Just a little game - Vlad & Edolie
Vendég

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 31, 2019 4:22 pm
Következő oldal

What a...  plesure?
Vlad&&Edolie zene  • Credit:
Karba font kézzel állok nem messze a démon mögött. Jobb lábammal sebesen dobolok a padlón. Szemöldököm ráncolom, a fejembe húzott kalap miatt mégsem látható. Az arcomba húzom, ugyanis sokkal kényelmesebb, ha nem látnak. Régi szokás, amit démonként sem tud kinőni az ember. Nem szeretem, ha látják az arcomat, de azt igen, ha én látok. Államat feljebb emelem, félig lehunyt szempillákkal figyelem kedvenc vámpírom tevékenységét.
Motyogását észlelem, nem foglalkozom vele, nincs jelentősége. Az én számomra legalább is nincsen. Az első köröm lerepülésnél csak orrom melletti izmot húzom össze, épp annyira, hogy fintorba forduljon arcom. Ajkam jobb szegletét is felhúzom hozzá, a látvány az, ami borzaszt. Nem teljesen, csak régen volt már, hogy egy embert, igazán démonosan meg nem kínoztunk. Kínoztam.
Kérdése hallatán magasra vonom a nem látható szemöldököm.
- Mi vagyok én, egy irgalmas szamaritánus, tán? – förmedek rá, fintorogva beszélve hozzá. Persze lássa, hogy kivel van dolga… Hogy mégis mire kívánja használni? Szemeim először elkerekednek, pupilláim kitágulnak. – Hogy mered? – teszem szívem helyére a kezemet, teátrálisan. – Hogy a drága és értékes nedűmet, amiből már alig van, erre pazaroljam? – összegyűjtöm a nyálamat, melyet könnyedén juttatok a nyúzandó ember bőrére. – Inkább égje kezem só és kenem be azzal – szögezem le.
Ki van csukva, hogy én, márpedig én, a drága rumomból adjam. Nem, nem. Fejemet is megrázom hozzá, kezemet pedig keresztbe fonom újra a melleim alatt. Úgy tűnik, ezt ő is elengedi, és előbb csak a bőrével kezd, szépen lassan. Amikor amaz pedig ájulna, nem teszi. Látom, hogy szemei fennakadnak, de csak ennyi.
Ordítása számos kellemes emléket idéz elő, talpam alatt szinte már érzem a hullámzó hajót. Kéjes sóhaj tör fel belőlem, mely nem nekik szól, a vámpír mégis hozzám fordul.
- Vájd ki a szemét, sokkal rosszabb, ha nem látja mi következik, csak érezheti – bökök állammal szeme irányába, a kalapot csak egy milliméternyire lököm feljebb.

Choose Hell, or Heaven
Vlad

Just a little game - Vlad & Edolie Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
39
☩ Rang :
Választott
☩ Képességem :
Démoni képességek
☩ Multi :
Phanuel
☩ Play by :
Tom Riley
☩ Korom :
588
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 28, 2019 6:20 pm
Következő oldal

☽ Why is the rum gone?!

Edolie xXx Vlad
[You must be registered and logged in to see this link.] szószám:- • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nyomokban 18+ jeleneteket tartalmazhat!

