kezébe, mit feláldozhat.
Ám áldozzon. Ha ezzel elismer, ha ezzel végre elfoglalhatom nem létező szívében a méltó helyemet, hát legyen. Mindenkinek kellenek életcélok. Kinek milyen, nem igaz? Nincs már más dolgom hátra, mint elhagyni ezt a lepraterepet. Addig is minden hidat fel kell magam mögött égetni. Nem kellenek ismerősök, sem barátok. Voltak arcok, kikkel jókat lehetett bulizni, ám ennyi. Nem több és nem is kevesebb. Pincérnői ruhámat - amikor éppen tudtam normálisan viselkedni - visszaviszem a lerobbant csehóba. Búcsúzóúl még azért egy üveg piát elemelek. Kell az útravaló. Ha minden igaz, ugyanis megy egy karaván New Yorkba hajnalba. Azzal pedig én is el fogok menni. Mert el kell mennem. Nincs már okom a maradásra és amúgy is. Kezd túl feltűnő lenni, hogy a környezetembe sokan tűnnek el nyom nélkül.
Upsz.
Számra tapasztom az üveget, amikor kilépek a lepukkant helyről és szétnézés nélkül lépek az úttestre. Nem érdekel. Nem sok jármű járkál az utakon. Vagy de? Már a fene sem tudja, régen volt már, hogy valami jólelkű egyedből táplálkoztam volna. Az égen is ezernyi tollaska jelenik meg. Igaz az én verziómba épp vértől csöpögnek és hullanak alá a földre. Mily gyönyörű vízió. Az üveget leengedve magam mellé állok meg az úttest kellős közepén, az sem érdekel, ha egy autó épp egyenesen felém tart. Majd kikerül, ha akar. Vagy nem…
Eszelős vigyorral az arcomon szemlélem az eget, mint aki teljesen nem ebben a világban van.

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
☩ Képességem :
☩ Multi :
Ophilia
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 16, 2019 4:42 pm
Következő oldal

Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal