Thea & Ophilia - Help the City

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Thea & Ophilia - Help the City Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
703
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 14, 2019 6:46 pm
Következő oldal

Lezárt játéktér

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

Thea & Ophilia - Help the City Tumblr_oarii8pvuK1vq1u6ao1_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
676
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Feb. 20, 2019 8:58 pm
Következő oldal

To Thea
Alone we can do so little; together we can do so much
[You must be registered and logged in to see this image.]
Enyhe idegességgel karöltve állok az épület előtt. Fejem hátraszegve tekintek fel rá, mintha most látnám először. Ami azt illeti, ez így is van. Most látom először élőben, mikor a lábaim előtt hever. Ezidáig a mennyből tekintettem alá. Az épületre, mely oly sok generáción át volt a politikai elit otthona. Most pedig nem másé, mint az apokalipszis idején a városi tancsáé. Vagyis nem tudom pontosan, hogy miként is mondják ezt itt, San Franciscoba.
Nagy levegőt véve nyitok be az ajtón, sétálok előre, amikor is egy katona megállít. Pislogva tekintek rá, kérdezi, hogy miért jöttem. Nem értem a kérdését, hiszen megbeszélt időpontom van a város energiájáért felelős személyével. Ezt el is mondom neki egy szelíd mosoly kíséretében az arcomon. Persze nem hisz nekem. Szemöldököm ráncolom. Nem értem, hogy… Mi is történik pontosan.
Végül egy fiatal hölgy segít ki és irányít is el abba az irányba, amelyre haladnom is kell a továbbiakban. Lépteimet kényelmesen vezetem a folyosó szőnyegén. Világ-vége ide, vagy oda, az itteniek igyekeznek úrrá lenni mindenen. Akaratlanul kapok el mondatfoszlányokat. A város vezetője eltűnt. Cartell kisasszony sem tudja, hogy merre lehet. Egy pillanatra állok csak meg, tekintetem arra fordítom. Mégis emlékeztetem magam, hogy nem ezért jöttem most. Vezetője a városnak mindig lehet más - kérdés, hogy mennyire lesz hatékony. Bárki tud főnök lenni, de csak oly kevesen képesek vezetni. Ahogy hallom a fiatal lányba nagy bizalma volt a városnak.
Fejemet lehajtva folytatom tovább az utamat, hogy aztán megálljak egy tölgyfából készült ajtó előtt. Valamiért sose képzeltem azt, hogy egy ilyen személy egy irodába kell vesztegelnie. Számomra ez a munka, sokkal… mozgékonyabb, inkább a szabadba hívja az embert. Persze tudom, hogy mérnökökre is szükség van eme munkákhoz és egyébként is. Most csak egy tanácsadó vagyok, senki más.
Határozottan kopogok be az ajtón, majd választ sem várva nyitok be. Az emberek világába szükséges protokollt még hírből sem ismerem, továbbra is idegen számomra ez a világ. Többször láttam ezt azonban az emberektől, így cselekszem úgy, ahogy azt helyesnek vélem gondolni.
- Miss Pritchard - ejtem is ki az ismert nő nevét. - A nevem Ophilia, egy időpontot beszéltünk meg mára. Találkozás gyanánt - hajtom is be az ajtót, arcomon pedig továbbra is ott virít a szelíd, meleg mosolyom, mely olyannyira meghatározza a lényemet.
[You must be registered and logged in to see this link.]

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

The prettiest smiles hide
the most pain...
And the kindest heart have
been broken in million pieces

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

Thea & Ophilia - Help the City Tumblr_oarii8pvuK1vq1u6ao1_500