Amikor a mögöttem álló démonra gondolok egyből Dionysos és a hárpiák szerelemgyerekei jutnak az eszembe. Esetleg a fúriáké, hiszen szomjában a fiktív "apára" természetben meg az "anyákra" hasonlít. Igazán érdekes, hogy valakiben ennyi feszültség lehet, nem úgy, mint bennem a lassan égő, örökös düh. Csupán a fröcsögését hallgatva láttam neki a dolgomnak. Ha biztos lennék abban, hogy egy erőben vagyunk akkor megküzdenék vele, de amíg csak esély is van rá, hogy valamivel erősebb mint én nem kockáztatok. csendben tűröm a megjegyzéseket.
Halk átkot mondok rá, amely nem okoz oly sok mindent, csupán annyit, hogy képtelen elájulni. Ettől ugyan úgy érez fájdalmat, csak nem fog sokkos állapotba kerülni, ami jó, mivel jobban szenved. Az átok után elkezdtem lassan telekinetikus erőmmel lefordítani a körmöket az ujjáról, egyenként szakadnak fel, irtó lassan kiszakadva a körömágyból. Ekkor még az ujjam az általa fúrt lyukban túrt egyet, és egy a hőtől ujjamra égett vért a szájába tömtem, amíg ordított, és lenyelte a saját vérét. Ekkor egy régi trükköm jutott eszembe, talán megfelelő büntetés, mert nem végezte megfelelően a munkáját és ezt a pocsék minőségű terméket akarta értékesíteni. Én világ életemben büntettem a munkakerülőket.
Miután a törmeit leszaggattam, hagytam egy kicsit lihegni, de csak míg a pengémet előhúztam és a kalóz felé fordulva megszólaltam.
- Egy bögrényit kérhetek az italodból? Az alkohol rendkívül fájdalmas tud lenni a lenyúzott bőrre kerülve elég kellemetlen tud lenni. -Mosolygok hátra, majd ha ad, akkor azt is bevezete ma ceremóniába, ha nem akkor elengedem. Akkor csak simán egy övemről leakasztott pengével felhasítom az ujjain a bőrt és elkezdem lefejteni arról. A sikolyok szimfóniája az én zeném, és elkezdtem vezényelni a kórusnak. Szemem előtt van a fényes terem, barokk díszítéssel benne sok-sok ember nézve a zenekart, akik teljes odafigyeléssel kezdik el húzni a nótát.
Kissé elkalandozva lefejtve a bőrt a jobb kézfejéről, könnyen hozzáférhetővé téve egy kézvejben lévő ideget, melyet singcsonti idegnek neveztek el. Amennyiben kapok alkoholt abból rá is löttyintek az idegre. Ez az a fájdalom, amit az ember normál esetben ájulás nélkül még kibír. Ezek után folytatom a mellkasán, amit elkezdtem. Ott is kezdem nyúzni, a mellbimbókat lomha mozdulatokkal kivágva, hogy minden másodpercet érezhessen. A férfi teli torokból ordított, én elkaptam a nyelvét és kihúzva azt átszurtam a késemmel, de le nem vágtam, csupán sebet ejtettem rajta.
- Válassz egy területet, Edolie: Hímtag, láb vagy arc? -fordultam hátra. - Megengedem, hogy beleszólj, ha szeretnél.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Légy a bábmester

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

minden a tiéd lehet amit csak akarsz
Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Júl. 13, 2019 1:03 pm
Következő oldal

What a...  plesure?
- Olyat, de olyat beledöfök én beléd, mindjárt, te anyaszomorító, hogy majd csak nézel ki utána fejedből! A fenéket a beleiden keresztül! - förmedek rá, arcom teljes mértékben el van torzulva a dühtől. Az idegtől, mely átjárja az ereimet. Remegnek a kezeim, a testem, a poshadt lelkem. Az ital! Az italom!
Még elpusztítaná! Hát ezért dolgoztam én ennyit értük!? Engem illetnek, azt hiszik, hogy csak úgy el lehet ezt pusztítani? Mert akkor tévednek. Nem is kicsit.
Ezért is lehet, hogy fogalmam sincs, hogy mit csinálok. Vagy hogyan. Vagy éppen miként.
Bár nem mintha, alapesetben ez bármikor is zavart volna.
Idegesen toporzékolva karba font kézzel várom, hogy mi fog történni.
Majd jön a csók.
- Nagyszerű - emelem mindkét kezemet a magasra, s hagyom a gravitációnak, hogy alább esve, testemhez csapódjon. Lábaim már lassan úgy járnak a földön, mintha egy nyúl toporzékolna. Kalapom leveszem, egy közeli hordóra teszem. Zsíros hajamba idegesen túrok bele.
Majd jön a sikoly. Én pedig az egyik épen maradt hordot fordítom úgy, hogy a csapja a számmal legyen egy magasan.
És a döfködés.
- Te sem vagy komplett - fintorodom el, és a rum már dől is a számba. Én pedig nyelem és nyelem, mintha nem lenne holnap. Végül is… ki tudja, hogy lesz-e holnap?
- Ne mondd, hogy a híred Drakula csak ennyit tud - próbálom provokálni. Azért ne már. Ez túl kegyes ahhoz, amit érdemelne alapesetben.

