Sweet dreams, Mammon & Natalie

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Sweet dreams, Mammon & Natalie Xs6BoYF
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
703
☩ Rang :
Staff
☩ Képességem :
Admini erők uralkodnak bennem
☩ Multi :
Raiden, Cassael
☩ Play by :
Jason Momoa, Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 11, 2019 4:44 pm
Következő oldal

Lezárt játék

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Bad Boys

Choose Hell, or Heaven
Natalie Rossmyra

Sweet dreams, Mammon & Natalie Tumblr_pt7lne0Ai81smfjeeo1_250
Sweet dreams, Mammon & Natalie Tumblr_pwsxfpwbOQ1smfjeeo5_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
284
☩ Rang :
Szemtelen fehérnép
☩ Képességem :
☩ Play by :
Meghan Ory
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 03, 2019 3:32 pm
Következő oldal

I walk a lonely road
Mammika & Natalie
──────────── ────────────
« Szószám; 428 • Zene; Boulevard of Broken Dreams»
« "It is better to conquer yourself
than to win a thousand battles.
Then the victory is yours.
It cannot be taken from you,
not by angels or by demons,
heaven or hell»
Gombóc költözik torkomba, nehezemre esik nyelni tőle. Rossz előérzet uralkodik el bensőmbe. Szívem dobogását a fülembe hallom, félek, hogy meghallja Drake is. De nem, nem mutathatom azt, hogy tartok tőle, mégis… Nem számítottam arra, hogy itt lesz. Nem kellene itt lennie. Senkinek sem kellene. Gyomromba béka tanyázik, mi egy hatalmas kavicson ül, körülötte pedig lepkék szállingóznak. Falára simítom tenyeremet, ruhám alá lopózok vele, jólesik a hideg érintés, enyhülni mégsem enyhül az idegességem.
Szempilláim megremegnek, mikor rámtekint. Mégis állom tekintetét, merészen, mint mindig. Emelt fővel. Könny most nem mossa az arcomat, a harag, amit kiváltott belőlem még ott lapul.
- Nem kellene még itt lenned. Még nincs itt az ideje! Azt ígérted, hogy kapok vele pár percet! - kiáltok rá, mellkasom vadul hullámzik a köpeny alatt. Szemeimet lehunyom, próbálok úrrá lenni magamon.
Nagyot nyelve nem nyitom ki szemeimet, mikor meghallom, hogy nincs itt. Ajkaim megremegnek, fogaimat összeszorítom. Lenyelek minden keserűséget, nem. Csak meg akar téveszteni.
- Miért csinálod ezt? - lépek hozzá közelebb, vádló tekintettel. Eltekintek karja mellett, a helység irányába, ahol Ő van. Ahol vár rám. Ez csak egy teszt semmi több. Mennyire bízok meg a hóhérban. Hát semennyire, ezt te is tudhatnád Drake. Tudod, hogy bárki és bármi is áll közöttünk, én azt legyőzöm. Hiszen itt van, érzem, én jobban tudom. Él még, hív a havon át, lázad és legyőzi majd a holtak démonát. Még ha most nem is látom, tudja, hogy itt vagyok. Tudom, hogy itt van, érzem őt, hall minket.
Itt van még.
- Tudod, mit? Nem érdekel - rázom meg a fejemet, szemöldökeimet összeszűkítve. Talpam alatt ropog a hó, ahogy megmozdulok. Elindulok felé, mégsem ütközöm neki. Kikerülöm, mégha csak egy hajszálon is múlik. Megnyújtott léptekkel haladok célom felé. Én érzem, itt van. Nem méltó itt rá senki, ő egy szabad ember. Még ha félvér is, ő szabad.
- Időben vagyok. Itt van még - vetem oda a férfinak. Nem állíthat meg, nem teheti meg. Nem is tudja megtenni. Nem tehette meg, nem ölhette meg. Mély levegőket véve haladok az épület felé. Vaskos vasajtó állja utam. Kilincsét lenyomva nagyobb erőt fejtve ki nyitom azt ki. Hallom a reteszek nyikorgását.

Heroes aren't always
the ones who win.
They are the ones
who lose
sometimes.

But they keep fighting.
They keep coming back.
They don't give up.
That's what makes them
heroes.

Vendég

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 02, 2019 9:00 am
Következő oldal

Come on dream about me
Mammon && Nat zene  • Credit:
Mi abban a jó, ha démon vagyok, és nem is a kezdő fajtából? Egyszerűen a lábaink előtt hever az egész világ. Nem kell most járványokkal szórakoznom, élvezem, hogy más elméje az irányadó, hogy akkor is pusztíthatok, ha úgy tartja kedvem, és nem is engem hibáztatnak érte, hanem mást. Mostanra elég sok minden átrendeződött, és Drake kezdi úgy érezni, hogy megőrült. Nem egy egyszerű bajtárs vagyok a fejében, hanem a gondolatai megmérgezője, a csírákban megfoganó emlékek betetézője. Nem bújhat el előlem, azt akarom, hogy teljesen hódoljon be nekem, hogy mi ketten egyek legyünk. Félelmetes a ragaszkodásom ehhez az emberi porhüvelyhez, de annyira más, mint a gyengébbik láncszemek. Neki hatalma van, és ez megrészegít. A háború idején nagy fegyver, és senkinek fel sem tűnik, hogy részeire bontom, és egy újat alkotok belőle?
A kis kobakjában kutattam, és ráakadtam valakire. Halvány foszlányok ezek, de mi lenne, ha most megpróbálnám az erőmet egy nagyobb jó érdekében kifejteni? Natalie…hmm…a női agyak bonyolultabbak, de ehhez is megvannak az eszközök. Ismerősen csengő fogalom a tudatalatti. Átformálhatjuk az emlékeket, félelmet szőhetünk belőle, és abból táplálkozva még nagyobbakká válhatunk. Drake nem ellenkezik, most én vagyok az uralkodó, így könnyedén teremthetek világokat is. Az előkotort képekből kreálok egy teret. New York, és a tél. Az elmúlás…mennyire szép lenne bátyám, ha most láthatnál. Ez az igazi csemege. A test nem az enyém, amiben közvetítő leszek, milyen izmos vagyok…és még annál is továbbmegyek, egyenesen szexi. A lány hamarosan itt lesz. Ó, miért éppen ez a Dylan a végzete. Kár az időnket pazarolni az olyanokra, akikről csak azt hisszük, hogy szeretjük. A rossz oldalt képviselte, és meg kellett halnia. Nem is megyek bele a részletekbe, mert nekem most az a célom, hogy megkísértsem.
A friss hó ropog a talpam alatt, a kietlen felvidéket lesem. Ez lenne a híres New York? Még emlékszem a felépülésére, a virágzó korszakokra, a felhőkarcolók, és a turisták paradicsomára. A fránya háború…két beképzelt ficsúr azt gondolja, hogy neki jár a dicsőség. Az arkangyalok borzalmasan unalmasak, a jóról papolnak, de közben vérbe mártják a karjukat. Sokszor úgy vélem, hogy nem is különbek tőlünk. Mindenkinek ugyanaz a forrása, egykoron Mindenhatójuk gyermeke volt az én apám, és Teremtőm is. Hű, de bonyolult a történelem. Háttal állok, a két lábammal egy kis terpeszt alkotok, mire a suhogó szövet eléri a hallójáratomat. A hangra megborzongok, és egy örömteljes mosoly költözik az ajkaim szegletébe. Nem fordulok meg azonnal, kell a nagy belépő. Idáig érzem a pórusaiból áramló rettegést, mikor felé irányítom a szememet, és találkozom az álmodó kivetülésével.
- Te is tudod, hogy miért vagyok itt. – felelem halkan, már szinte csöpögő mézes szirupra hajazok a kijelentésemmel. – Dylan nincs itt, Nat. – szomorúan mérem végig a reményteljes várakozását, hogy viszontláthatja őt. – Miért gondoltad, hogy időben érsz ide? – nyugodtan érdeklődök, és a kezemet is összefűzöm magam előtt.

Choose Hell, or Heaven
Natalie Rossmyra

Sweet dreams, Mammon & Natalie Tumblr_pt7lne0Ai81smfjeeo1_250
Sweet dreams, Mammon & Natalie Tumblr_pwsxfpwbOQ1smfjeeo5_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
284
☩ Rang :
Szemtelen fehérnép
☩ Képességem :
☩ Play by :
Meghan Ory
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 25, 2019 6:54 pm
Következő oldal

I walk a lonely road
Mammika & Natalie
──────────── ────────────
« Szószám; 288 • Zene; Boulevard of Broken Dreams»
« "It is better to conquer yourself
than to win a thousand battles.
Then the victory is yours.
It cannot be taken from you,
not by angels or by demons,
heaven or hell»
A városra puhán ül rá a frissen hullott hó. Vastagon borítja a fákat, az épületeket, vastagon borítja az utakat is. Minden embert arra kényszerít, hogy hajlékába maradjon, eme ítélet időbe baljós kijönni. Néma a város, néma és üres, nincs más az utcán, csak én. Vastag köpönyegemet szorosan húzom magamon össze, vörössége elüt a város szürke környezetétől.
Szürke, akár az égen tornyosuló felhők, melyek nem ígérnek semmi jót. Még csak puhán száll alá a hó, néha könnyed szél borzolja fel, körtáncot lejt körülöttem, ráül ruhámra, köpenyegemre.
Lépteimet gyorsan szedem egy irányba. Ha képes lennék a bőrből készített csizmámba és bokámig érő szoknyámba rohanni, megtenném. Köpönyegem szélénél fogom meg szoknyám is, ekként lépkedem előre, egy irányba.
Ahova egykor bezárták. Ahonnan most kiengedik, hiszen nem követett el semmit. Nem fogják kivégezni, nincs olyan, hogy megtegyék.
Dylan életben marad, még ha el is megy a városból, még ha nem is lehet velem, tudnám, hogy életben van, hogy jól van.
Nem érdekel, hogy mibe kerül, azt akarom, hogy éljen. Ajkam, szemem mosolyog, nevet. A megkönnyebbülés nevetése ez, nem másé.
Hiszen tudom, hogy itt van, hogy jól van, sietek, rohanok a börtöne felé, már szinte majdnem befordulok, amikor…
Ott van Ő. Háttal nekem, mégis felismerem.
- Drake? – kérdezek vissza. Hiszen mit keres itt? Mit akar itt? Mit… Nem lehet, hogy itt legyen. Nagyot nyelve tekintek barátomra. A társamra, kit majdnem jobban szeretek Dylannél. – Miért… - hiszen Dylant kiengdik. Nem szabad, hogy itt legyen. Nem lehet itt. Az nem lehet, hogy.
Szívem hevesen ver, nem tudok ellene mit tenni.
Nem akarom, hogy baja essen, nem akarom, hogy itt legyen. Dylan…
Nem merek megszólalni, torkomra fagy minden szó. Tág pupillákkal nézem a néma embert, ki elválaszt attól, aki a legfontosabb nekem. Aki a világomat jelenti nekem…

Heroes aren't always
the ones who win.
They are the ones
who lose
sometimes.

But they keep fighting.
They keep coming back.
They don't give up.
That's what makes them
heroes.

Choose Hell, or Heaven