Choose Hell, or Heaven
Vlad

☩ Történetem :
☩ Reagok :
39
☩ Rang :
Választott
☩ Képességem :
Démoni képességek
☩ Multi :
Phanuel
☩ Play by :
Tom Riley
☩ Korom :
588
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 10, 2019 7:11 pm
Következő oldal

☽ Why is the rum gone?!

Edolie xXx Vlad
[You must be registered and logged in to see this link.] szószám:- • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]

Emlékszem a szesztilalomra itt, az USA-ban. Akkoriban is felnéztem néha-néha a földre, mert sok volt akkor a megrontandó ember. A törvényszegés ekkor kezdett kicsúcsosodni, egyre többen csempészték az alkoholt. Szórakoztató, hogy az emberek vágódnak a tiltott dolgok után, ez nekünk kapóra jön, sok lélek jutott akkor a Pokolba. A lelkük bánta a tiltott dolgokkal történő kofálkodást. Vajon azt az időszakot itt emberként az előttem álló kalóz hogy bírta volna? Mennyi idő lett volna, hogy hatalmamba kerítsem? Szórakoztató belegondolni, hogy gond nélkül elbánnék vele, ha tényleg olyan ostoba, mint látszik. Sajnos ezt az örömöt meg kell magamtól tagadni, elvégre ennek a nagyra nőtt alkoholista csecsemőnek sok hatalom van a kezében. Túl sok.
- Ha egy mód van rá, akkor kihagynám ezt a karós mulatságot. Jobban szeretek én másokba döfni - vigyorgok továbbra is és az alkohollal foglalkozok. Sajnos ezt nem tudom sokáig, mert ez az átkos némber kiüti a kezemből a laposüvegem. Ötletem sincs, hogy hogyan jön ahhoz, hogy így viselkedjen, hiszen csak egy kibekurt lovasnak a talpnyalója. Felszívom magam, és a túlélő ösztön felülír mindent. elvégre most igazán kárpótolva leszek.
Az ölébe ülök és démoni mosollyal villantom meg az éjfekete szemem, majd eltávolítok mindent ami a száját betömte. Mielőtt megszólalhatna az ajkamat az övére tapasztom, és átköltözök a testébe. Csupán egy pillanatra, az idő alatt meg is találom a legnegatívabb emlékét. Érzem minden pillanatát magamban, amikor egy tollas megölte a gyerekét. Amint ezt megtaláltam át is szálltam a porhüvelyembe, mely eddig ezen feküdt. Gyorsan egy átkot helyeztem a férfire, aki folyamatosan csak azt láthatta, semmi mást nem látott csak ahogyan a gyerekét megölik. Amint a gyermek kilehelte a lelkét újrakezdődött, és hiába akart előbújni nem tehette. Ez olyan dolog, ami elpusztítja az emberi lelket, a szellem kínzásának csodás módja, és közben a testét is tudom.
Ordított, üvöltött, ahogy a látomás és én tépáztam. Mutatóujjam körül már délibábhoz hasonló jelenséget lehetett észlelni, hevítettem a saját testemet, majd emberi erőmet használva a tüzes ujjamat a hasfalába mélyesztem. Lassan, ahogy átszakad a bőr, és tovább halad az izomzatba. Betolom az ujjam amíg lehet, de a hő egyből el is égeti az ereket, hogy ne vérezzen el. Persze a szakadó szöveteket érezni jobb, de a halk sistergés is kellemes hang.

Légy a bábmester

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 09, 2019 2:17 pm
Következő oldal

What a...  plesure?
Nyugalmat kérni olyantól, kinek az idegei a pokol legmagasabb szintjén járnak - főként ha az épp legalul van - olaj a tűzre. Szemeim megvillannak, miközben démoni társamra nézem. Már ha lehet minket ilyennek hívni - kötve hiszem. Ő is csak egy eszköz a kezembe. Jelenleg olyan, amit legszívesebben felnyársalnék, vagy...
- Húzzalak karóba? - förmedek rá, fintorogva végignézve rajta. De kisebb nagyobb gond az, hogy...
Lopja az italomat!
A galád!
A becstelen!
A vámpír!
Kikerekedett szemekkel nézek rá, szinte már el is felejtettem, hogy épp egy embert akarok újra és újra és újra a túlvilágra küldeni. Nem küldeném, de próbálkozhatnék, nem?
Számat tátom, de amint elemeli szájától az üvegnek is csak csúfnak nevezhető lapos fémdobozt - ami köztudott, hogy csak ront az italok minőségén - le is csapom azt a földre, kiverve a kezéből.
- Tessék, akkor láss neki! - adok neki parancsot, dühömben már a szemem is vérben forog, ujjammal pedig a mihaszna ember felé mutatok. Még az sem érdekel, ha igazából megmentette a még mindig pocsék rumot.
Végül csak kezeimet a csípőmre téve, emelem fel kissé fejemet. A sapkám már a homlokom közepén jár, takarva látásom. Ahelyett, hogy feljebb emelném, inkább fejemet emelem.
- Hajrá - engedem meg számára kegyesen, mintha nem épp ezt parancsoltam volna neki én is. - Mire vársz? - vonom fel az egyik szemöldököm, lássuk a kedvenc vámpíromat milyen fából faragták. Nem-e csak a híresztelések voltak nagyobbak a valódiságánál - megesett már ilyen. Nem egy démonnal.

Choose Hell, or Heaven
Vlad

☩ Történetem :
☩ Reagok :
39
☩ Rang :
Választott
☩ Képességem :
Démoni képességek
☩ Multi :
Phanuel
☩ Play by :
Tom Riley
☩ Korom :
588
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 09, 2019 10:37 am
Következő oldal

☽ Why is the rum gone?!

Edolie xXx Vlad

Mosolygok, ahogyan a démon leányt nézem. Talán fiatalabb tőlem, erre egy lovas tanácsosa. Ügyes kis szuka. Szinte vicsorgok, nem is mosoly az már, ami arcomon van. Meghallgatom gondját baját közben a férfit nézem.
- Nyugalom, Edolie. – mondom ahogy leüti a hordó csapját. Egy intéssel visszaszorítom az alkoholt a hordóba és lefordítom, hogy ne folyjék ki a nedű.  Odalépek és a saját üres laposüvegembe merítek belőle. Egy kortyot, iszok mindössze. Lenyelem grimasszal orcámon. Azt hittem, hogy csak ez az alkohol által hajtott füstlény hisztériázik és nem is olyan rémes az ital, de tévedtem. Valóban borzalmas, ilyet még sértésként se árulnék.
- Hát ez így pocsék… Az én időmben ezért megnyúzattam az embereket. - nem viccelek. Egyszer egy szász borárus érkezett a fővárosomba. Egy hordót ajándékozott nekem a "legjobb borából". Az ital nagyrészt víz volt, nem is bor. Két órával később már megnyúzva lógott a várkapun.
Odalépkedek a székhez kötözött áldozathoz, s vele szembe fordulva az ölébe ül, tenyereivel befogja a fülét a férfinek.
- Remélem nem zavar, ha megdolgozom egy kicsit ezt az eretneket.
A vállam fölött átnézek az alkoholista démonra. Olyan rég szórakoztam egy igazán jót. Beindít a gondolat, mennyi mindent csinálnék vele, amit démonnal nem tettem, mert hát mégiscsak fajtám béli. Kínzási módok ezrei játszódnak le a fejemben, de lehet egyszerű leszek, nem művészi.

Légy a bábmester

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 03, 2019 11:12 am
Következő oldal

What a...  plesure?
Hallom az ismerős orgánum hangját az ajtóba. Szavai rögtön idegenkedést váltanak ki belőlem. Szemöldököm a magasba szökken, kezem egy pillanatra megremeg. De csak annyi ideig, amíg a csizmám szárából elő nem rántom régi késemet - vagy inkább tőrömet? lényegtelen, ez is csak egy régi szokás, mit nem tudtam levedleni - és bele nem mártottam az előttem lekötözött ember combjába.
- Bosszantani akarsz? - csattanok fel teljesen jogosan. A mézes-mázos beszéd nem éppen az én stílusom. Túl sok vele a rossz emlék. Na jó, csak viccelek, nyilván, hogy részben az enyém is.
- Totálisan nem kell! - állok fel és fordulok a vámpír felé, kissé dühösen. - Tudod, hogy mit csináltak a rummal? - kérdezem suttogva, mint aki attól tart, hogy itt bizony baj fog esni. - Felvizezték, ezt a drágát, ebben a hordoba! - minden dühömet szerencsétlen fából eszkebált hordó felé küldöm, minek köszönhetően a csapja leszakad, belőle meg a rum kifolyik.
- Ne, ne, ne... Csak vicceltem! - rohanok máris több tállal felé, nehogy akár egy csepp is kárba vesszen. Na ennyire azért nem rossz. Mellettem-mögöttem drága tulajdonos vernyákol, hallom a hangját, de valahogy nem tud most érdekelni a kínja. Őt sem érdekelte, amikor megerőszakolta a rumot.

Choose Hell, or Heaven
Vlad

☩ Történetem :
☩ Reagok :
39
☩ Rang :
Választott
☩ Képességem :
Démoni képességek
☩ Multi :
Phanuel
☩ Play by :
Tom Riley
☩ Korom :
588
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 03, 2019 12:20 am
Következő oldal

☽ Why is the rum gone?!

Edolie xXx Vlad

Ott állok a megadott címnél. Hallom az ismerős hangot az ajtóból, elmosolyodok. Ígéretes kis fiatal démonka, természetesen már ismerem. Ő is szeret játszani, akárcsak én. A címre visszatérve, ez egy szeszfőzde. Egy nagyon olcsó minőségű lőregyár. Hallatlan, hogy ilyen igénytelen cégek fennmaradtak...
Mikor otthon sejtettem, hogy "játszani" fogunk, magammal hoztam egy fehér konyhai kötényt, biztos ami biztos. Egy hátizsákot hoztam a hátamon, és persze a kiskutyám is követett, de őt leültettem az ajtóban. Nem kell egyből bejönnie. A hátizsákban sok kedvenc játékszerem van. Krokodil olló, mely évek óta kísér engem, mint hű társ. Pár üvegrúd, egy kalapács, kések, melyek borzasztó élesek és minden hasznos tárgy, ami belefért. Egy üveg kénsav is alaposan lezárva. Pár pillanatot várok, mielőtt benyitok az ajtón, és mézes-mázas hangom megtölti a teret és ölelésre nyitom a karomat.
- Edolie, drágám! Ragyogóbb vagy mint valaha! - mosolygok bájosan, de mégis valami félelmetkeltő csillogás van a szememben. Persze közben az elfogott embert pásztázom ezerrel, betömött száj, lekötözött kezek. Milyen primitív megoldás. Persze a kikötözést kedvelem jómagam is. Ohh, még mennyire. Azt is szeretem ha én vagyok kikötve, persze az olyan események sokkal különb hangvételű. Csupán vigyorgok rá, és megszólalok.
- Játékra fel! - és kuncogok, mint egy pajkos kisgyermek.

Légy a bábmester

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 02, 2019 2:01 pm
Következő oldal

What a...  plesure?
- Ühm... - emelem ajkamhoz a rumot tartalmazó flaskát. Amint ajkamhoz ér a mézédes ital, rögtön fintorba is fordul arcom. Nem az a jó meghitt, régi ízt érzem, melyet kellene. - Tudod, egy baj van csak eme gyönyörű műhelyeddel - tekintek körbe a szeszgyárban. Még a prohibíció idején hozták létre és úgy tűnik, hogy utána be is zárták. Mi lehetett volna megfelelőbb időpont a kinyitására, mint egy apokaliptikus esemény? Persze én ennek csak örülnék, azonban...
- Rohadtul felvizeztétek a rumot, na és... - guggolok le a székhez kötözött férfihez. Hallom, ahogy a szájába tömött rongyon keresztül beszélne. Kezeit, lábait szabadítaná, ha tehetné. - És ez bűn. Oh, de még mekkora bűn, tudod, hogy mi jár ezért cserébe? - teszem fel a költői kérdést, kalapomat alulról megpöckölve. Biztos akarok abban lenni, hogy látja az arcomat.

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 02, 2019 1:55 pm
Következő oldal

Ajánlott tartalom

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -